Аутор Тема: RedStarBelgrade.info  (Прочитано 272289 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Risto

• Веран као пас
  • Поруке: 843
  • Репутација: +166/-86
Одг: RedStarBelgrade.info
« Одговор #80 послато: 17 Јануар 2012, 12:16:54 »
odlicno :) posto ne volim da citam razne bureke, ovo je sjajna vijest za mene... bravo za rsb ekipu

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.582
  • Репутација: +13070/-10561
  • Ипак се окреће...
« Одговор #81 послато: 17 Јануар 2012, 12:48:17 »
Размишљали смо како то да решимо, али је са једне стране било глупо прекуцавати туђе текстове и постављати као своје, а са друге још глупље не постављати неке битније вести само зато што их нисмо добили из уобичајених извора, па је ово изашло као решење.
Наравно, водиће се рачуна о избору текстова и извору из ког долазе, неће се постављати све на шта налетимо на нету.

Ван мреже amph

• Табу доминатор
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.896
  • Репутација: +1257/-821
  • Together as one - Against all others
« Одговор #82 послато: 17 Јануар 2012, 12:56:46 »
РСБ је толико напредовао, добио на квалитету, поузданости и популарности да је то стварно сјајно. Желео бих само да искажем своју искрену срећу због тога и да честитам админима и свим осталим људима који су допринели да РСБ данас буде то што јесте. Свака част!

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Ипак се окреће...
« Одговор #83 послато: 17 Јануар 2012, 13:46:52 »
www.redstarbelgrade.info

пробај са рифрешом и ићи ће

и сајт иде већ месец дана

Ван мреже srilak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 34
  • Репутација: +15/-22
« Одговор #84 послато: 17 Јануар 2012, 14:11:14 »
Kod citata u intervijuu bi trebalo uzeti neki citkiji tekst.

Primer: Стефановић: Робијеве жеље испоштоване

Na pocetku teksta ispod slike ide "Пошто волим да будем информисан, па читам сваку вест или коментаре на форумима, вређа ми интелигенцију када људи који се не разумеју у економију почињу да дају неке своје предикције."

Ono glupo t je dosta tesko za citanje,

Ali moram da vas pohvalim sa zakasnjenjem. Stvarno ste azurni i informisani. Hvala vam na trudu.

Селектор

• Гост
« Одговор #85 послато: 18 Јануар 2012, 10:07:49 »

Jel vidite ovo?

Селектор

• Гост
« Одговор #86 послато: 18 Јануар 2012, 10:32:55 »
Компромисно решење

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #87 послато: 18 Јануар 2012, 11:25:14 »
E to vec moze.  :clap:

Ван мреже bishop

• Пилот манијак
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.179
  • Репутација: +1509/-122
« Одговор #88 послато: 19 Јануар 2012, 12:23:09 »
Па добро људи нисмо се овако договорили  :travka: ја сам очекивао да не будете између два званична сајта већ први . Ово под хитно морате да исправите , више реда , рада и дисциплине и наредног месеца ајде , ајде на првом месту  :vitez:

Шалу на страну , све честитке са надом да ћете ускоро стварно бити најбоље рангирани звездашки сајт

Репутација сајта у Србији:

1. Crvenazvezdafk.com traffic rank u srbiji 714 mesto.
2. Redstarbelgrade.info traffic rank u srbiji 2.313 mesto
3. KKcrvenazvezda.rs 3.556 mesto
4. Redstarshop.rs 4.862 mesto
5. Mojacrvenazvezda.net 4.974 mesto
« Последња измена: 19 Јануар 2012, 12:42:18 bishop »

Селектор

• Гост
« Одговор #89 послато: 19 Јануар 2012, 12:29:56 »
Хвала бишопе али мораш да узмеш у обзир да наш сајт ради тек 20 - так дана

:ziveli2:
« Последња измена: 19 Јануар 2012, 12:50:53 Селектор »

Ван мреже bishop

• Пилот манијак
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.179
  • Репутација: +1509/-122
« Одговор #90 послато: 19 Јануар 2012, 12:42:00 »
Ајде , не летите сада у висине него са неком ексклузивом на прво место , па да частите :ziveli2:

П.С. Ето само да видите да ми аџисти знамо и да похвалимо када ви мрачњаци радите како треба . Ми вам дођемо као унутрашња контрола :travka:

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #91 послато: 19 Јануар 2012, 14:40:49 »
Питање за администрацију. Да ли је могуће поставити линк на почетној страни форума који води на почетну страну сајта? У горњем реду где имамо "Почетна", "Помоћ"..., да се постави дугме "Сајт"?

Компромисно решење

Драго ми је ако је моје питање имало утицаја да се ово уради, ако не, у сваком случају, све похвале за ово!

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1052
« Одговор #92 послато: 19 Јануар 2012, 16:33:32 »
Ајде , не летите сада у висине него са неком ексклузивом на прво место , па да частите :ziveli2:

П.С. Ето само да видите да ми аџисти знамо и да похвалимо када ви мрачњаци радите како треба . Ми вам дођемо као унутрашња контрола :travka:
А некада вам прискочимо и у помоћ,да вам прекратимо муке.. :travka:

Ван мреже Севернармија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.586
  • Репутација: +1546/-1668
  • Napad je najbolja odbrana
« Одговор #93 послато: 19 Јануар 2012, 17:11:40 »
Selektore , ja to jos ne vidim  :nene: , mislim na ono "www.redstarbelgrade.info" ? Ne znam sto  :001_rolleyes:

На мрежи brax

• Члан КК
  • Поруке: 5.226
  • Репутација: +1628/-1968
« Одговор #94 послато: 19 Јануар 2012, 17:18:23 »
Pa ne vidi niko. Alternativa je ovo u gornjem desnom cosku, dok to ne srede.

Ван мреже Alex89

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.941
  • Репутација: +816/-921
  • Zvezdo, volim te!
    • Fk Crvena zvezda
« Одговор #95 послато: 19 Јануар 2012, 17:29:50 »
Moram da pohvalim sve glavne i odgovorne za sajt! Skoro svaki, ako ne i svaki dan, izadje po jedna ili par vesti vezanih za nas klub. Jedino sto malo nedostaje, bar meni, a to je malo video-klipova sa treninga fudbalera. Ali, sajt je jos ''mlad'' i ''zelen'', pa imam razumevanja.  :travka: Poceli su neki portali i da RSB navode kao izvor, a sigurno ce ovaj nas zvezdaski sajt biti sve popularniji i najverodostojniji izvor informacija iz Zvezde za objektivne portalie i sajtove koji izvestavaju o desavanjima iz Zvezde.   :ziveli2:

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Ипак се окреће...
« Одговор #96 послато: 19 Јануар 2012, 17:36:15 »
Знаш како, отишло се на два тренинга, поставили су се и видео извештаји, али веруј ми да немаш шта претерано да видиш... дословце се загревају пола сата, онда пола сата трче у круг и на крају мало играју шеву. Некад тренинге кад се планирао одлазак тренинге нису ни имали, али ово што јесу - буквално се на то своди.

Наравно, потрудићемо се да идемо испратимо што више тренинга убудуће, али ће они занимљиви сасвим могуће бити затворени.

На мрежи Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.415
  • Репутација: +5685/-9818
  • Contende ad caelum
« Одговор #97 послато: 19 Јануар 2012, 17:39:11 »
Moram da pohvalim sve glavne i odgovorne za sajt! Skoro svaki, ako ne i svaki dan, izadje po jedna ili par vesti vezanih za nas klub. Jedino sto malo nedostaje, bar meni, a to je malo video-klipova sa treninga fudbalera. Ali, sajt je jos ''mlad'' i ''zelen'', pa imam razumevanja.  :travka: Poceli su neki portali i da RSB navode kao izvor, a sigurno ce ovaj nas zvezdaski sajt biti sve popularniji i najverodostojniji izvor informacija iz Zvezde za objektivne portalie i sajtove koji izvestavaju o desavanjima iz Zvezde.   :ziveli2:

Ја само на једном нисам био,али многи су били затворени.Биће занимљивије кад крене сезона,кад опет будем био усамљен на тренинзима  :travka:

Селектор

• Гост
« Одговор #98 послато: 19 Јануар 2012, 17:41:39 »
Pa brate, treninzi su počeli pre neki dan a cenimo da vam nije interesantno da gledate trčanje od utorka, srede, četvrtka, petka i subote  :srbinosm:

Inače, što se video klipova tiče, naš you tube kanal ima oko 7.500.000 pregleda autorskih video snimaka.

Takođe, tu je i kanal MrRedStarBelgrade našeg mladog saradnika

Galerija autorskih fotografija je nepregledna i prava je muka postaviti taj astronomsko veliki materijal na sajt. Ali i to će biti.

U svakom slučaju, hvala na podršci i pohvalama  :ziveli2:

Ван мреже unknown

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Репутација: +396/-413
« Одговор #99 послато: 23 Јануар 2012, 19:17:40 »
posto je ovaj Sto Mu Gromova! zakljucao temu ФОРУМ ДАНАС - ШТА И КАКО ДАЉЕ
da napisem i ja nesto, ali na ovoj temi...

znate kako, RSB forum/sajt napreduje tj. vraca se na stare staze, svi se marketinski udevaju RSB ekipi...
jbg. najbitnije su pravovremene informacije/kontakti... pa kada RSB ekipa dobije zeleno svetlo, oni opusteno objave informaciju...
hijerarhija mora da postoji tj. da se zna ko je glavni, a rezultati pokazuju... RSB ima najbolje rezultate u realnom vremenu...
tako da, ostali postujte hijerarhiju, ako zelite da napredujete... simpl is that...

ako post smeta, izbrisite ga...