Аутор Тема: Дресови Црвене звезде  (Прочитано 1784946 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dankevich

• Веран као пас
  • Поруке: 757
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +218/-238
Одг: Дресови Црвене звезде
« Одговор #60 послато: 24 Септембар 2011, 03:52:31 »
Bice zvanicni grb sa "malim" stitom, kao ovaj sa foruma - koliko sam ja shvatio iz price dok je bila za ovu rezervnu garnituru

Ван мреже viktorpetr

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.108
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +278/-654
  • Jankovic je bivsi, zauvek nadam se!
« Одговор #61 послато: 24 Септембар 2011, 09:39:14 »
Dres broj 1.... Ubedjen sam da bi ove uske pruge bile pun pogodak i lep za oko, Barcelona je recimo uradila uske pruge i dres je odlican!!!

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #62 послато: 24 Септембар 2011, 10:30:53 »
Meni je interesantnije kakav ce grb biti na tom novom retro dresu??? Mislim da bi trebali da koristimo grb koji je na sajtu kluba (restilizovan stari-novi grb) a ne za svaku verziju dresa drugaciji grb...

Taj grb je ubedljivo najlepši. Džajin dres iz '71. (javlja mi se da će on pobediti  :D ) nema grb, tako da možemo da nalepimo koji god, a da i dalje ostane retro. Mislim da se skoro nikom ne dopada ovaj na sadašnjim dresovima (predimenzioniran je i nekako zastareo). A Džajin dres (uske pruge) + restilizovani grb + sponzorski natpisi + da se osmisli font za ime koji ćemo furati ubuduće + broj isti kao na Džajinom dresu = dobitna kombinacija!

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 666
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +229/-283
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #63 послато: 24 Септембар 2011, 13:33:16 »
Atletikov dres je perverzija, neverovatno dobro su ga uradili!

Ван мреже Rizleyy

• Независни критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.482
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1024/-572
  • Zvezda ooooooooooooo!!
« Одговор #64 послато: 24 Септембар 2011, 15:32:15 »
Bicu iskren, sadasnji dres mi se vise svidja nego bilo koji od ponudjenih ovde, ali verujem kad bi izabrali dres broj 1 (glasao za njega) i da mu stave grb, sponzora, urade to lepo, bio bi stvarno prelep. Tada bih svakako promenio misljenje :)

Ван мреже niko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 132
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +50/-98
« Одговор #65 послато: 24 Септембар 2011, 15:51:23 »
definitivno prva kombinacija sa Dzajom, neprevazidjena

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.021
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +6747/-3224
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #66 послато: 24 Септембар 2011, 16:40:36 »
Не знам шта би урадили у случају да се решимо за Адмирал са изгледом рукава са стране јер на оригиналном дресу су ишли Адмирал знакови дужином рукава. Глупо би било да се ту стави знак Најк или већ ко буде следећи произвођач дресова. Можда би најбоље било да уместо Адмираловог буде наш грб  :biggrin:

Сва срећа да ће то да ради професионална дизајнерска агенција а не ја  :stidan:

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1595/-1505
  • ЦЗБГ
« Одговор #67 послато: 24 Септембар 2011, 17:39:32 »
Можда звездице?  :biggrin:

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 2.174
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +2037/-658
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #68 послато: 24 Септембар 2011, 18:28:43 »
Pozdrav svima nadam se uspesnom druzenju na ovom forumu... ja sam glasao za predlog broj 1!

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.021
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +6747/-3224
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #69 послато: 24 Септембар 2011, 18:51:41 »
Можда звездице?  :biggrin:

И то је било заузето, тачније некадашњи комбинат "Спорт" је радио дресове са звездицама, додуше то су били навијачки дресови, никада их тим није носио јер су били смешни. И хрватска Јасса је имала нешто слично, само су звездице биле модификоване.

Гробље је чак носило те дресове Спорта. "Југословенски спортски комбинат Спорт" и ЈСД Стока. :srbinosm: И имали су звездице са стране дресова и на раменима.

Ван мреже daba

• РСБ историчар
  • *
  • Поруке: 990
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +1506/-327
« Одговор #70 послато: 24 Септембар 2011, 21:46:45 »
Не знам шта би урадили у случају да се решимо за Адмирал са изгледом рукава са стране јер на оригиналном дресу су ишли Адмирал знакови дужином рукава. Глупо би било да се ту стави знак Најк или већ ко буде следећи произвођач дресова. Можда би најбоље било да уместо Адмираловог буде наш грб  :biggrin:

Сва срећа да ће то да ради професионална дизајнерска агенција а не ја  :stidan:

slazem se sa tobom mesto admiralovog znaka na rukavima trebalo bi staviti nas grb,
dres je perverzija i meni budi stara secanja,i nekako sam boleciv prema njemu.
po meni pored kapine beobanke najlegendarniji dres.

Ван мреже Психо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.553
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +1381/-1668
  • Север у трансу лудује !
« Одговор #71 послато: 25 Септембар 2011, 00:13:09 »
мени се лично не свиђа што ће следећи дрес бити опет ретро..па докле више?треба да идемо у корак са савременим светом и да напредујемо у сваком смислу,замислите кад би барса играла у неким старим дресовима са све оним шорчићима који су дугачки као боксерице на шта би то личило?оћемо и те шорчиће вратити?мислим ако већ идемо у прошлост онда идемо скроз..

гласао сам за предлог 2 јер је ово изгледа и дефинитивно одлучено,предлози су могли бити и бољи..

и да неки од тих дресова су свима нама драги,некима су резултати и сјајни играчи у сећању,али ми морамо да наставимо даље неким својим путем..од сећања немамо ништа!

Ван мреже saxon

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.438
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +697/-660
« Одговор #72 послато: 25 Септембар 2011, 02:39:00 »
Ni jedan, tako da nisam ni glasao. Sadasnji je najlepsi, samo neka osveze grb i to je to.

Ван мреже Sto Mu Gromova!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 163
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +193/-65535
    • RSB Forum
« Одговор #73 послато: 25 Септембар 2011, 10:13:00 »
Mislim da je ideja sasvim drugacija... Ne pise ovde biramo retro dres, vec novi dres koji ce u osnovi asocirati na neki dres iz proslosti...

Recimo beli admiral je neverovatno dobar i pogodan da se uradi rezervba bela garnitura koja bi bila retro, ali modernog dizajna, izrade itd.. Takodje i svi ostali mogu da se osveze i redizajniraju u skladu sa danasnjim trendovima.

vi koji ste vicni u crtanju i dizajniranju dresova napravite predloge na bazi ponodjenih dresova. Siguran sam da ce koristiti Marketingu i takva vrsta predloga.

Ван мреже Sto Mu Gromova!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 163
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +193/-65535
    • RSB Forum
« Одговор #74 послато: 25 Септембар 2011, 10:18:06 »
slazem se sa tobom mesto admiralovog znaka na rukavima trebalo bi staviti nas grb,
dres je perverzija i meni budi stara secanja,i nekako sam boleciv prema njemu.
po meni pored kapine beobanke najlegendarniji dres.

Uz duzno postovanje, ali to bi bio cirkus od dresa... Ne mora svaki detalj da se ispostuje... Ne treba da izgledamo kao klovnovi u njima.

Sa ovog dresa pokupiti ideju o prugama, in npr krajevima rukava i kragnu. Pa to ukloputi i neki moderniji dizajn.

Ван мреже dankevich

• Веран као пас
  • Поруке: 757
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +218/-238
« Одговор #75 послато: 25 Септембар 2011, 11:31:38 »
Slazem se sa ovim sto je Grom rekao, mislim da bi to bilo najbolje, zato sam i predlozio "templejt" dresa francuske jer je neverovatno savremen i retro i elegantan u jednom! Ko moze da nadje templejtove sa tim dresom neka postavi  :travka:

Ван мреже Хлад Малиганович

• Контроверзни председник кућног савета
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.707
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +3127/-982
« Одговор #76 послато: 27 Септембар 2011, 13:59:37 »
 Дајте људи, озбиљно, чему сад још један ретро дрес? У последње време кад год чујем да неко спомене реч "ретро", за њега се испостави да је "метро".... И ако већ мора, никако ове танке пруге, испашћемо тешки шабани. Имамо најзад прелеп дрес, направљен са смислом, укусом и правим поводом....

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.432
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +587/-955
« Одговор #77 послато: 27 Септембар 2011, 14:11:17 »
Дајте људи, озбиљно, чему сад још један ретро дрес? У последње време кад год чујем да неко спомене реч "ретро", за њега се испостави да је "метро".... И ако већ мора, никако ове танке пруге, испашћемо тешки шабани. Имамо најзад прелеп дрес, направљен са смислом, укусом и правим поводом....

Po tvojoj logici Milan i Barcelona su ispali teski shabani....

Ван мреже Хлад Малиганович

• Контроверзни председник кућног савета
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.707
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +3127/-982
« Одговор #78 послато: 27 Септембар 2011, 14:24:59 »
Не, него би ми испали тешки шабани јер то радимо после њих, а без повода, као мали Мујо.. Уосталом, врло важно. На Космету нам "савезници" управо убијају народ, а ја овде куцкам о дизајну дресова...

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #79 послато: 27 Септембар 2011, 14:36:12 »
Ja ne razumem šta je tu šabanski u retro varijanti, a posebno u uskim prugama... I šta ako je to uradio Milan (Barsin dres nije retro nego nov model) mi onda ne smemo? Taj dres je REPLIKA NAŠEG DRESA, a ne kopija tuđeg. I niko nije patentirao uske pruge.
Vidim mnogi kukaju na to što opet ide retro a ne neki nov. Retro dres nosi neku dodatnu emociju. Pored toga što je to sveti dres voljenog kluba, uz sebe nosi i parče istorije. A ako neko ima istoriju za ponos i pamćenje, onda smo to MI! Ja tako gledam na retro dres. A ako ti se ne dopada, tu su uvek moderne 2. i 3. garnitura. Mada i sam retro dres može da se uradi sa brutalno dobrim modernim detaljima (grb, font, sponzori)... U svakom slučaju je bolje da nam Nike uradi nov retro dres po našem dezenu, nego da nam da da biramo od onih 15-20 postojećih template-a...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum