Анкета

Да ли ћеш купити сезонску улазницу за сезону 2017/2018?

Да
92 (60.1%)
Не
61 (39.9%)

Укупно гласова: 153

Аутор Тема: Сезонске и чланске карте - информације и дискусија  (Прочитано 195720 пута)

Toplana, bukinjo, Matori, gorangoran, tomibeograd, djovla, illuminator80, gradec1999 и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 185
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +20/-53
Одг: Сезонске карте - информације и дискусија
« Одговор #20 послато: 04 Септембар 2014, 14:19:27 »
Jel tacno da sam sezonskom imam 20% popusta i u SportVision na sve ?

На мрежи Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.288
  • Activity:
    14.17%
  • Репутација: +621/-537
« Одговор #21 послато: 04 Септембар 2014, 14:52:28 »
Personalizacija je samo za tebe da imaš kao ime na karti za uspomenu!

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.421
  • Activity:
    21.83%
  • Репутација: +2653/-1595
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #22 послато: 04 Септембар 2014, 15:01:55 »
Ја у Бг нећу ићи за још 20ак дана, ваљда остане која сезонска  :))
Шалим се наравно, не верујем да ће се продати цео капацитет Пионира, али верујем око 4000, што би био огроман успех, па то је дупло више него прошле, јел да? Прошле је било око 2000, ако не и мање? Све преко 4000 је одлично и доказ да се у клубу ради плански. Капа доле маркетингу

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.716
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2251/-1010
  • ...but dignity, once lost, never returns.

Ван мреже Моно Мањана

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +5/-2
« Одговор #24 послато: 04 Септембар 2014, 16:08:36 »
Пратио сам тему Маркетинг, па да питам у овој новој теми, да ли постоји дефинитивна потврда (да ли се са сигурношћу зна) да ће 'навијачка' трибина у Арени бити на нивоу 400, и да за разлику од прошле сезоне ту неће бити одступања? Питам ради избора при куповини сезонске. Хвала унапред на свакој информацији :ziveli2: (Извините ако је то већ разјашњено)

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Moderator
  • Поруке: 3.886
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +1637/-903
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
« Одговор #25 послато: 04 Септембар 2014, 16:29:08 »
Пратио сам тему Маркетинг, па да питам у овој новој теми, да ли постоји дефинитивна потврда (да ли се са сигурношћу зна) да ће 'навијачка' трибина у Арени бити на нивоу 400, и да за разлику од прошле сезоне ту неће бити одступања? Питам ради избора при куповини сезонске. Хвала унапред на свакој информацији :ziveli2: (Извините ако је то већ разјашњено)

Nista se ne zna i jos nista nije sigurno.

Ван мреже takinardi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +19/-76
« Одговор #26 послато: 05 Септембар 2014, 11:42:05 »
Jos jedno pitanje:
Ako kupim sezonsku od 9900 to znaci da cu u Areni imati mesta, recimo, u sektoru 224 i 225. Prosle godine su sve pojedinacne karte u Areni bile sa tacno odredjenim mestom ( primer: sektor 224 red...sediste...) i vrlo cesto se desavalo da ljudi sa pojedinacnim kartama zahtevaju od ljudi koji su vlasnici pretplatnih da se pomere sa "njihovog" mesta.
Da li ce i ove godine pojedinacne karte imati takvu numeraciju? Meni licno prilicno besmisleno deluje da se numerisu mesta po sektorima, narocito zbog ovog moguceg problema sa vlasnicima pretplatnih karata...

p.s. Molio bih da se ne pametuje sa odgovorima tipa- ko sedne prvi- njegovo mesto, nabodi ga jer imas pretplatnu i sl....

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.634
  • Activity:
    17.17%
  • Репутација: +1792/-701
  • трибинаш
« Одговор #27 послато: 05 Септембар 2014, 12:57:33 »
@Takinardi:

Ukoliko pogledas prethodnu stranu, videces da upravo ta sezonska od 9900 nema numeraciju, za razliku od ove druge za lozu koja ima numeraciju...

Kako ce ici sa sedenjem, ne znam, ali ja nesto ne planiram da "sedim" u Areni  :D :esvasta:

Ван мреже Каспер

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.190
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +827/-1365

Ван мреже Упитник

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.702
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1100/-1946
« Одговор #29 послато: 05 Септембар 2014, 13:52:56 »
A ja vec kupio.. >:(  :biggrin:

Ko nije nek ide da mu Marcus uruci sezonsku.. :hopla:

Ван мреже wucha20

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +247/-121
  • Још давно ко дете...
« Одговор #30 послато: 05 Септембар 2014, 13:55:44 »
Како сам искусно сачекао са куповином  :biggrin: Сад ће да падне и неко сликање  :srbinosm:
« Последња измена: 05 Септембар 2014, 14:21:16 wucha20 »

На мрежи jeremija89

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 191
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +145/-26
« Одговор #31 послато: 05 Септембар 2014, 14:09:59 »
Ja danas idem da kupim, ali nisam iz BG-a, tako da ovo ne menja stvari mnogo.  :sleep:
Odlična kampanja se vodi od strane kluba, za svaku pohvalu. Prošle godine se mnogo kasno počelo sa prodajom sezonskih, par dana pred prvu utakmicu u Pioniru, a cena je objavljena 2-3 dana pre toga. Čini mi se da smo čak odigrali utakmicu protiv Širokog, pa su objavili, nije ni bitno.
Ovo sad je skroz druga priča. Karte su povoljnije, donose mnogo pogodnosti, na vreme je počela prodaja uz propratne akcije. Svaka čast!

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Moderator
  • Поруке: 3.886
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +1637/-903
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
« Одговор #32 послато: 05 Септембар 2014, 14:19:16 »
Ja sam uzeo vaucer...idem u nedelju da pokusam za sezonku da je zamenim pa ako ne moze pravicu se lud, idem tamo da se slikam sa Lukom i MW-om :biggrin:

Ван мреже wucha20

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +247/-121
  • Још давно ко дете...
« Одговор #33 послато: 08 Септембар 2014, 17:27:18 »
До када се могу персонализовати сезонске? Односно да ли је то уопште ограничено?
Надам се да крајњи рок није онај када престаје продаја сезонских...

Ван мреже tokio

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 181
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +61/-137
« Одговор #34 послато: 08 Септембар 2014, 22:56:51 »
Kupio sam sezonsku juce, u nedjelju, i zelim neke stvari pribliziti onima kojima iste nisu jasne.
Prvo, nema numeracije (tribina C - tribina nivo 200), znaci, ulazis u sektor i sjedas bilo gdje.
Zatim, u trenutku kupovine, a kupio sam na Marakani, bio sam sam na blagajni, guzve nije bilo, tako da mislim da ce biti sezonskih za sve koji budu htjeli (znam da su se nasi kosarkasi prodavali tog dana u TC Usce i da je prodato 78, sto nije impozantno).
Nisam kupovao u Uscu prije svega zbog toga sto sam shvatio da se do 14 septembra samo na Marakani dobija sezonska odmah, a na svim ostalim blagajnama Eventima vaucer sa kojim ce se naknadno moci uzeti karta. Meni je zbog udaljenosti od Beograda bilo potrebno da sezonsku dobijem isti dan.
Jedino mi je zao sto nisam stigao u to vrijeme da svratim u Usce i da pozdravim nase majstore Bobija, Luku, Markusa i Majka.
Imam zamjerku, veliku: Za proslu sezonu sam imao sezonsku za sektor 225 - nivo 200 u Areni, i naravno, dosao sam sa namjerom da je zamijenim za istu. Receno mi je da nema vise za taj sektor, da biram neki drugi.
S obzirom da sam dosao sedmi dan od pocetka prodaje i da nema guzvi nigdje, mislim da se ta neka mjesta cuvaju za nekoga, tj. da sam ispaljen za svoje mjesto od prosle sezone.
Ako sam zakasnio, izvinjavam se. Moram ovdje napomenuti da dolazim iz Republike Srpske, te da nisam bio u mogucnosti doci ranije,
Sto se tice personalizacije, nisam je mogao izvrsiti, jer Red star shop nije radio u nedjelju u to vrijeme, sto je jos jedna zamjerka. Smatram da treba i Red star shop da radi u istom radnom vremenu kao i blagajna, bar ova na Marakani, bar do tog 14 septembra. Na kraju, personalizacija za mene i nije od nekog znacaja.
Sto se tice popusta od 1000 dinara, tu nije bilo nikakvih problema.
Naravno, sezonska od prosle sezone se mora predati na blagajnu gdje biva ponistena, a potom vracena vlasniku za uspomenu.
Da, reklamni prospekt koji ide uz sezonsku nisam dobio zbog neazurnosti sluzbenika, te sam isti morao zatraziti sam.
Dobro, ima malo propusta, ali Zvezda je iznad svega, to me  ne moze ponukati da promijenim odluku i uzmem ponovo sezonsku.
Cak sta vise, smatram da naredne sezone guramo do cetvrtfinala i da ne mrdam iz Arene do maja :). Pionir se podrazumijeva.
Zvezda je zivot, ostalo su sitnice.

На мрежи Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.288
  • Activity:
    14.17%
  • Репутација: +621/-537
« Одговор #35 послато: 08 Септембар 2014, 23:00:32 »
ja danas pored Mare a ono opet troje-četvoro na blagajni. Pazi kad zadnjih nedelju dana prolazim često pored i uvek ima bar neko. Baš se nadam da ćemo imati bar 3-4000 sezonaca.

Ван мреже Неша

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 705
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +452/-84
  • Ушло у крв и готово!
« Одговор #36 послато: 09 Септембар 2014, 08:25:24 »
Imam zamjerku, veliku: Za proslu sezonu sam imao sezonsku za sektor 225 - nivo 200 u Areni, i naravno, dosao sam sa namjerom da je zamijenim za istu. Receno mi je da nema vise za taj sektor, da biram neki drugi.
S obzirom da sam dosao sedmi dan od pocetka prodaje i da nema guzvi nigdje, mislim da se ta neka mjesta cuvaju za nekoga, tj. da sam ispaljen za svoje mjesto od prosle sezone.

Иста ствар ми се десила на благајни (са објашњењем имамо само за 224), али како је кум сутрадан на истом месту купио за сектор 225, био сам у пролазу и из принципа свратио да ми све карте које сам купио дан раније замене за 225, што су наравно и урадили.

Ван мреже MareRedStar

• Члан КК
  • Поруке: 431
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +360/-270
« Одговор #37 послато: 09 Септембар 2014, 09:55:06 »
Цитат
mam zamjerku, veliku: Za proslu sezonu sam imao sezonsku za sektor 225 - nivo 200 u Areni, i naravno, dosao sam sa namjerom da je zamijenim za istu. Receno mi je da nema vise za taj sektor, da biram neki drugi.

Meni je u cetvrtak pokusao na blagajni Marakane da proda istu pricu , kao nema 225 ;) bio sam malo ubedljiviji i fino ga zamolio da pogleda bolje i da nas 4 ne pravi budalama!  Mislim da imaju instrukciju da prvo pokusaju da uvaljaju losije karte kako bi se prodaja podigla pred samu EL.
Sto se tice rasporeda sektora i dalje mislim da su jako lose podeljeni ali sta da se radi... Nikad ne moze da bude isto da neko uplati 9000 i gleda iz coska i neko ko ce za 5 utakmica platiti po 1000 i gledati iz centra.... ali dobro, samo neka Zvezda pobedjuje , gledacu i sa krova!

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.233
  • Activity:
    4.83%
  • Репутација: +360/-224
« Одговор #38 послато: 09 Септембар 2014, 10:30:13 »
Да ли је реално да се свађате око сектора који су истом бојом измаркирани, а места нису ни нумерисана? Како ће неко да те дигне некога са 224 зато што седи на 225 са ортацима, волео бих то да видим? Стварно сте смешни, још ће се сигурно продавати и дневне ненумерисане карте за те секторе, а оне можда буду и нумерисане, када размислим :facepalm:.
« Последња измена: 09 Септембар 2014, 10:48:02 Zvezdin Vojvoda »

Ван мреже Пјановић-18

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.742
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +920/-300
« Одговор #39 послато: 09 Септембар 2014, 10:45:16 »
Једино решење у оваквој ситуацији је да дневне карте за те секторе не буду нумерисане, па ко дође раније нек седа где му је воља. У супротном ће бити проблема. Писао је већ неко да су прошле године  изнабадали неког лика са девојком због конфликта око места.

Треба то предочити маркетингу КК-а.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum