Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 368650 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже saša valjevo

• Члан ФК
  • Поруке: 906
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +234/-208
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #7060 послато: 08 Септембар 2017, 01:16:08 »
Drulić je lepo objasnio,sva četiri prvaka po razredima A,B,C,D stiču direktno učešće na EP 2020 bez obzira na plasman u pravim kvalifikacionim grupama. Bolje jeste biti u ovom trećem razredu ,lakši su protivnici,ali razredi A,B,C,D se prave po završetku kvalifikacija za SP u Rusiji i mi verovatno uskačemo u B razred za LIgu Nacija (20-24 pozicija).

Ван мреже Malta

• Модератор
  • Поруке: 267
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +573/-61
« Одговор #7061 послато: 11 Септембар 2017, 12:22:47 »
Kostić je otpao za poslednje dve utakmice. Ako uzmemo u obzir da su na ovom spisku bili i Gaćinović i Ljajić i Tošić, onda kao neki logični kandidati da odmjene Kostića ostaju Katai, Živković i Milinković-Savić. Mada me ne bi iznenadilo da uopšte ne zove krilo nego da sad pozove zadnjeg veznog umjesto Kostića.

Nisam stigao napisati svoje mišljenje povodom rezultata reprezentacije i Muslinovog rada. Može se pričati šta hoće, ali je ovo svakako pomak u odnosu na neki raniji period kada smo uvijek imali po koje negativno iznenađenje i kiks protiv slabijih ekipa, a u jačim utakmicama nam je uvijek falilo to "nešto" gdje izgubimo utakmicu na jednu grešku iako smo zapravo miljama daleko od te klase. Činjenica je da imamo laku grupu bez neke jake reprezentacije, ali se ne bih smio kladiti da bi i ovu grupu prošli nekih ranijih godina.

Muslin je uradio par bitnih stvari; vratio je timski duh u ekipu i vidi se da igrači sada igraju sa mnogo više želje i da se mnogo više bore, vratio je disciplinu u igri, i stvorio je ekipu koja koliko toliko može igrati na rezultat. Ipak, ja lično smatram da ovo može mnogo bolje, i da će nam iole ozbiljnija ekipa razbiti tu našu odbranu na koju se toliko oslanjamo. U napadu je stavljen veliki teret na Mitrovića i Tadića koji igraju u osrednjim premijerligaškim klubovima, oni su nam manje više glavne karike ali je pitanje da li su oni u stanju iznijeti te uloge. Mislim da moramo mnogo više raditi na timskoj igri u napadu. Igrači ne budu dugo na okupu i ja to razumijem, ali ako se mogla i kompletna timska odbrana popraviti, onda vjerujem da može isto i u napadu. Nemamo takav luksuz da zavisimo od individualnog učinka pojedinaca, da čekamo da Tadić sam reši utakmicu ili da centriramo 90 minuta na Mitrovića i očekujemo da se izbori sa protivničkim štoperima i da gol glavom. Imamo veoma malo varijacija u igri, i smatram da već ako hoćemo da igramo ovako kako igramo, da bi morali biti mnogo direktniji i tečniji u poslednjoj trećini da bi mogli konkurisati protiv iole jačih reprezentacija.

Biti selektor Srbije nije lako, razumijem sa jedne strane Muslina za forsiranje ovakve igre, jer i ako zanemarimo da je to on i da je to njegov stil, pitanje je koliko mi zapravo imamo kvaliteta da igramo tečno i da li mi zapravo precjenjujemo sve ove igrače. Ja, ipak, smatram da moramo gledati malo dalje ispred nosa i da se mora napraviti određen sistem gdje će se gledati i neka perspektiva. Ubjeđen sam da Muslin neće biti još ni godinu dana selektor, i da odlazi poslije Svetskog Prvenstva. U tom slučaju opet sve kreće iznova, i sav taj sistem koji je gradio pada u vodu. Meni se to nikako ne dopada. O sujeti i tvrdoglavosti Muslina oko nepozivanja Sergeja neću ništa pisati, samo ću reći da se može debelo pokajati i da mu se može obiti o glavu to što se odriče takvog igrača.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Ван мреже belerofont

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 292
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +109/-108
  • Ушло у крв!
« Одговор #7062 послато: 11 Септембар 2017, 13:38:57 »
i ja mislim, čak štaviše, ubijeđen sam u to, da Muslin neće ostati selektor nakon Mundijala, na koji ćemo se, nadam se, plasirati.
Mi od 1992. nemamo selektora koji bi sastavio bar dva ciklusa na klupi. Prvo se pogriješilo sa Antićem, pa sa Sinišom, pa sa Drulovićem...

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.732
  • Activity:
    15.33%
  • Репутација: +1145/-422
« Одговор #7063 послато: 15 Септембар 2017, 18:53:27 »
Цитат
U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije održana je sednica Odbora za hitna pitanja kojom je predsedavao predsednik Slaviša Kokeza.

Među najvažnijim odlukama je ona koja se odnosi na cene ulaznica za predstojeće mečeve „A“ i mlade reprezentacije Srbije. Poslednji meč na putu do plasmana na Svetsko prvenstvo u Rusiji naša najbolja reprezentacija igra 9.oktobra na stadionu „Rajko Mitić“ protiv Gruzije, a cene ulaznica su popularne.

Zapad centar 1200 rsd
Zapad bok 1000 rsd
Istok centar 1000 rsd
Istok bok 800
Sever i jug 400 rsd

Ван мреже kavaljero

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +232/-22
« Одговор #7064 послато: 20 Септембар 2017, 22:36:33 »
i ja mislim, čak štaviše, ubijeđen sam u to, da Muslin neće ostati selektor nakon Mundijala, na koji ćemo se, nadam se, plasirati.
Mi od 1992. nemamo selektora koji bi sastavio bar dva ciklusa na klupi. Prvo se pogriješilo sa Antićem, pa sa Sinišom, pa sa Drulovićem...

Ja mislim da će ostati iz prostog razloga što je doneo rezultat i što je on jedan od najeftinijih selektora.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.582
  • Activity:
    63.83%
  • Репутација: +1396/-1473
« Одговор #7065 послато: 21 Септембар 2017, 12:25:31 »
Kostic ipak na spisku.Milunovic iz BATE-a vracen u tim posle 15 meseci.

Ван мреже neverforgetbari

• Веран као пас
  • Поруке: 667
  • Activity:
    17.67%
  • Репутација: +601/-192
« Одговор #7066 послато: 21 Септембар 2017, 13:56:16 »
Pitam se da li ce Austrija tu utakmicu shvatiti ozbiljno ili da li je to vise isprobavanje novih snaga za njih. Selektor ce im tesko preziveti ovaj ciklus. Deluje da su bas u kurcu.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.239
  • Activity:
    60%
  • Репутација: +591/-292
« Одговор #7067 послато: 21 Септембар 2017, 16:08:49 »
! No longer available

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.009
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +2579/-2170
« Одговор #7068 послато: 23 Септембар 2017, 01:54:27 »
Koga sve zove a ne zove sms
Ocito postoji neki"cip na tacnu" za reprezentaciju
Ovako je Sinisa razvlacio Matica ,
dok verovatno se nisu menadjerski svi dogovorili i napojili FSS krmci

Ван мреже Сале90

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 74
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +56/-11
« Одговор #7069 послато: 26 Септембар 2017, 15:31:49 »
Млада репрезентација други меч у квалификацијама за пласман на Европско првенство у Италији 2019. игра против Русије, 10. октобра на трави стадиона „Карађорђе“ у Новом Саду, а цене за овај меч наших нада су такође веома повољне.
Запад 500 рсд
Исток 300 рсд
Север и југ 200 рсд

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.582
  • Activity:
    63.83%
  • Репутација: +1396/-1473
« Одговор #7070 послато: 27 Септембар 2017, 19:06:44 »
Kakvi su mladi Rusi?

• Веран као пас
  • Activity:
    17.67%
« Одговор #7071 послато: 02 Октобар 2017, 15:48:30 »
Austrija bez Alabe, Harnika i Sabicera. Tri standardna igraca i bundesligasa se nisu odazvala pozivu zbog povrede.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.239
  • Activity:
    60%
  • Репутација: +591/-292
« Одговор #7072 послато: 02 Октобар 2017, 16:13:42 »
! No longer available

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.057
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +418/-886
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #7073 послато: 03 Октобар 2017, 14:22:02 »
Jel on misli Sergeja da zove u Rusiju, ako se kvalifikujemo?

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.670
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2536/-781
« Одговор #7074 послато: 03 Октобар 2017, 14:25:14 »
Za sada teško ,navodno će se oglasiti Kežman posle završetka kvalifikacija ,pa ćemo da vidimo da li su skroz otvorene karte.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.928
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1047/-1035
« Одговор #7075 послато: 04 Октобар 2017, 07:59:06 »
Austrija bez Alabe, Harnika i Sabicera. Tri standardna igraca i bundesligasa se nisu odazvala pozivu zbog povrede.

Чини ми се да су те "повреде" узроковане њиховим никаквим шансама за пут у Русију. Да додам да им још не игра Хинтерегер (Аугзбург), а раније су отпали Продл (Вотфорд) и Шеф (Шалке). Аустрија ће изаћи скоро са "Б" саставом и ми ово морамо ријешити у Бечу. Велика шанса коју не смијемо да пропустимо.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.251
  • Activity:
    41.33%
  • Репутација: +1954/-655
« Одговор #7076 послато: 04 Октобар 2017, 09:45:46 »
Pazi kad mene to najvise plasi :srbinosm:  Igrace im skoro pa druga ekipa koja ce da grize samo tako a nasi znaju da zatrokiraju kad ne treba.Ako ja racunam dobro,ukoliko Vels odigra nereseno ili izgubi(a igraju bez Bejla) nama je bod dovoljan za plasman jer imamo 5 vise od Irske i bolji medjusobni skor.A Vels igra od 18.Goooooooo Dzordzija :srbinosm:

Ван мреже Raikkonen90

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +65/-24
« Одговор #7077 послато: 04 Октобар 2017, 10:28:00 »
Pazi kad mene to najvise plasi :srbinosm:  Igrace im skoro pa druga ekipa koja ce da grize samo tako a nasi znaju da zatrokiraju kad ne treba.Ako ja racunam dobro,ukoliko Vels odigra nereseno ili izgubi(a igraju bez Bejla) nama je bod dovoljan za plasman jer imamo 5 vise od Irske i bolji medjusobni skor.A Vels igra od 18.Goooooooo Dzordzija :srbinosm:

Ne odlucuje medjusobni skor u FIFA kvalifikacijama, vec gol razlika... Svakako i tu imamo + 7 u odnosu na Irce :)

• Веран као пас
  • Activity:
    17.67%
« Одговор #7078 послато: 04 Октобар 2017, 10:31:31 »
Imam osecaj da ce se ovo resiti prilicno rutinski.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.928
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1047/-1035
« Одговор #7079 послато: 04 Октобар 2017, 11:11:53 »

Види, у праву си ти донекле...али чињеница је да ће играче из Бундес лиге замијенити играчи Аустрије, Рапида итд...мислим да ћемо у најмању руку узети бод, а сигуран сам да ће Муки ићи и на три...имамо и наше навијаче, све се поклопило...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum