Аутор Тема: ПРОЦЕС ПРИВАТИЗАЦИЈЕ - околности, трансформација, последице  (Прочитано 36248 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Поруке: 44
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +23/-24
  • Сви на стадион!
Na koji nacin bi po tvom misljenju trebao da se vodi klub?

И ја сам донекле за то али живимо у Србији,не у Шведској,Швајцарској,...Док се држава не среди и не доведе у ред,неће ни наш клуб јер ми зависимо од државе,доста.Ми имамо спреман закон за то али стави прст на чело и размисли зашто се то не дешава још увек.Многе ствари се и не би десиле и не би биле дозвољене да смо ми били уједињени,да смо једна струја а не да се делимо као што смо имали примере на утакмицама против Лудогореца,Олимпијакоса,...Сви нек размисле и крену прво од себе.

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 880
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +269/-152
A za sta si ti donekle za privatizaciju ili za razvijanje clanstva i upravljnja na taj nacin, nisam razumeo?

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Activity:
    0.17%
  • Сви на стадион!
A za sta si ti donekle za privatizaciju ili za razvijanje clanstva i upravljnja na taj nacin, nisam razumeo?

Развијање чланства,Звезда навијачима.Не неком Русу,Арапу,домаћем тајкуну,...

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    3.67%
I ja isto slazem se i da je potrebno vreme da se malo sredi stanje u drzavi i da se ovaj vid upravljanja kod nas razvije, ali moram da te pitam ako si za ovaj sistem zasto nisi clan kluba ili ako jesi zasto nisi prilozio dokaz.

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Activity:
    0.17%
  • Сви на стадион!
I ja isto slazem se i da je potrebno vreme da se malo sredi stanje u drzavi i da se ovaj vid upravljanja kod nas razvije, ali moram da te pitam ako si za ovaj sistem zasto nisi clan kluba ili ako jesi zasto nisi prilozio dokaz.

Члан сам дуго,власник сезонске.А где то да приложим доказ?  :krstise:

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    3.67%
Pa na temi Ja sam pravi Zvezdas-Ja sam clan kluba na ovom podforumu!

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Activity:
    0.17%
  • Сви на стадион!
Pa na temi Ja sam pravi Zvezdas-Ja sam clan kluba na ovom podforumu!

У ПП могу да ти пошаљем,јавно не мора да стоји,нема потребе да маса људи то гледа.

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    3.67%
 :krstise:  Pa sto meni da saljes, ja sam clan foruma isto ko i ti. Nego je to praksa na forumu da ljudi na taj nacin potvde da su clanovi i onda im na profilu pise da su clanovi klupa , plus imaju pristup jos jednom delu foruma rezervisanom za clanove kluba. :ziveli2:

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Activity:
    0.17%
  • Сви на стадион!
:krstise:  Pa sto meni da saljes, ja sam clan foruma isto ko i ti. Nego je to praksa na forumu da ljudi na taj nacin potvde da su clanovi i onda im na profilu pise da su clanovi klupa , plus imaju pristup jos jednom delu foruma rezervisanom za clanove kluba. :ziveli2:

Нисам знао за то,управо сам одрадио,хвала.

На мрежи milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.646
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +3281/-2496
Одг: ПРОЦЕС ПРИВАТИЗАЦИЈЕ - околности, трансформација, последице
« Одговор #409 послато: 05 Децембар 2017, 14:52:42 »
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1011769

Eto model privatizacije. Klub nije održiv, država da da od raznih taksi klubovina. Novac vaš, profit moj je jedini model koji ljudi na ovom prostoru poznaju

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum