Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 284285 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 299
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +286/-138
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #4280 послато: 12 Август 2017, 19:31:34 »
Koliku ste naoku napravili oko odlaska na stadion, covek bi pomislio da se pise o odlasku na mars a ne na stadion..
Prva stvar taj Nemac sa svojom platom ima 1000 mogucnosti vise sa svojom platom nego mi ovde,pa recimo znam da dosta ljudi iz Minhena zaleti  leti za vikend u Prag jer je blizu i cene su smesne u odnosu na Minhen, a to je samo jedna od opcija, i tako u svakom gradu imas brdo opcija ali su im stadioni i dalje puni, tako da nemojte da uporedjujete nas i Nemce..
Druga stvar,to da je skupa karta je bualastina, ne prodje utakmica da me neko u parku ne pita da mu dam 100 kinti jer mu bas toliko fali za kartu a on rastavljen od alkohola ne zna ni ko igra..
Treca stvar i taj cuveni kvalitet fudbala, mislim da on generalno nije toliko los koliko pokusava da se predstavi i da su mnogo veci problem sumnjivi ( blago receno) ljudi koji vode nas fudbal..
Cetvrta stvar svako ko sedi u kladionici na 3 stanice od stadiona i cirka pivo i mrzi ga da dodje na cukaricki ce doci 100 posto na Krasnodar i onda mu nista nece smetati i to su lljudi koji ce za taj Cukaricki naci toliko izgovora da bi covek pomislio da ce asteroid da pogodi stadion..
Peto, ove neke stvari sto MilosMilos pise oko toaleta i tog odlaska sa malom decom apsolutno razumem i podrzavam i za to im treba sketati paznju na svakom koraku i to mora da se resi..
Sesto, veliki broj radi nedeljom u 8 a ne radi cetvrtkom u 7, jes ***** moj.. A i generalno odes na sever uopste ili bas minimalno imas decaka od nekih 15,16 god do 20, bas bas minimalno..
Ovo se odnosi na ljude iz Beograda iskljcivo, ljudima iz unutrasnjosti svaka cast na svakom dolasku..
Moj zakljucak je da ljude jednostavno mrzi da dolaze na stadion i onda otuda gomila glupih izgovora..
Volite Zvezdu, dodjite na stadion, nema nikog osim nas, a ni mi nemamo ni drugi stadion ni drugi klub!

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.061
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +402/-289
« Одговор #4281 послато: 12 Август 2017, 19:43:45 »
Zubo jeste nauka to u pravom smislu.Jer ti moras fustriranom covjeku punom problema u gradu sa milion mogucnosti lijecenja tih frustracija,prodati foru da je dobro doci na takmicenje koje svi mediji a i ljudi se trkaju ko ce vise da ga popljuje.Jeste to prava nauka jer da je Zvezda sama po sebi dovoljna onda bi na treningu imali 20 hiljada ljudi.Prosjecan covjek ne vidi razliku jer je to takmicenje toliko napljuvano sto zasluzeno sto ne zasluzeno.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.932
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +12596/-9960
  • Ипак се окреће...
« Одговор #4282 послато: 12 Август 2017, 19:48:48 »
215 stranica na temi, a sve tako jednostavno.

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Activity:
    7%
« Одговор #4283 послато: 12 Август 2017, 20:12:54 »
dr. nele zasto onda taj isti isfrustrirani covek sedne u kladionicu i gleda tu istu utakmicu i dnevno provede brdo vremena na raznim forumima i vestima vezanim za Zvezdu.. Drugar moj super koji je 10 godina bio redovan je prso i sad ne ide uopste, ne mozes ga puskom naterati na utakmicu,ali i ne prati, ne zna ni kad igramo niti bilo sta, ima neke svoje razloge i razumem ga u potpunosti. .

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.061
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +402/-289
« Одговор #4284 послато: 12 Август 2017, 20:27:33 »
pa to je vid bojkota neko je takav karakter nece da bude tu ali gleda Zvezdu.Neko kao taj drugi ne zanima ga uopste ali ako Zveza krene u evropi ili se digne masa kao za vrijeme mobilizacije eto njega opet.To takmicenje je toliko medju ljudima jadno da se postavlja kao vrijedjanje samog sebe ako ides na to.Stariji su prestali gledati odavno ne Zvezdu nego to takmicenje.To je sustina problema,pa evropa ti je taj dokaz.Igrali smo u ovih zadnjih 20 godina sa raznim ekipama amaterskog nivoa i ljudi su dolazii u velikom broju kakav bi pozelili svi na domacim utakmicama.Jer evropa je taj brend za sebe i onda je bitna samo Zvezda.Ti vidis da se ni termin nekad ne zna domace lige to je toliko neozbiljno da je izgubilo znacaj kroz godine.Samo treba ligu pribliziti obicnim ljudima fanatika ce uvijekbiti manje ili vise i dolazit ce taman mi sa foruma obukli dresove i igrali za Zvezdu.Cilj su obicni ljudi na koje uticu razni faktori a oni su svi negativni u jsl takmicenju.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 1.909
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +519/-535
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #4285 послато: 12 Август 2017, 20:30:37 »
Uz sve naše price i sugestije jedna stvar je fascinantna, a to je da smo najvecu posetu imali kad smo bili najgori u vreme Viteza i Mr. Vesica, samo zato smo imali neprijatelja i terali inat. Nije nam nista smetalo, to dovoljno govori o mentalnom stanje navijača  i naroda uopste,tada ljudi nisu dolazili samo zbog Zvezde vec i  iz inata a otkako smo uzeli titulu sve jemanje ljudi.
Jos jedan razlog mislim dapostoji, to su derbiji, odvalili su nas u njima, onaj zadnji kod nas,ljudi su toliko bili ogorčeni bas sam pratio, da su se kleli da nikad vise nece doci na stadion. Bas je bilo prisutno neko ocajanje i revolt zbog sramnih igara.

На мрежи PetarPexy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 142
  • Activity:
    5%
  • Репутација: +26/-140
« Одговор #4286 послато: 12 Август 2017, 20:35:25 »
Sta bih dao da se ponovi Spartak Subotica pre koju godinu,42000..

На мрежи Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.203
  • Activity:
    53.17%
  • Репутација: +493/-545
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #4287 послато: 12 Август 2017, 20:59:29 »
Suviše je kompleksno pitanje da bi se dao jednostavan odgovor. Po mom mišljenju, osnovno je-nedostatak strasti.

Što neko napisa na drugoj temi, prisećajući se nekih dobrih starih vremena kad su se fudbalske utakmice pratile posredstvom radio prijemnika, pa kad se u čuvenoj emisiji Vreme sporta i razonode uključi reporter sa stadiona Crvene Zvezde a ti ne čuješ reportera ali čuješ huk bilo ti je jasno ko je dao gol. Nestala je ta strast odlaska na stadion kada ti je sve pri ruci pa možeš da iz fotelje gledaš utakmicu. Do malopre sam gledao Brajton-Mančester Siti. Mrtav fudbal a stadion pun. Dobro, tu ima i da je taj fudbal tradicionalni engleski sport. Jeste da je Siti igrački kvalitetniji ali ni Brajton nije izašao da igra bunker već fudbal, kakav takav ali nisu na početki skinuli gaće. Ne znam kako tamo stoje stvari u vezi prenosa i da li tamo svako može da u kablu gleda prenos ali koliko sam shvatio tamo se ti neki paketi sa prenosima papreno plaćaju. Takođe, ne znam da li je tamo po kladionicama moguće pratiti prenose. Ako dodamo i to da se u njihovim medijima afirmativno govori o fudbalu uopšte onda je jasno da postoji sasvim neka druga "atmosfera".

Kod nas imamo medije koji nipodaštavaju ligu(ne mislim da to rade bez osnova), imamo nakaradne klubove sa nakaradnim trenerima(što će tek biti uočljivo u ovoj sezoni kada mi imamo veoma vrednog trenera koji je posvećen fudbalu i prati trendove) koji igraju nakaradan fudbal(naš prestavnik ispadne od nekog Intera iz Bakua glat, a to samo govori o kvalitetu i kluba i trenera i igračkog kadra).

Zatim, imamo i te famozne kladionice u kojima možeš da ispratiš koju god hoćeš utakmicu i koje su na taj način razmazile ljude u toj meri da im je lepše da u klimatizovanom prostoru ostave crvenu na tiket nego 300 dinara za kartu za utakmicu koja se igra 200 metara dalje.

dr.nele ima negde i pravo, i neki marketing nedostaje, i to ne našeg kluba već generalno lige. Za dobar proizvod ti ne treba marketing. Nama sad, u ovom momentu nedostaje, na nivou lige-sve. Od sistema takmičenja, sudijskog kadra i suđenja do kvaliteta protivnika. I tu je, po mom mišljenju(što ne znači da sam u pravu)i jeste gro uzroka. Kvalitetan protivnik(koji će igrati isto bez obzira kome izlazi na megdan), kvalitetan domaćin i dobro suđenje(koje će garantovati fer borbu i iste uslove za sve) bi možda bili preduslov za neizvesno prvenstvo i veću posetu generalno a ne samo na našem stadionu.

I na kraju, i na žalost, Zvezda je izgleda ostala samo magnet za ljude iz unutrašnjosti iako ove godine imamo i igru i igrače koji privlače publiku. Dokazi su Surdulica i Banjica. Puna surdulička Bombonjera i 2100 gledalaca na stadionu Kralj Petar I.

I možda se upravo u ovoj zadnjoj rečenici krije i odgovor ko nedostaje.
« Последња измена: 12 Август 2017, 22:52:47 Drug Član 85 »

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Activity:
    7%
« Одговор #4288 послато: 12 Август 2017, 22:11:09 »
MilosMilos nije to nista fascinantno i cudno, mrznja je mnogo jace osecanje od ljubavi, samim tim kad vise nema sta da se mrzi onda nema potrebe ni da se dolazi na stadion.. Najbolji primer toga je prva sezona Grofa kad je trebalo da se krene sa teranjem Terze iako smo ispali od Kairata skupilo se brdo ljudi,cim se od toga odustalo mi krenuli da igramo odlican fudbal, nema ni ljudi, zasto? zato sto nema ko da se tera i mrzi.. tuzno razmislanje..
Taj sto se zarekao posle proaza u derbiju da nece vise nikada da dodje zelim mu da mu se ostvari zelja i da nikad vise ne dodje na stadion..
215 strana izgovora...

На мрежи Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 658
  • Activity:
    4.83%
  • Репутација: +223/-265
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #4289 послато: 12 Август 2017, 22:25:27 »
Задњи пут је посећеност у нашој лиги расла кад се задњи пут терала управа на челу са терзом. Кад се видело да дотични остаје, посета је опет опала. Толико.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 1.909
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +519/-535
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #4290 послато: 12 Август 2017, 22:34:32 »
MilosMilos nije to nista fascinantno i cudno, mrznja je mnogo jace osecanje od ljubavi, samim tim kad vise nema sta da se mrzi onda nema potrebe ni da se dolazi na stadion.. Najbolji primer toga je prva sezona Grofa kad je trebalo da se krene sa teranjem Terze iako smo ispali od Kairata skupilo se brdo ljudi,cim se od toga odustalo mi krenuli da igramo odlican fudbal, nema ni ljudi, zasto? zato sto nema ko da se tera i mrzi.. tuzno razmislanje..
Taj sto se zarekao posle proaza u derbiju da nece vise nikada da dodje zelim mu da mu se ostvari zelja i da nikad vise ne dodje na stadion..
215 strana izgovora...
Znam, ja nikada necu prestati da dolazim, koliko mi obaveze dozvole, dvoje dece, posao ali odgledam bar 30 % utakmica ali ne rezmisljaju svi kao ja i ti ili vecina s foruma, zato nas ima sve manje.
Mozda ovanova energija naseg trenera i igrača i eventualni prolaz protiv Krasnodara pokrenu masu koliko toliko.

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Activity:
    7%
« Одговор #4291 послато: 12 Август 2017, 22:57:28 »
Задњи пут је посећеност у нашој лиги расла кад се задњи пут терала управа на челу са терзом. Кад се видело да дотични остаје, посета је опет опала. Толико.
Nisam poceo da volim Zvezdu i da dolazim na stadion zbog Terze pa necu ni da prestanem da volim Zvezdu i dolazim na stadion zbog njega... Videcemo da li je opala protiv Krasnodara kao sto je opala bila i protiv Ludogreca ili tad ne vazi to za Terzu, o kojem bolje da ne iznosim misljenje jer cu dobiti dozivotni ban..

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 108
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +73/-37
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #4292 послато: 13 Август 2017, 00:07:01 »
Неко је споменуо како унутрашњост долази Бг не, и не бих се сложио са тим.
Оно што сам приметио јесте да у задњих две године много мање људи долази из унутрашњости, чак пропорционално више је отпало људи који су долазили из унутрашњости, Београда нема јако дуго и није се тај број много смањио.
Конкретно гледајући север некада су ту били из ЦГ Барани којих је долазио фин број, сећам се једне утакмице 2 аутобуса људи из Ваљева, Краљево много мање, Нишлија се скупи кад играмо доле баскет по 350-400 немогуће да у Београд не дође 200 људи, из Ужица је доста људи долазило и то се смањило... да не набрајам даље, али опала је бројност свих крајева Србије а Београд је дефинитивно крив што се није пробудио некад за ових 5,6 година. Београд се највише пробуди за европу тад дођу сви они критичари, који као да се наслађују ако испаднемо, дођу чисто да кажу односно смисле разлог зашто неће долазити целе сезоне и зато бих волео да прођемо Краснодар чисто да чујем сад шта ће да им смета.
Да би се људи вратили на стадион треба да се покрене нека енергија, нешто лепо да се деси мислим да то Владан има, тај култ звездиног детета, човека са визијом.
Волео бих да дођем против неке Бачке на наш стадион и видим 42 250 , као ономад против спартака, насмејаних лица који једва чека почетак утакмице да поздрави играче.

Надам се да онај горе све види и да ће нас, након тешких година за наш клуб, усмерити на путеве старе славе. :поп:

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +383/-44
« Одговор #4293 послато: 13 Август 2017, 02:39:32 »
ЗВЕЗДА - ЕМОЦИЈА, СТРАСТ, ЈЕЗА

Са Звездом се и радује и тугује.
Са Звездом се и смеје и плаче.
Са Звездом се поноси и живи.
Звезду мораш да осетиш да би је волео.
Ко то не осећа тај дође и још брже оде.

ЗВЕЗДА - ЕМОЦИЈА, СТРАСТ, ЈЕЗА

То не може да се осети ван стадиона.
То не може да се схвати у кафићу, кладионици, кући.
Имаш нешто што ти је дато, имаш нешто што многи желе.
Само треба да будеш ту. Ту је твоја породица.
Ту те чекамо!

Ван мреже Senya13

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +8/-0
« Одговор #4294 послато: 13 Август 2017, 09:39:18 »
Здраво Реци ми како да контактирају клуб да купи карте за наш сектор у мечу у Краснодару 17. августа. Нико у пошти не одговара. Живимо 200 км од Краснодар, желимо да подржимо браћу.

Ван мреже Sever celi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 17
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +6/-0
« Одговор #4295 послато: 13 Август 2017, 10:58:51 »
Jedno pitanje, danas se na stadion ulazi bez karte ili se mora do blagajne po kartu? Nikad nisam bio na utakmicama gde su karte bile besplatne pa ne znam. Hvala

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 108
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +73/-37
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #4296 послато: 13 Август 2017, 11:31:05 »
Jedno pitanje, danas se na stadion ulazi bez karte ili se mora do blagajne po kartu? Nikad nisam bio na utakmicama gde su karte bile besplatne pa ne znam. Hvala

само уђеш, не мораш до благајне.

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +383/-44
« Одговор #4297 послато: 15 Август 2017, 11:25:43 »

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 26
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +8/-12
« Одговор #4298 послато: 15 Август 2017, 12:03:17 »
Nisam poceo da volim Zvezdu i da dolazim na stadion zbog Terze pa necu ni da prestanem da volim Zvezdu i dolazim na stadion zbog njega... Videcemo da li je opala protiv Krasnodara kao sto je opala bila i protiv Ludogreca ili tad ne vazi to za Terzu, o kojem bolje da ne iznosim misljenje jer cu dobiti dozivotni ban..
Mozda se to ne vidi na stadionu ali i protiv Ludogoreca je poseta opala(ne bukvalno)kao sto ce i protiv Krasnodara. Sve i da bude pun stadion. U ranijim pohodima ka LS stadion se mnogo brze rasprodavao, cene kod tapkarosa su bile vece, sto znaci vecu traznju. Cene koje su stavljenje za Krasnodar nam nece napuniti stadion.
« Последња измена: 15 Август 2017, 15:10:36 Navas »

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Activity:
    7%
« Одговор #4299 послато: 15 Август 2017, 14:42:59 »
Između našeg poslednjeg pohoda na ligu šampiona i Ludogoreca je prošlo 8, 9 godina,a od tada se izmenilo brdo toga, a to je da karte možeš da kupiš na maltene na svakom koraku a ne da se skupi 5000 ljudi ma blagajni u 6 ujutru pa onda kao vau euforija, nego se kupuju karte na svakom ćošku.. Tapakrosa za sever nema već dugo dugo. A za ostale tribine kad je velika utakmica se podeli brdo karata pa su i cene manje..  Realno je da smo mi daleko od nekih najvernijih a volimo da se busamo u kafani kako jesmo... Nije mi jasno kako ljudi nemaju u sebi taj osećaj u sebi da treba da se dođe protiv bačke ( treba stalno ali tad je kao bitno) da se isprate igrači u Rusiju, zaslužili su, ako si vec došao onda ostani i tih 5 min posle utakmice, jok zapad i istok skoro prazni, treba da se mole ljudi da ostanu, baš smo otišli u *****..

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum