Аутор Тема: Тренинзи  (Прочитано 396770 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.510
  • Activity:
    22.5%
  • Репутација: +2556/-2222
Одг: Тренинзи
« Одговор #80 послато: 21 Јул 2011, 18:28:06 »
Vidim da je mnogim gledaocima klipa na YouTube-u smetalo komentarisanje forumasa za vreme treninga.

Сви који су вређали, одстрањени су са нашег канала. Нека убудуће гледају спорт нетворк извештаје који немају никакав коментар.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #81 послато: 21 Јул 2011, 19:03:11 »
Koga bre boli quratz sta se kometarise ?

Momci i devojke dosli na onoj kisurini da gledaju one mucenike i da snime za nas koji nismo u prilici i onda se nadju degenerici kojima smeta neka sala ili istinita observacija. Jos ste bili umereni u komentarima sta bi im se ja nagovorio za one kilave zavrsnice. Nekim ljudima treba profesionalna pomoc.

Vama hvala i samo nastavite ako mozete. Ove nezahvalne supke ignorisati. Lako je biti huligan preko interneta i skrivajuci je iza anonimiteta pljuvati neciji trud.

Ван мреже bjela

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 435
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +132/-42
« Одговор #82 послато: 21 Јул 2011, 19:10:04 »
Svaka vam cast ljudi, sledeci put cu se potruditi da dodjem, juce sam pomerio da radim po podne, jer sam bio ubedjen da je trening u 11, a i isao sam po sezonske.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1186/-1113
  • Idolopoklonik
« Одговор #83 послато: 21 Јул 2011, 19:36:28 »
Odličan video, komentari su mu dali posebnu draž...Ovi klipovi mnogo znače nama koji živimo daleko od Bg i zbog toga vam ljudi hvala od srca :hail:...Najjači je bio komentar za Binu :esvasta:

Ван мреже sconvolts

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 106
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +101/-71
« Одговор #84 послато: 21 Јул 2011, 19:48:42 »
Звезда-Сопот 2:0 прво полувреме, стрелци Евандро и Борха

Grujo33

• Гост
« Одговор #85 послато: 21 Јул 2011, 19:55:54 »
Звезда-Сопот 2:0 прво полувреме, стрелци Евандро и Борха

Kako volim tu kombinaciju... Evandro i Borha... Tako dobro zvuci  :thumbup:

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #86 послато: 21 Јул 2011, 20:40:16 »
Zna li neko zasto Bruno nije igrao ?

Ван мреже vsim

• Веран као пас
  • Поруке: 915
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +710/-208
« Одговор #87 послато: 21 Јул 2011, 20:41:46 »
Јел се зна колико је крајњи резултат утакмице, како смо играли, је ли се ко из Сопота посебно добро показао и остало?

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.005
  • Activity:
    23.67%
  • Репутација: +2071/-687
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #88 послато: 21 Јул 2011, 20:45:44 »
Stadion: Crvene zvezde
Crvena zvezda: Bajković, Reljić, Tošić, Mijailović, Mikić, Kovačević, Dimitrijević, Evandro, Lazović, Borha i Kaluđerović.
Igrali su još: Vesić, Stojković, Mihajlović, Vilotić, Ignjatijević, Kadu, Janković, Vešović, Jeremić, Binić i Perović.

Sopot: Todorović, Luković, Stamenković, Pavlović, Spajić, Kovačević, Požar, D. Srnić, Dragićević, Đuričković, S. Srnić.
Igrali su još: Radulović, Rudić, Stanković, Živančević, Rakić, Maričić i Đorđević.

Crvena zvezda je u poslednjoj pripremnoj utakmici pred evropsku premijeru, pred praznim tribinama savladala Sopot rezultatom 4:0.

Izabranici Roberta Prosinečkog su u prvom poluvremenu, već po navici, loptu uglavnom držali u svom posedu. Prva prilika viđena je u osmom minutu, kada su dupli pas kroz kompletnu odbranu Sopota odigrali Lazović i Dimitrijević, ali je lopta završila u korneru. Nakon centaršuta Lazovića, lopta se odbila do Borhe koji je zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda. Pet minuta kasnije, Evandro je lepo proigramo Borhu, ovaj uputio snažan udarac, ali je golman uspeo da odbije loptu u polje. Na nju je natrčao Kaluđerović, ali je šutirao pored desne stative.

Sopot je prvi pokušaj imao u 20. minutu – bio je to šut sa tridesetak metara, ali nije bilo potrebe da Bajković interveniše. Samo minut kasnije, Sopot je imao i stopostotnu šansu. Lopta je sa desne strane ubačena u srce kaznenog prostora, a sa sedam metara napadač Sopota šalje loptu preko gola. Zvezda je uzvratila već u sledećem napadu. Borha je na levoj strani pronašao Reljića, ovaj odlično uposlio Dimitrijevića koji šutira iz prve sa osam metara, ali je odlično reagovao golman gostiju.

Ipak, u 28. minutu Zvezda je krunisala bolju igru. Evandro je dobio loptu u kaznenom prostoru, i kada su svi očekivali šut, „Maestro“ je sjajno „zalomio“ štopera Sopota, i šutem pod prečku doneo Zvezdi prednost. Deset minuta kasnije, Borha je povećao vođstvo. Dimitrijević je lepo uposlio Kolumbijca koji je rutinski reagovao, i sa 12 metara lako zatresao mrežu Sopota.

Drugo poluvreme je, pored 11 novih igrača u redovima Zvezde, donelo i nešto manje uzbuđenja. Tek u 57. minutu zabeležen je prvi udarac ka golu, i to od strane Perovića, nakon asistencije Jankovića. Brazilac Kadu je pokušao iz slobodnog udarca u 63. minutu, ali je bio neprecizan. Ipak, jako lep momenat dogodio se u 71. minutu. Kadu je započeo kontra napad Crvene zvezde, i sjajnom loptom po zemlji uposlio Vešovića koji se odlično ubacio iz drugog plana. Mladi vezista je jednim kontaktom proturio loptu pored golmana koji je izleteo, a zatim je i rutinski sproveo u nebranjenu mrežu za 3:0. Tri minuta kasnije, u strelce se upisao i Ignjatijević. Bio je to slobodan udarac za Zvezdu sa dvadesetak metara, a levi bek je preciznim udarcem postavio konačan rezultat ove utakmice.

Poslednje uzbuđenje viđeno je u 80. minutu. Najpre je Vešović snažno šutirao iz kaznenog prostora za malo preko gola, da bi udarac oprobao i mladi Janković sa 25 metara, ali je njegov snažan šut odbranio golman Sopota.

http://crvenazvezdafk.com/crvena-zvezda-sopot-4-0-2-0-4553-c2-content.htm

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1186/-1113
  • Idolopoklonik
« Одговор #89 послато: 21 Јул 2011, 20:54:07 »
Nema Mezenge i Savia, tu je Vilotić :mrmlj:, posebno mi je drago zbog Jankovića, koliko se može vidjeti sa zvaničnog, imao je asistenciju i dobar pokušaj sa 25m...Vjerovatno je sastav iz 1.poluvremena i sastav za prvu u Letoniji...

Ван мреже jafazec

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 356
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +116/-56
« Одговор #90 послато: 21 Јул 2011, 21:03:00 »
Мени опет упечатљиво да смо промашивали...Али,велико АЛИ,можда и нису то били промашаји на какве смо навикли,тако да уколико не буде снимка,вероваћу да су промашаји били ипак неки скроз нормални :)

siki

• Гост
« Одговор #91 послато: 21 Јул 2011, 21:04:47 »
Bio sam na jucerasnjem treningu i garantujem da je Bruno povredjen i zato nije igrao danas. Posle ostrog starta Vilotica koji ga je iz sve snage sutnuo u ispruzeno stopalo, do kraja treninga je sepao i u svakoj pauzi drzao se za stopalo. Doduse odradio je trening do kraja ali nije usao ni u jedan duel posle toga. Ne verujem da je teza povreda u pitanju ali dovoljno da ne igra danas.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #92 послато: 21 Јул 2011, 21:25:05 »
Mozda ne bi bilo lose da neko i Vilotica malo izuje iz cipela. Da ne bude nista ozbiljno ali malo da vidi kako to izgleda. Onakvi divljacki startovi nemaju nikakve veze sa treningom sto su i drugovi forumasi na licu mesta prokomentarisali. Pun mi je quratz tih siledzija koji svojom nepromisljenost mogu da stete timu. Zamislite da neko tako startuje Evandru i da doticni ne daj boze zavrsi kao Paseko.

Ван мреже bjela

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #93 послато: 21 Јул 2011, 21:39:13 »
Pa cini mi se da posle ove utakmice znamo odbranu za Letonce. Sredinu smo znali, ostaje jos dilema Kaludjer/Bruno. Zapravo mozda je to i trilema sa Perketom kao underdogom za to mesto.

Drugo, jasno mi je da sad svi napusavate/mo Vilotica za sve. Jasno mi je bilo da ste isto tako posle bolesti svi Vilotica hvalili i za sta treba i za sta ne treba, kao i da ste mu za dosta toga gledali kroz prste. Moje misljenje je da i sad kao i tad treba malo da se spusti lopta na zemlju. Da je, recimo, Micko tako startovao na Bruna, svi bismo rekli "Ekstra, mali gine na svakom treningu."

Moje misljenje je da Viloticevo zalaganje na treninzima (da, to sto malo ostrije ukliza u igri na dva gola smatram iskljucivo zalaganjem, jer nema nikakve sanse da je zeleo da povredi bilo koga) moze da bude samo pozitivna stvar, jer je posle razgovora sa Robijem skapirao sta mora da radi, a sta ne sme da radi. Barem se nadam.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #94 послато: 21 Јул 2011, 21:44:10 »
Postoji velika razlika izmedju zalaganja i nepaznje. I Reljic je slicno startovao nad Kaduom pa je bio napusen od strane objektivnih posmatraca blizu kamere. Znaci princip je isti za sve. Ne smes bre na treningu onako da uleces, neoprezno, neodgovorno. I bez toga uvek postoji opasnost povrede. Nema potrebe da se ta opasnost povecava.

Ван мреже bjela

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #95 послато: 21 Јул 2011, 21:50:54 »
Apsolutno se slazem. Ja sam napisao ono sto je moj utisak sa klipa, a sto znam da nije bas preterano merodavno. Mislim da je vec bila ovako neka "rasprava" kad je Savio proslo leto polomio nekoga :D

Medjutim, ono sto je bila poenta mog posta je da se na tom treningu videla Viloticeva zelja da radi, pa meni deluje da je razgovor izmedju njega i Robija imao pozitivan epilog.

To i da sad znamo odbranu za Letonce :D

Ван мреже Ian

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.477
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4379/-3085
« Одговор #96 послато: 21 Јул 2011, 22:03:31 »
Zna li neko zasto Bruno nije igrao ?

iz zurnala

" Мезенга лакше повређен

Бруно Мезенга је на тренингу у среду добио ударац у скочни зглоб приликом старта Милана Вилотића, многи су помислили да се ради о тежој повреди, али су после снимка сви могли да одахну.

Бразилски нападач је само лакше повређен, ипак, није играо против Сопота, предахнуће два-три дана, после чека ће се укључити у тренажни процес екипе.

На листи повређених и даље је његов земљак Савио, који још није санирао повреду колена. "

Ван мреже saxon

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.409
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +681/-650
« Одговор #97 послато: 21 Јул 2011, 22:41:09 »
Steta sto Bruno nije igrao, ova povreda je dosla bas u nezgodno vreme. Razumem da Vilotic hoce "spartanskim pristupom" da vrati Robijevo poverenje, ali treba povuci crtu izmedju zastokog rada i gluposti.

Mene najvise bode u oci igranje Ignjatijevica i Binica. Prvi znate i sami zasto, a drugi sto uopste nece biti nas igrac ove sezone.

Sum sumarum, nakon ove trening utakmice otklonjena je i najmanja dilema u vezi sastava nase odbrane za mec sa Letoncima. Bice kao sto smo i pretpostavljali: Mikic-Mijailovic-Tosic-Reljic. Nadam se da ostatak tima nece dozvoliti da se nadju na vecim iskusenjima.

Ван мреже naka

• Веран као пас
  • Поруке: 545
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1971/-1919
« Одговор #98 послато: 21 Јул 2011, 22:50:18 »
zakasnio sam na prvo i odgledao samo drugo, pa ću to i komentarisati

Dosat slabo i rekreativno. Par samo zapažanja. Mihajlović je svetlosnu godinu od onog što treba Robiju. Nema brzine, svežine, okretnosti. Da li zbog povrede ili ne, dugo će se on čekati (a mislim da ga Robi i ne čeka). Vilotić deluje nadrkano. Možda pogrešno tumačim, ali danas nije bio onako žustar kao juče. Kadu igrao skoro zadnjeg veznog i to dosta dobro. Mislim da ga je Robi više probao zbog tog prvog pasa koji nam nedostaje od pozadi. vešović kao uvek, jedan dobar jedan loš potez.

Ipak bih izdvojio malog žuću juniora, koga sam prvi put odgledao uživo. Novi iniesta. Radijus kretanja mu je fantastičan. Mekan na lopti, sa idejom za završni pas. Naravno da mu nedostaje snage da uzdrži duel, ali mislim kad bi svi igrali i razumeli Robijev sistem ko što će ga on razumeti, mogao bi igrati vrlo brzo. Iako se to neće desiti skoro nemam bojazni, da za godinu dve imamo konačno igrača koji i trči i zna.

Ignjatijevića i njegove gluposti (i udaranja) ne bi komentarisao. Biniće i većinu ostalih takođe.

jednostavno iz ovog tima za 11 mogu konkurisati Kadu, Vešović i mali Žuti (kad imamo rezultat)

Ван мреже Најдоски др Илија

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.524
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1045/-832
« Одговор #99 послато: 21 Јул 2011, 22:58:27 »
Postoji velika razlika izmedju zalaganja i nepaznje. I Reljic je slicno startovao nad Kaduom pa je bio napusen od strane objektivnih posmatraca blizu kamere. Znaci princip je isti za sve. Ne smes bre na treningu onako da uleces, neoprezno, neodgovorno. I bez toga uvek postoji opasnost povrede. Nema potrebe da se ta opasnost povecava.
Изгледа да се многи несећају да је на последњем тренингу пред реванш против ПСВ-а Дудић повредио Жигића и тиме умногоме допринео да доживимо катастрофу какву смо доживели!
Такво понашање Вилотића је разлог више да га негледамо у светом дресу!

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum