Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 361137 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже drulic

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.008
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +492/-387
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #8300 послато: 14 Новембар 2017, 14:41:39 »
E kad se setim kakva se ovde kampanja vodila protiv Antića, čak je Vajti maltene predvodio tu grupu. E sad gledajte ovu smehoteku, koju gledamo već skoro deceniju.

Ван мреже blanco

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.384
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1155/-244
« Одговор #8301 послато: 14 Новембар 2017, 14:51:59 »
Igrač koji je odigrao svih 90 minuta i protiv Kine i protiv J. Koreje - ANTONIO RUKAVINA!  :hail: :facepalmanimation:

Normalno ,kada u klubu ne igra,tj igrao je 5 utakmice dok se prvi desni bek Mario Gaspar oporavljao od povrede.

Jedino sto moze Rukavina da radi jeste da trci ko navijen ,sto i nije cudno,kada se uzme u obzir da ima pregrst slobodnog vremena kada su utakmice kluba ,jel ne igra ..Njemu treninzi u Viljarealu sluze kao dobra priprema za reprezentativne utakmice. Rukavina i kada ga pogledas ne igra fudbal ,on samo trci,to mu je najveca vrlina u igri ..

Da Stojkovic ne igra za Crnu Goru,imali bi odlicno resenje za desnog beka pored mladog Gajica ,ovako gledamo Rukavinu ,posto Bastu niko i ne primecuje.

Ван мреже drulic

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.008
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +492/-387
« Одговор #8302 послато: 14 Новембар 2017, 14:56:16 »
Off Topic
Šteta što Borjan brani za Kanadu. Na levom beku bi trebalo Rodić da igra, rezerva Anđelko. Le Taleku i Donaldu dati pasoš, u špicu Pešić, na strani Srna, kakav crni Tadić.

Ван мреже Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 175
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +72/-67
« Одговор #8303 послато: 14 Новембар 2017, 15:22:24 »
Nakon izslaska Segeja , nismo dva pasa sastavili .

Pozitivni utisci: Sergej, Ljajic i golman.

Razočaranje Zivkovic , trudio se ali je za razliku od Kine, ovu utakmicu bio jako los.
Od Grujica i nisam očekivao dobru partiju, momak je u totalnoj staganciji.

Odbrana standardno losa. Obradovic je uzasan igrač.

Ван мреже delboj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 173
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +25/-26
« Одговор #8304 послато: 14 Новембар 2017, 16:15:06 »
Jedino ako su isli u neku diskoteku sinoc...
Pa jedinstvena prilika da se obiđu azijske diskoteke, da se malo osjeti atmosfera :hopla:

Nisam gledao utakmicu, bio sam na poslu, pogledao sam golove, ne znam šta će ispasti iz svega ovoga, ali zasad sve djeluje jako neozbiljno.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.126
  • Activity:
    63.33%
  • Репутација: +546/-267
« Одговор #8305 послато: 14 Новембар 2017, 16:23:05 »

Ван мреже Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 175
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +72/-67
« Одговор #8306 послато: 14 Новембар 2017, 18:18:22 »
 :DDDD:

Ван мреже Десно Крило

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 200
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +91/-113
« Одговор #8307 послато: 14 Новембар 2017, 18:43:46 »
Косооки судија измислио пенал за Кореју. Свирао им фаул скоро на сваки контакт. Крај првог полувремена свирао кад је требао да свира фаул за нас, на доброј позицији. Идиот.

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.667
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +550/-1031
  • nisam ja
« Одговор #8308 послато: 14 Новембар 2017, 20:01:33 »
i živo me zanima kako u medijima još nije pomenut Rajevac

ajd ne čudi me za Boru, ipak godine, nema još ni Bajevića u medijima, ni pacoja,
od velikih trenerskih imena koji imaju bogato inostrano iskustvo nema ni vermezovića, dostanića ni ješića

a kako mi se čini, ako niko od ovih velikana ne bude u opticaju, koki će uvek imati jednu siguricu koji nema šanse da odbije šansu karijere

tumbaković

На мрежи Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.096
  • Activity:
    21.5%
  • Репутација: +1752/-885
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #8309 послато: 15 Новембар 2017, 00:40:14 »
Lijepa asistencija Sergeja. Dmitrović i Rajković dobri. Plus Svilar ako pristane bićemo pokriveni na golu još dugo. To je sve što se tiče pozitive.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.778
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +2215/-4254
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #8310 послато: 15 Новембар 2017, 06:45:49 »
dobra odluka Piksija da ne prihvati posao. Napravio je kardinalne greske kada je nespreman dosao u FSS, pa u Zvezdu. Vidim da je sada nesto naucio a to je dobro.

DA je pristao, bio bi paravan za neuspeh, koji se vidi preko Dunava.

Ovako, bice vremena za repku za njega. i to na duze staze, kada mu ambicije malo splasnu.

Dosao bi iz Kine, gde se fudbal igra sporo i da se prilagodi, nema sanse. Samo mora trener da bude iz lige gde se igra moderan fudbal.
Rajevac ni slucajno

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.476
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2465/-754
« Одговор #8311 послато: 16 Новембар 2017, 08:16:17 »
Крстајић: Спреман сам!
http://www.zurnal.rs/public/uploads/article/mladen.jpg
Младен Крстајић положио је дипломски рад на клупи репрезентације Србије. Да ли је све што је урадио на азијској турнеји и довољно да уместо Славољуба Муслина поведе Орлове у Русију на Светско првенство, процениће наредних дана челници Фудбалског савеза Србије, а да ли је спреман за скидање префикса вд, Крстајић је одговорио уреднику Спортског журнала Зорану Стојадиновићу непосредно уочи јучерашњег полетања репрезентације из Сеула ка Дохи...

- Никад нисам бежао од одговорности. Имам снагу да поведем Србију на Светско првенство - рекао је између осталог Младен Крстајић.

Цео интервју можете да прочитате у штампаном броју Спортског журнала за четвртак и сазнате зашто је Адем Љајић после гола потрчао у загрљај управо Младену Крстајићу, које фудбалере је селектор похвалио, као и шта је рекао о промени система...žurnal.rs

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.667
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +550/-1031
  • nisam ja
« Одговор #8312 послато: 16 Новембар 2017, 09:34:38 »
Majko mila

Ван мреже ЂолеКГ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 115
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +43/-83
« Одговор #8313 послато: 16 Новембар 2017, 11:15:16 »
Uspeli su da nam ogade reprezentaciju koja je otisla na SP...Dodje mi da ne pogledam ni minut kada mi budemo igrali :facepalm:

Krstajic da bude selektor  :поп:

Ван мреже sm10

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 253
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +94/-82
« Одговор #8314 послато: 16 Новембар 2017, 22:48:56 »
A sta je problem da on bude selektor? Bio je vrhunski fudbaler, zna fudbal, stvorio je odlicnu atmosferu medju igracima (sto je i najbitnije) svi igraci ga vole i potenciraju to da on ostane, promenio Muslinov sistem sa kojim bi sigurno doziveli katastrofu na SP. 
« Последња измена: 16 Новембар 2017, 22:58:21 sm10 »

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.831
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +3374/-1829
« Одговор #8315 послато: 17 Новембар 2017, 00:04:39 »
Najjaca mantra od kad su nogirali Muslina, doziveli bi katastrofu tamo i to pazi sigurno e....a to nikad necemo saznati da li bi bilo tako....malo je deplasirano tvrditi tako nesto sada kada vise nije tu....

To je kao kada politicari krenu da kenjaju o proslim vlastima i onda tovare pricu a znas da je ovaj ostao bilo bi tesko sranje i slicno.....ili bacaju govna na odredjenog znas on je kriv za sve i slicno.....

Tako i sada hajka na Muslina......losa igra...doziveli bi katastrofu tamo....sve crno do crnjeg....

Tezak smo narod....

Ван мреже sm10

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 253
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +94/-82
« Одговор #8316 послато: 17 Новембар 2017, 00:23:33 »
Slažem se sa tobom, možda nije prava reč katastrofa ali mislim da sa sistemom i igrom koji je forsirao Muslin ,bar ja , nisam očekivao ništa na SP
Moje mišljenje je da treba dati šansu Krstajicu u ulozi selektora

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.831
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +3374/-1829
« Одговор #8317 послато: 17 Новембар 2017, 00:32:20 »
Pa u sustini sva ta prica je sada sbbkbb i nema poentu vise....nikad necemo saznati....

Pa donekle i jeste najlogicnije da sada ostane Krstajic(jer je ipak bio tu sa njima kroz ciklus),  jer bi bilo neozbiljno da neko sada dolazi i sta da stvori kroz 2-3 pripremne utakmice za Mundijal....nista....to i onako sluzi samo za psihicku pripremu i lagano odradjivanje da se neko ne povredi za Mundijal....a i ono sto sam tvrdio da bi voleo da svi domaci treneri odbiju Kokezinja i pokazu mu da se tako ne moze voditi savez gde sklonis coveka koji ti je doneo uspeh....kakav to primer dajes za neke buduce trenere....mada to rade i u mladjim selekcijama isto....

Mnogi crne situaciju i ja se slazem za sve oko saveza i svega ovog i sto sam vec pisao.....ali ovaj tim nije tako los kao sto se prica i mislim da uz malu dozu srece kroz neku solidnu grupu mozemo otici i dalje...

На мрежи redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +2570/-2165
« Одговор #8318 послато: 17 Новембар 2017, 00:54:51 »
Naravno da nasi igraci vole krstaju
ako treba da se popije tu je
ako treba da se pobije tu je
ako treba da se zapeva tu je
Taktiku ce da razrade u nekoj cadzavoj mehani'
i onda ce da nastave sa miletomkiticem

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.252
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +3154/-2117
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
« Одговор #8319 послато: 17 Новембар 2017, 08:43:11 »
A sta je problem da on bude selektor? Bio je vrhunski fudbaler, zna fudbal, stvorio je odlicnu atmosferu medju igracima (sto je i najbitnije) svi igraci ga vole i potenciraju to da on ostane, promenio Muslinov sistem sa kojim bi sigurno doziveli katastrofu na SP.
Ne bih da baksuziram, al sve mi se nesto javlja da cemo tek u ovom sistemu da puknemo kao tikva.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum