Аутор Тема: Домаћи филмови и серије  (Прочитано 82511 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Mazibuko

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +31/-14
Одг: Домаћи филмови и серије
« Одговор #1520 послато: 04 Децембар 2017, 11:18:47 »
Meso

Off Topic
Plavusa je od pocetka bila prava fufa....a videlo se da je Kostic drndao kad su se prvi put videli u seriji,odmah joj bilo neprijatno i kasnije pricala sa ortakinjom na telefonu kao u fazonu nece mu valjda reci i tako to....epic scena kad je taslaci otpozadi i prolazi voz  :travka:....kasnije, malo parking da obnovi znanje  :biggrin:....a Kolja preuzima gajbaru lagano....sve sam vise ubedjen da mu je roknuo caleta....a i nesto mi govori da ce Mica da na kraju serije sve da ih isprangija kad sazna da izgubise gajbaru....

Senke

Off Topic
Jos jedna odlicna epizoda.....dobro rokanje na kraju.....u zabarskom stilu kad mafija naruci ubistvo pa murije ni od korova....tipa Koradi u Hobotnici kad isprangijan ispred bolnice....ili u Kumu kad nema murije kad dosli da ubiju Branda.....tako sada i ovde....jako dobro odradjeno....svidelo mi se....surovanje murije i mafije uvek bilo....mala trivia....Misirac....kako iskusno izvuce utoku iz steka i sa ledja roknu onog.....nazalost pokojni Toma u velikom stilu i otisao sa scene i na tv....Misirac style......Kicic izdominirao Makedonce....sve vise mi je gotivan u seriji....Milisav da ne bi lanuo negde, iskusno obezglavljen....odmotava se klupko polako....Kaludjer ekipa sprema da rokne i Djukica....u iscekivanju sam da vidim sta ce doneti prica sa Majom i njenim caletom koji je evidentno bio clan ove sekte i kako ce to ici....Pletikosic okrvavio ruke....videcemo kako ce mu to promeniti psihu i ponasanje u nastavku serije.....ovog malog Milana ili sada ovog prosjaka ranjenika kontam da vidi samo Bjela....pojavljuje mu se uvek kad je neko sranje....jebenica ovo cekanje po nedelju dana....lomi se ovaj prvi deo serije......

Mislim da prosjaka sretne i Pavelić u prvom pojavljuvanju kada dolazi na pijacu.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.601
  • Activity:
    71.17%
  • Репутација: +1400/-1478
« Одговор #1521 послато: 05 Децембар 2017, 08:48:30 »
Off Topic
Glumac Milos Petrovic(Stavra)kaze za informer da ce se u narednim epizodama videti kakvo je zlo inspektor Pletikosic.Nisam znao da je glumica koja igra ovu opasnu Makedonku bila mis Makedonije 2007.
« Последња измена: 05 Децембар 2017, 15:33:19 Vlada 89 »

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.871
  • Activity:
    19.17%
  • Репутација: +1573/-654
  • Идопоклоник
« Одговор #1522 послато: 05 Децембар 2017, 23:49:54 »
Миодраг мод он

Јана Стојановска се зове глумица која глуми сестру Дамјана Арсова. Потиче из глумачке породице, покојни отац Ненад Стојановски је био одличан глумац, мајка Силвија такође позната македонска глумица, а и сестра Ана јој се бави глумом и учествовала је у оном VIP Survivor пре неколико година.

Миодраг мод оф  :travka:

Кад смо се већ дотакли глумаца у Сенкама, поред Јане и остала македонска екипа добро одрађује посао. Петар Арсовски (газда Киро) је стари лисац, Тони Михајловски (Дамјан) иако је г*вно приватно, такође добар у серији. Али све њих за класу шије Ристановски, који се већ трећи пут појављује у Бјелиним филмовима и сваки пут је био фантастичан.

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.324
  • Activity:
    22%
  • Репутација: +718/-1203
« Одговор #1523 послато: 06 Децембар 2017, 12:03:33 »
Da i na mene su jak utisak ostavili Makedonci, svi dobro obavljaju svoje role.

Spominjao sam i ja Ristanovskog koji je stvarno impresivan. Kazem gledao sam ga u Glembajevima, vi niste svesni koliko on jede ostale u sceni (a pored njega Boris Cavazza, Anica Dobra, Anita Mancic, Djuza Stojiljkovic, Svetozar Cvetkovic, dakle ozbiljna imena). Nikada nisam gledao uzivo glumca koji ostavlja tako jak utisak svojom gumom i pojavom. Posebno mi je zanimljivo bilo sto je umeo mrtav pijan (neki kazu da je umeo uzimati i jace stvari od alkohola) da izadje na scenu i glumi kao da je potpuno trezan i to predstavu koja je umela trajati vise od 3 i po sata. Hodnicima ateljea, dakle celom zgradom je umelo da odjekuje njegovo arlaukanje , vikanje i pevanje, ali istog momenta kada izadje na scenu bi postao potpuno druga osoba. Neverovatan lik, zaista mi je bila cast sto sma mogao da ga gledam uzivo, i to vise puta.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.693
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2549/-786
« Одговор #1524 послато: 06 Децембар 2017, 13:12:25 »
SrbMkd-malo više o Toniju Mihajlovskom i njegovim osobinama ,pošto ga mi poznajemo samo sa ekrana.

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    19.17%
  • Идопоклоник
« Одговор #1525 послато: 06 Децембар 2017, 16:07:26 »
Укратко, да не ширим причу. Продо је своје дупе бившем премијеру да би добио директорско место у народном позоришту.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #1526 послато: 06 Децембар 2017, 16:10:00 »
Ok hvala  ,u prvom mahu sam mislio kada si napisao da je derpe a sada sam skontao politički aktivizam kod glumaca je poznata osobina.

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    19.17%
  • Идопоклоник
« Одговор #1527 послато: 06 Децембар 2017, 16:50:27 »
Да, на жалост. Зато и далеко више ценим Ристановског, јер је остао по страни и није се петљао где му није место, бар колико је мени познато.

Ван мреже Холден

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.252
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +1046/-413
« Одговор #1528 послато: 06 Децембар 2017, 22:02:35 »
Off Topic
Ovo Meso je sve bolje i bolje. Ode brat pajdoman, Kolja ozbiljno pokerfejsuje, zanima me šta će biti s kuravelom centarforovom. Jedva čekam nedelju jbt.

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 346
  • Activity:
    29.5%
  • Репутација: +143/-342
« Одговор #1529 послато: 07 Децембар 2017, 13:28:40 »
Odlično Meso i Senke. Tek sada kada sam imao malo vremena odgledao prvo Meso od druge epizode i evo sada Senke odgledao 5 epizoda.
Odlicne i senke ali su mi totalno upropašćene ovim dudukom Kičićem.Rekoh ajde neće biti bitan,pojaviće se u jednoj epizodi ono katastrofa.
Najgori mogući izbor glumca ,serija mi postaje komicna kada ga gledam,veze si taj nema sa glumom.Koliko samo jedna uloga upropasti seriju bez toga čista desetka za naše standarde.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #1530 послато: 07 Децембар 2017, 13:32:59 »
Off Topic

Ван мреже Ned Stark

• Члан ФК
  • Поруке: 1.792
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +1273/-441
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #1531 послато: 07 Децембар 2017, 14:45:20 »
Odlično Meso i Senke. Tek sada kada sam imao malo vremena odgledao prvo Meso od druge epizode i evo sada Senke odgledao 5 epizoda.
Odlicne i senke ali su mi totalno upropašćene ovim dudukom Kičićem.Rekoh ajde neće biti bitan,pojaviće se u jednoj epizodi ono katastrofa.
Najgori mogući izbor glumca ,serija mi postaje komicna kada ga gledam,veze si taj nema sa glumom.Koliko samo jedna uloga upropasti seriju bez toga čista desetka za naše standarde.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
Kicic je vec ispricana prica odavno, ali meni sasvim ok u ovoj seriji. Nije onako blentav kao sto zna, sasvim ok.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.601
  • Activity:
    71.17%
  • Репутација: +1400/-1478
« Одговор #1532 послато: 07 Децембар 2017, 15:26:47 »
Off Topic
Kaze glumica Stojanovska bice vrelih scena sa Kicicem.Bacam informacije ala Miodrag :001_cool:

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.706
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +747/-404
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #1533 послато: 07 Децембар 2017, 19:09:54 »
Kicic je bio dobar u zadnjoj epizodi. Bas mu je legla epizoda za njegove dramske pauze u pola recenice...

Ван мреже bigflop

• Члан ФК
  • Поруке: 271
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +89/-307
« Одговор #1534 послато: 07 Децембар 2017, 19:43:00 »
I ima dobru mimiku.

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.324
  • Activity:
    22%
  • Репутација: +718/-1203
« Одговор #1535 послато: 07 Децембар 2017, 19:48:40 »
Kičić je kao mlad glumac upao u zamku koja se desila mnogima. Počeo je glumiti Sonija u predstavi "ljubavno pismo" koje se i danas igra. Eto on je i danas u svakoj ulozi Soni - momak koji tetralno lupa gluposti i podiže obrve. Slična stvar se desila i odlicnom Zoranu Cvijanoviću koji više ne može da izađe iz dobro znanog lika Mileta.
Naravno razlika iznedju ove dvojice je sto je prvi ostao na ulozi klovna i nije evoluirao a Cvija je bio ozbiljan glumac.

Ван мреже Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.620
  • Activity:
    11%
  • Репутација: +2284/-651
« Одговор #1536 послато: 07 Децембар 2017, 19:54:07 »
Браво! Цвијановић се уништио Милетом.

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.407
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +1643/-499
« Одговор #1537 послато: 07 Децембар 2017, 19:55:30 »
Sta znam,ja sam Kicica zgotivila nakon filma Ona voli Zvezdu. Plus mi je i imenjak.  :))
Slazem se da nije neka glumačka klasa,ali simpa mi je i ne iritira me njegova pojava.

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 346
  • Activity:
    29.5%
  • Репутација: +143/-342
« Одговор #1538 послато: 10 Децембар 2017, 10:33:36 »
Dobro Meso ,nego ga preterali sa klišeom tupav fudbaler. Retko tupav ovaj Mirko  :biggrin: Treba neko da mu nacrta  :biggrin:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #1539 послато: 10 Децембар 2017, 10:36:23 »
Meso je brutalna serija i životno opisuje karekterne osobine glavnih likova iz serije .Likova kao Mirko i Slavko mislim da ima u skoro svakom mestu.
Off Topic
Mislim da sinoćnja epizoda približuje teoriju koju je prvo ovde napisao Cerak ,da će Mića da ih izbuši sve na kraju mislim na Pajakovića

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum