Аутор Тема: Истина о ККЦЗ: Генијалност пројекта спаса и ход по ивици амбиса  (Прочитано 475063 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.977
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +14589/-13425
« Последња измена: 15 Новембар 2017, 12:38:21 Nićifor »

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Moderator
  • Поруке: 3.902
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1645/-908
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
Bravo za clanak, sve ste savrseno objasnili  :hail: svim zvezdasima obavezno pokazati ovaj clanak i edukovati ih da se ne blamiraju pred zlonamernicima  :hail: jedina stvar koju bih dopunio jeste, da kada ste napisali da ZOO ne predvidja ovaj ugovor o fransizi, da podsetite citaoce da su odredbe ZOO-a dispozitivne prirode, i da pravni subjekti mogu da uredjuju svoje pravne odnose po njihovoj volji uz odredjena ogranicenja(znaci u pitanju je neimenovan ugovor), cisto da se napomene da je sve po zakonu i da nismo sad izmislili neku toplu vodu mimo zakona. Mala sitnica ali evo da napomenem to i ovde, cisto da ne bude zabune kako mozemo da sklopimo neki ugovor koji zakon ne poznaje. Sve ostalo je vrhunski uradjeno, i argumentovano na pravi nacin  :hail:

Ван мреже BORDO

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 402
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +128/-37
  • Ti si moj bol !!!
Svaka cast za clanak  :hail: Svaka cast  :ziveli2:

Ван мреже acaceko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 122
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +58/-25
Tekst je odlican , svaka cast ,pravo u centar ,imam jedno pitanje koje se tice buducnosti ove saradnje sta ce se desiti posle 5 godina da li cemo nastaviti saradnju sa FMP-om zna li se sta o tome ? Mislim da smo dosta dobili od FMP-a pre svega u infrastrukturnom planu i na planu organizacije,bilo bi dobro kada bi nastavili sa ovom saradnjom i posle tih 5 godina..
« Последња измена: 10 Март 2014, 23:57:56 acaceko »

Ван мреже Ponjava

• Члан КК
  • Поруке: 62
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +37/-29
Tekst je genijalan.
Svaka cast autorima teksta, skrenuli su paznju na najbitniju stvar, a to je brend.

jos jedna bitna stvar na koju treba u buducnosti skrenuti paznju, da se ne bi palo na price kome se i kako broje titule kluba za vreme reorganizacije, a to je kom SD pripada.
Drugim recima,  pitanje: "Koliko kupova je osvojila kosarkaska sekcija SD Crvena Zvezda", daje sve odgovore.

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Moderator
  • Поруке: 3.902
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1645/-908
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
Tekst je odlican , svaka cast ,pravo u centar ,imam jedno pitanje koje se tice buducnosti ove saradnje sta ce se desiti posle 5 godina da li cemo nastaviti saradnju sa FMP zna li se sta o tome ? Mislim da smo dosta dobili od FMP pre svega u infrastrukturnom planu i na planu organizacije,bilo bi dobro kada bi nastavili sa ovom saradnjom i posle tih 5 godina..

Pa posle 5 godina odmrzava se KKCZ pa ce verovatno doci do konacne fuzije i KKCZ nastavlja odakle je KKCZT stala...

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.129
  • Activity:
    62.33%
  • Репутација: +547/-267
Svaka cast RSB - u na odlicnom tekstu.Ovo je i opomena svima nama (zvezdasima) da ne potpadamo pod uticaj priucenih novinara i kreatora klipova na youtubu.

Ван мреже Alured

• Веран као пас
  • Поруке: 505
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +164/-254
Svaka čat za tekst jasno ko dan za one koji hoće da razumeju i nešto nauče, a za one sa ograničenim IQ-om koji navijaju za KK pustio nas Zeljko je ovo ipak u domenu astro fizike.

Elem ne tako davno pokušavao sam da objasnim naš status ali nisam koristio franšizu već sam to iskazao u vidu brenda. A franšiza upravo podrazumeva klasično ustupanje brenda na korišćenje zarad određene koristi. Iskazao sam primer Kokakole kao brenda i naveo da prvi vlasnici kokakole nisu isti i danas, brend se prodavao a isto tako se sada širom sveta proizvodi upravo zahvaljujući franšizi. Dakle bitan je brend koji jedino opstaje sve ostalo je prolazno. Ali naravno da sam odmah ismejavan kod komšija jer oni ne bi razumeli ni metabolizam amebe a kamoli nešto drugo tako da sam odustao.

Još jednom odličan tekst da razuveri neverne Tome ako ih ima u našem taboru za ostale me ....... neka misle šta hoće bitno je da mi znamo da smo svoji na svome.

P S

Izvinjavam se na imenovanju brenda ne znam da li sam prekršio neko pravilo uzeo sam samo kao primer.

Ван мреже Наполитанац

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 134
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +58/-20
  • Нема дана,а да не мислим на тебе!
Свака част за текст,све је врло лепо и детаљно објашњено! :icon_respect:

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.977
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +14589/-13425
Molimo vas strpite se i nemojte odgovarati jedni drugima na pitanja ukoliko niste 100% sigurni u ispravnost odgovora. Sacekacemo da postavite sto vise pitanja i da objedinimo odgovore.
Svaki odgovor koji vam damo bice potkrepljen cinjenicama.

На мрежи DejoGenije

• Веран као пас
  • Поруке: 847
  • Activity:
    9.5%
  • Репутација: +307/-118
Odličan tekst! Sve pohvale! :hail:

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.959
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +3268/-3914
Свака част!!! :hail: :hail: :hail:

Само напред!

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.553
  • Activity:
    15.83%
  • Репутација: +1995/-1545
  • A son never forgets.
Dominiraj!

Off Topic
Da li mogu znati otkud grb mog faxa na UPPR-u? :srbinosm: Jel to moj fax pomogao u pripremi plana. Ako jeste, onda sam jako ponosan na isti...

На мрежи zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.773
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +2556/-522
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
Off Topic
ekonomski fakultet je izradio UPPR

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.803
  • Activity:
    49%
  • Репутација: +4884/-5306
Tako se bori za Zvezdine interese  :vitez: Samo napred RSB , i hvala u ime svih nas u crveno belom

Ван мреже Luigi89

• Веран као пас
  • Поруке: 517
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +197/-169
  • Tece krv crveno bela sto se lila za tebe!
Sta se desava ukoliko sve obaveze izmirimo pre isteka petogodisnjeg plana, (a kako je Covic govorio na dobrom smo putu) i kome smo bili najveci duznici? Hvala.  Pohvala za ovo naravno, ovo je u stvari mobilizacija nas Delija da svako pomogne onako kako moze. Vi radite odlican posao.

На мрежи zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    7.17%
Sta se desava ukoliko sve obaveze izmirimo pre isteka petogodisnjeg plana, (a kako je Covic govorio na dobrom smo putu) i kome smo bili najveci duznici? Hvala.  Pohvala za ovo naravno, ovo je u stvari mobilizacija nas Delija da svako pomogne onako kako moze. Vi radite odlican posao.

plan traje 5 godina i traje toliko bez obzira koliko brzo mi izmirili dugove

Ван мреже Mikeli

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +95/-42
Jedno konkretno pitanje na koje bih voleo da dobijem odgovor. Da li je neko iz kluba razgovarao sa advokatima, povodom lazi i manipulacija kojim se sluzi glavati amaterski novinar? Znate ako on kaze da zvezda ima 7 puta vise para od partizana, a nikada ne iznosi konkretne podatke, a niko ne reaguje onda ce on nastaviti sa takvim pricama. Mislim on stalno iznosi neke price koje nikada ne potkrepljuje cinjenicama. Znaci pitam, ima li osnova za neku tuzbu, gde ce se glavati amaterski novinar izuti iz gaca i gde cemo mu uzeti sve sto ima? Jer tako malicioznu , zlu i osobu punu mrznje nikada nisam video. On ne voli partizan, on mrzi zvezdu i red je da mu stanemo na put.

На мрежи zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    7.17%
Tekst je odlican , svaka cast ,pravo u centar ,imam jedno pitanje koje se tice buducnosti ove saradnje sta ce se desiti posle 5 godina da li cemo nastaviti saradnju sa FMP-om zna li se sta o tome ? Mislim da smo dosta dobili od FMP-a pre svega u infrastrukturnom planu i na planu organizacije,bilo bi dobro kada bi nastavili sa ovom saradnjom i posle tih 5 godina..

po članu 12. sprazuma (ugovora o franšizingu) cilj je da se nakon 5 godina objedine kapaciteti ugovornih strana, to znači da će iz celog sistema uspostavljenog kroz uppr i sporazum preostati KKCZ koja će se sjediniti spajanjem uz pripajanje sa sadašnjim nosiocem brenda u skladu sa odredbom člana 78 zakona o sportu

На мрежи zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    7.17%
Jedno konkretno pitanje na koje bih voleo da dobijem odgovor. Da li je neko iz kluba razgovarao sa advokatima, povodom lazi i manipulacija kojim se sluzi glavati amaterski novinar? Znate ako on kaze da zvezda ima 7 puta vise para od partizana, a nikada ne iznosi konkretne podatke, a niko ne reaguje onda ce on nastaviti sa takvim pricama. Mislim on stalno iznosi neke price koje nikada ne potkrepljuje cinjenicama. Znaci pitam, ima li osnova za neku tuzbu, gde ce se glavati amaterski novinar izuti iz gaca i gde cemo mu uzeti sve sto ima? Jer tako malicioznu , zlu i osobu punu mrznje nikada nisam video. On ne voli partizan, on mrzi zvezdu i red je da mu stanemo na put.

ima, razmišlja se i u tom pravcu ... uskoro će biti objavljeni konkretni podaci koji se tiču finansija našeg kluba, što će biti još jedan dokaz transparentnosti našeg poslovanja, sa druge strane nećemo naravno čuti odgovor ali će iz iznetog biti jasno kako stvari stoje

zamolio bih da se on zaobiđe u komentarima...on ne postoji

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum