Аутор Тема: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама  (Прочитано 113609 пута)

crni4323 и 5 гостију прегледају ову тему.

koprenedri85

• Гост
Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама
« послато: 06 Август 2014, 18:19:41 »
Ova tema ce se iskljucivo baviti igracima koji su pod ugovorom sa Fk Crvena Zvezda, a nisu uspeli da izbore status prvotimca.Praticemo ucinke nasih igraca u drugim klubovima i iznositi objektivne stavove o njihovom napredovanju ili ne daj Boze nazadovanju.Ovih dana je aktuelna tema o Bsk-u kao nasoj filijali.Ako plan uspe vecina nasih igraca koji nisu u prvom planu trenera Lalatovica ici ce na kaljenje u Bsk.PS Temu otvaram uz Blagoslov SELEKTORA
« Последња измена: 06 Август 2014, 19:58:38 Љуба »

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 2.798
  • Activity:
    28.83%
  • Репутација: +845/-1749
Одг: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама
« Одговор #1 послато: 06 Август 2014, 18:25:15 »
Nadam se da ces ti mada i ko god bude mogao,redovno pratiti i obavestavati o tim momcima po drugim klubovima. Nadam se da ce zaziveti plan BSK pa ce sve biti jednostavnije. A za pocetak bi moga i jednu anketicu da opalis. Nesto kao listu igraca i misljenje forumasa ko bi trebao ici na kaljenje.
« Последња измена: 06 Август 2014, 19:59:28 Љуба »

koprenedri85

• Гост
« Одговор #2 послато: 06 Август 2014, 18:31:20 »
Nadam se da ces ti mada i ko god bude mogao,redovno pratiti i obavestavati o tim momcima po drugim klubovima. Nadam se da ce zaziveti plan BSK pa ce sve biti jednostavnije. A za pocetak bi moga i jednu anketicu da opalis. Nesto kao listu igraca i misljenje forumasa ko bi trebao ici na kaljenje.
Rile,maksimalno cu se truditi da pratim ucinak nasih igraca putem medija, a potrudicu se da nadjem i nekog ko zivi u Borci pa da ih prati i izvestava nas.Svakako verujem da ce biti nasih igraca koji ce igrati i u superligaskim klubovima ali to nece biti veliki broj.Kao sto znas niko nece da razigrava tudje igrace.Sto se tice ankete tu sam nemocan.Putem telefona mi je suzen prostor za manevrisanje.
« Последња измена: 06 Август 2014, 19:59:46 Љуба »

koprenedri85

• Гост
« Одговор #3 послато: 06 Август 2014, 19:07:08 »
Zao mi je sto nisam pisao cirilicom,nije do mene nego do telefona.Igrace koje navedem gotovo sigurno nece konkurisati za prvi tim,sa nekima ce mozda biti raskinut ugovor,a neki ce mozda i u omladince(96godiste i mladji).Ostatak ide na pozajmice sigurno,a ovo su igraci koji verovatno konkurisu za gore navedene solucije(raskid,omladinci i pozajmica) :Stefan Cikic 94godiste levo krilo/Nemanja Ahcin 94godiste centralni vezni/Nikola Djordjevic 93godiste napadac/Nikola Stojkovic 95 godiste zadnji vezni/Milos Zukaanovic 96godiste napadac/Filip Manojlovic 96 godiste golman/Miroslav Simic 94 godiste stoper/Marko Marinkovic 94 godiste stoper/Mitrovic igrac o kome ne znam nista.fantom/....Ristic,Zivkovic i Grujic su takodjer konkurenti za pozajmicu, a verovatno ce sa njima krenuti jedan od dva mlada stopera Jovanovic ili Stojanovic.Planira se raskid ugovora sa Onjilom i Martinovicem.Verovatno ce se jos neka imena naci na ovom spisku, a spisak zavisi od pojacanja i procene strucnog staba.Ako sam negde pogresio ispravite me(odnosi se na info o igracima) ili dodajte neko ime na spisak.Ps Ovo su moje pretpostavke i nagadjanja.
« Последња измена: 06 Август 2014, 20:00:00 Љуба »

Ван мреже SaraCZV

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 158
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +75/-60
« Одговор #4 послато: 06 Август 2014, 20:08:57 »
По мени је овако реално

Јовановић, Грујић, Јовић да остану.
Ристић, Стојановић, Ахчин и остали на позајмице

На мрежи Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.003
  • Activity:
    49.33%
  • Репутација: +5502/-9633
  • Contende ad caelum
« Одговор #5 послато: 06 Август 2014, 20:22:17 »
Немам ја појма шта они планирају с тим БСК-ом. Ако они већ имају свој тим који је прошао припреме, не видим поенту да тамо шаљемо буљук играча који неће ни играти.

Ако имамо право на четири двојне, онда их дати Јовановићу, Грујићу, Ристићу и Живковићу. Мислим да је реално да добију тамо неку минутажу. Јокић да буде прва резерва Милијашу, Јовић Ракићу, а Караклајић Лазовићу. За Стојановића мислим да је рано.

koprenedri85

• Гост
« Одговор #6 послато: 06 Август 2014, 20:23:28 »
Luka Jovic sigurno ostaje da konkurise za prvi tim, a za ostale se ne zna .

koprenedri85

• Гост
« Одговор #7 послато: 06 Август 2014, 20:33:04 »
Немам ја појма шта они планирају с тим БСК-ом. Ако они већ имају свој тим који је прошао припреме, не видим поенту да тамо шаљемо буљук играча који неће ни играти.

Ако имамо право на четири двојне, онда их дати Јовановићу, Грујићу, Ристићу и Живковићу. Мислим да је реално да добију тамо неку минутажу. Јокић да буде прва резерва Милијашу, Јовић Ракићу, а Караклајић Лазовићу. За Стојановића мислим да је рано.
Logika je da nece slativ4 mlada stopera u Bsk.Stojance moze igrati i za omladince,Marankovica ili Simica mozda posalju u neki drugi klub.Recimo Zivkovic i Ristic igraju slicne pozicije i ne bi bilo logike da budu obadvojica u Bsk-u....doduse Ristic moze i na levog beka,a i u vezu kao centralni.Ja se nadam da uprava zna sta radi i da ce doneti najbolje moguce odluke za klub i igrace.
« Последња измена: 07 Август 2014, 03:36:53 koprenedri85 »

Ван мреже NebojsaGajic09

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 226
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +55/-146
  • Banja Luka cela crveno bela
« Одговор #8 послато: 06 Август 2014, 22:22:30 »
Lazar Mitrović 95 godište igra na Lazinoj poziciji, došao iz OFKe prošle godine i odma povrijedio ligamente, bio na rehabilitaciji zajedno sa Rakicem i Lazovicem, nzm da li je uopšte bio na pozajmici prošlu polusezonu?! Bio potencijal, vjerovatno od njega nema ništa zbog povrede kao ni od crnogorca Miloša Vukića!!

Ван мреже Nikar

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 90
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +39/-31
« Одговор #9 послато: 06 Август 2014, 23:02:13 »
Lazar Mitrovic je igrao za sve Zvezdine mladje selekcije prosle god je imao slicnu povredu kao Lazovic a mislim da je i stariji od 95-og godista, vec je pre dve ili tri sezone bio na pozajmici u Sopotu. Poprilicno sam siguran da ne gresim ali ako neko zna sigurno da je drugacije neka me ispravi.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.500
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +2094/-2555
« Одговор #10 послато: 07 Август 2014, 01:11:52 »
Доста специфична ситуација.

Филијала као филијала - врло добра ствар. Али ово што смо ми урадили, односно још нисмо урадили са Борчом - није.

Али о томе детаљније, прво да видимо шта имамо од играчког кадра.

Голмани:
Рајковић, Кахриман, Манојловић, Тркуља

Штопери:
Павићевић, Лазић, Планић, Јовановић, Стојановић

Бекови:
Петковић, Мијаиловић, Антић, Ђорђевић, Ђорђевић

Средина:
Ковачевић, Гогић, Милијаш, Босанчић, Аврамовски, Савићевић, Јокић, Грујић, Ристић, Ахчин

Крила:
Лазовић, Печник, Гаврић, Караклајић, Живковић

Шпицеви:
Јовић, Ракић, Деспотовић, Оњило

+
Брајовић, Зукановић, Чикић, Мартиновић, Митровић, Вукић, Симић, Ђуричковић(позајмљен Радничком из Ниша), Стојковић(позајмљен БСК Борчи).

Ако сам негде некога заборавио, допуните.

Такође ту су и неки омладинци са профи уговором попут Жерађанина итд. који нису позвани на припреме.

Рекао бих да су болдовани сигурни за останак у клубу, а упашће још неко од неболдованих у коначан списак сигурно.

Право да играју за омладинце имају:
Стојановић, Јовановић, Брајовић, Зукановић, Живковић и Грујић.

Да је ова прича са Борчом озбиљна, тај уговор би био потписан пре најмање месец дана, а вероватно и више, па би био постављен одговарајући тренер и кондициони, па би играчи прошли припреме и уигравање.

Овако, Борча је формирана екипа, дакле са тимом, тренером и управом, и ни на који начин правно везана за нас.
У овој ситуацији, тешко да ће неко ко оде тамо на позајмицу, да избегне лошу судбину играча који су ишли тамо прошле сезоне. У сваком случају, веома лоше је све то одрађено, а сезона почиње за пар дана.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.790
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +3328/-1811
« Одговор #11 послато: 07 Август 2014, 01:14:59 »
Djurickovic mislim da vise nije nas igrac.....i da je sada skroz igrac Radnickog....a pitanje je da li je i Cikic isto nas igrac i dalje....

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.702
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2272/-677
« Одговор #12 послато: 07 Август 2014, 08:48:14 »
Filip Manojlović golman ove sezone biće pozaljmljen Sopotu, a štoper Marko Marinković koji prošle sezone bio na pozajmici u Smederevu biće ove sezone na pozajmici u prvoligašu Sinđeliću iz Beograda.

Ван мреже rubljov

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +9/-4
« Одговор #13 послато: 07 Август 2014, 10:25:38 »
Ilicic pozajmljen Sopotu takodje.
Cvetkovic pozajmljen IM Rakovica. obojica '96 godiste.

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    6.17%
« Одговор #14 послато: 07 Август 2014, 10:52:11 »
Al su im nasli klubove....ima da se usrece igrajuci za ove klubove.....Sindja koja ce da se bori za opstanak....a ova trojica podrum trece lige....veselo

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.726
  • Activity:
    11.83%
  • Репутација: +2191/-4171
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #15 послато: 07 Август 2014, 10:57:10 »
A gde je tu u prici BSK, ako daju klince kud koji, kud moji?

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    6.17%
« Одговор #16 послато: 07 Август 2014, 11:03:21 »
Pa ovo mi stalno radimo zadnjih 10-tak godina...te igrace koje neko proceni da nisu za prvi tim i nece ni biti obicno salju tako u podrume domaceg fudbala gde se ceka da njima istekne neki ugovor koji imaju sa nama i to je to.....igranje nase druge i trece lige je znak da su te otpisali.....da ne pricam kakvo je to nazadovanje u karijeri...ali najjaci trip Rakovica ej...u dubiozi, nemaju para, stadion se urusava i ti nekog tamo posaljes...smejurija

Ван мреже Јоксим

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 420
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +123/-107
  • Жури се полако
« Одговор #17 послато: 07 Август 2014, 15:01:10 »
Сјајна тема, добро је што је покренута. Схватам да ће се тешко моћи испратити комплетан рад, напредак или назадовање, тих позајмљених играча, али бар ћемо имати неки увид.

Ван мреже Dimitrije Pantic Panta

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 67
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +14/-109
« Одговор #18 послато: 09 Август 2014, 13:26:13 »
Ifaeni Onjilo pozajmljen Ermisu sa Kipra.

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.004
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1987/-1403
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
« Одговор #19 послато: 18 Август 2014, 20:15:47 »
Млади Никола Стојковић потписао је недавно уговор са Црвеном звездом, послат је на каљење у БСК, за који је јуче постигао први гол.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum