Аутор Тема: Прогресивна уплата тикета  (Прочитано 3280 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Manjane777

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 212
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +63/-98
Одг: Прогресивна уплата тикета
« Одговор #20 послато: 30 Јун 2015, 10:43:42 »
Моји пријатељи су једне сезоне, давно, јурили X Алавес. На крају је ушао после зилион кола, а ортак је оћелавио гледајући текму. Од тад тикет није више уплатио. Нећеш се леба најести од овог

jaoooooo, i ja sam isto! uplaćivao 500, 1000, 1500, 2000, i kad sam prestao, posle 2 kola došao x :D tipa, pretposlednje kolo.

Ван мреже Negativni Kriket

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 89
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +64/-48
« Одговор #21 послато: 30 Јун 2015, 12:42:34 »
Koliko dugo ste jurili X, vi koji ste pokusavali? I kolika je maksimalna isplata u nasim kladionicama, 5 miliona? Ili su to menjali?
Racunica ako krenes sa singlom od 500 dinara.
500
1000
2000
4000
8000
16000
32000
64000
128000
256000
512000
1024000
2048000

Ako je limit 5 meleona, onda ne vredi uplacivati dalje od ovoga na X. Jedino da uplacujes u vise kladionica na isti tim pa da uplatu delis na vise jednakih delova, onda mozda i moze. I jos ne znam da li je to varanje, da se ne zaglavi aps ako te upamte?

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 2.984
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +1289/-338
« Одговор #22 послато: 17 Октобар 2015, 12:27:50 »
Tek sada vidim temu. Meni se ipak svidja ovaj sistem ali moras biti obazriv kod odabira tipa. Po meni ubedljivo najsigurnija stvar je GG3+ sa kvotom 2,3-2,5 gde juris Mancestere, Arsenale, Napolije I sl. i do sada imam 6 pogodjenih, najvise sam cekao Valensiju 4 kola i dosli su u proslom. Nije veliki plus, ali sam smanjio nervozu.

Gde sam pogresio? Poceo sam ovo sa Realom GGprvo sto je bilo preambiciozno mada i posle 7. pokusaja sada mi je uplata 12 evra jer su kvote ogromne. Verovatno sam izbrzao i sa Fiorentinom X, ali imaju takav tim i igru da su bas dobri za X i nadam se da ce ubrzo doci i oni. A inace, ovo mi je treci X, uhvatio sam Rubin I Gengam iz prvog puta jer nisu imali iks u prvih 7-8 utakmica.

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.457
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +719/-220
« Одговор #23 послато: 17 Октобар 2015, 21:45:33 »
Ја сам се пре неколико година баш закопао са јурењем нерешеног. Тада је белгијска друга лига имала велики број нерешених и изабрао сам две екипе које су играле тврдо, на мало голова, али кад неће, неће...
Погледај само код нас, Раднички, Радник, Јавор... Али то више не пипам.
Сада искључиво играм клађење уживо. Сигуран сам да квоте током утакмица одређује алгоритам а не човек, тако да ако пратиш фудбал и гледаш утакмицу можеш боље да предвидиш ситуацију.

Ван мреже ljubomir1996

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 273
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +45/-175
« Одговор #24 послато: 16 Април 2016, 19:48:59 »
Ja igrao progresiju, kvotu 2. Igrao isključivo manje poena u četvrtini na bet365. Krenuo sa 50e tako da sam imao 4 pokušaja da pogodim i budem u plusu u vrednosti prve uplate. I tako stignem do 160eura i povećam broj  pokušaja na 5. Prvi pokušaj 5e, pa 10-20-40-80...Prebrodim i to i stignem do 320e, i povećam broj pokušaja na 6. Šema 5-10-20-40-80-160...I dođe over na 6 utakmica za redom koje sa igrao i sve padnem...

На мрежи ekspreso

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 1
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +9/-3
« Одговор #25 послато: 04 Август 2016, 19:13:20 »
Први пут читам ову тему, па да поделим моје искуство са прогресивним клађењем.
Пре десетак година ја и буразер смо одвојили 1000 евр-а. Почетком сезоне(после 10так кола) извукао сам статистику шпанске друге лиге. Тразили смо тимове који бар 5 утакмица нису имали Х. Да би смо поделили ризик(да не гурамо само један тим) изабрали смо 4 тима која најдуже нису имали Х. На сваки тим смо кренули са 100 динара.
Идеја нам је била да у сваком колу бар један од тимова дође Х, па би смо те паре имали за даље клађење. Уместо тима који одигра Х убацивали смо нови тим.
У сваком случају ишло нам је супер док се нисмо крајем сезоне ухватили Сарагосе. Када смо почели да их јуримо нису имали Х ако се не варам 11-12 кола. Тада смо се већ били опустили(имали смо већ зараду око 2500 евра) и кренули смо са већим улогом него иначе. пратили смо их пар кола и спрцали око 1,200 ев. Тада смо дигли руке јер је цифра много порасла, а и до краја првенства је остало 3-4 кола.
Тада смо се пребројали и имали смо зараду ако се не варам око 1300 евр-а. Проклета Сарагоса нам је однела преко хиљадарке, чини ми се око 1,300-1,400. Иначе када смо ми престали да је јуримо после два кола је дошао Х.
Извините на дужем посту, можда неком буде занимљиво.

Ван мреже ferreira92

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 0
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +0/-0
« Одговор #26 послато: 05 Децембар 2016, 15:45:05 »
Ako planirate ovu strategiju igrati, onda je bolje, isplativije za hokej, tipa NHL, jer je kvota 4 na X.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.157
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2403/-707
« Одговор #27 послато: 05 Децембар 2016, 15:48:25 »
kO voli ovo da igra a ima novca ,neka igra favorite u fudbalu u mocartu autsajder povede favorit pobedi  kao juče milano ,najmanje kvote su oko 7 pa vipe ima prilično velikih.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Activity:
    3%
« Одговор #28 послато: 07 Децембар 2016, 20:32:47 »
Престао сам да се кладим, али сам играо прогресију једно годину дана. Кад се све сабере и одузме, остао сам на нули. Препоручио бих поново ГГ3+ појединих екипа из Шпаније, Енглеске и Италије. Квоте 2,3-2,8 ево рецимо код Арсенала, Бурнемута, Севиље, Ливерпула, Наполија, Лација не може да омане. Највише може да дође серија од 5-6 кола, добитак јесте мањи, али довољан. Али сам ја почео да се глупирам са Менхенгладбах 1Х и 0-3 и наравно све што сам стекао вратио сам.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Поруке: 516
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +190/-126
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #29 послато: 08 Децембар 2016, 00:24:29 »
Jeste brate, ovde u ovom sistemu kladjenja ako padnes 6,7 puta ti trebas uloziti posle 100k na jedan tiket da bi izvukao nesto i bio u plusu :D A do tad ce otici i otici zivaca, a neretko ce se desiti da pogodis par tekmi zaredom. A i ako pogodis odmah prvu, ne verujem da ce neko biti zadovoljan dobitkom od 1000 din.. Ovo je propast, i ako imas jaku, prejaku banku vrlo brzo je neces imati. Da se ne lazemo ne postoji nijedan sistem sa kojim mozes biti u plusu. Te price da postoji su prazne price.. :)

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.220
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1607/-1052
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #30 послато: 08 Децембар 2016, 00:32:42 »
Nije progresija losa na nhl X pratim vec par dana i ima X-eva samo da razradim taktiku.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.918
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +1036/-1033
« Одговор #31 послато: 08 Децембар 2016, 08:09:09 »
Престао сам да се кладим, али сам играо прогресију једно годину дана. Кад се све сабере и одузме, остао сам на нули. Препоручио бих поново ГГ3+ појединих екипа из Шпаније, Енглеске и Италије. Квоте 2,3-2,8 ево рецимо код Арсенала, Бурнемута, Севиље, Ливерпула, Наполија, Лација не може да омане. Највише може да дође серија од 5-6 кола, добитак јесте мањи, али довољан. Али сам ја почео да се глупирам са Менхенгладбах 1Х и 0-3 и наравно све што сам стекао вратио сам.

За прогресију треба живаца и стрпљења. Јел говориш о негативној (први добитак, враћаш се на почетни улог) или позитивној прогресији (повећаваш улог до трећег кола па испочетка без обзира на исход)?! За ту твоју игру ГГ3+ најпогоднији су Швајцарци 1 и 2, Холанђани 2 :travka:

Nije progresija losa na nhl X pratim vec par dana i ima X-eva samo da razradim taktiku.

Нема везе са прогресијом, али има нешто занимљиво. Синоћ играм тикет у клаџи и један тип говори како је играо на Партизан у кошарци икс и добио. Други га пита јеси везао и играче више, а овај рече да није. Кад ми тај лик говори како му неки другар нон стоп игра икс у кошарци и понуђене играче са те утакмице (не све) игра више (логично, због продужетака и више минута) и да стално нешто добија. Нисам га тада питао за детаље, а баш ме занима како то изведе. Занимљиво размишљање, ваљало би мало размислити.  :001_cool:

На мрежи Matuzalem88

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 2.121
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +1991/-647
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #32 послато: 08 Децембар 2016, 08:27:38 »
Disciplina, disciplina i samo disciplina.

A ne kao neki ovde, za 2 h se zarovario 650 evra jureći Evrokup po četvrtinama...

Pamet u glavu.

На мрежи Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.103
  • Activity:
    27.17%
  • Репутација: +1486/-1208
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #33 послато: 08 Децембар 2016, 09:22:11 »
Igrati progresiju je slicno kao juriti 7 na loto-u...
Samo ljudi pamet u glavu. Ko nema kinte da isprati tu zajebanciju, nemoj ni da pomislja na to.
Cak ni u snovima.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.220
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1607/-1052
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #34 послато: 08 Децембар 2016, 13:20:05 »
Progresija je mozda najisplativija na ovim prvenstvima. Ep, Sp, a meni najzahvalnije takmivenje za tu igru je Africki kupu nacija.
Vise se radujem tom takmicenju nego Kanga i Obamejang zajedno :)

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Activity:
    3%
« Одговор #35 послато: 08 Децембар 2016, 21:29:23 »
За прогресију треба живаца и стрпљења. Јел говориш о негативној (први добитак, враћаш се на почетни улог) или позитивној прогресији (повећаваш улог до трећег кола па испочетка без обзира на исход)?! За ту твоју игру ГГ3+ најпогоднији су Швајцарци 1 и 2, Холанђани 2 :travka:

О негативној причам.

Ја сам за годину дана имао преко 100 добитака, дакле добра је то лова, али џаба кад сам изашао мало из колосека и сјебао све са другом игром. Тако сам и једва спасио живу главу са Фиорентином Х и Азар даје гол  :mrgreen:

Али је ултра ризично то стоји. Кад је Виола заредила са победама и поразима био сам нерасположен једно месец дана  :mrgreen:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum