Аутор Тема: Истина о ККЦЗ: Генијалност пројекта спаса и ход по ивици амбиса  (Прочитано 476878 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.923
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4932/-5333
AbA liga ...

21/26 utakmica - pobede ostvarene dvocifrenom razlikom, ukupna kos razlika u regularnom delu +464, prosecnw pobede nad protivnicima ostvarene sa po 17,8 poena razlike !

Finalna serija AbA lige ...

Sve tri pobede ostvarene dvocifrenom razlikom, prosecno +14 poena razlike !

Ukupan skor u takmicenju 30-2 !!!

kup radivoja koraca ..

Cetrvtfinale, Zvezda - Vrsac 99 : 47   
Polufinale, Zvezda - Fmp 76-60
Finale, Zvezda - Partizan 74-64

Sve tri pobede dvocifrenom razlikom, kos razlika +78, prosek pobeda 26 poena razlike !

Evroliga

Preko 50% uspesnosti, najmanji prosek primljenih poena od svih timova ucesnika !
http://redstarbelgrade.info/kosarka/trojka/10524-rekapitulacija-zvezdine-evroligaske-sezone.html

Kosarkaska liga Srbije

kos razlika u regularnom delu +272, prosecne pobede 19,4 poena razlike !!!

kos razlika u finalnoj seriji +73, prosecne pobede sa po +24,3 poena razlike !!!
« Последња измена: 17 Јун 2017, 23:12:27 Sektor »

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.407
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +649/-552

На мрежи srle

• Члан КК
  • Поруке: 978
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +266/-187

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Activity:
    4.17%

Ван мреже Ђога

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 38
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +21/-5
  • Ја волим тебе лудо...
    Једно питање. Сада сам хтио да опет отворим и прочитам све текстове што сте поставили 2014. као почетак ове теме. Хтједох мало да обновим знање о УППР о свему осталом о чему текстови говоре, поготово у овом опет турбулентном периоду, никад вишка аргумената! Углавном, само сам успио да отворим линк "Генијалност пројекта спаса и ход по ивици амбиса", док за остатак пише "page not found". Знам да сте недавно обнављали РСБ страницу па сам помислио да су због тога недоступни можда. Па да ли могу негдје друго то да прочитам или је то све остало на старом сајту? Извињавам се ако је о овоме писано негдје већ. Волио бих још једном то све да прочитам, па зато пишем.  ;)

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Activity:
    4.17%
    Једно питање. Сада сам хтио да опет отворим и прочитам све текстове што сте поставили 2014. као почетак ове теме. Хтједох мало да обновим знање о УППР о свему осталом о чему текстови говоре, поготово у овом опет турбулентном периоду, никад вишка аргумената! Углавном, само сам успио да отворим линк "Генијалност пројекта спаса и ход по ивици амбиса", док за остатак пише "page not found". Знам да сте недавно обнављали РСБ страницу па сам помислио да су због тога недоступни можда. Па да ли могу негдје друго то да прочитам или је то све остало на старом сајту? Извињавам се ако је о овоме писано негдје већ. Волио бих још једном то све да прочитам, па зато пишем.  ;)

Покушаћемо да вратимо и те текстове из архиве. Слажем се да би било врло корисно.

Ван мреже Ђога

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    2%
  • Ја волим тебе лудо...
Покушаћемо да вратимо и те текстове из архиве. Слажем се да би било врло корисно.

Мени су сигурно много помогли да схватим на који начин смо се успјели опет подићи на ноге. Тада, иако сам схватио у начелу шта је суштина, ипак нисам онако у цјелини то довољно добро упио па сам до данас мало и заборавио. Пошто сам у међувремену уписао Правни факултет сад сам помислио да је добро да са мало бољим разумијевањем све то опет прочитам, мало детаљније и подробније, па да ми то остане као неко стално знање које неће "испарити" из главе више и са којим могу да одбраним углед и част нашег клуба у случају да ми затреба.
    Тако да ако могне да се врати било би супер, много сам уживао док сам читао први пут. Сигурно је огроман труд уложен у писање свега тога па би ми било жао да се, не дај Боже, загуби.  :001_smile:

Ван мреже Maxim

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 339
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +77/-291
    Мени су сигурно много помогли да схватим на који начин смо се успјели опет подићи на ноге. Тада, иако сам схватио у начелу шта је суштина, ипак нисам онако у цјелини то довољно добро упио па сам до данас мало и заборавио. Пошто сам у међувремену уписао Правни факултет сад сам помислио да је добро да са мало бољим разумијевањем све то опет прочитам, мало детаљније и подробније, па да ми то остане као неко стално знање које неће "испарити" из главе више и са којим могу да одбраним углед и част нашег клуба у случају да ми затреба.
    Тако да ако могне да се врати било би супер, много сам уживао док сам читао први пут. Сигурно је огроман труд уложен у писање свега тога па би ми било жао да се, не дај Боже, загуби.  :001_smile:
Najbolje je kad odes na praksu u neki sud u Beogradu da zatrazis dokumentaciju jer kao ozbiljan pravnik neces se baviti dokumentima na internetu.Mislim da je malo neozbiljno sa tvoje strane

Ван мреже Ђога

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    2%
  • Ја волим тебе лудо...
Najbolje je kad odes na praksu u neki sud u Beogradu da zatrazis dokumentaciju jer kao ozbiljan pravnik neces se baviti dokumentima na internetu.Mislim da je malo neozbiljno sa tvoje strane

Могуће да смо се мало "неспоразумјели". Још сам на студијама, завршио другу годину ево, нисам још радио материју о којој се конкретно говори у тексту. Али сам мислио да, пошто сам у току студија, да ћу можда боље разумјети то што пише, него што сам то могао док сам био у средњој, строго мислећи на те текстове, онако чисто информативно. Наравно, слажем се то за интернет и документацију. Кад будем радио предмет који обухвата и ту тематику, сигурно да ћу читати и закон, тумачити га, што кажеш можда посјетити неки суд, распитати се око тога код професора итд. За сада сам, још увијек без предзнања о конкретној теми, још у фази учења, имам још (бар  :srbinosm: ) 2 год. док завршим факс.  :))  Тако да ми је конкретно текст помогао да то боље разумијем. Па кад се будем бавио тиме и на факсу добићу и додатно знање и онда могу даље да истражујем уколико ме буде заинтересовало. Сигурно, у случају да ми је то требало за факултет, да бих се потрудио да сам нађем шта ми треба. Значи ово сам читао јер ме занимало искључиво због клуба, тако да зато нисам ишао у дубље истраживање.  :001_smile:

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.780
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +2562/-524
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!

zavisi kojim dokumentom  :travka:

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Activity:
    4.17%

jedan po jedan. Evo jednog...

Истина о ККЦЗ: мeдијска мрежа црно-беле удовице

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum