Анкета

Има ли наде за ову репрезентацију  Србије ?

Нема
249 (58.6%)
Има
176 (41.4%)

Укупно гласова: 404

Аутор Тема: Пријатељски мечеви  (Прочитано 46276 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже gorance

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.896
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +2555/-3705
Одг: Пријатељски мечеви
« Одговор #1080 послато: 15 Август 2013, 15:32:00 »
reci mi da se zezaš. kako su moguće kombinacije u sredini sa Radovanovićem i Fejsom ?
ta kolumbija od juče nikako ne može biti medju top 10 ekipa.

ta kolombija je 3eca na planeti zvanicno i jos samo malko joj treba i bice zvanicno 1
sa brasilom 1 1 skoro, delju sve redom , falkao, martine, guerina, murijel, rodrigez, itd itd
super tim

radovanovic je sinoc bio sjajan,
covek je radio posao za sve pare, kako je samo jednom raspalio po lopti, pa onda u defanzivni kako je samo upesno zatvarao po bokovima , jednom je otresao rodrigueza kad je ovaj jurio po krilu, a on je sve samo ne spor
fejsa je takodje sjajan, takvi igraci koji imaju pluca za 2 utakmice, kao fejsa, su zlata vredni
tadic, basta, tomovic, svi sjajni, subotic odlican,

zaista sinoc smo trebali da dobijemo mozda 3ecu repstaciju na planeti , ali josk, neki ce i dalje da pljuju

brasil, argentina, kolumbija, nemacka, spanija, italija, holandija, to su manje vise najbolje repstacije na planeti , moz da dodas belgiju i urugvaj, ali oni nisu jaci od kolumbije
« Последња измена: 15 Август 2013, 15:35:33 gorance »

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.545
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1498/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #1081 послато: 15 Август 2013, 15:55:35 »
@gorance
jeste sve je tako ..a to sto nismo mogli da stvorimo sansu protiv hrvatske,skotske ,makedonije i to sto smo protiv belgije na marakani i stvorili neku sansu a opet su nas naduli 3:0 to je onako slucajno, desava se.Nemamo srece.Srbija danas place za Pizonom.
Presisali su nas Crnogorci,Bosanci,Albanci..
mogao bi malo da smanjis dozivljaj inace ce ljudi pomisliti da si pomesao ovo mesto sa pisanjem tekstova za njuz.net

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.539
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2042/-1800
« Одговор #1082 послато: 15 Август 2013, 17:03:03 »
Subotic stara kiksara...srecom po njega sto igra za tako dobru ekipu kao sto je Dortmund pa se ne primecuju toliko njegove amaterske greske koje pravi....neverovatno...odavno kiksa u reprezentaciji a bogami i u Dortmundu u zadnje vreme isto, kao amater

Slazem se.Odigra 89 minuta na velikom nivou i onda u 2 minuta sjebe tih 89.

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.545
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1498/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #1083 послато: 15 Август 2013, 17:07:52 »
Subotic nije dobio sansu u nasoj reprezentaciji da bi mogli da sudimo o njegovom ucinku,sve nesto na kasicicu.Nije vezao dve utakmice cele.Bundes ne pratim a ono sto je odigrao u Ligi sampiona je na vrhunskom nivou.
Ne znam odakle vam taj utisak o njemu

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.045
  • Activity:
    41%
  • Репутација: +3874/-6833
« Одговор #1084 послато: 15 Август 2013, 19:33:29 »
Subotic kod nas igra dosta ukoceno, to sam odavno primetio... Kao da se nije uklopio u tim, mozda zato sto ne govori jezik najbolje, i to... Mislim, nagadjam, al tako mi deluje. Cak je Miha pre njega stavljao u tim Bisevca jer je "trazio igraca koji vise prica". U Dortmundu je opusteniji. Proslu sezonu je odigrao maestralno, cak je u zavrsnici bio bolji deo dvojca od Humelsa koji je dosta gresio, iako mi je Humels uvek delovao dosta sigurnije.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.818
  • Activity:
    12.33%
  • Репутација: +3360/-1822
« Одговор #1085 послато: 16 Август 2013, 00:02:51 »
Subotic nije dobio sansu u nasoj reprezentaciji da bi mogli da sudimo o njegovom ucinku,sve nesto na kasicicu.Nije vezao dve utakmice cele.Bundes ne pratim a ono sto je odigrao u Ligi sampiona je na vrhunskom nivou.
Ne znam odakle vam taj utisak o njemu

Subotic od kad je u reprezentaciji igra toplo-hladno...i kiksara je...ali srecom ne dolazi toliko do izrazaja...u Dortmundu koji gledam skoro pa redovno igra na isti nacin...mada je prosle sezone igrao stvarno dobro u drugom delu sezone...ali pogledaj malo tekme Dortmunda ove sezone, kiksa ali srecom po zute ne primecuje se...u nekim trenucima odigra stvarno neki potez da se krstis...evo ova tekma zutih protiv Augsburga gde je imao par kikseva koji nisu kaznjeni, pa sad ovaj kiks protiv Kolumbije...ume da odigra vrhunski sto kaze rcz ali sve to usere nekim kiksom...naravno ne kiksa svaku tekmu ali desava mu se da izgleda kao amater nekada...

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +823/-2158

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.430
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +586/-954
« Одговор #1087 послато: 06 Октобар 2013, 12:10:11 »
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:457497-Mihajlovic-pozvao-i-Stefana-Scepovica

:facepalm: :duplizid:

Pa dobro sad,covek se ubio od davanje golova u drugoj spanskoj ligi, posteno je da dobije poziv,a na njemu je kako ce da ga iskoristi...

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #1088 послато: 06 Октобар 2013, 12:18:59 »
Ma ne za Scepovica, on je zasluzeno dobio poziv i momku svaka cast vec Jojic, Zivkovic, samo im dize cenu bre, kao da nema u ligi igraca slicnih kvaliteta.

На мрежи NikolaS008

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.245
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +199/-432
« Одговор #1089 послато: 06 Октобар 2013, 12:28:14 »
Ај Живковића некако и могу да сварим, али Јојић  :facepalm:

На мрежи redwish

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 205
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +31/-25
  • Србија,Београд,Црвена Звезда !
« Одговор #1090 послато: 06 Октобар 2013, 12:47:29 »
Ништа ми не би било драже од тога да Деки да гол !  :vitez:
Ок списак, јбг сви ови играју релативно стандардно у својим тимовима, она четворица су у младој мора да се проба нешто ново...

Ван мреже DreamerNis

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 474
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +67/-309
  • Crveno je boja ljubavi...
« Одговор #1091 послато: 06 Октобар 2013, 13:19:26 »
Za Scepovica mi je ok,i treba da ga pozove,ali jojicaaaa i zivkovica????Koji mufljuzi ccc,izgleda se mihajlovic i djuric uortacili..da zgrnu sto vise para na prodaji..e sinisa sinisa,uskoro ces ti sa toletom pod ruku i mrs iz Srbije..Namerno sam pisao malim slovima,jer ljudi ne zasluzuju velika..I dalje sam u soku za sojica hahaha koj je kralj ovaj miha,pogubio se totalno.Dunster..

Ван мреже MareRedStar

• Члан КК
  • Поруке: 431
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +360/-270
« Одговор #1092 послато: 12 Октобар 2013, 18:33:01 »
Zao mi je sto se Deki oprostio od drzavnog dresa na polu praznom Karadjordju... Festa bi bila na Mari ,ali rekli su da ce tek biti oprostaj od fudbala pa cemo imati prilike da mu se oduzimo i ispostujemo takvu fudbalsku i ljudsku velicinu!

Ono sto se po medijima provlaci ceo dan je odnos navijaca prema Mustafi, ne znam sta ocekuju? mozda nije bilo mesto tome zbog Dekija ali njemu se nikada ne sme oprostiti, uvek,svuda i na svakom mestu mu treba pokazati ko je i sta je! Da se nocu budi , da sanja da se okrece, prosto da nikada ne bude miran i spokojan... to je najmanje sto moze da se oduzi jednoj takvoj gnjidi, svaka cast ekipi iz NS na porciji kojom su ga pocastili!

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2305/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #1093 послато: 06 Јун 2014, 20:54:54 »
Замислите Живу вечерас као стручног консултанта. :))

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum