Аутор Тема: Eдукација Звездине кошаркашке публике  (Прочитано 32828 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.511
  • Activity:
    20%
  • Репутација: +2563/-2225
Одг: Eдукација Звездине кошаркашке публике
« Одговор #40 послато: 21 Новембар 2015, 15:51:42 »
Неко је горе поменуо наду неких да играчи не прате форум. Читају га итекако. И играчи и чланови управе.

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.889
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +1434/-497
« Одговор #41 послато: 21 Новембар 2015, 15:59:13 »
Зато и кажем да "конструктивне критике" где неки форумаши истресу кофу гована по играчима и тренеру вређајући их свакаквим погрдним именима може само негативно да утиче на њих. Поготову на играче који нису у форми. Иста прича је и за трибине. Онај ко воли Звезду не би требао да ради штетне ствари по клуб као што су ове, него оне које могу да помогну.

Ван мреже MRLAKIBG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.204
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +297/-379
  • било да си прва или да си задња волећу те увек ја!
« Одговор #42 послато: 21 Новембар 2015, 16:44:13 »
добро је ако читају да се не згрозе кад чују свакаве увреде у току утакмице.овако знају шта их очекује у случају лоших партија.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.587
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4442/-3816
« Одговор #43 послато: 21 Новембар 2015, 16:47:43 »
Ovako inače razmišlja jedan naš navijač

"Interesuje me odakle Simonu toliko samopouzdanja? Vazda nekog vodju glumi, neko ludilo. Jbt igra u mom klubu a nervira me svaki njegov postupak.("

Fejspalmčina

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.456
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +2705/-1617
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #44 послато: 21 Новембар 2015, 17:03:16 »
Да бисте схватили какво је помрачење ума у питању, прочитајте коментаре резултата анкете на нашем фејсу.
Биће их док не седнем за комп, па ко стигне, а да има добре живце, нека погледа.
Komentare na fejsbuku pisu mentalno zaostali, deca od 12 godina ili neko ko prati kosarku samo kroz rezultat.
Cesto me bude sramota sto navijamo za isti klub.

Ван мреже Goxy

• Члан ФК
  • Поруке: 1.291
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1361/-369
« Одговор #45 послато: 21 Новембар 2015, 17:19:51 »
Moze Goxy da posvedoci da sam za vreme utakmice sa Fenerom rekao istu stvar. Dodje mi da ne udjem u halu vise nikad. Sednem lepo ispred tv-a i gledam basket na miru. Ranije je u Pioniru bilo probrano drustvo, bilo je zadovoljstvo pogledati utakmicu, iako nas je jako malo. Sad je i tamo jako, jako tesko.

Посведочавам :)

Свакодневно се разочаравам не само у звездашку масу, него чак и у неке људе које јако волим.

Добра тема, само напред, иако сам ја тренутно баш изгубио ентузијазам када је звездаштво у питању. И мене само сезонска и даље држи у хали.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    11.17%
  • Репутација: +5682/-9801
  • Contende ad caelum
« Одговор #46 послато: 21 Новембар 2015, 17:43:11 »
Ovde je pre svega problem srpski mentalitet i nista drugo. Samo smo mi ovoliko skloni teorijama zavere i ostalim glupostima. Kada sam isao na zapad i kada smo bili ocajni, secam se kakve su to price bile oko mene. Ono je bilo smesno. U jednom trenutku se nerviras zbog utakmice, u drugom places od smeha sta pricaju debili oko tebe. To je tako i uvek ce biti.

Srpski narod - narod koji sve zna.

То је то, није Звезда једина која има овакав проблем, ово се виђа и на ЈНА, и у Спенсу, и у Шумицама, и на Чаиру...

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.806
  • Activity:
    45.33%
  • Репутација: +4885/-5309
« Одговор #47 послато: 21 Новембар 2015, 17:45:06 »
Ali nas ne bi trebalo da zanima groblje, firmasi ... Nas treba da brinu nase "pomracene" glave, da njih ispravimo ...

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.014
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +1715/-953
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #48 послато: 21 Новембар 2015, 17:51:49 »
Ali nas ne bi trebalo da zanima groblje, firmasi ... Nas treba da brinu nase "pomracene" glave, da njih ispravimo ...

Pa nas oni i ne zanimaju. Samo hoćemo da kažemo da nije to do zvezdinih navijača i ne poznavanja košarke. Nego je to naš, srpski mentaliet. Takvi smo. Na tome treba da radimo, da malo kanališemo to.

Volimo mi Srbi mnogo da pametujemo, mislimo da smo stručnjaci za sve.

I opet ponavljam, mnogo volimo da tražimo krivce, ne da nadjemo na koji način nešto da ispravimo, nego nam je samo bitan pojedinac, ko je kriv, da se na njega svali sve i tako je lakše.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.511
  • Activity:
    20%
  • Репутација: +2563/-2225
« Одговор #49 послато: 21 Новембар 2015, 18:15:49 »
Свињарије на рачун играча и осталих више неће бити толерисане.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.216
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +405/-960
« Одговор #50 послато: 21 Новембар 2015, 18:30:01 »
I meni se sve manje ide u halu.
Cak i forume ne otvaram posle nekih poraza osim donekle ovog na kome se najmanje pljuje u odnosu na ostale zvezdaske forume i neke na kojima jos pisu zvezdasi.

На мрежи baloteli1986

• Веран као пас
  • Поруке: 892
  • Activity:
    9.5%
  • Репутација: +131/-571
« Одговор #51 послато: 21 Новембар 2015, 21:01:25 »
Ja mislim da ne gledaju ovu sezonu kroz prizmu prosle sezone,vec dosta ljudi padaju pod spinove grobara kako su oni boze moj igrali top 8 i final four kako im je bila puna Arena i bolje navijanje u Pioniru kako su oni gazyili Barsu,Cska itd...A ja pratim kosarku od 15 godine bas dosta i mi na forumu ovde svi znamo to ali obicni ljudi ne znaju kakva je situacija,ja se trudim da im objasnim kad se nadjem na licu mesta uvek kad mogu...Dobro je sto na sajtu EL ima arhiva od kad ona postoji te svako zna da je njima trebalo 6 godina da bi dosli u Top 16 tj da prodju grupe jer su bili drugaciji formati nekad,da im je 8 godina trebalo da dodju u top 8,10 godina im je trebalo da dodju do F4...A sto se tice posete? Oni su imali po 3000 u Pioniru u prvih 5 godina po 2,3 puta za sezonu u EL,ok to je daleko evo u zadnjoj njiohovoj sezoni u EL imali su u Areni od 7 meceva tri puta ispod 12000 ljudi...Tako da NE VERUJ IM SINE I PONOSAN BUDI!!! P.S. Izvinjavam se zato sto je teskst posvecen njima ali smatram da je i to ne neki nacin edukacija Zvezinih navijaca

Ван мреже gastosvcz

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +5/-1
« Одговор #52 послато: 21 Новембар 2015, 21:07:03 »
Био сам у Минхену на утакмици и даље се не могу отети утиску да се утакмица ломи, Штимац 4 бацања и сва 4 промашује, а трибина још јаче и још већи транс. Резултат те утакмице сви знамо... Штимац на крају пред трибином као мало дете, радује се као да је освојио Ф4 Евролиге. Људи играчима је подршка још потребнија када нешто упрскају, када одиграју испод очекивања, једино их подршка са трибина може вратити у живот и вратити из контра ритма у току исте утакмице.

Прошле сезоне долази нам Реал (исти тај Реал је узео титулу ако се неко не сећа), прво коло топ16, очекивања типа дајте СА да се играмо. Никада нећу заборавити ту утакмицу као што би требало јер сам последњи пут гледао Звезду са касније трагично настрадалим другом, већ и због неколико могу слободно рећи балвана који су од прве четвртине урлали да се Радоња врати у Цг, да је дунстер итд... У једном тренутку сам се окренуо ка тој групици и ухватио једног од њих који без претеривања више личи на неку недефинисану гомилетину него на младића у својим двадесетима. Само сам му подвикнуо: ”А зашто ти не сиђеш доле почнеш да водиш екипу ако си већ толико паметан!?”. Ваљда имам ту фацу да се људи усеру кад попиздим или шта, углавном од тог трена нисам чуо да пљују Радоњу, а да ли су ћутали или променили место у Арени једноставно ме не интересује.

Овај форум треба да служи да се шири звездашка свест, да љубављу, песмом и мангуплуком који краси Делије носимо наш тим, да даје свој максимум и против Тајфуна и против Реала.
Увек ће бити кукоља у сваком житу, па ће тако и на утакмицу доћи горе поменути балвани, али зато свако од нас треба да осећа одговорност да тим истима да до знања да то није начин како се Делије понашају. У копу се то решава ћушком, неко од форумаша је горе рекао да пита балвана за кога навија, некада је то псовка упућена балвану... Има више начина, али обзиром да је кукољ опасан по жито, тако и ми морамо ради очувања онога што нас уједињује, а то је љубав према Звезди, наћи онај начин који сматрамо лично најпогоднијим да се решимо балвана. Ово је једноставно отишло предалеко и право је време да се пресаберемо и постанемо прави шести играч, и то онај који нема право на слаб дан!

Живим за то да цео Пионир буде распродат преко сезонских, да сви будемо у нашим бојама и да нас апсолутно не интересује да ли навијачка група подржава АБА КЛС ЕЛ или шта већ, већ да сезонци буду на том нивоу свести да носе свој вољени тим не 40мин него од 10мин пре утакмице па до 5мин после утакмице, када ће се поздрављати играчи и тренер без обзира да ли су победили или не, већ зато што су дали свој максимум на тој утакмици.

ПС на крају текме у Минхену један од балвана (да било их је и тамо) вади мајицу са Шешељевим ликом. Знамо сви ко је пружао подршку тој политичкој опцији што самим тим објашњава да је тај лик залутао на нашу трибину.  :поп: Срећом је био одмах до екипе с којом сам био и одмах му је ”скренута пажња” да је склања.  :a078:

Ван мреже kolecz1988

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 261
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +211/-40
« Одговор #53 послато: 21 Новембар 2015, 22:57:21 »
Цитат
I jedan mali "apel":
Delije,
za raznorazne probisvete od igraca i timova smo imali strpljenja,gledali nas u borbi za opstanak,gledali kako nas psi sa druge strane brda razvlace i time se dice,prosli sito i reseto da bismo dosli u ovu situaciju pa mislim da i te kako treba imati strpljenja i za ovaj tim,pogotovo kada ne ide sve po planu i da treba generalno imati malo vise poverenja u sve ljude u i oko kluba koji su nam omogucili sve ono u prosloj sezoni,sto velika vecina nas nije nikada ni dozivela, kao i sve ono sto sada imamo.Treba ipak spram mog gledista malo vise ceniti sve ovo sto mi imamo,a verujem da bi se mnogi danas menjali sa nama i rado bili u nasoj kozi.Uzivajmo braco u svim ovim trenucima,ne panicimo kada ne ide dobro i ne letimo kada gazimo redom!
I da, trofeji i ucinjeno se sabiraju na kraju.
Ziveli Cigani :ziveli2: :stari grb:
Evo,ovo je moj post od skoro,neka to bude mali doprinos ovoj temi i podizanju svesti da se u svakom trenutku setimo gde smo bili,koliko je godina mucenja trebalo da dodjemo dovde.
Inace,ovaj poraz mi je mozda najteze pao u istoriji KK koliko je ja pamtim,mnogo boli i mnogo je gorak,ali dragi moji Cigani,nemojmo sami sebi zabijati klipove pod tockove.Jos jednom cu reci,ma sta ko mislio trofeji se sabiraju na kraju,a sadasnji strucni stab barem zbog prosle sezone ima kredita minimum do "kraja" iste.
P>S>Onog iskompleksiranog,zapaljenog i zadojenog maj*una sa SOS-a kada sam cuo na koji nacin prica o nama i o Covicu i celom nasem "projektu"(tek sada posto tu emisiju godinama ne gledam) istog momenta sam zaboravio potpuno na bilo kakvu EL i pozeleo da svake nedelje igramo samo protiv njih,mamu mu *e*em onu stocarsku pa to je strasno.E tad sam se eto podsetio kakvo smo mi zlo iskorenili i ne bih zaista zeleo da se bilo sta od toga i tih dana "vrati" samo zato sto neko vec zamislja final 4 i hoce skalp svih i svega posle svakog malo poraza.Slazem se i razumem,da je mnogima nakon godina razocaravanja svih nas od strane KK dovoljna mala losa iskra da zapali i probudi negativne stavove,ali mislim da tome za sada nije ni mesto ni vreme.
Vidimo se na Kalemegdanu ;)

На мрежи ludi_sever

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 33
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +62/-17
« Одговор #54 послато: 22 Новембар 2015, 01:25:39 »
Морам да признам да сам јако задовољан у ком смеру се развија ова тема. Врло сам пажљиво прочитао све постове и  веома ми је драго да међу нама који волимо ове боје имам пуно истомишљеника. Желео бих да додам још нешто.
Звездаши онда када дођете у халу заборавите на проблеме, а вашу фрустрираност и евентуално незадовољство свиме и свачиме  претворите у позитивну енергију, дајте подршку свом клубу, певајте, аплаудирајте, звиждите али противиничким играчима. Нека вам водиља буде љубав према Звезди,нека то буде покретачка енергија, нека тих два сата у хали буду два сата задовољства, уживања у овој прелепој игри. Права љубав је несебична и не тражи ништа за узврат, ако победа дође задовољство је дупло, ако не дође задовољство је било бити део тог догађаја, бити сведок онаквог закуцавања Квинсија Милера против Икокеје, идемо даље и једва чекамо следећу утакмицу. Победе и порази то је Црвена Звезда, волим је једнако јако и после сваке победе и после сваког пораза. Имам формирано мишљење о сваком играчу, о тренеру о сваком потезу управе, али од мене сигурно нећете да чујете погрдне речи упућене њима. Критика је пожељна и свакако добродошла, али пљување, а посебно у хали пред свима је један сраман чин некога ко се изјашњава као велики звездаш. Све је у глави...ми морамо да променимо начин на који гледамо кошарку и да пронађемо праве мотиве и побуде због којих смо ту. Сви заједно...а ако Бог да једног дана да не слушамо више ону пљувачину по играчима и тренеру, да негледамо оно незадовољство и да имамо распораду халу правих заљубљеника у Звезу, јер на крају крајева сми смо ми ту због ње.

Ван мреже Stefaninho

• Веран као пас
  • Поруке: 716
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +277/-347
  • Igraj i bori se!
« Одговор #55 послато: 22 Новембар 2015, 02:31:28 »
Pregrub je naslov ove teme.Prije svega treba razgraniciti klince i njihovo elementarno nepoznavanje kosarke i bilo cega od pravih i rezonskih kritika kojima itekako ima mjesta ponekad.Ovo je prisutno u svim navijackim grupama i ne svidja mi sto se potencira kao nas veliki problem.Kukate na preveliku samokritiku,a onda otvarate ovakvu temu.Navijaci pljuju ekipu kad joj ne ide pa ajmo sad mi da opljunemo navijace.Nismo svi isti i zbog toga je naslov mnogo ruzan.Zvezda ima kosarkasku publiku,imala je i onda kada se borila sa Zadrom za opstanak.Prelako se traze mane,prebrzo se zaboravljaju i one pozitivne stvari.A mnogo ih je kada je u pitanju Zvezdina kosarkaska publika.

Ван мреже ciganini

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 477
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +245/-402
« Одговор #56 послато: 22 Новембар 2015, 02:55:15 »
Свињарије на рачун играча и осталих више неће бити толерисане.

najzad!malo nam je sto nam stoka proziva igrace,klub,upravu nego i mi to i to ovde na mestu kome nije

Najzad da ste se setili i nadam se da cete eto nek bude od danas sve sankcionisati,propustili su se godine ali nikad nije kasno,zato pozdravljam i podrzavam tu odluku

nismo mi cigani izgubili glave,duh i sve ono sto nas cini posebnim i jedinstvenim...najsveziji primer podrska KK u Minhenu i onaj od letos pre treninga ispred Pionira,to su pravi izvorni cigani koje ni teske godine,vreme i okruzenje nisu slomile

pojedinaca frustriranih,ne edukovanih u svakom smislu ce uvek biti i oni su uvek prisutni,u hali,stadionu,za tastaturom ...oni su prisutni i uvek ce biti i za mene oni nisu problem nego mi koji svojim (ne)cinjenjem nista ne preduzimamo

kad bi svako od nas nekim delom ucinio,edukovao (navijacki)kolko tolko brata pored ili iznad ispred sebe u hali na stadionu rezultati bi bili vidljivi vec posle mesec dana...imao sam ne raspravu nego sasvim normalan dijalog sa momcima kojima je Jaka bio "debilcina,kreten,majmun" u Pioniru...dva puta se Jaka zabio u kontri u igraca a momci iznad iz sveg glasa par puta ono spomenuto...pridjem sasvim normalno i posle minut dva razgovora na kraju oni meni "brate u pravu si"...drzim se toga da kakav god da je kakve god kvalitete igracke imao nemao nas je ,moj je!i necu da ga pljujem vredjam prozivam ako nezna ili ako pogresi,sve dok gine i postuje dres koji nosi...jako prosto pravilo,bar neko moje

mnogo se dozvolilo ovde na forumu a on bi trebao biti ta neka vodilja,taj pokretac pravih vrednosti,bar u nas cigana...ovde ne postoji kritika,rasprava nego pljuvanje vredjanje etiketiranje omalovazavanje...ova tema ce sigurno biti delotvorna i ovo sto je administrator porucio bice svima nama od velike koristi
« Последња измена: 22 Новембар 2015, 03:02:34 ciganini »

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.258
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +1946/-20762
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
« Одговор #57 послато: 22 Новембар 2015, 03:18:24 »
Pregrub je naslov ove teme.Prije svega treba razgraniciti klince i njihovo elementarno nepoznavanje kosarke i bilo cega od pravih i rezonskih kritika kojima itekako ima mjesta ponekad.Ovo je prisutno u svim navijackim grupama i ne svidja mi sto se potencira kao nas veliki problem.Kukate na preveliku samokritiku,a onda otvarate ovakvu temu.Navijaci pljuju ekipu kad joj ne ide pa ajmo sad mi da opljunemo navijace.Nismo svi isti i zbog toga je naslov mnogo ruzan.Zvezda ima kosarkasku publiku,imala je i onda kada se borila sa Zadrom za opstanak.Prelako se traze mane,prebrzo se zaboravljaju i one pozitivne stvari.A mnogo ih je kada je u pitanju Zvezdina kosarkaska publika.

Zvezda nema kosatkasku publiku. Ima par hiljada zaljubljenika, iskrenih, koji su Zvezdu uvek pratili, i ima bar 5, 6 puta vise onih novokomponovanih, koji Zvezdu prate od ere  Covica. U prevodu, ovih sto je vise, boleo je ***** za kkcz do tada ovi drugi su umirali sa njom i pre te ere a vrlo retko se radovali.

Ovi sto su vise, vedre i oblace po fb, komentarima na netu, pa i ovde pokusavaju da to urade, ali su se zajebali, nece im proci.

Ovih sto je manje, mnogo im je tesko. Sto zbog nekih poraza koji dodju, sto zbog ovih sto su vise, jer ne mogu da veruju u kom pravcu idu. Nepoznatom. Lutajucem. Stim u vezi, kad se pobedi Bajern, ovih sto ima vise cucete kako stancaju hvalospeve u jednoj recenici, a ovi zaljubljenici racionalno hvale i analiziraju ne propustajuci sansu da ukaze na lose trenutke u toj utakmici. Kad dodje Strazbur, vecina sece vece u par reci, psuje i stavlja na lomacu iste oni koji su nedelju dana ranije za njih bili bogovi u prostoj recenici. Manjina pak pokusava da razloge poraza objasni, razumno i racionalno sagleda, iskritikuje, bez psovki, teranja, omalovazavanja i nabijanja na motku.

I mozda sve ovo gore nije bitno. Bitna je jedna stvar, sigurno. Nema niko prava da stvara atmosferu linca, katastrofe, propasti, narocito ne u nobembru ili decembru, ali dobro, ne znaju oni sta je prava propast jer tada nisu pratili kkcz.

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.840
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +1535/-651
  • Идопоклоник
« Одговор #58 послато: 22 Новембар 2015, 04:20:11 »
Браво Вулфе, одличан пост. Да се само надовежем. Ова, да је тако назовем, ренесанса кошаркашког клуба донела је много добрих ствари, али и једну веома лошу што је Вулф навео. Активирали се и они звездаши т.ј велика већина њих који су пре уласка Човића у клуб, нису знали ни ко је председник ни ко је тренер нит су знали играче. Е управо ти ликови су сада први у реду када треба да се што јаче и што бљутавије опљуну играчи и тренер. Њима је у глави управо оно што сам навео у свом претходном посту, да Звезда мора да сваку утакмицу добије, па чак и кад игра са 6 играча. Ако се то не догоди 'јао, голи смо к*рац од екипе, Цедевита ће нас одувати', 'терај Радоњића појма нема', 'наравно да ћемо изгубити кад имамо Симоновића у екипи' и остале баљезгарије.

Требаће доста времена да се неке ствари промене и да све дође на своје место. Надам се да ће и РСБ као најмасовнији звездашки медиј и чланови који овде пишу, имати велики утицај на проемну свести и едукацији навијача.

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.822
  • Activity:
    21.5%
  • Репутација: +5580/-2337
« Одговор #59 послато: 22 Новембар 2015, 10:59:15 »
Ovde su se, vidim, javili svi među nama koji skromno za sebe smatraju da su pametniji, kulturniji, promućurniji, višeg nivoa svesti, bogami i veći zvezdaši od ostatka sveta. Pa još i sa idejom da tom ostatku sveta, poput recimo Zoranahh-e koja obučava zainteresovani deo stanovništva kako se pravi savršeni selfi, instaliraju tutorijale "primerenog zvezdaškog prisustva na stadionu/hali/forumu/facebook-u/ulici/kafani itd..."

Odavno sam molio administraciju na forumu da postavi precizan kriterijum za odurni, iritantni termin "pljuvač". I da nakon toga pošteno rešeta kako one koji pređu obeleženu crtu, tako i ove koji glume prepodobne koji svako malo koriste ljigavštinu preuzetu iz političkog žargona: "ovde neki..." , "znamo među nama...", "ovi koji pljuju...", "oni mažu govnima..."...  bez da citiraju konkretan post i konkretnog forumaša. Administracija me je iskulirala, nisu mi ni odgovorili, pa se zato i počešu samo kad ih nešto previše zasvrbi, nemaju tu organizacionu veštinu da kupe šampon protiv peruti pa da ih više ne svrbi.

Dakle, mislio sam kad sam otvorio ovu temu da je neko bio zaista pametan pa pokrenuo temu gde bi forumaši koji se bolje razumeju u košarku pisali tekstove o samoj igri, pokušavajući nama ostalima da skrenu pažnju na detalje igre koji se ne vide na prvi pogled i sl.
Ovo? Ovo zatvorite ili zatvorite ostatak košarkaškog dela foruma, jedno drugo isključuje. Meni ne treba niko ko će da me uči kako ću ja da komentarišem ili navijam dok god nisam prekršio pravila.
Ili ko će 11795-ti put da mi napiše iskonsku mudrost "na nama je da klub podržimo...." da bih se ja postideo što sam konstatovao da Reba ima više predispozicija za teškog centra nego za plejmejkera.

Off Topic
Red hart, obraćam se tebi jer si najbolji na ovom forumu, a kamoli na ovoj temi, a od svih bezrazložnih upisa ovde, tvoj je ponajgori.
Brate, ja sam platio skuplju kartu za Marakanu nego ti. Ja na tom stadionu faktički vredim više nego ti, više dajem klubu. Kako ti se ova interpretacija dopada?
Ne verujem da ti se baš dopada.
E pa ne verujem ni da se bilo kome sa zapadne tribine dopada što bi da mu ulaziš u mozak i ti preraspoređuješ klasere kako ti misliš da treba. On je kartu platio, odabrao je baš to mesto u baš tom trenutku, svrstao se među vrlo malo njih koji sebi ne dozvoljavaju preča posla od Zvezde i sad je kriv što zbog Nje jede svoju džigericu na svoj, a ne na vaš prečisti, bogoumilni način na koji se sve pobiste ovde da ga glupljima od sebe dočarate. Znam da su moji kriterijumi niski, ali ja ga volim. Došao moj neznani brat na Zvezdinu utakmicu i ja ga volim i puštam ga da je preživi onako kako je on sposoban. Ne ložim se da ja njega edukujem.
Ili da od njega i ja pobegnem. Recimo na jug, pošto i na severu isto žive neki kojima je na primer Čeda narkoman važniji od utakmice protiv Černomoreca, pa meni da sam tako prečist ne bi ni tamo bilo potaman...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum