Аутор Тема: Тренинзи  (Прочитано 390497 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Тренинзи
« послато: 15 Мај 2011, 15:10:16 »
У овој теми ће бити смештено писаније о тренинзима. Информације о времену одржавања истих као и извештаји.

Селектор

• Гост
Одг: Тренинзи
« Одговор #1 послато: 18 Мај 2011, 18:45:23 »
Данас је одрађен поподневни тренинг од 15:00 часова.
Претпостављам да наша екипа тренира и сутра у исто време а није искључено ни да имају преподневни тренинг. Верујем да је и сутрашњи тренинг отворен за јавност.

Неби било лоше да опет кренемо са извештавањем дешавања на тренинзима.

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.208
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2335/-3074
« Одговор #2 послато: 18 Мај 2011, 20:24:12 »
Ако неко сазна кад је јутарњи и да ли га има, ја ћу отићи, планирао сам. Само нека неко напише овдје.

Селектор

• Гост
« Одговор #3 послато: 18 Мај 2011, 22:35:51 »
Ако га има сутра вероватно је око пола 11
Ако одеш, сигурно ћеш сазнати инфо за убудуће  :biggrin:
Ја заиста немам времена.

Ван мреже Millhouse

• Члан ФК
  • Поруке: 824
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +512/-1051
« Одговор #4 послато: 19 Мај 2011, 00:57:20 »
Posto je utalkmica u subotu onda je sutra zatvoren trening. I uvek su 2 dana pre utakmice treninzi u terminima odigravanja iste.

Ван мреже Dzooo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 198
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +140/-214
  • POBUNA :D
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #5 послато: 19 Мај 2011, 01:59:35 »
steta taman sam hteo da svratim sutra. mozda i ne bude zatvoren

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #6 послато: 19 Мај 2011, 18:48:54 »
Био сам на тренингу, почео је у 3.

Ја сам стигао у 15:22, тада су завршавали играње шеве/круга, не знам како ко зове ову игру.  :travka: Вероватно сам, поред тога пропустио само загревање.

После тога су играли коцкице/тениса(опет је терминологија релативна, не знам како сте научили да зовете ову игру  :D).

Играли су на четири терена, али ја сам гледао само један. Ту су прво играли Роби, Ади и Ћоса против Марета, Зироја и Микића. После тога су играли тренери против играча - Роби, Зироје, Маре/Ћоса, Микић, Ади. Тренери су тате, разбијају људи, чак и Зироје је био сасвим солидан. :) Роби и Маре ништа нису слабији од играча, само што су се мало угојили, али ништа страшно, ни близу Аџи и Лукићу.

Иначе, кад поменух ову двојицу(Аџу и Лукића), били су и они на трибинама, гледали су тренинг, мислим да је са њима био Маза, носио је наочаре, али нисам сигуран. После сам чуо да га је неко звао, не баш најбоље, али ако не постоји неки Блажа  :wtf: близак клубу, онда је био Маза. :)

Жаре је такође играо, мислим да су били он и Декса, чими ми се и Рељић, али нисам сигуран, против Савија, Кадуа и Борхе. И разбијали су их.  :travka:

Коки је за то време радио склекове, а Нинкова нисам приметио. :001_huh:

Голмани су са Максом за то време радили на другом терену, готово цео тренинг на повратним лоптама. Бајко је пар комада послао на главни терен, Стамени је доста бољи што се тога тиче, добар је и левом и десном. Био је и неки трећи лик са њима, није Дмитровић, немам појма ко је, први пут га видим. Бајко га је звао "Мачко, мачко" цео тренинг, па нисам успео да сазнам како се зове. Стамени је са једним ликом са трибина уговарао мали фудбал. (Ако је био неко од форумаша и звао га на форумашки фудбал, нека се сам јави.  :D )

Евандро је дошао око 15:35, прошао поред Аџе, који је остао сам на неколико минута и није му се јавио, а Аџа после долази и виче: "Евандро, где си бре?!" И баца му коску.  :travka:

Тек сам данас приметио колико се издваја онај Михајловић од остатка тима корпуленцијом.

Ево и неких занимљивости и зајебанција  :travka: :

Кад су играли Роби, Маре и Зироје против ових, украли су један поен(на искуство). Била је линија, а они прекинули напад, рекли да је аут. Да видите како су се изнервирали Ади и Ћоса, као да су дерби изгубили. Ћоса скочио на Робија и Зироја, као "Ајде, не зајебавајте нас, што тако играте", на ту фору нешто.

А погодите ко им је судио!  :travka:

Ратко Достанић, главом и брадом.  :a078:

И код тог поена, Достанић стане на страну тренера, а Ади скочи на њега и почне да виче да је била линија.  :D

После тога, тренери освоје поен, а Роби каже играчима: "Какви сте ви играчи, горе играче нисам видео."  :D

И ови после сваког наредног поена почињу да скачу, да се деру, провоцирају тренере. Види се да је атмосфера феноменална.

Тачно у 16:00, Роби је рекао да је доста и кренуо у свлачионицу. Сликао се са неким клинцима и отишао, са неколико играча, а доста њих је остало после тренинга да центрира и шутира на гол.

Вешкету је Вилота остављао лопте на центаршут, Јевта, АК и Перке су се мењали у завршници, а после је и Каду прешао на центаршут. Онда је и Вилота ишао на скок, као и Дани, који је пре тога са Савиом, Кадуом и Борхом изводио слободњаке. Мићко и Лаза су исто остали после.

Занимљиво ми је било да им је Вилота говорио шта да раде, постављао их и сви су га слушали, баш је лепо оно видети.

А, да, сад се сетих. Жаре је после изазвао Аџу, Лукића и оног лика(99% Маза) да играју против њега, Робија и Марета, вероватно ножног тениса. :)

А Кратко је остао да покупи опрему на крају тренинга.  :icon_svi:
Ето, форумаши, овога пута толико од мене, да је био неки садржајнији тренинг, било би вероватно и више утисака, али за овај пут, толико. :)
« Последња измена: 19 Мај 2011, 18:52:17 Ковач »

Селектор

• Гост
« Одговор #7 послато: 19 Мај 2011, 18:53:37 »
Хвала ти на извештају, свака част.

Ван мреже Millhouse

• Члан ФК
  • Поруке: 824
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +512/-1051
« Одговор #8 послато: 19 Мај 2011, 19:12:38 »
Postoji Blaza. Blaza Raosavljevic, nas bivsi igrac, Adzicev pajtos (mislim i da su kumovi) i vodi se kao glavni skaut FKCZ!

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #9 послато: 19 Мај 2011, 19:14:30 »
Аџа има више кумова и побратима него Краљевић Марко.  :D

Онда је тај, вероватно, уопште ми није био познат лик.

На мрежи Mauzeer

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 245
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +150/-131
  • Svuda grmi okolo !!!
« Одговор #10 послато: 19 Мај 2011, 20:56:03 »
Аџа има више кумова и побратима него Краљевић Марко.  :D

Онда је тај, вероватно, уопште ми није био познат лик.

:D za bold
Kovac, hvala puno na izvestaju. Jako raduje dobra atmosfera na treningu.

На мрежи Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 539
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +300/-70
« Одговор #11 послато: 19 Мај 2011, 21:02:22 »
Sutra je  zatvoren trening?

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #12 послато: 19 Мај 2011, 21:08:59 »
Шта ми се захваљујете, људи, ко год има времена и могућности треба да погледа тренинг, занимљиво је, ако ништа друго.  :)

А нисам успео да сазнам за сутра ништа, ни време, ни да ли је затворен тренинг. Термин 15:00 је из разлога што се ваљда у Чачку игра у то време, то је бар она фудбалска логика, што се тога тиче.

Ван мреже Voja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 111
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +43/-14
« Одговор #13 послато: 19 Мај 2011, 21:14:32 »

Евандро је дошао око 15:35, прошао поред Аџе, који је остао сам на неколико минута и није му се јавио, а Аџа после долази и виче: "Евандро, где си бре?!" И баца му коску.  :travka:

А Кратко је остао да покупи опрему на крају тренинга.  :icon_svi:

Adza ortak sa igracima  :ziveli2:
Nadam se samo da ce Kratko da se pronadje u ovom poslu i da nastavi to da radi, svima bi bio od koristi  :biggrin:

Hvala na izvestaju  :srbinosm:

На мрежи Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 539
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +300/-70
« Одговор #14 послато: 19 Мај 2011, 21:24:52 »
Ja sam rad da nekad odgledam  trening, a kako sam student :travka:, mogu u bilo koje vreme....  Tako da ako je nekom smor da ide sam, nek se javi pa mozemo zajedno ispratiti to ...

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.988
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +1730/-2511
« Одговор #15 послато: 19 Мај 2011, 21:33:14 »
Ja posto sam takodje student bi ti se pridruzio ali mi je ovaj ispitni rok kljucan kao Zvezdi sledeca sezona :D.Kada stignu prva pojacanja ja cu biti redovan kao i uvek.

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.987
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +6687/-3222
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #16 послато: 20 Мај 2011, 17:04:44 »
Браво Ковач мајсторе  :ziveli2:

Само тако. То су јако лепе и занимљиве ствари и осликавају праву атмосферу у тиму. Што се тиче квалитета тренери-играчи, шта рећи  :stidan:. Кад је Пижон са 60 година био бољи од свих, шта тек рећи за Робија, Марета и Жарета  :prvak:.

Килограми се добијају, кондиција се губи, али знање и фудбалски шлиф  :travka:

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.663
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +2575/-1434
  • Devotion!
« Одговор #17 послато: 21 Мај 2011, 13:42:06 »
Толико о томе да је Ади омражен у тиму.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.985
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +12657/-10006
  • Ипак се окреће...
« Одговор #18 послато: 21 Мај 2011, 16:16:51 »
Па након свега сигурно није омиљен. Не би ни одлазио на крају сезоне да са њим не постоји проблем.

Ван мреже unknown

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +396/-413
« Одговор #19 послато: 22 Мај 2011, 23:18:55 »
da pitam nesto upucenije...
jer istina da kada li adiju kasni plata par dana ... on na treningu sedne na klupu (sa sluskama) i nece da trenira ...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum