Аутор Тема: Фондација Делије  (Прочитано 7447 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 0
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +12/-0
Одг: Фондација Делије
« Одговор #40 послато: 14 Јун 2016, 23:47:43 »
Bokanegra, Stefke, Lazare, Sektore, moze li mi iko pomoci, za apel za pomoc u lecenju deteta.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.032
  • Activity:
    19.33%
  • Репутација: +2088/-690
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #41 послато: 15 Јун 2016, 00:09:46 »
Bokanegra, Stefke, Lazare, Sektore, moze li mi iko pomoci, za apel za pomoc u lecenju deteta.

Послао сам ти приватну поруку. Не знам на шта конкретно мислиш? Пошаљи ми на пп, да се не дописујемо овде.

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.902
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1645/-908
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
« Одговор #42 послато: 15 Јун 2016, 00:19:57 »
Послао сам ти приватну поруку. Не знам на шта конкретно мислиш? Пошаљи ми на пп, да се не дописујемо овде.

http://www.fondacijadelije.org/index.php/kontakt

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #43 послато: 15 Јун 2016, 21:39:14 »
Braco, Bokanegra I ostali.Br.ziro racuna za pomoc Dariji Antovic je,205-9011005987339-96, racun je u Komercijalnoj banci.

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #44 послато: 15 Јун 2016, 21:42:35 »
Unapred hvala svima.Vasa podrska, razumevanje I svaki vid pomoci, nam izuzetno znaci.Hvala od srca svima Delije.Veliki pozdrav, sa Srbskog Kosova I iz Zvecana.

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #45 послато: 27 Јул 2016, 23:39:40 »
Poz braco.Obracam Vam se iz Kos.Mitrovice, za cerkicu obolelu od Cerebralne paralize.

Ван мреже ПокваренаРолетна

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 55
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +49/-78
« Одговор #46 послато: 08 Август 2016, 12:57:16 »
Цитат
Браћо и сестре, започињемо вероватно највећи подухват од оснивања Фондације Делије. Циљ нам је да мобилишемо и ујединимо цео српски народ са циљем да се јунацима одбране Србије са карауле Кошаре (и других караула) подигне споменик у центру Београда достојан величине њиховог подвига. Од вечерас, из целог света могуће је потписати петицију на адреси: http://www.ipetitions.com/petition/podignimo-spomenik Од сутра ујутру, петицију можете потписати и у Бутику Делије, сваког радног дана од 10-18ч. Делије, у среду на утакмици, потписи ће се скупљати на северној трибини. Ширите вест, ово је борба за Србију у каквој желимо да живимо, за Србију због које су полагани животи!

Ван мреже Bokinjo

• Члан ФК
  • Поруке: 152
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +62/-70
« Одговор #47 послато: 25 Август 2016, 09:38:20 »
На сутрашњој утакмици настављамо акцију прикупљања потписа за подизање спомен трга браниоцима Космета.

Можете и да одштампате https://postimg.org/image/sydsc1cx5/

Цимните колеге, пријатеље и све оне који не долазе на Мару.  Ја сам већ кренуо  :icon_svi:

<br /><br />

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.474
  • Activity:
    12%
  • Репутација: +2723/-1620
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #48 послато: 05 Септембар 2016, 19:12:43 »
http://www.fondacijadelije.org/index.php/item/274-odlicna-poseta-i-veliki-uspeh-u-srpskoj
Цитат
Република Српска, још једном, показала је своје неуништиво лице. Српски народ са ових простора свим срцем је уз браћу са Косова и Метохије, иако је и сам под сталним нападима и притисцима! О томе пре свега говоре невероватне емоције испољене у суботу на стадиону малих спортова у Требињу. О томе говоре и чињенице. Преко 2000 посетилаца и 22.219 КМ или 11.100 евра! Србијо, чујеш ли?

:aplauz:

Ван мреже bane65

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 173
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +238/-16
« Одговор #49 послато: 06 Септембар 2016, 16:28:38 »
Концерт у Требињу...вече пуно емоција  :ue:

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.241
  • Activity:
    60%
  • Репутација: +591/-293
« Одговор #50 послато: 22 Фебруар 2017, 15:42:23 »
Дерби и хуманост

Осим што је највећи спортски догађај, вечити дерби који ће бити одигран 4. марта биће уједно и прилика да се још једном покаже хуманост.

540-delije-fadsa.jpg

Фудбалери Црвене звезде и Партизана ће у суботу, 4. марта, по 153. пут у првенству „укрстити копља“.

Карте за највећу фудбалску утакмицу коју Србија може понудити продаваће се по већ утврђеним ценама. Оно што је важно нагласити је да ће се, на предлог Делија који је клуб прихватио, од сваке продате карте издвојити 100 динара за „Делије фондацију“, и сав прикупљени новац биће прослеђен народним кухињама, као и српским манастирима.

Подсећања ради, у продаји су и мајице са ликом Марка Ивковића, и очекује се да многи навијачи који планирају да присуствују кошаркашкој утакмици Црвене звезде и Галатасараја, у халу „Александар Николић“ доћу управо у овим мајицама. Сав приход од продаје мајица такође ће бити прослеђен народним кухињама.

Црвена звезда и њени навијачи имаће прилику да на 72. рођендан клуба још једном буду хумани, а надамо се да ће наши фудбалери искористити ове позитивне импулсе и ношени енергијом са трибина доћи до још једне победе.

Ван мреже Млађа ЦЗБГ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 631
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +359/-49
« Одговор #51 послато: 07 Март 2017, 18:29:21 »
ВЕЧИТИ ДЕРБИ
Поред свих дражи вечитог дербија, овај је донео једну нову. Од продатих карата за потребе угроженог становништва и културне баштине на Косову и Метохији скупљено је 2.433.700 динара!!!

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #52 послато: 02 Мај 2017, 02:29:22 »
Poz braco.Obracam vam se za pomoc u lecenju deteta, Darije Antovic iz Kos.Mitrovice, koja boluje od cerebralne paralize, ne hoda I jula treba da ide na lecenje u Slovacku.Unapred zahvalna porodica Antovic iz Kos Mitrovice

Ван мреже Darija

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #53 послато: 02 Мај 2017, 02:36:36 »
Potrebno nam je 3100 eura.Ja (Veljko) na minimalcu sam vec 15 god.supruga dipl.inzenjer nije u radnom odnosu.U teskoj smo situaciji, jedan termin aprila nam je propao, zato Vam se obracamo za pomoc u lecenju jula meseca.Pozdrav sa Srpskog Kosova braco.Pomozite da Darija stane na noge uz Vasu pomoc braco.

Ван мреже Глас разума

• Члан ФК
  • Поруке: 1.476
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +926/-780
  • И на марсу ако треба!
« Одговор #54 послато: 16 Мај 2017, 09:01:39 »
ПАСУЉ И ПОВРЋЕ ЗА НАРОДНЕ КУХИЊЕ
Испоручена је 1.5 тона пасуља и 1 тона конзервирног грашка и бораније за народне кухиње на Косову и Метохији. Храна је купљена за 496.075,25 динара од једне српске фирме са Космета, тако да је корист двострука. Народне кухиње хране преко 2100 Срба широм Косова и Метохије. Да не постоје народне кухиње, њени корисници би сасвим сигурно били принуђени да напусте своја огњишта.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.241
  • Activity:
    60%
  • Репутација: +591/-293
« Одговор #55 послато: 30 Мај 2017, 17:06:27 »
Породилиштe у Грачаници добилo новац

Недавни боравак Црвене звезде у Грачаници имао је како емотивну, тако и хуманитарну ноту.

540-jovelja-53426.jpg

Из Грачанице стижу лепе вести — новчана средства прикупљена током пријатељске утакмице између домаћег клуба и Црвене звезде достављена су породилиштима.

У видеу који следи можете чути и више детаља, а ФК Црвена звезда ће увек бити велико задовољство да на било који начин помогне српском народу на Косову и Метохији.

! No longer available
« Последња измена: 30 Мај 2017, 19:27:54 Nameless »

Ван мреже Bucika123

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 173
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +69/-178
« Одговор #56 послато: 01 Јул 2017, 00:08:31 »
Potrebno nam je 3100 eura.Ja (Veljko) na minimalcu sam vec 15 god.supruga dipl.inzenjer nije u radnom odnosu.U teskoj smo situaciji, jedan termin aprila nam je propao, zato Vam se obracamo za pomoc u lecenju jula meseca.Pozdrav sa Srpskog Kosova braco.Pomozite da Darija stane na noge uz Vasu pomoc braco.
.
« Последња измена: 01 Јул 2017, 12:08:49 Bucika123 »

Ван мреже Alfa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 94
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +73/-44
« Одговор #57 послато: 09 Август 2017, 22:56:28 »
13. u mom Herceg Novom. Ko je na moru, a ko volje ima, neka svrati.

Архијерејски протопрезвитеријат Херцегновски и Фондација Делије организују,
добротворни концерт са циљем скупљања помоћи за обнову Манастира Бањска код Звечана из 14.в. задужбине краља Милутина и Манастира Драганац код Гњилана 14.в. задужбине кнеза Лазара.

Тим поводом позивамо Вас браћо и сестре да својим присуством или куповином донаторске карте помогнете
Добротворни Концерт за Косово и Метохију.

- Својим наступима концерт ће учинити величанственим
Матија Бећковић,
Ивана Жигон и Косовоски Божури,
Слободан Тркуља,
Даница (Никић) Црногорчевић,
група 357,
Комнен Вуковић,
хорови и културно-умјетничка друштва из Херцег Новог

КОНЦЕРТНЕ карте са којима ће се моћи ући на Канли Кулу могуће је купити на следећим мјестима по цијени од 5€ : Манастир Савина, Црква Светог Спаса Топла, Црвка Светог Архангела Михаила у Старом граду, Канли Кула (на дан концерта).
ДОНАТОРСКЕ карте које ће коштати 3€ за људе који неће бити у могућности да физички буду присутни на концерту биће доступне да се купе на нашем стадиону у Бутику Делије сваког радног дана и на дан утакмицa као и у Херцег Новом на истим локацијама гдје ће бити и концертне карте.

Ван мреже Млађа ЦЗБГ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 631
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +359/-49
« Одговор #58 послато: 11 Август 2017, 14:22:20 »
! No longer available

Ван мреже zvezdas016

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 169
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +128/-45
« Одговор #59 послато: 15 Август 2017, 21:38:35 »

Sent from my E2333 using Tapatalk

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum