Аутор Тема: Скаутинг  (Прочитано 442489 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.221
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1000/-1238
Одг: Скаутинг
« Одговор #20 послато: 13 Септембар 2011, 10:47:28 »
E ne znam dal se ko seca ali pre par godina je jedan nas extra talenat presao kod komsija. Nisam bas siguran ko je u pitanju ali milslim da je bio neki Gajic? Jel postojao takav i ako jeste sta je s njim sad jer je bas najavljivan kao veliki talenat.
Jedini Gajic kojeg se ja secam je play, Partizanov veliki talenat, koji je kasnije presao kod nas, ali u ono turobno vreme. Nije se bas iskazao. Bio je kod zmaga, verovatno je sutirao sut-skok i nije igrao obrambo pa je otpao

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.801
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +3337/-1814
« Одговор #21 послато: 13 Септембар 2011, 14:43:37 »
da to je on....83 je godiste....bio je veliki talenat Partizana ali nije uspeo da se dokaze,igrao je i za nas jednu sezonu....

Ван мреже Zapad R29-M30

• Веран као пас
  • Поруке: 573
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +182/-185
« Одговор #22 послато: 14 Септембар 2011, 16:08:35 »
Jel zna neko sta je sa Nikolom Dragovic, da li postoji mogucnost da ga dovedemo,znam da je pre bio na koledzu, a sada u КК Спартак Санкт Петербург, koliko je izvodljiv njegov dolazak, pre je igrao krilo, bio izraziti suter i dobar u defanzivi ali mi se cini da je dosta ojacao i presao na cetvorku koja nama fali? Mislim da je i sada na univerzijadi igrao cetvorku, jel moze neko da potvrdi???

http://www.bc-spartak.ru/en/player/99

Ajde insajderi...

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.958
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +6660/-3222
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #23 послато: 14 Септембар 2011, 22:56:36 »
Ја сам га гледао овде на колеџу и играо је као змај. Имао је проблеме на колеџу (УЦЛА) јер је био оптужен да је мало  :spank: :box: неку девојку, али то се заташкало.

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #24 послато: 14 Септембар 2011, 23:41:06 »
Jel zna neko sta je sa Nikolom Dragovic, da li postoji mogucnost da ga dovedemo,znam da je pre bio na koledzu, a sada u КК Спартак Санкт Петербург, koliko je izvodljiv njegov dolazak, pre je igrao krilo, bio izraziti suter i dobar u defanzivi ali mi se cini da je dosta ojacao i presao na cetvorku koja nama fali? Mislim da je i sada na univerzijadi igrao cetvorku, jel moze neko da potvrdi???

http://www.bc-spartak.ru/en/player/99

Ajde insajderi...

nije slobodan.

Ван мреже delijagacko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 224
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +62/-40
« Одговор #25 послато: 15 Септембар 2011, 16:01:52 »
Nama bi po karakteristikama odgovarao i onaj Dvejn Dzons, sto je dolazio na probu prije dvije godine, steta sto se malo cudno ponasao tada  :biggrin: u Kini je kasnije imao odlicnu statistiku sto se skokova tice...

Ван мреже solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 368
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +180/-121
« Одговор #26 послато: 15 Септембар 2011, 23:15:51 »
Да ли неко зна шта је са Филипом Шепом и Никшом Николићем?Знам да је Шепа био код нас пре пар сезона, мени је просто невероватно да њих двојица нису ништа урадили.Редовно сам их гледао пре пар година, тада су били највећи таленти у Србији, Николић је 91. годиште, али је увек играо за 89.-90.Шепа је у свим млађим категоријама био најбољи играч у Србији, пре пар година је чувао Рубиа на неком турниру, Рубио се није видео цео меч.Још увек су млади, мислим да би Кари могао нешто да уради са њима.

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    12.17%
« Одговор #27 послато: 15 Септембар 2011, 23:20:03 »
Sepa igra za Novi Sad cini mi se...i secam se jedne njegove izjave da mu je igranje u Zvezdi greska karijere, tako da....

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.935
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1344/-401
« Одговор #28 послато: 16 Септембар 2011, 13:27:02 »
Sepa je bio u Radnickom, pa posle u Novom Sadu, a sada je u OKK Beogradu. Igrao je protiv nas na onoj pripremnoj uktamici pre par nedelja...

Niksa Nikolic je posle Zemuna otisao u Megu i jos uvek je tamo...

Ван мреже fanste

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 118
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +40/-40
« Одговор #29 послато: 16 Септембар 2011, 14:06:41 »
Sepa jeste bio veliki talenat ali je dosta stagnirao imao je i problem sa povredom plus su mu i manadzeri punili glavu raznim ugovorima, a cak je ovog leta hteo  da prekine sa kosarkom jer je u novom sadu dobio otkaz i ako je imao vazeci ugovor

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    12.17%
« Одговор #30 послато: 16 Септембар 2011, 19:06:33 »
Bogami ovaj makedonac Stojanovski je jedno od otkrovenja prvenstva....nije los igrac,odlican suter....prosto neverovatno da takav igrac i dalje igra u Makedoniji...

Shulc82

• Гост
« Одговор #31 послато: 16 Септембар 2011, 19:22:44 »
Igrao je on i kod nas za KK Napredak u sezoni 2009/2010

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.232
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +360/-224
« Одговор #32 послато: 20 Септембар 2011, 14:13:36 »
Када се већ спомиње Трој Марфи, као појачање на четворци, ја бих искрено више волео Џоша МекРобертса иако мање цењеног НБА играча, мислим да би он био много захвалнији нама. Страшно експлозиван играч - куца к'о луд, чиста је четворка од 208цм, одличан асистент, сјајно користи бек дор пас, добар у контри, солидан блокер. За две секунде бих могао да замислим у Пешићевом систему. Једино што ме занима, када је он у питању, какав је његов НБА уговор? Зна ли неко да ли њега можемо да потпишемо до краја сезоне? Наравно све у домену шббкбб . . . 

Ван мреже trotter

• Поруке: 5.293
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1226/-1124
« Одговор #33 послато: 20 Септембар 2011, 14:25:15 »
Džoš ima ugovor od 900k dolara.

http://espn.go.com/nba/team/roster/_/name/ind/indiana-pacers

Mlad je on igrač i mislim da ima višegodišnji ugovor sa indijanom. Po meni je nerealniji od Marfija.

Inače on je redovan u daily top 10 sa svojim zakucavanjima.

Ван мреже kurjak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +31/-3
« Одговор #34 послато: 20 Септембар 2011, 14:34:54 »
Када се већ спомиње Трој Марфи, као појачање на четворци, ја бих искрено више волео Џоша МекРобертса иако мање цењеног НБА играча, мислим да би он био много захвалнији нама. Страшно експлозиван играч - куца к'о луд, чиста је четворка од 208цм, одличан асистент, сјајно користи бек дор пас, добар у контри, солидан блокер. За две секунде бих могао да замислим у Пешићевом систему. Једино што ме занима, када је он у питању, какав је његов НБА уговор? Зна ли неко да ли њега можемо да потпишемо до краја сезоне? Наравно све у домену шббкбб . . .

Slažem se za Josh McRoberts-a, priča se da su komšije jako zainteresovane za njega.

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Activity:
    4.67%
« Одговор #35 послато: 20 Септембар 2011, 14:36:40 »
900к долара и није нека плата у НБА, за њега би озбиљна понуда била уговор од 300к еура без пореза, то не би био пуно слабији уговор од НБА, а имао би сезону у којој би имао велику минутажу, био један од ослонаца тима, потенцијални напредак са Пешићем . . .

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Activity:
    4.67%
« Одговор #36 послато: 20 Септембар 2011, 14:38:45 »
У Курјак, сморио бих се као пас да га доведу . . . Мада сам се тако сморио и када су Џавајиа довели, а показао се као буља  :srbinosm:, али МекРобертс је по мом мишљењу пун погодак.

Ван мреже kurjak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +31/-3
« Одговор #37 послато: 20 Септембар 2011, 14:54:10 »
У Курјак, сморио бих се као пас да га доведу . . . Мада сам се тако сморио и када су Џавајиа довели, а показао се као буља  :srbinosm:, али МекРобертс је по мом мишљењу пун погодак.

Za nas bi bio idealan, boljeg nisi mogao naći, al jbg ...  sve je otvoreno, šta bude - biće.

WhiteZombie

• Гост
« Одговор #38 послато: 20 Септембар 2011, 23:51:49 »
 :D

Бранислав Шормаз

• Гост
« Одговор #39 послато: 14 Јануар 2012, 12:52:09 »
Убаци из другог тим Ивана Смиљанића

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum