Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 850104 пута)

Zizu22 и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже drakulaVA

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 340
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +721/-33
Одг: ФМП
« Одговор #7280 послато: 12 Октобар 2017, 21:11:11 »
Mozda sad mozemo da vratimo jednog od one trojce(Apic, Lazarevic, Davidovac) u FMP.
Eh kad bi FMP mogao da dovede Dejana Todorovica pa da ga lepo pripremimo za Zvezdu.

Pre nove godine ne mogu da se prebacuju igraci,tek tad se otvara ''prelazni rok''

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.329
  • Activity:
    33%
  • Репутација: +2445/-4229
  • Pljuvac.
« Одговор #7281 послато: 12 Октобар 2017, 21:17:22 »
Ostaje pitanje ko ce da plati ostatak njegovog ugovora, koliki god da je, za standarde FMP-a sigurno nije mali.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.029
  • Activity:
    72.67%
  • Репутација: +5573/-2101
« Одговор #7282 послато: 12 Октобар 2017, 21:19:28 »
Ko zna kakav je ugovor potpisan. Ne verujem da su ga ovako lako otpustili a da nema neka klauzula o mogućem ranijem razlazu.

На мрежи Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +60/-238
« Одговор #7283 послато: 12 Октобар 2017, 21:27:24 »
Donekle ocekivano za Rowana, ne ume odbranu da igra, slab je i mekan...
Dzaba i da je koristan u napadu, kada duva preko njega pozadi...

Drago mi je sto je razvojni poceo da kristalise tim koji ce igrati, napredovati, funkcionisati dobro.... sve ostale rascistiti, da se ne patimo i mi i oni...

Ван мреже mrm

• Члан КК
  • Поруке: 481
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +221/-52
« Одговор #7284 послато: 12 Октобар 2017, 22:01:58 »
A sta se desava sa onim ruskim igracem sto je dosao, Slutski valjda bese? Jel i sa njim raskinut ugovor ili sta vec?

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.294
  • Activity:
    96.67%
  • Репутација: +4369/-3647
« Одговор #7285 послато: 12 Октобар 2017, 22:04:24 »
Kako ne raskinuše i sa Potom i Djumarom,šta li su oni više pokazali za razliku od ovog

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 553
  • Activity:
    37.33%
  • Репутација: +116/-575
« Одговор #7286 послато: 12 Октобар 2017, 22:07:02 »
Pot, Djumara, Seslija, Bursac... Sve su to drvosece koje su zasluzile nogu mnogo vise nego Rouen od koga se nesto moze izvuci.

O Slutskom da ne govorim, utisak je da to uopste nije kosarkas, neko ih je zestoko zajebao. Ali i dalje se vrzma po Zelezniku.

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.329
  • Activity:
    33%
  • Репутација: +2445/-4229
  • Pljuvac.
« Одговор #7287 послато: 12 Октобар 2017, 23:01:29 »
Stvarno cudo kako je Seslija npr pokazao nesto, a covek se blamira iz meca u mec, iz godine u godinu. Da je protiv Partizana pogodio zicere koje bi moj deda pogodio, dobili bi taj mec.

O Bozi Djumicu i Potu necu da govorim, zalosno je trositi reci.

Tim jeste prenatrpan i jeste potrebna mala cistka, ali Rowan svakako nije bio br 1 na listi za odstrel.

Ван мреже svarog

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 49
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +25/-31
« Одговор #7288 послато: 12 Октобар 2017, 23:08:47 »
Jel može odgovor?
Doveden je zbog odredjenih kvaliteta koje su primetili na snimcima utakmica koje su gledali i o kojima je pricao njegov menadzer, probalo se nije zadovoljio, dovidjenja. Kako neko moze da zna kako ce se neko uklopiti u novi sistem,novu sredinu, zato je i potpisan ugovor sa izlazom i to je to.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    72.67%
« Одговор #7289 послато: 12 Октобар 2017, 23:13:24 »
Doveden je zbog odredjenih kvaliteta koje su primetili na snimcima utakmica koje su gledali i o kojima je pricao njegov menadzer, probalo se nije zadovoljio, dovidjenja. Kako neko moze da zna kako ce se neko uklopiti u novi sistem,novu sredinu, zato je i potpisan ugovor sa izlazom i to je to.
I zašto je onda moje pitanje glupo? Postavljeno je forumašu iznad mene, a impliciralo je da to što on piše nema nikakve logike. A upravo mislim isto kao ti, jer to jedino ima logike. Tako da malo zastaneš kad napišeš sledeći put da je pitanje glupo i pogledaš na šta se odnosi.

Ван мреже svarog

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 49
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +25/-31
« Одговор #7290 послато: 12 Октобар 2017, 23:17:51 »
I zašto je onda moje pitanje glupo? Postavljeno je forumašu iznad mene, a impliciralo je da to što on piše nema nikakve logike. A upravo mislim isto kao ti, jer to jedino ima logike. Tako da malo zastaneš kad napišeš sledeći put da je pitanje glupo i pogledaš na šta se odnosi.
Izvini onda, nisam video citat na tvom postu a i nisam nesto obratio paznju na prethodne upise.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    72.67%
« Одговор #7291 послато: 12 Октобар 2017, 23:20:00 »
Bilo nekad pravilo ovde da se ne citira posta ako je odgovor odmah ispod njega :srbinosm:, pa se ja i dalje toga pridržvam.

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 518
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +207/-181
« Одговор #7292 послато: 12 Октобар 2017, 23:34:43 »
Amer je bio pogubljen na treninzima. Prilicno psihicki odsutan.
Mozda je mu nije bas lako pala promena sredine, ali bilo kakav napredak i razvoj u takvim okolnostima nije moguc.
Odzo je recimo bolje to podneo, mnogo je prisutniji u radu.

Kako god, bilo bi lepo da se malo informisete o necemu, pre nego sto pocnete da pljujete.

Ван мреже skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.696
  • Activity:
    10.33%
  • Репутација: +492/-526
« Одговор #7293 послато: 13 Октобар 2017, 10:28:42 »
Pot, Djumara, Seslija, Bursac... Sve su to drvosece koje su zasluzile nogu mnogo vise nego Rouen od koga se nesto moze izvuci.

O Slutskom da ne govorim, utisak je da to uopste nije kosarkas, neko ih je zestoko zajebao. Ali i dalje se vrzma po Zelezniku.

Sto pises napamet? Bursac ne moze u isti kos sa ovima, odlicno igra.
Sa druge strane, stranci trebaju da prave veliku razliku, Covic je i rekao da nece biti vise stranaca bekapova i sl. Rowan je dobar suter, ali ne pravi potrebnu razliku kao Odzo, ili Bolden prije njega. Ok mi je to. Probali smo, nadam se da cemo probati jos mnogo stranaca, pa cemo opet utrefiti nekog. Svi ti igraci su manje vise na probi, nisu nesto placeni, mozemo samo da dobijemo sa njima.

Ван мреже mbg

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 131
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +19/-40
« Одговор #7294 послато: 13 Октобар 2017, 10:59:28 »
I ja se slazem za Bursaca,decko je mnogo kvalitetniji igrac od predhodno pomenutih,mozda i previse osporavan pogotova na ovo forumu,mozda nije iteligentan igrac ali ima svakako ima svojih kvaliteta koje povremeno pokaze

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.835
  • Activity:
    25.83%
  • Репутација: +921/-329
« Одговор #7295 послато: 13 Октобар 2017, 15:09:45 »
Kod tih visokih igrača možda i mora da se uzme poneko drvo jer tu nemamo neke prospekte a neko mora i da se gura u reketu.
Spolja se polako kristališe situcija, Radanov i Nenadić imaju veliku minutažu, Čović već tradicionalno, Uskoković dobija prostor, tako da tu može slobodnije da se seče.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 1.920
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +694/-543
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #7296 послато: 13 Октобар 2017, 15:12:53 »
Za mene je skroz pozitivno otkrovljenje Nenadic,zaista me veoma prijatno iznenadio...

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.177
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2406/-707
« Одговор #7297 послато: 13 Октобар 2017, 15:14:25 »
I ja da pohvalim Nenadić ,radilica,hrabar  i za sada dobar egzekutor ,to sam očekivao više od nekih drugih igrača.Korektan je bio i na univerzijadi .Samo neka nastavi .

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.835
  • Activity:
    25.83%
  • Репутација: +921/-329
« Одговор #7298 послато: 13 Октобар 2017, 15:33:26 »
I izgleda dečko kao košarkaš.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 553
  • Activity:
    37.33%
  • Репутација: +116/-575
« Одговор #7299 послато: 13 Октобар 2017, 17:33:36 »
Sto pises napamet? Bursac ne moze u isti kos sa ovima, odlicno igra.
Sa druge strane, stranci trebaju da prave veliku razliku, Covic je i rekao da nece biti vise stranaca bekapova i sl. Rowan je dobar suter, ali ne pravi potrebnu razliku kao Odzo, ili Bolden prije njega. Ok mi je to. Probali smo, nadam se da cemo probati jos mnogo stranaca, pa cemo opet utrefiti nekog. Svi ti igraci su manje vise na probi, nisu nesto placeni, mozemo samo da dobijemo sa njima.

Dobro, priznajem, Bursac jeste nivo iznad ostalih nabrojanih. Ali i on je prilicno limitiran i besmislen igrac za FMP jer apsolutno nema potencijal da jednog dana zaigra za Zvezdu. Misljenja sam da jedino Filip sme imati luksuz da bude takav, prosto to je visa sila, a ostali bi trebalo da imaju odredjeni potencijal za visi level.
Recimo ovaj Nenadic jeste prijatno iznenadjenje i deluje zanimljivo za sada.

A Rouenovo silbovanje ajde i ima rezona ako se momak nije snasao, mada mu nije data ni sansa ni vreme da se prilagodi. Ali zasto ovakve svinjarije od saopstenja? Zasto se ne mogu prosto zahvaliti decku, objaviti da je raskinuta saradnja i pozeleti mu srecu u nastavku karijere . A ne vecito sabanisanje i macevanje sa nevidljivim neprijateljima. Pazite samo kolicinu odvratluka koja izbija iz ove recenice:

Цитат
KK FMP je klub u kome su za razliku od nekih drugih, pravila jasno postavljena, a stranci koji su angažovani, uz mlade igrače, ti koji treba da donesu kvalitet i naprave razliku, a ne da se "čekaju" mesecima i godinama.

Ovaj "za razliku od nekih drugih" deo je narocito impresivan  :))  :facepalm:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum