Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 282391 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Сремчица ЦЗ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 243
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +72/-211
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #40 послато: 25 Август 2014, 20:16:49 »
Samo da se u subotu ne ponovi onih 13 000 sa Jagodine

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.416
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4765/-5205
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #41 послато: 25 Август 2014, 20:20:18 »
Jedna od ideja pri pokretanju ove teme mi je bila podizanje navijacke svesti prosecnog Zvezdasa, jer je ovaj forum itekako pracen. Zvezda ima blago u navijackoj bazi koje nema niti jedan klub na Balkanu, i tu vidim resenje za spas u ovim najtezim trenucima u istoriji kluba. Jos samo da to ljudi koji trenutno rade u klubu shvate , i da se ozbiljno pozabave time.

На мрежи Djons91

• ОСЛОБОДИО БИКА!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.794
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +1555/-983
  • Нису нас сломиле, ове тешке године!
« Одговор #42 послато: 25 Август 2014, 20:38:28 »
Ako se gleda sveobuhvatna situacija u drzavi,mislim da bi cene karata za istok i zapad trebale da budu nize,a po meni najbolji termin je 4 ili 5 sati.200 dinara za sever je ok cena,ali 400 i 500 za istok i zapad je mnogo,ako zelimo 30000 ljudi.Neko hoce da dodje za porodicom i treba da da najmanje 1500 dinara,mnogo je za ovakav kvalitet fudbala.Tu je i moja grupa,studenti,hocemo popust na index. :)

Ван мреже Сремчица ЦЗ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 243
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +72/-211
« Одговор #43 послато: 25 Август 2014, 20:43:49 »
a po meni najbolji termin je 4 ili 5 sati

Dokle s ovim,da li je moguce da ti nisi provalio da moraju tekme u kasnijem terminu i da savez tera klubove da moraju prvoligasi imati reflektore,a i imamo dosta utakmica u 5 u sezoni,a kad su u 5 zalite se da ne mozete da stignete i da hocete u 7

На мрежи Djons91

• ОСЛОБОДИО БИКА!
  • Члан ФК
  • Activity:
    9%
« Одговор #44 послато: 25 Август 2014, 20:56:30 »
Nisam shvatio,glup sam,hvala ti sto si me prosvetlio.Ja vise volim utakmice u dnevnom terminu,nisu Englezi glupi sto igraju u 3,ako hoces da dolaze porodice onda je taj termin savrsen.Mada meni ni uvece nije problem,ja sam na 15 minuta od Marakane busom.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.925
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +12593/-9946
  • Ипак се окреће...
« Одговор #45 послато: 25 Август 2014, 21:18:23 »
Ajde ne pretvarajte ovu temu u merenje patke i neka zadrzi bar neki analiticki ton, u suprotnom zakljucavamo. Necete dolaziti zbog uprave, dolazicete i po zimi, kisi, suncu, snegu, kosavi, tornadu i cunamiju, razumeli smo

Послато са U8500 користећи Тапаток 2

Ван мреже SBanovan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 164
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +39/-48
« Одговор #46 послато: 25 Август 2014, 21:23:56 »
Po meni je pretjerivanje da utakmica pocinje u 21:00h (Jagodina). Ne znam kome je uopste tako nesto palo na pamet i cemu tako kasni termin? Nije ni neka pretjerana vrucina bila napolju, pa da je to razlog. Tim terminom je odbijeno sigurno dosta ljudi: ovi koji dolaze sa strane, porodicni ljudu sa djecom, itd... Jednostavno previse kasno bez narocitog razloga. Treba da povedu i o tome racuna, a ne da stavljaju termin kako im se cefne.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.416
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4765/-5205
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #47 послато: 25 Август 2014, 21:32:56 »
Evo sada su promenili termin utakmice, za subotu u 19-30. I vreme ce biti idealno, 30 stepeni, bez padavina. Bas da vidimo moze li se bar vratiti  ona poseta sa pocetka od 25 000 gledalaca. Mada bi idealno bilo i kada bi dogurali do 30 000 .

На мрежи Jole

• Члан ФК
  • Поруке: 953
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +338/-165
« Одговор #48 послато: 26 Август 2014, 00:49:45 »
Не одређују клубови термине утакмица, већ телевизија која је платила право преноса са стадиона. Чисто да напоменем. А телевизији одговара да више људи гледа утакмицу уз екран него на стадиону, зар не?  :001_rolleyes:

(По ћалетовој причи некад Звезда није дозвољавала пренос утакмица и тиме је терала навијаче да дођу. Ал тад је било шта да се види.)

« Последња измена: 26 Август 2014, 00:54:54 Jole »

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.789
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +3323/-1808
« Одговор #49 послато: 26 Август 2014, 02:33:18 »
Vidim niko ne spominje sezonske ulaznice...

To mora da bude primaran cilj svega i marketing i prodaja dresova i tako to...a ne kupovina karte za neki mec....tako cemo najbolje da pomognemo klub...to su vam najbolji primeri Spanski i Engleski klubovi...naravno ne moze da se poredi...ali sustina je u pitanju....

Pisao sam i pre pocetka sezona na onoj drugoj temi o tome...

Jednostavno mora da se napravi neki kratkorocni plan u trajanju od nekih 4 ili 5 godina....nize cene sezonskih....i da ti sa sezonskim imaju odlicne popuste u sopovima...da se uce ljudi i da kupuju opremu,dresove,majice i da tako pomazu klub...da na dan meca takodje budu popusti...da se uci narod da i kad dodje na mec da moze da kupi nesto po pristupacnim cenama...i oni sa sezonskim i oni sa samo kartom za taj neki odredjeni mec...

Moraju ljudi da se privuku tako sa nizim cenama, nema druge za neku vecu cifru navijaca na stadionu...ili da gazimo u Evropi pa ce narod sam i ovako da dolazi...ali radi boljeg i kvalitetnijeg rada kluba i posete na stadionu bolje je ici racionalno ali tu bi morao i marketing da radi perfektno....tipa u junu da izlaze iz frizidera sto bi se reklo sa animacijom i reklamama za sezonske i slicno...po forumima,televiziji,svuda gde moze...a i da se ne desavaju ove stvari sa opremom gde ljudi ne mogu preko leta da kupe dres....

I da definitivno dnevni termin....i to neki fiksni termin da bude....tipa nedelja u 15 casova(sem naravno za derbi zbog mozda neke policijske procene)...pa koja televija zeli Zvezdine meceve, molim lepo neka plati za to...siguran sam da u nekim pregovorima mozemo to da izguramo zbog naseg imena a ne da budemo taoci nekih televizija i da zavisimo da li ce da bude Turska serija ili nesto slicno...

На мрежи Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.190
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +1114/-753
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #50 послато: 26 Август 2014, 06:52:51 »
По ћалетовој причи некад Звезда није дозвољавала пренос утакмица и тиме је терала навијаче да дођу. Ал тад је било шта да се види.

I tada bi doslo po 10.000 a ponek cak i manje. A nije bilo Tv-a pa i imalo je sta da se vidi.

Nikako da ljudi shvate da je zvezda deo zivota.Sa njom se zivi!

pa neamju ljudi pare i koriste se svakakvi izgovori. Ni u engleskoj nemaju ljudi pare pa lepo odu u banku i podignu kredit i imaju sezonsku. Ako uopste do nje i moze da dodje.

Isti je slucaj u spaniji. Tamo se cak igraju utakmice u 22 casa . kod nas je jedna tekma bila u 9 i svi su kukali i cmizdrili.

Ovo je ozbiljno pitanje sa kojim obavezno mora da se pozabavi menadzment.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.442
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +2508/-746
  • GAZPROM Njeft!
« Одговор #51 послато: 26 Август 2014, 07:39:05 »
Pare su problem jer para nema. Još ako smo igrali zbog ovih ramadanijevaca sa dve kamere u 21h onda smo propali.
Možda bi dobar bio dogovor sa železnicom o jeftinijem prevozu? Tj. sa Bekom.
Značila bi nam i naša tv za propagandu. Ove sad televizije bakljade i posetu i ne spominju.
« Последња измена: 26 Август 2014, 07:42:26 Red »

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.527
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +612/-375
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #52 послато: 26 Август 2014, 09:20:16 »
Ja se vodim politikom da je najvaznije da svaki navijac kupi kartu na blagajni i time pomogne klubu. Bolje 13000 placenih karti nego 50000 besplatnih. Zvezda je u teskoj situaciji i mi moramo da joj pomognemo. Meni iskreno covek koji prevali 200km i pukne 100e da dodje do Bg...i pritom kupi kartu kod tamkarosa za 150 dinara jeftinije nista ne vredi,jer finansiski nije pomogao klubu. Deci davati besplatan ulaz kako bi stvorili kult dolaska na utakmicu. To je marketinski dugorocno gledamo dobar potez.

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #53 послато: 26 Август 2014, 09:41:06 »
E pa druze kad klub bude mislio na one iz unutrasnjosti onda nece ni kupovati ulaznice kod tapkarosa. KK moze bez problema preko interneta da podaje ulaznice a FK ne moze, zasto? Kad su Evropske utakmice znam sam koliko je tesko naci ulaznicu za Sever jer 80% ulaznica zavrsi kod Delija i pre prodaje. Ono malo sto ostane rasproda se za sat vremena kad se puste u prodaju. Imamo sistem za naplatu ulaznica preko interneta ali ulaznicu ne mozes kupiti, sta bi s onog, odstampas je kod kuce, ili, posaljes sms  i stigne ti kod na telefon.. Sarena laza.

Onaj ko pukne100 eura da dodje do BG bi rado pukao i jos 5-10 da kupi ulaznicu na blagajnoj ali razlog sam vec opisao.

Nece narod da se cima u guzvi pred blagajnom, napravi sistem da kupi ulaznicu iz fotelje, odstampa i dodje na utakmicu bez cimanja u guzvi gde od 4 saltera otvore samo jedan..

На мрежи Пјановић-18

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.712
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +906/-297
« Одговор #54 послато: 26 Август 2014, 09:53:46 »
E pa druze kad klub bude mislio na one iz unutrasnjosti onda nece ni kupovati ulaznice kod tapkarosa. KK moze bez problema preko interneta da podaje ulaznice a FK ne moze, zasto? Kad su Evropske utakmice znam sam koliko je tesko naci ulaznicu za Sever jer 80% ulaznica zavrsi kod Delija i pre prodaje. Ono malo sto ostane rasproda se za sat vremena kad se puste u prodaju. Imamo sistem za naplatu ulaznica preko interneta ali ulaznicu ne mozes kupiti, sta bi s onog, odstampas je kod kuce, ili, posaljes sms  i stigne ti kod na telefon.. Sarena laza.

Onaj ko pukne100 eura da dodje do BG bi rado pukao i jos 5-10 da kupi ulaznicu na blagajnoj ali razlog sam vec opisao.

Nece narod da se cima u guzvi pred blagajnom, napravi sistem da kupi ulaznicu iz fotelje, odstampa i dodje na utakmicu bez cimanja u guzvi gde od 4 saltera otvore samo jedan..

Радило је за европске утакмице и дербије скроз лепо. Куповао сам ја и штампао.

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #55 послато: 26 Август 2014, 10:01:31 »
Znam drug, ali radi samo tad. Ne znam zasto ne radi uvek, mozda zbog stetnog ugovora s onom firmom sto je to instalirala gde su veliki procenti, moze biti da je zbog toga.

Ван мреже Hellboy95

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 76
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +50/-23
« Одговор #56 послато: 26 Август 2014, 17:34:23 »
Ako se gleda sveobuhvatna situacija u drzavi,mislim da bi cene karata za istok i zapad trebale da budu nize,a po meni najbolji termin je 4 ili 5 sati.200 dinara za sever je ok cena,ali 400 i 500 za istok i zapad je mnogo,ako zelimo 30000 ljudi.Neko hoce da dodje za porodicom i treba da da najmanje 1500 dinara,mnogo je za ovakav kvalitet fudbala.Tu je i moja grupa,studenti,hocemo popust na index. :)
Ma daj molim te. Svi volimo Zvezdu, sve bi dali za nju, hocemo Evro Zvezdu, hocemo da prodamo Luku za 10 miliona, hocemo da se izvucemo iz dugova, a trazimo popust na 200-300 dinara? Ako je nekome mnogo dati 2 puta u mesecu po 300 dinara, onda stvarno ne znam sta da kazem. To je skoro paklica cigara, 2 piva u kaficu, i ti ne mozes da se odreknes toga 2 puta mesecno? Imamo jeftinije ulaznice od pola lige jbt, sezonska ne znam dal igde ima jeftinija od jacih klubova u ovom delu Evrope, i uopste u Evropi. Koji to prvak drzave prodaje sezonsku za 15 evra + clanska? Nebitno da li je prvak Srbije, Albanije, ili Nemacke. Nigde to nema. Nama van Bg-a tek ne smeta cena karte. Kad cu vec puci 3000 dok ne dodjem i vratim se i pojedem nesto, popijem itd.. svejedno mi da li je karta 200 ili 400. To za porodicu sto si napisao i nekako, ali opet ponavljam to je 2 puta mesecno u proseku.

На мрежи Djons91

• ОСЛОБОДИО БИКА!
  • Члан ФК
  • Activity:
    9%
« Одговор #57 послато: 26 Август 2014, 17:50:12 »
Ma daj molim te. Svi volimo Zvezdu, sve bi dali za nju, hocemo Evro Zvezdu, hocemo da prodamo Luku za 10 miliona, hocemo da se izvucemo iz dugova, a trazimo popust na 200-300 dinara? Ako je nekome mnogo dati 2 puta u mesecu po 300 dinara, onda stvarno ne znam sta da kazem. To je skoro paklica cigara, 2 piva u kaficu, i ti ne mozes da se odreknes toga 2 puta mesecno? Imamo jeftinije ulaznice od pola lige jbt, sezonska ne znam dal igde ima jeftinija od jacih klubova u ovom delu Evrope, i uopste u Evropi. Koji to prvak drzave prodaje sezonsku za 15 evra + clanska? Nebitno da li je prvak Srbije, Albanije, ili Nemacke. Nigde to nema. Nama van Bg-a tek ne smeta cena karte. Kad cu vec puci 3000 dok ne dodjem i vratim se i pojedem nesto, popijem itd.. svejedno mi da li je karta 200 ili 400. To za porodicu sto si napisao i nekako, ali opet ponavljam to je 2 puta mesecno u proseku.
Ne mogu, jer ne pusim i ne pijem pivo... :) Nisam bio ozbiljan za indeks, zato sam stavio smajli na kraju. To je suluda ideja. Drugo je recimo popust u sopu na indeks, to bi mozda i moglo, ali na karte je glupo, jer taj popust ne ide preko 10%.

Sto se tice cene karata, mnogo je 400 za istok i 500 zapad, ako hocemo da budu puni. Sever je stvarno jeftin, ali ja uvek idem na istok zbog boljeg pogleda. Nije svaki covek spreman da da 400 dinara da bi gledao utakmicu. Vecina ljudi je skepticna prema nasem fudbalu i celokupnoj fudbalskoj organizaciji. Mnogi ni za dzabe ne bi otisli na utakmicu.

Mozda neko vise voli da popusi paklu cigara ili popije dva piva i gleda utakmicu od kuce, nego da ode na utakmicu i ostane bez piva ili cigara. Takva je ekonomska situacija kod nas, moras da se odreknes necega da bi dobio nesto drugo. A zamisli tek coveka koji hoce da vodi decu na utakmicu, za njega je to preko 1000 dinara. Za mnoge porodice je to luksuz.

Ван мреже milandjukic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 24
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +6/-6
« Одговор #58 послато: 26 Август 2014, 17:51:55 »
jedno je postalo ocigledno a to je da Zvezda kao klub (brend) ne moze da privuce vise od od ovih 15-20 hiljada. potrebno je nesto sa strane a da je pozitivno. konstantno igranje Evrope npr. ili kada pogledamo samo posjete po dolasku Robija, mislim da su bile iznad prosjeka.

Ван мреже Hellboy95

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 76
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +50/-23
« Одговор #59 послато: 26 Август 2014, 17:56:55 »
Ne mogu, jer ne pusim i ne pijem pivo... :) Nisam bio ozbiljan za indeks, zato sam stavio smajli na kraju. To je suluda ideja. Drugo je recimo popust u sopu na indeks, to bi mozda i moglo, ali na karte je glupo, jer taj popust ne ide preko 10%.

Sto se tice cene karata, mnogo je 400 za istok i 500 zapad, ako hocemo da budu puni. Sever je stvarno jeftin, ali ja uvek idem na istok zbog boljeg pogleda. Nije svaki covek spreman da da 400 dinara da bi gledao utakmicu. Vecina ljudi je skepticna prema nasem fudbalu i celokupnoj fudbalskoj organizaciji. Mnogi ni za dzabe ne bi otisli na utakmicu.

Mozda neko vise voli da popusi paklu cigara ili popije dva piva i gleda utakmicu od kuce, nego da ode na utakmicu i ostane bez piva ili cigara. Takva je ekonomska situacija kod nas, moras da se odreknes necega da bi dobio nesto drugo. A zamisli tek coveka koji hoce da vodi decu na utakmicu, za njega je to preko 1000 dinara. Za mnoge porodice je to luksuz.
Cak i popust u shopu na indeks je glupo, imas clansku 1000 din, i imas 20% cele godine. Isplati se veoma brzo.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum