Аутор Тема: Пријатељски мечеви  (Прочитано 94675 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 2.998
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +1295/-341
Одг: Пријатељски мечеви
« Одговор #40 послато: 30 Јануар 2012, 15:27:59 »
Evo jos jedne slike tribine sa nasim navijacima (vecina iz Kumanova):

Najlepsi navijacki detalj sa utakmice je bio kad su nasi poceli "ko ne skace taj je siptar", a bukvalno cela hala prihvatila.

Ван мреже Холден

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.250
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +1042/-412
« Одговор #41 послато: 30 Јануар 2012, 16:00:24 »
у бре, што ми неко не рече да нас оволико мрзе када сам био на лето доле да остављам паре?

Примери:

dur ima vakvi gomna so ime na makedonski grad na zname na tuga drzava nema da ne bide!!! kumanovci ako ste za nasiot severen sosed blisku vi e granica slobodno preminete ja i ne se vrakajte!!!!! bruka ste za MAKEDONIJA!!!!

nemoj za celo Kumanovo da zborite taka, nemame vrska so tie srbomanski pedercinja !

Kumani nemaat vrska so ovie srbomanive!

Кумани немав врску сс србомани !

Ја сам мислио да се играла пријатељска утакмица, кад оно мало морген. Пљунуше Карија? Свашта.

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.613
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2044/-1227
« Одговор #42 послато: 30 Јануар 2012, 16:14:46 »
А у Нишу дочекани ка највећи пријатељи. Ми Срби смо велики људи добре душе а и волимо да праштамо некад чак и више него што треба  :a078:
Из личног искуства знам да је велика разлика између југа и сјевера Македоније по питању односа према Србији и Србима.

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #43 послато: 30 Јануар 2012, 17:08:50 »
Jel gledao neko snimak ?

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Activity:
    3.5%
« Одговор #44 послато: 30 Јануар 2012, 17:29:25 »
^^
Zasto? Pitaj slobodno.

Из личног искуства знам да је велика разлика између југа и сјевера Македоније по питању односа према Србији и Србима.

Malo smo oftopik, ali ovo je sasvim tacno. Takodje, postoje ljudi sa malim IQ-om koji zele da se prikazu kao "veci Makedonci" tako sto pljuju po Srbe i Bugare. A neke, pak, partisko opredeljenje "tera" da mrze ostale. Gluposti.

Naravno u svakoj drzavi ima svakakvih. Ima i u Srbiji onih koji bi me poprecke gledali samo zato sto dolazim iz MKD.

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #45 послато: 30 Јануар 2012, 17:47:33 »
Da vidim jel ga bilo, i da li je neko snimio ?

Ван мреже Руди_вгд

• Веран као пас
  • Поруке: 523
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +590/-60
    • http://i52.tinypic.com/96aiq1.jpg
« Одговор #46 послато: 30 Јануар 2012, 18:02:11 »
снимак ишао само на првом програму македнском,није ишао на оном сателитском јбг

Ван мреже ZvezdaBeogradSrbija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +194/-36
« Одговор #47 послато: 31 Јануар 2012, 12:14:58 »
Da vidim jel ga bilo, i da li je neko snimio ?

Ево , неко поставио снимак на YT.

Ван мреже Todoresku

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 208
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +97/-84
« Одговор #48 послато: 31 Јануар 2012, 12:32:22 »
Auuu VAsic je kucao sa dve ruke  :001_huh:

Ван мреже Avdija

• Веран као пас
  • Поруке: 728
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +262/-281
« Одговор #49 послато: 01 Фебруар 2012, 14:50:20 »
А у Нишу дочекани ка највећи пријатељи. Ми Срби смо велики људи добре душе а и волимо да праштамо некад чак и више него што треба  :a078:

kako bi ti reagovao da na primer u Pionir dođe stotinjak stanovnika Novog Pazara i navija za KK Bosna kad nam jednog dana bude protivnik u jadranskoj ligi?
Sigurno ne bi imao razumevanja za njih
Jednostavno ne volje one koji navijaju za klub iz druge države pa još protiv makedonskog kluba 

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.613
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2044/-1227
« Одговор #50 послато: 01 Фебруар 2012, 17:55:50 »
kako bi ti reagovao da na primer u Pionir dođe stotinjak stanovnika Novog Pazara i navija za KK Bosna kad nam jednog dana bude protivnik u jadranskoj ligi?
Sigurno ne bi imao razumevanja za njih
Jednostavno ne volje one koji navijaju za klub iz druge države pa još protiv makedonskog kluba

Е управо о томе причам, тај новокомпоновани мрзитељски локал патриотизам који ме ужасава. Ја од малих ногу навијам за Звезду и када игра против Будућности из Подгорице, али наравно да ПГ волим више од БГ. И што сад, треба да почнем одједном да навијам за други клуб јер је из мог града ? Уосталом има друголигашки клуб из мог краја који волим више од Будућности но небитно.
А да су из Куманова дошли навијачи Роме, сигуран сам да би им били симпатични или им не би било замјерено у најмању руку. Али кад су навијачи Звезде из Београда онда "е срам их било, издајници". То по мени више говори о дубоким комплексима у овом случају навијача Работничког а не о нечему другом. Као уосталом и цијела ова ујудурма око архитектуре Скопља "дријевног грчког и Александровог града  :pljas:" али то је друга тема коју не бих започињао.

П.С. - пошто ти не одговорих на прво питање, реаговао бих ка и кад дођу било који други навијачи клуба који не волим ни мало.

Ван мреже Звездаш 12

• Веран као пас
  • Поруке: 957
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +188/-239
« Одговор #51 послато: 23 Октобар 2012, 19:14:41 »
КК КУМАНОВО - КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА,НЕДЕЉА 28.10.2012 , 13:00.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Activity:
    3.5%
« Одговор #52 послато: 24 Октобар 2012, 18:55:02 »
Хохохо, коначно нешто овакво! Наравно, имаћете извештај са ове утакмице, биће и доброг навијања.

Коначно прилика да покажемо Македонији за кога навија Куманово!

Ван мреже darkozzy

• Веран као пас
  • Поруке: 582
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +345/-86
« Одговор #53 послато: 28 Октобар 2012, 23:11:41 »
u sredu igramo sa Galatasarajem prijateljsku, rece Misko na twitteru...

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.579
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #54 послато: 29 Октобар 2012, 01:15:25 »
ZVEZDI PRIPALA KUMANOVSKA BITKA

Košarkaši Crvene zvezde trijumfalno se vraćaju sa mini turneje po Makedoniji. Posle pobede nad MZT-om u šestom kolu ABA lige, crveno-beli slavili su i u prijateljskom meču odigranom u Kumanovu povodom obeležavanja stogodišnjice Kumanovske bitke.

U fantastičnoj atmosferi pred oko tri hiljade navijača Zvezda je savladala Kumanovo rezultatom 88:68. Navijači domaćeg tima kao i Zvezdini simpatizeri napravili su ambijent za pamćenje, svoje timove zdušno su bodrili tokom svih 40 minuta, pa su i igrači na terenu pružili svoj maksimum.

Izabranici trenera Vlade Vukoičića opravdali su ulogu favorita i zasluženo ssu slavili. Domaći su ravnopravan rival bili samo u prvoj deonici, da bi kvalitet crveno-belih jasno došao da izražaja u drugoj deonici kada je i stečena razlika koju su Beograđani održavali do kraja.

- Iskoristili smo priliku da gostovanjem u Makedoniji spojimo lepo sa korisnim i sa zadovoljstvom smo učestvovali u prijateljskoj utakmici koja je bila u sklopu obeležavanja stogodišnjice Kumanovske bitke. Kumanovo je makedonski prvoligaš, a učestvuje u Balkanskoj ligi pa je to bila odlična prilika da proverimo neke igrače i utvrdimo neke pozitivne stvari kojih je bilo u meču sa MZT-om dan ranije. Igrali smo dosta dobro raspodelili smo minutažu. Ovi momci koji su manje igrali dobili su šansu i moram da kažem da su je lepo iskoristili. Posebno želim da se zahvalim publici, domaćin navijačima, ali pre svega velikom broju Delija koji su došli da nas podrže – izneo je svoje utiske posle meča trener Crvene zvezde DIVA Vlada Vukoičić.

Crvena zvezda DIVA - Kumanovo 88:68 (24:24, 29:9, 18:19, 17:18)

Crvena zvezda DIVA: Cvetković 8, Subotić 15, Rakočević 10, Mitrović 4, Lazić 9, Simonović 6, Milovanović 3, Savović 6, Katić 15, Smiljanić 1, Radivojević 9, Nelson 2.

Kumanovo: Dimčev 4, Janveski 7, Dinevski, Kostovski 9, Luković 17, Georgiojevski 2, Mladenović 16, Petrovski, Stanimirović 2, Nikić 11, Manevik, Svilarov.

Званични сајт ККЦЗ

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.003
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1738/-2521
« Одговор #55 послато: 29 Октобар 2012, 10:30:42 »
Sjajno je sto Igor sa 34 godine igra ovakve meceve sa jednim danom odmora.  :pljas: :001_huh: :krstise: :поп:

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Activity:
    3.5%
« Одговор #56 послато: 29 Октобар 2012, 12:16:18 »
U fantastičnoj atmosferi pred oko tri hiljade navijača

Ово није тачно. Објективно било је над 5000 човека, од којих око 400 цигана. Били смо јако збијени, буквално није могла игла да падне. Кад смо побацали балоне, ниједан није пао на трибину, већ се одбијао од главе све до доле.  :travka:
Било је и кортеа низ улицама Куманова, све у свему јако добра атмосфера и зајебанција.
У гласу смо бодрили наше љубимце, певали и о Косову, као и српске патриотске песме. На сликама се види корео и транспарент за подршку браћи на Косову.

О игри не бих превише да кажем, јер нисам испратио много. Видео сам неколико лепих потеза Ракочевића и Катића.

Ван мреже Ac1D

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 199
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +25/-40
« Одговор #57 послато: 29 Октобар 2012, 12:36:40 »
u sredu igramo sa Galatasarajem prijateljsku, rece Misko na twitteru...

Zna li se gde? Lose bi bilo da opet putujemo bilo gde, a da ne pricam o Turskoj.

Ван мреже brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.156
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1597/-1937
« Одговор #58 послато: 29 Октобар 2012, 12:40:33 »
Zna li se gde? Lose bi bilo da opet putujemo bilo gde, a da ne pricam o Turskoj.
У Београду, вјероватно у Визуриној хали.

Ван мреже dzimi

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.340
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +680/-161
« Одговор #59 послато: 29 Октобар 2012, 12:46:09 »
igra se u pioniru, utakmica je zatvorenog tipa.....steta za njih igra macvan :srbinosm:
inace dobro je ovo, jaka ekipa kao uvod u ritam sreda-subota

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum