Аутор Тема: Дресови Црвене звезде  (Прочитано 97595 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи MRLAKIBG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.204
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +297/-379
  • било да си прва или да си задња волећу те увек ја!
Одг: Дресови Црвене звезде
« Одговор #40 послато: 24 Октобар 2013, 23:06:16 »
znam da je ovo sada nebitno al dresovi su nam uzasni. koliko je nas klasicni crveno beli na pruge dobar toliko su ovi ocajni.
kad gledas utakmicu na tv-u ne vidi se broj na dresu. samo treba da polepimo jos reklama da ga jos usarenimo i izgledacemo kao neki nizerazredni klub.

Ван мреже NORTON

• Веран као пас
  • Поруке: 686
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +143/-303
« Одговор #41 послато: 24 Октобар 2013, 23:34:11 »
Stvarno prvi dresovi su nam stvarno dobri, ali ovi gostujuci mi se uopste ne svidjaju :a078:

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #42 послато: 25 Октобар 2013, 11:18:05 »
znam da je ovo sada nebitno al dresovi su nam uzasni. koliko je nas klasicni crveno beli na pruge dobar toliko su ovi ocajni.
kad gledas utakmicu na tv-u ne vidi se broj na dresu. samo treba da polepimo jos reklama da ga jos usarenimo i izgledacemo kao neki nizerazredni klub.

:поп:

Kamo srece da moze vise reklama da se nalepi na dres (vise para, jelte). Hoces da kazes da oni koji imaju dosta reklama na dresovima su nizerazredni klubovi? Svasta se ovde moze procitati.

На мрежи MRLAKIBG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.204
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +297/-379
  • било да си прва или да си задња волећу те увек ја!
« Одговор #43 послато: 25 Октобар 2013, 18:57:40 »
hvala bogu da se svasta moze procitati...ne mislim da nizerazredni imaju puno reklama nego izgleda ruzno,sareno. razumem ja pare i sponzore ali dizajn dresa sa ovim linijama je vec dovoljno ruzan jos samo fale reklame. da klasicnom dresu to ne bi tako izgledalo.

Ван мреже Kum

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +333/-159
« Одговор #44 послато: 28 Октобар 2013, 10:30:58 »
Gde mogu da kupim dresove na netu? Hteo bih sebi i mom klincu da narucim nove.

Ван мреже direkt0ri

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 453
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +256/-18
« Одговор #45 послато: 28 Октобар 2013, 11:13:30 »
Gde mogu da kupim dresove na netu? Hteo bih sebi i mom klincu da narucim nove.

http://www.sportvision.rs/202-catalog/#/proizvoac-champion/namena-basketball/nacin_kupovine-onlajn_kupovina
Ubacili su sada i decije i velike velicine, pa biraj.

Ван мреже Kum

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +333/-159
« Одговор #46 послато: 28 Октобар 2013, 11:19:28 »

На мрежи Darkko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 217
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +38/-22
« Одговор #47 послато: 19 Новембар 2013, 01:55:20 »
Ne sviđa mi se što, izgleda, nemamo varijantu prugasti dres - crveni šorts.

Ван мреже radevic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 54
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +25/-20
« Одговор #48 послато: 20 Новембар 2013, 14:12:58 »
Pa nisu dresovi ušiveni za šorts , mogu da iskombinuju prugasti dres i crveni šorts neće nikome pasti kruna sa glave.

На мрежи Darkko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 217
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +38/-22
« Одговор #49 послато: 20 Новембар 2013, 14:50:30 »
Nisu ušiveni ali prugasti dres sa strane ima široko crveno polje koje se slaže sa istim takvim na belom šortsu. Ne znam kako bi izgledalo sa crvenim šortsem ali je činjenica da nismo još uvek igrali u tom kombinaciji.

Ван мреже pedjancz

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.188
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +433/-882
« Одговор #50 послато: 20 Новембар 2013, 15:08:16 »
Bio sam danas do prodavnice.Pogledao repliku dresa i iskreno malo sam skeptican. Imam 5 fudbalskih dresova i samo jedan kosarkasi, tako da nisam bas strucan da ocenjujem. Ali imam dres AND1 iz sezone 2005 i mogu reci da mi se taj vise svidja i da je kvalitetniji od ovog. Sve u svemu, cim prodjem kladionicu uzimam jedan sebi i jedan za curu  :srbinosm:

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.077
  • Activity:
    39%
  • Репутација: +2389/-3981
  • Pljuvac.
« Одговор #51 послато: 20 Новембар 2013, 15:47:44 »
Bio sam danas do prodavnice.Pogledao repliku dresa i iskreno malo sam skeptican. Imam 5 fudbalskih dresova i samo jedan kosarkasi, tako da nisam bas strucan da ocenjujem. Ali imam dres AND1 iz sezone 2005 i mogu reci da mi se taj vise svidja i da je kvalitetniji od ovog. Sve u svemu, cim prodjem kladionicu uzimam jedan sebi i jedan za curu  :srbinosm:

Off Topic
džaba ti dres, neš jebat  :mrgreen:

Ван мреже marakana11

• Члан Клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 281
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +331/-77
  • Од малена...
« Одговор #52 послато: 28 Децембар 2013, 09:26:59 »
Е здраво свима... и хвала на овом треду!

Имам једно питање што се тиче дресова. Управо сам овде на одмору и буразер и ја смо хтели да купимо прави Звездин дрес. Било смо у Спорт Вижон радњи у Делти као и у продавници близу Комбанк Арене и скапирали смо да букално има два друачија дреса. Шта још више несхватамо је чињеница да је иста цена од 3,490 динара. Један дрес има веће рупице и изгледа мени ко тренинг дрес а други баш има манње рупице и изгледа као прави дрес у ком момци играју. Ево две слике да покажем о чему причам.

1. Дрес са већим рупицама:

2. Дрес са мањим рупицама:

Како се мени чини овај други дрес је прави. Да ли има доступак на тај дрес било где у Спорт Вижон радњама? Ми смо прилично сигурни да смо видели овај други дрес у радњи... а била је иста цена.

Хвала на одговору!

На мрежи DrLeki

• РСБ екипа
  • Поруке: 164
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +331/-13
« Одговор #53 послато: 28 Децембар 2013, 10:07:08 »
Е здраво свима... и хвала на овом треду!

Имам једно питање што се тиче дресова. Управо сам овде на одмору и буразер и ја смо хтели да купимо прави Звездин дрес. Било смо у Спорт Вижон радњи у Делти као и у продавници близу Комбанк Арене и скапирали смо да букално има два друачија дреса. Шта још више несхватамо је чињеница да је иста цена од 3,490 динара. Један дрес има веће рупице и изгледа мени ко тренинг дрес а други баш има манње рупице и изгледа као прави дрес у ком момци играју. Ево две слике да покажем о чему причам.

1. Дрес са већим рупицама:

2. Дрес са мањим рупицама:

Како се мени чини овај други дрес је прави. Да ли има доступак на тај дрес било где у Спорт Вижон радњама? Ми смо прилично сигурни да смо видели овај други дрес у радњи... а била је иста цена.

Хвала на одговору!

Ovo je inace OGROMNA razlika, na prvom su stvari samo ustampane u dres sto je i smesno jeftino i ruzno izgleda dok su na drugom ocigledno vezovi i grba i znaka championa i eurolige
Da li bi mogao da mi kazes gde si video ovaj drugi posto bih ga je definitivno pazario a nailazio sam samo na ovaj prvi

На мрежи AjzeaMoris

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 82
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +29/-10
« Одговор #54 послато: 28 Децембар 2013, 10:50:51 »
Na drugoj slici je original dres slikan na promociji istog. Njega nema u prodaji.

Idi do Champion-ove prodavnice u uscu,na istom je spratu kao i sport vision,tamo mozes naci repliku,bolje izrade kao i majicu KK Crvena Zvezda,obicnu belu.
Replike iz Champion-a imaju i evroliga znak,kao i brojeve igraca...

Ван мреже Црвени дечак

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 52
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +114/-20
  • Где смо све били ми због ње...
« Одговор #55 послато: 28 Децембар 2013, 15:40:59 »
Поздрав свима,

Брат и ја смо се управо вратили из тржног центра "Ушће." Узели смо два дреса, верујем најбоље који су нама доступни, барем за сада. Имају мање рупице, бројеве и презимена играча, и лого Еуро лиге.

Имали су Марјановићев, Катићев, Шилбов, и Нелсонов, и то углавно у екстра ларџ величини. Верујем да су идентични правим, осим што Звездин грб није вежен, већ обојен; исто је и са грбом Еуро лиге. И поред тога, мислим да су дресови заиста одлични.

Такође да напоменем да су ти дресови доступни само у "Чемпион" радњи. У Спорт Вижн радњама нашли смо само дресове без презимена, бројева и спонзора.

Следи пар слика за пар сати. Пробам да схватим како да ставим своје слике са компа на форум.

Заборавих, има попуст у Чемпиону од 10% ако купите два артикла, а 20% ако купите три.

Крећем у Пионир...
« Последња измена: 28 Децембар 2013, 15:59:44 Црвени дечак »

Ван мреже bayley89

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.057
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +452/-811
« Одговор #56 послато: 30 Децембар 2013, 22:28:08 »
Hoce biti slike?

Ван мреже Dzejsi Kerol 20

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 212
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +40/-138
  • Dzejsi Kerol Mitraljeta!!!
« Одговор #57 послато: 31 Децембар 2013, 00:23:56 »
Поздрав свима,

Брат и ја смо се управо вратили из тржног центра "Ушће." Узели смо два дреса, верујем најбоље који су нама доступни, барем за сада. Имају мање рупице, бројеве и презимена играча, и лого Еуро лиге.

Имали су Марјановићев, Катићев, Шилбов, и Нелсонов, и то углавно у екстра ларџ величини. Верујем да су идентични правим, осим што Звездин грб није вежен, већ обојен; исто је и са грбом Еуро лиге. И поред тога, мислим да су дресови заиста одлични.

Такође да напоменем да су ти дресови доступни само у "Чемпион" радњи. У Спорт Вижн радњама нашли смо само дресове без презимена, бројева и спонзора.

Следи пар слика за пар сати. Пробам да схватим како да ставим своје слике са компа на форум.

Probaj da ih ubacis na dodaj.rs, pa onda na forumu ostavi link.

Заборавих, има попуст у Чемпиону од 10% ако купите два артикла, а 20% ако купите три.

Крећем у Пионир...

Ван мреже marakana11

• Члан Клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 281
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +331/-77
  • Од малена...
« Одговор #58 послато: 02 Јануар 2014, 10:47:05 »

Ван мреже bayley89

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.057
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +452/-811
« Одговор #59 послато: 02 Јануар 2014, 16:49:15 »
Iako bih i dalje dao bubreg za orriginalni dres, ova replika stvarno izgleda mnogo bolje od one prve.

:ziveli2:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum