Аутор Тема: Из тренерског угла - анализа игре, похвале, примедбе и сугестије  (Прочитано 88217 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 2.058
  • Activity:
    13.33%
  • Репутација: +739/-590
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
Da dodam samo kratko,resili su nas lagano,bukvalno su nas pregazili ko plitak potok,sto me naravno uz nas nedostatak volje i energije mnogo boli.
Pre svega Mita Itudis nas je veoma dobro skautirao,analizirao i na kraju to implementirao na terenu.
Pa po pocetnom matchup-u vidi se da je ugusio nasu igru sa visokom i mobilnom petorkom.
Dakle stavio je Kurbanova na Rocestija,i ovaj ga skoro potpuno udavio.
De Kolo na Lazica,znamo svi u kakvoj je formi Laza ove sezone,plus sistem igre koji mu uopste ne odgovara.
Klejburn na Feldina,videli smo sta je Dominikana mogao da uradi,nista bukvalno
Hajns na Bjelicu,mislim sta reci za Kajla,igrac maltene koji najbolje brani pik  end rol u Evropi,a ni na pop piku nije uopste los.
Voroncevic na Antica,svi znamo kako Pero igra odbranu,samo je izasao na perimetru i tu mu je radio sta je hteo.
U napadu su nas resavali bukvalno kako su hteli,imali su maltene autoput do kosa u dosta situacija.
Za dalje i ne treba da pisem jer koncepcijski smo bili tako limitirani,da maltene nismo imali soluciju nit u napadu nit u odbrani...

Ван мреже Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.149
  • Activity:
    21.33%
  • Репутација: +1814/-900
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
Bravo za trud sindje, neke jako zanimljive stvari si primjetio.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 749
  • Activity:
    17.33%
  • Репутација: +505/-349
Da dodam samo kratko,resili su nas lagano,bukvalno su nas pregazili ko plitak potok,sto me naravno uz nas nedostatak volje i energije mnogo boli.
Pre svega Mita Itudis nas je veoma dobro skautirao,analizirao i na kraju to implementirao na terenu.
Pa po pocetnom matchup-u vidi se da je ugusio nasu igru sa visokom i mobilnom petorkom.
Dakle stavio je Kurbanova na Rocestija,i ovaj ga skoro potpuno udavio.
De Kolo na Lazica,znamo svi u kakvoj je formi Laza ove sezone,plus sistem igre koji mu uopste ne odgovara.
Klejburn na Feldina,videli smo sta je Dominikana mogao da uradi,nista bukvalno
Hajns na Bjelicu,mislim sta reci za Kajla,igrac maltene koji najbolje brani pik  end rol u Evropi,a ni na pop piku nije uopste los.
Voroncevic na Antica,svi znamo kako Pero igra odbranu,samo je izasao na perimetru i tu mu je radio sta je hteo.
U napadu su nas resavali bukvalno kako su hteli,imali su maltene autoput do kosa u dosta situacija.
Za dalje i ne treba da pisem jer koncepcijski smo bili tako limitirani,da maltene nismo imali soluciju nit u napadu nit u odbrani...

Svaka cast za upis  :aplauz:

Sto se boldovanog tice, mi cemo biti koncepcijski limitirani cele sezone sa ovakvom igrom. Dzaba nam puna sveska akcija kad nema ko to da sprovodi.

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 2.058
  • Activity:
    13.33%
  • Репутација: +739/-590
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
Можда ћемо престати да играмо то проклето искакање на одбрани пикова.
Једноставно не иде па не иде,примамо исувише лаке кошеве.
Алтернативе су одбране пикова,пробијањем или преузимањем.
Написао сам можда,дакле још није 100% сигурно...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum