Аутор Тема: Тениски клуб  (Прочитано 13285 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Тениски клуб
« послато: 15 Мај 2011, 15:35:17 »
Тема о тк Црвена звезда

Ван мреже pajo10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 75
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +12/-33
Одг: Тениски клуб
« Одговор #1 послато: 16 Мај 2011, 16:33:21 »
Може ли неко да ми каже како нам иде у тенису, који смо на табели , пошто нигде нема вести о томе?

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.576
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #2 послато: 17 Мај 2011, 18:35:07 »
Не може нигде ништа да се нађе . Последње што знам је да смо освојили титулу 2008. године а после тога не знам ништа . На сајту СД ЦЗ за многе спортове није постављена ни једна вест већ 6,7 година . Стварно би могао неко ко има везе у спортском друштву да пита за тако неке ствари . Само у Србији може да се деси да не може ништа да се нађе за многе спортове .  :001_huh:

Zeljko11

• Гост
« Одговор #3 послато: 21 Јун 2011, 11:34:04 »
Zvezda je sampion za 2010 godinu.
Ekipno prvenstvo je u julu,a u kojem cemo sastavu biti videcemo.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Activity:
    2.33%
« Одговор #4 послато: 16 Јул 2011, 19:04:19 »
Zvezda prvak Srbije

Teniski klub Crvena zvezda novi je prvak Srbije. U finalu ekipnog prvenstva naše države seniorski tim Zvezde je u finalu pobedio Gemaks, a rezultat je bio 5:2. Posle singl mečeva rezultat je bio 3:2 u korist crveno-belih, pa se o pobedniku odlučivalo u dubl susretima. Na kraju rezultat je glasio 5:2 za nove šampione. U poslednjem kolu prvenstva, teniseri crveno-belih su pobedili Kraljevo sa 4:3, a Gemaks Vojvodinu sa 4:1.

Finalni mečevi su odigrani na terenima TK Gemaks.

Gemaks - Crvena zvezda 2:5

Singl:
Dušan Lajović - Boris Pašanski 7:6(5), 6:2
Nikola Čačić - Miljan Zekić 4:6, 3:6
Dušan Cvetković - Ivan Bjelica 1:6, 2:6
Miki Janković - Danilo Petrović 7:6(4), 6:3
Peđa Krstin - Boris Čonkić 1:6, 2:6

Dubl:
Lajović/Krstin - Zekić/Bjelica 2:6, 2:6
Janković/Džaleta - Pašanski/Čonkić 3:6, 3:6

sportal.rs
« Последња измена: 16 Јул 2011, 21:05:06 РСБ »

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.453
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +621/-164
« Одговор #5 послато: 16 Јул 2011, 20:05:03 »

Lep dan danas, dve ekipne seniorkse titule, pobeda u prijateljskom meču u fudbalu, B norma za Olimpijadu našeg atletičara Emira Bekrića i bronza na prvenstvu Evrope za mlađe seniore  :stari grb:

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    1.17%
« Одговор #6 послато: 29 Септембар 2011, 20:47:24 »
Црвеној звезди први трофеј у новој сезони

Даме из ТК Црвене звезде освојиле су екипно сениорско првенство, а у финалу су савладале екипу ТК Гемакс. У врло напетом мечу, црвено-беле тенисерке су славиле укупним резултатом 3:2. Треће место је заузела екипа ТК Војводина која је уједно била и домаћин првенства.

– Сваки меч је био са пуно промена, до краја се није знало ко ће победити – рекао је Боба Војиновић, директор Црвене звезде.
– Обе екипе су сјајне и били су равноправни током финала. Иако су тенисерке Гемакса боље рангиране, па су у меч ушле као благи фаворити, наше девојке су биле мотивисаније.
После четири одиграна меча резултат је био изједначен, па је дубл одлучивао о победницама, а и он је завршен тек у тај брејку.
За ТК Гемакс учествовале су Доротеја Ерић, Наташа Зорић, Дуња Шункић, Исидора Радојковић, а за ТК Црвена звезда: Ана Јовановић, Сашка Гавриловска, Ема Полић, Марта Стојановић, Данијела Томић.

Žurnal

Bravo devojke!!! nakon dve godine pauze ponovu su prvaci! Ovo je 11. titula za naše seniorke.

Po godinama:

1998, 1999, 2001, 2002, 2003, 2004 , 2005, 2006, 2007 , 2008 i 2011.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    1.17%
« Одговор #7 послато: 02 Октобар 2011, 16:16:29 »
David Savić doživotno suspendovan
IZVOR: B92

Srpski teniser David Savić doživotno je suspendovan zbog nameštanja mečeva.

Osim suspenzije, Savić je kažnjen sa 100.000 dolara jer je proglašen krivim za "kršenje tri tačke medjunarodnog sportskog antikorupcijskog programa".

Suspenzija stupa na snagu odmah. Savić je trenutno 659. teniser sveta, a postao je drugi teniser koji je doživotno suspendovan.

Austrijski teniser Danijel Kelerer postao je prvi teniser u istoriji koji je doživotno suspendovan zbog nameštanja mečeva.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    1.17%
« Одговор #8 послато: 04 Октобар 2011, 14:16:38 »
Savić: "Namešteno mi je"
IZVOR: B92

Srpski teniser David Savić, koji je doživotno suspendovan zbog nameštanja mečeva, demantuje da ima bilo kakve veze sa ovim skandalom.

U saopštenju koje je poslao medijima Savić je optužio jednog igrača iz svetskog vrha da mu je sve namestio.

Srpski teniser je šokiran odlukom arbitražne komisije koja ga je doživotno suspendovala i kaznila sa 100 hiljada dolara. Saopštenje prenosimo u celosti:

“Imajući u vidu da je odlukom Arbitražnog sudije u postupku protiv mene a koji su pokrenuli tzv. PTIO (Proffesional Tennis Integrity Officers) kojom sam kažnjen doživotnom zabranom bavljenja tenisom i novčanom kaznom od 100.000$ izazvala izuzetnu medijsku pažnju kako kod nas tako i u inostranstvu dostavljam Vam ovo saopštenje u cilju obaveštavanja javnosti o činjenicama koje su značajne za ovaj postupak i mene lično a takođe zbog pogrešnih interpretacija koja su se pojavila u medijima..

Hteo bih prvo da navedem da je cela moja porodica iz sveta sporta,otac bivši Davis cup reprezentativac SFR Jugoslavije i bivši Atp igrač,brat izabran za najboljeg mlađeg trenera SD ’’Crvena Zvezda’’. Nikada niko od nas nije imao mrlju u svojoj profesiji.

Ukratko, meni i dan danas iz potpuno nejasnih razloga i motiva jedan igrač,koji je trenutno u svetskom vrhu, sa kojim sam bio izuzetno dobar prijatelj tokom juniorskog bavljenja tenisom i sa kojim nisam imao kontakt skoro punih 11 godina me je prijavio TIU (Tennis Integrity Unit) navodeći da sam ga kontaktirao i nudio mu novac u cilju nameštaja rezultata njegovog meča sa drugim igračem što je apsolutna neistina.

Na osnovu ove prijave TIU je pokrenuo istragu u kome sam saslušavan tokom Januara ove godine kada sam prvi put saznao da postoji neka prijava protiv mene.Tokom ovog saslušanja sam prvi put i saznao za ime igrača koji me je prijavio.Tražio sam da pred predstavncima TIU odmah pozovemo tog igrača i u njihovom prisustvu sve razjasnim sa njim,čime bi završio ovu priču ali mi to nije dozvoljeno. Takodje tokom saslušanja mi je više puta nuđeno od strane TIU da priznam delo koje nisam učinio na šta nisam pristao jer sam verovao u istinu i pravdu.Tražio sam da u arbitražnom postupku mi dozvole da se branim i odbranim od svih „dokaza“ koje su imali protiv mene.

Pretres je održan 12 Septembra u Londonu.Medjutim, kako je Naredbom Arbitražnog sudije obavezani smo da se svi podaci vezano za Arbitražni postupak kao i Arbitražnu odluku smatraju poverljivim to mogu samo da izjavim da smo moj advokat Dragan Grebo i ja tokom postupka svaki „dokaz“ koji je prezentirala protivna strana u potpunosti obesmislili jer nije postojao ni jedan dokaz,ne da sam razgovarao sa tim igračem nego da sam ga ikad kontaktirao.Uveren sam bio da smo u potpunosti dokazali moju nevinost i očekivali smo da takav utisak stekne i Arbitražni sudija koji je trebalo da bude nezavisatan i objektivan i da donese oslobađajuću odluku. Na žalost, to se nije desilo.

Nisam želeo da priznam nešto što nisam uradio, hteo sam da dokažem svoju nevinost u arbitražnom postupku.Kako očigledno to nisam uspeo ići ću do kraja i u roku od 20 dana od dana kada moj branilac primi ovu neverovatnu odluku podneću žalbu Arbitražnom sudu za pitanja sporta (CAS) u Lozani uveren da ću najzad dokazati svoju nevinost i skinuti ljagu sa svoga imena..

Napominjem da sam želeo da sazovem i konferenciju za štampu i obavestim Vas o svemu ali kako je u toku žalbeni postupak i ograničenja iznošenja detalja prvostepenog postuka prinudjen sam da Vam se obratim putem ovog Saopštenja za javnost.Kad se završi žalbeni postupak održaću konferenciju za novinare.

Ovom prilikom hteo bih da se zahvalim na ogromnoj podršci od strane porodice,prijatelja,devojke,tenisera iz Srbije i širom sveta kao i TK ’’Crvena Zvezda’’.

Na kraju ne mogu da se otmem utisku da sam prosto izabran kao „žrtveno jagnje“ koje bez ijednog direktnog dokaza trebalo da budem osudjen ovako drastično a kao primer drugim teniserima.Mislim da je presuda doneta i pre pretresa u Londonu.”

Ван мреже Miksakralj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +9/-7
« Одговор #9 послато: 23 Октобар 2011, 21:40:53 »
Moram da se pohvalim da sam ceo zivot u TK "Crvena zvezda".
Ona vec decenijama osvetlava obraz SD "Crvena Zvezda". Ona pravi fantasticne igrace koji igraju srcem za svoj klub. Glodari redovno kupuju tenisere, al zatim dodje ekipa sa karaburme koji su svi zvezdasi i u klubu od malih nogu i rasturi ih.
Braco Delije, ponosite se sa TK"Crvena Zvezda"!!!

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Activity:
    2.33%
« Одговор #10 послато: 23 Октобар 2011, 21:44:42 »
Одлично, од сада ћемо имати неког ко може да нам каже шта се дешава у нашем тениском клубу .  :srbinosm:

Поздрав, добродошао на форум . :)

Ван мреже Miksakralj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +9/-7
« Одговор #11 послато: 24 Октобар 2011, 12:02:08 »
Podrav i tebi  :psihodelija:

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Поруке: 1.422
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +365/-173
« Одговор #12 послато: 15 Јануар 2012, 21:35:40 »
Mlada teniserka Zvezde osvojila turnir

Mlada teniserka Crvena zvezda Nina Marijanović osvojila je titulu u kategoriji do 14 godina. Ona je u finalu bila bolja od članice TK As iz Beograda Anastasije Čobanović rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:2.

Interesantno je da je Nina na turnir stigla zahvaljujućoj vajld karti, pošto nije imala dovoljno bodova kako bi bila odkah dirigovana u završni žreb. Interesantno je napomenuti da je Nina MArijanović turnir osvojila sa svega jednim izgubljenim setom i to u polufinalnom meču kada je klupsku drugaricu Isidoru Živković savladala rezultatom 2:1 u setovima – 6:1, 3:6, 6:3.

http://www.mojacrvenazvezda.net/20765/2012/01/15/mlada-teniserka-zvezde-osvojila-turnir/

Ван мреже Xex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 215
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +142/-12
« Одговор #13 послато: 11 Фебруар 2012, 15:13:17 »
                                   Crvena zvezda najbolji teniski klub u 2011. godini

Prvi čovek teniskog saveza Srbije (TSS) Vuk Jerermić uručio je predsednici teniskog kluba Crvena zvezda Đurđi Ćeramilac priznanje za najbolji teniski klub u 2011. godini, prenosi Beta.

- Priznanje nije došlo slučajno, jer smo u 2011. postigli veliki rezultat i osvojili tri titule - kazala je Ćeramilac prilikom uručenja.

Ona je izrazila nadu da će novi predsednik TSS dati doprinos da se rivaliteti u tenisu u Srbiji svedu na korektne.

Jeremić, koji je izabran za prvog čoveka teniskog saveza krajem novmbra prošle godine, i Ćeramilac su i kolege iz diplomatije. Jeremić je ministar inostranih poslova Srbije, dok je Ćeramilac direktorka odeljenja za ekonomske odnose Ambasade Kanade u Beogradu.

Dodele priznanja u "Čairu" održana je neposredno pred meč dublova reprezenracije Srbije i švedske u okviru prvog kola Svetske grupe Dejvis kupa.

http://sportal.rs/news.php?news=68250

Ван мреже Xex

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #14 послато: 08 Јун 2012, 12:56:42 »
На теренима Тениске Академије Живковић у Нишу одржано је Летње тениско првенство Србије у конкуренцији до 16 година.

Запажен успех постигле су и младе наде Тениског клуба Црвена звезда. У полуфиналу тениског шампионата међусобно су се сусрела два члана црвено-беле тениске породице. Стефан Миличевић је резултатом 2:0 у сетовима савладао клупског друго Стефана Бланушу, али је у борби за шампионски пехар поклекао и мечу са Душаном Вукичевићем чланом ТК Гренсет.

Полуфинале:

Миличевић (Црвена звезда):Блануша (Црвена звезда)  2:0 (6:1, 6:4)

Вукичевић (Гренсет):Грбић (Елит Нови Сад)  2:1 (6:4, 3:6, 6:2)

Финале:

Вукичевић (Гренсет):Миличевић (Црвена звезда)  2:0 (6:3, 6:4)

Мцз

Ван мреже Xex

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #15 послато: 06 Јул 2012, 19:11:54 »
Mlada članica Teniskog kluba Crvena zvezda ostvarila je veliki uspeh na NIS letnjem prvenstvu Srbije u tenisu u konkurenciji do 12 godina.
Jovana Vuković je pobedom u finalu državnog prvenstva nad Kraljevčankom Sarom Gvozdenović donela još jedan trofej u vitrine crveno-belog teniskog kluba. Mlada Jovana Vuković je do titule šampiona Srbije u konkurenciji do 12 godina došla nakon borbe u tri seta.
Rezultat finala NIS letnjeg prvenstva Srbije u tenisu u konkurenciji do 12 godina:
Jovana Vuković (TK Crvena zvezda) : Sara Gvozdenović (TK Tajming)  2:1 (6:1, 3:6, 6:1)

http://www.mojacrvenazvezda.net/35983/2012/07/06/mlada-teniserka-zvezde-sampionka-srbije/

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    1.17%
« Одговор #16 послато: 16 Јул 2012, 23:00:19 »
Sutra igramo četvrtfinalni meč naše lige protiv Dinama iz Pančeva. Ako bude sve po planu u petak će biti finale sa Partizanom. Evo našeg i njihovog sastava:

1. PARTIZAN 300 BODOVA  2. TK CRVENA ZVEZDA 300 BODOVA 
  1. LAJOVIĆ DUŠAN                       ATP 188  1. ĆIRIĆ NIKOLA      ATP 209       
  1. MEKTIĆ NIKOLA (STRANAC)    ATP 302  2. PAŠANSKI BORIS             ATP 276
  3. ĆAĆIĆ NIKOLA                           ATP 399  3. BJELICA IVAN               ATP 390
  4. TOŠIĆ GORAN                           ATP 409  4. ZEKIĆ MILJAN               ATP 404
  5. KRAJINOVIĆ FILIP                     ATP 473  5. PETROVIĆ DANILO        ATP 456
  6. OBRADOVIĆ VLADIMIR            ATP 605  6. BUBNIĆ NIKOLA         ATP 1059
  7. ZLATANOVIĆ ARSENIJE            ATP 640  7. TOMIĆ PETAR              ATP 1778
  8. ZDRAVKOVIĆ BOJAN               ATP 1449  8. ILIĆ LUKA                    TSS 3
  9. TEPAVAC MARKO                    ATP 1898  9. VUČIĆ ILIJA 
10. STUPAR ALEKSANDAR             TSS 12 10. MARKOVIĆ GORAN
11. DADIĆ MARKO                                     11. NEDELJKOVIĆ PREDRAG
12. JEREMINOV MARKO

Evo šta na sve to kaže retardirani direktor Partizana Grujić:  „U dogovoru sa ljudima iz Sportskog društva Partizan odlučili smo da ove godine igramo, ali sledeće sigurno nećemo. Prvenstvo je već u startu neregularno, jer ga očigledno vode ljudi iz Crvene zvezde, potpomognuti ljudima iz Saveza. - istakao je Grujić – Nagradni fond je 11.000 evra za prvo mesto a vi da bi platili jake igrače, poput Lajovića, Ćaćića, Zlatanovića, Tošića, to mnogo više košta. Koju dobit imamo osim što dobijamo pehar? Nemamo pare da platimo te igrače, nemamo ljude u Savezu, ne vodimo Savez. Kako mislite da igramo kada ovde postoji sukob interesa? Pa direktor Crvene zvezde je predsednik stručne komisije!

Dušan Grujić ističe da neregularnost počinje od toga što „prošlo prvenstvo nije završeno“.

„Imali smo Arbitražnu komisiju u Olimpijskom komitetu, jer su oni nadležni za sudski spor između kluba Partizan i Saveza. Da li je moguće da se prvenstvo koje nije završeno može sledeće godine opet da se održi? Ne znamo ni ko je prvi, ni ko ispao, niti je Upravni odbor doneo tu odluku, niti je bilo Upravnog odbora“.

Dušan Grujić je rekao da očekuje mnogo više od ekipnih prvenstava u muškoj i ženskoj konkurenciji do 14, 16 i 18 godina.

„Tu nema nagradnog fonda i Partizan ima 90 odsto šanse da od šest takmičenja bar na četiri uzme prvo mesto. To je naša budućnost koja me raduje“.

Ван мреже Xex

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #17 послато: 16 Јул 2012, 23:34:56 »
Filip Krajinović igra za TK Partizan?

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Activity:
    2.33%
« Одговор #18 послато: 16 Јул 2012, 23:40:05 »
Да.

Ван мреже Xex

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #19 послато: 16 Јул 2012, 23:43:42 »
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384002_10150444599683125_1525485718_n.jpg Šteta navija za Zvezdu, jedan od omiljenih srpskih tenisera. Imate li informacije ko igra za Gemaks i šta je sa igračima poput Mikija Jankovića,Nikole Milojevića i Peđe Krstina igraju li oni za nekoga ?

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum