Анкета

Да ли ћеш купити сезонску улазницу за сезону 2017/2018?

Да
99 (60%)
Не
66 (40%)

Укупно гласова: 165

Аутор Тема: Сезонске и чланске карте - информације и дискусија  (Прочитано 201813 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.243
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1009/-1248
Одг: Сезонске карте - информације и дискусија
« Одговор #60 послато: 11 Септембар 2014, 15:17:30 »
I kreditna i debitna su platne kartice s tim sto kreditnom mozes placati na rate tj.do svog limita u banci.

Jednostavno se rezervisu potrebna sredstva i "skidaju" sa racuna svakog meseca.

Napredak u odnosu na proslu sezonu kada nisu primali kartice je evidentan. I sigurno ce poboljsati prodaju. :biggrin:

Ван мреже Звездан Звезданић

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 23
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +37/-96
« Одговор #61 послато: 11 Септембар 2014, 15:25:25 »
 :ziveli2:
I kreditna i debitna su platne kartice s tim sto kreditnom mozes placati na rate tj.do svog limita u banci.

Jednostavno se rezervisu potrebna sredstva i "skidaju" sa racuna svakog meseca.

Napredak u odnosu na proslu sezonu kada nisu primali kartice je evidentan. I sigurno ce poboljsati prodaju. :biggrin:

Значи суштина је та, да нажалост не могу овом картицом коју поседујем да узмем сезонску на рате, већ да морам на други начин да се сналазим ?

На мрежи ssalle

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 98
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +23/-13
« Одговор #62 послато: 11 Септембар 2014, 17:08:52 »
Jedna stvar vezana za skupljanje bodova sa sezonskom kartom mi nije jasna.Sta znaci ako Pera Peric kupi tri sezonske karte.Da li se bodovi pisu po sezonskoj(broj kartice) ili po imenu i prezimenu(Pera Peric ih ima tri na svom imenu)Da li to u samom startu daje prednost osobama koje na na svom imenu imaju dve ili vise sezonsih karata ili ne?Molio bih nekog koje upucen u ovu tematiku da nam da objasnjenje.

Ван мреже takinardi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +19/-76
« Одговор #63 послато: 11 Септембар 2014, 19:50:05 »
Kupio pretplatne. Kao nemaju vise nivo 206 i 225  :facepalm:, morao da uzmem 207. Bas bezveze sto stekare sa tim...

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.001
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1038/-339
  • Свуда грми около....
« Одговор #64 послато: 11 Септембар 2014, 23:13:33 »
Да ли је могућа куповина сезонске карте платном картицом Банка Интезе, и који је тачан процес ?
Унапред захвалан на одговору...

MasterCard je kreditna platna kartica i možeš platiti u ratama svoju sezonsku preko nje, procedura je prosta i rešićeš na licu mesta. Nećeš imati problema. Ukoliko imaš MAESTRO platnu karticu banke intese, onda je to debitna platna kartica i ona nije u igri za tvoju opciju.Jednostavno kod nje raspolažeš sa visinom trenutno raspoloživih sredstava i nema kreditiranja.

Dakle ako ti je platna kartica MasterCard banke Intesa pravac prodajni objekti.... Nećeš imati problema.  :ziveli2:

EDIT: Kod plaćanja na rate ne ostvaruješ pravo na popust pri kupovini sezonske.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.001
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1038/-339
  • Свуда грми около....
« Одговор #65 послато: 11 Септембар 2014, 23:27:38 »
Sezonska karta se može platiti MasterCard karticom.

"...Svi oni koji poseduju kreditne kartice Banca Intesa (MasterCard, VISA i American Express) i Komercijalne banke (MasterCard Installment, DinaCard i VISA Revolving) biće u prilici da kupe sezonske ulaznice KK Crvena zvezda Telekom na tri ili šest mesečnih rata. Važna napomena je da ukoliko se godišnje karte budu kupovale na rate, vlasnici sezonskih ulaznica iz prošle takmičarske godine neće moći da ostvaruju prava na popust od 1.000 dinara..."

Нисам мислио у кешу да платим, већ на рате...Колико се сећам на званичном сајту је писало да је могуће картицом Интезе и Комерцијалне, али нисам сигуран да ли може мастер кард платном картицом банке Интезе ?

Dakle može. Ovo ti je i Carmelo rekao, ne znam kako si zaključio da ne može? Opušteno pali na šalter, sezonska te čeka  :icon_svi:

Off Topic
Pisao sam u duplom postu kako bi bilo preglednije za one koji imaju sličnu nedoumicu.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.014
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +1715/-953
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #66 послато: 11 Септембар 2014, 23:36:03 »
Ljudi, ja sam danas kupio sezonsku i mogu vam reci da sam stvarno srecan zbog toga. Jedva cekam da pocne sezona...

Imamo stvarno dobru ekipu, po nekoj mojoj priceni igracemo stvarno lepu kosarku i ja to zelim gledati uzivo i uzivati... Sezonska se svako isplati a i nema jurnjave za kartama, cekanja, nerviranja, pomazes klubu...

Dosta razloga za kupovinu... Marketing se stvarno dosta trudi, mi navijaci to moramo da prepoznamo... Ako znamo stalno da kukamo i trazimo neke zamerke kao sto su kvadrati iznad desnog retrovizora na busu onda moramo i prepoznati neciji trud i stvarno dobar rad...

Ван мреже Звездан Звезданић

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 23
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +37/-96
« Одговор #67 послато: 12 Септембар 2014, 16:51:38 »
Sezonska karta se može platiti MasterCard karticom.

"...Svi oni koji poseduju kreditne kartice Banca Intesa (MasterCard, VISA i American Express) i Komercijalne banke (MasterCard Installment, DinaCard i VISA Revolving) biće u prilici da kupe sezonske ulaznice KK Crvena zvezda Telekom na tri ili šest mesečnih rata. Važna napomena je da ukoliko se godišnje karte budu kupovale na rate, vlasnici sezonskih ulaznica iz prošle takmičarske godine neće moći da ostvaruju prava na popust od 1.000 dinara..."

Dakle može. Ovo ti je i Carmelo rekao, ne znam kako si zaključio da ne može? Opušteno pali na šalter, sezonska te čeka  :icon_svi:

Off Topic
Pisao sam u duplom postu kako bi bilo preglednije za one koji imaju sličnu nedoumicu.

Хвала кућо на информацији...Јебига, не разумем ти се ја у та чуда, зато ми лакше да питам...
Жив био и хвала још једном!  :ziveli2:

Ван мреже marezinho

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 27
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4/-71
« Одговор #68 послато: 15 Септембар 2014, 21:19:30 »
Jel se zna koliko je sezonskih prodato do sad?

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.456
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +2705/-1617
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #69 послато: 15 Септембар 2014, 23:11:40 »
Јбмти живот и све који сам ја баксуз, цело лето штекам паре за сезонску, и цркне ми лаптоп, сад морам да штекам паре за то, не могу да опишем колико ми је жао, а све испланирао лепо, се*ем се у лаптоп!!! Не вреди, мораћу чекати у редовима :fingers:
Off Topic
А фора што ми је лаптоп преко потребан, да није па ајде... Ајде нека неко изгуби сезонску па да ја нађем  :D

Ван мреже kenjara

• Члан ФК
  • Поруке: 103
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +46/-63
« Одговор #70 послато: 16 Септембар 2014, 13:38:07 »
Iako sam prvobitno planirao da uzmem istu sezonsku kao i prosle godine (dakle ovu od 8990), posle svega sto je marketing uradio u poslednje dve nedelje odlucio sam da uzmem kartu za belu lozu i tako jos vise pomognem klubu.. Jos jednom svaka cast za marketing, sve akcije su im bile super, i evo barem na mom primeru mogu da vide kakvog sve to uticaja ima na nas navijace..

На мрежи Srki

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 445
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +106/-243
« Одговор #71 послато: 16 Септембар 2014, 17:30:28 »
ja sam se odlucio za najeftiniju. nekako volim nivo 400 u areni. navikao sam tamo gore :)

Ван мреже GospodinCovek

• Члан КК
  • Поруке: 1.368
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +353/-271
« Одговор #72 послато: 17 Септембар 2014, 00:24:39 »
Jel zna mozda neko, da li moze da se uzme preko racuna firme?

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Moderator
  • Поруке: 3.902
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1645/-908
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
« Одговор #73 послато: 17 Септембар 2014, 01:15:38 »
Jel zna mozda neko, da li moze da se uzme preko racuna firme?

Moze ako ti direktor ne provali

Ван мреже GospodinCovek

• Члан КК
  • Поруке: 1.368
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +353/-271
« Одговор #74 послато: 17 Септембар 2014, 08:45:21 »
A ako sam ja direktor i imam zaposlena 4 cigana i zelim da platim svima sezonsku?  :001_huh:

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.774
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +2556/-523
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #75 послато: 17 Септембар 2014, 08:49:39 »
onda si stvarno gospodin čovek

javi se na pp pa ćemo da vidimo da pomognemo

Ван мреже vaske13

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +14/-110
« Одговор #76 послато: 17 Септембар 2014, 09:18:21 »
I ja sam direktor jedne drzavne firme, nemam ni jednog zaposlenog i hoce Vucic da me privatizuje crko da Bog da.  :biggrin:

Ako to moze kupio bih i ja, mada mi se cini da bas i ne moze... Tj da kupujem radnicima onda mozda, ali ovako tesko.

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.774
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +2556/-523
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #77 послато: 17 Септембар 2014, 10:22:56 »
tebi ne damo na račun države ... moš samo krivičnu da popiješ što arčiš narodne pare

На мрежи wolf

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.258
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +1946/-20762
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
« Одговор #78 послато: 17 Септембар 2014, 13:59:55 »
A ako sam ja direktor i imam zaposlena 4 cigana i zelim da platim svima sezonsku?  :001_huh:

Gospodin covek  :hail:

Ван мреже vaske13

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +14/-110
« Одговор #79 послато: 17 Септембар 2014, 14:36:23 »
tebi ne damo na račun države ... moš samo krivičnu da popiješ što arčiš narodne pare

Drzavna je samo imovina preduzeca a tekuci racun punim iskljucivo ja svojim radom. I ne finansiram se iz budzeta tako da pare nisu narodne :P

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum