Аутор Тема: Шалтер - питајте све што вас интересује о ФК Црвена звезда  (Прочитано 265787 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи DuleDJ

• Члан ФК
  • Поруке: 491
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +457/-93
Одг: Шалтер - питајте све што вас интересује о ФК Црвена звезда
« Одговор #2500 послато: 06 Децембар 2017, 20:02:20 »
Imam kartu za zapad, inače budem do sjevera kad sam na utakmicama, ali nemam pojma koji je sektor pošto ću sutra preuzeti ulaznicu, da li da se držim numeracije, pošto će biti krcato? Jel bilo problema oko toga protiv Krasnodara i Arsenala?

Ван мреже miloskv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +0/-0
« Одговор #2501 послато: 07 Децембар 2017, 02:11:56 »
Na obe utakmice koje si spomenuo je bila ogromna gužva pa o numeraciji niko nije vodio računa. Isto će biti i sutra . Nema tu nikakve numeracije, uđeš što ranije, izbegneš gužvu i sedneš gde ti odgovara :).

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 266
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +56/-151
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
« Одговор #2502 послато: 07 Децембар 2017, 03:29:59 »
Imam kartu za zapad, inače budem do sjevera kad sam na utakmicama, ali nemam pojma koji je sektor pošto ću sutra preuzeti ulaznicu, da li da se držim numeracije, pošto će biti krcato? Jel bilo problema oko toga protiv Krasnodara i Arsenala?

Drzi se svoje stolice i mirna ti glava. Ako sednes na neku drugu stolicu, moze u poslednji cas da se pojavi taj i digne te sa njegovog mesta.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum