Аутор Тема: Povlačenje brojeva  (Прочитано 3731 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Golubbroj6

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 5
  • Репутација: +2/-4
Одг: Povlačenje brojeva
« Одговор #20 послато: 04 Јул 2017, 14:43:08 »
Meni je to povlacenje brojeva degutantna i odbojna stvar. Povlacenjem nekog broja iz upotrebe oduzimas san nekom klincu da nekada nosi dres voljenog kluba sa brojem svog kosarkaskog idola. Gotivnije mi je dizanje dresa u hali bez povlacenja broja iz upotrebe, jednako velika pocast.

Ван мреже GameName

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 125
  • Репутација: +117/-194
« Одговор #21 послато: 04 Јул 2017, 22:09:48 »
Немој да сте смешни. Мислим, лепо је то али неозбиљно. Повуче се број Малдинију када 24 године игра и заврши каријеру у Милану, а не играчу који одигра три сезоне.

Мислим, може то и другачије, типа Дивац и Стојаковић, али то има неко утемељење, ера њих двојице је једини пут у 35 година да су Кингси играли плеј-оф и притом су били једини носиоци игре (поред Вебера). А нама нико од ових играча није "носилац" да кажеш да је све било базирано на њему и без њега потоп, ми смо увек играли као екипа и глупо је то раздвајати.

А најзад, што рече неко горе, није историја Звезде почела 2011.

Ван мреже ShomyOnyx

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 24
  • Репутација: +20/-20
« Одговор #22 послато: 11 Јул 2017, 14:57:25 »
Nisam bas za povlacenje brojeva, ali ako iko zasluzuje da mu se povuce broj to je Nebojsa Ilic i po meni niko vise. Covek je proveo 10 godina u klubu kao igrac (i to je bio vrhunski igrac) i skoro 20 godina kao tim menadzer. Bio je tu kad, ne kad je bilo lose lose, vec katastrofalno stanje i naravno da je tu, sada kada je bolje. Istinska legenda kluba, koja moze posluziti kao primer buducim generacijama. A ostali sto se spominju na ovoj temi poput Djenke, jesu to drage osobe (meni je Djenka najdrazi stranac) koje su zasluzile ovacije svojim ponasanjem kako na terenu, tako i van njega ali porediti ih sa Nebojsom Ilicem je po meni smesno.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.019
  • Репутација: +2367/-940
« Одговор #23 послато: 13 Јул 2017, 21:27:31 »
Kada jednom ode ili zavrsi kod nas karijeru MOMENTALNO 10 da ide na plafon :hail: :hail: :hail:

На мрежи alekstanaske

• Члан ФК
  • Поруке: 33
  • Репутација: +12/-5
  • Ljubav od malih nogu...
« Одговор #24 послато: 16 Јул 2017, 00:16:38 »
Predlog za povlacenje "brojeva", tj. dresa #1 Radonjic Dejan.