Аутор Тема: Пријатељски мечеви  (Прочитано 94673 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zocacom

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 104
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +73/-27
  • ... a ja želim samo jedno da Zvezda bude šampion !
Одг: Пријатељски мечеви
« Одговор #80 послато: 01 Новембар 2012, 08:02:54 »
Ok, ja sve kapiram, i Galata ima jak tim, i mi jos nismo ni blizu neke igre i sudije nas ostetile. Sve mi je to ok. Ali meni jos uvek jedna stvar nije jasna. Sta se desi nasim igracima u pauzi, pa kad izadju da igraju ne mogu nista da urade u 3/4. Mozda nije do igraca, mozda je do trenera, ali stvarno... Sve utakmice do sad smo igrali ocajno u 3/4...
Ovog puta su sudije odradile 3 četvrtinu, sve što smo spustili pod koš bilo je pod faulom a ništa nije svirano tako da su nas postepeno stizali i posle tehničke prestigli i otišli na +5 što je na kraju i rezultiralo porazom.

Ван мреже necete me prevariti 1970

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.098
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2656/-567
« Одговор #81 послато: 01 Новембар 2012, 09:27:53 »
sudile su iste sudije kao i protiv Karsijake u Zelezniku i isti magarac je opet svirao tehnicku nasoj klupi ... njihovu je samo opominjao ,a bilo je razloga za tehnicku i vise nego kod nas .... nije to problem ... nama je najveci problem totalno odsustvo autoriteta kod trenera ,koji je u par navrata kritikovao Cveleta,Simonovica i jedan put Raska .... covek ili ne sme ili ne moze da podvikne na Browna,Savovica .... nije jasna ni konstantna minutaza Subotica,makar bio koristen i kao specijalac,a 0 minuta za Mitrovica i juce prisutnog na klupi Baticu Kaludjerovica .. cemu sluze prijateljske utakmice ako ne da probas da malo uklopis i igrace koji jos nisu omirisali parket?
jos jedna stvar je vise nego evidentna .... Brown,Savovic,Subotic,Simonovic igraju bez trunke energije,strasti i zivota ..... ljudi ne pokusavaju da skoce u napadu,a u odbrani ocajno zagradjuju ... ne znam da li smo u 2. pol. uspeli da uhvatimo 2 lopte u napadu,koliko smo ih uhvatili u 1. .... pod hitno ih prodrmati,kazniti,nauciti,motivisati,"prebiti" ma bilo sta,jer ovo je sramota .... i to je iskljucivo posao trenera ....

na stranu sto je Galata izuzetno selektirana i ozbiljna ekipa,sa kojom smo u vecem delu meca bili egal i sto nama nije igrao Nelson,mene oni ne interesuju jer sa vecom zeljom navedenih igraca mi bismo mozda pobedili,mozda i izgubili sa manjom razlikom,ali bi osecaj bio mnogo lepsi ....

sramota je da Igor sa svojom reputacijom i godinama pokaze najvise energije i na treningu i na utakmici .... Lazic je isto bio vise nego korektan ,ali malo je to za ozbiljne rezultate i ozbiljne timove kojima mi zelimo da pripadamo ....

Ван мреже Холден

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.250
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +1042/-412
« Одговор #82 послато: 01 Новембар 2012, 09:52:16 »
Не разумем како неко са јаким уговором може себи да дозволи да одигра без трунке енергије. Мислим, најмањи је проблем да 'хулигани' почну изводити терор над играчима. Стварно не знам зашто је потребно да до таквих ствари дође.

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #83 послато: 01 Новембар 2012, 10:00:10 »
"huligani" treba da rade svoj posao,igraci svoj,a trener svoj .... nece valjati da navijaci treniraju igrace,igraci navijaju na tribini,a trener igra .... ovo mora da resi TRENER,a ako on nije u stanju ,onda UPRAVA .... a ja/mi trebamo da podrzimo/ispratimo svaku utakmicu kao da je finale plej ofa ....

poenta je da svako treba da radi ono gde je najbolji,pa ako to ne donese rezultat,zameniti ga sa boljim .... posto smo mi nezamenljivi  :ziveli2:,jasno je ko treba da se zapita sta i kako !

Ван мреже metallica

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 166
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +56/-59
« Одговор #84 послато: 01 Новембар 2012, 10:40:31 »
sudile su iste sudije kao i protiv Karsijake u Zelezniku i isti magarac je opet svirao tehnicku nasoj klupi ... njihovu je samo opominjao ,a bilo je razloga za tehnicku i vise nego kod nas .... nije to problem ... nama je najveci problem totalno odsustvo autoriteta kod trenera ,koji je u par navrata kritikovao Cveleta,Simonovica i jedan put Raska .... covek ili ne sme ili ne moze da podvikne na Browna,Savovica .... nije jasna ni konstantna minutaza Subotica,makar bio koristen i kao specijalac,a 0 minuta za Mitrovica i juce prisutnog na klupi Baticu Kaludjerovica .. cemu sluze prijateljske utakmice ako ne da probas da malo uklopis i igrace koji jos nisu omirisali parket?
jos jedna stvar je vise nego evidentna .... Brown,Savovic,Subotic,Simonovic igraju bez trunke energije,strasti i zivota ..... ljudi ne pokusavaju da skoce u napadu,a u odbrani ocajno zagradjuju ... ne znam da li smo u 2. pol. uspeli da uhvatimo 2 lopte u napadu,koliko smo ih uhvatili u 1. .... pod hitno ih prodrmati,kazniti,nauciti,motivisati,"prebiti" ma bilo sta,jer ovo je sramota .... i to je iskljucivo posao trenera ....

na stranu sto je Galata izuzetno selektirana i ozbiljna ekipa,sa kojom smo u vecem delu meca bili egal i sto nama nije igrao Nelson,mene oni ne interesuju jer sa vecom zeljom navedenih igraca mi bismo mozda pobedili,mozda i izgubili sa manjom razlikom,ali bi osecaj bio mnogo lepsi ....

sramota je da Igor sa svojom reputacijom i godinama pokaze najvise energije i na treningu i na utakmici .... Lazic je isto bio vise nego korektan ,ali malo je to za ozbiljne rezultate i ozbiljne timove kojima mi zelimo da pripadamo ....
Voleo bih da nisi u pravu,medjutim...ENERGIJA,ZELJA,VOLJA PA OPET,ENERGIJA,ZELJA,VOLJA.To je ono sto ovom timu nedostaje.Ustvari,to nedostaje pojedincima(Savovic,Simonovic,Braun).Ova trojka je osnova tima.Jucerasnja igra iz prvog poluvremena trebala bi da bude vodilja sta i kako dalje.Ako se trojica navedenih trgnu i Vladi Vukoicicu ce posao biti olaksan.

Ван мреже Трејси

• Веран као пас
  • Поруке: 657
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +235/-137
  • Ушло у крв и довиђења!
« Одговор #85 послато: 01 Новембар 2012, 11:47:29 »
Ко је довео те играче? Ко је ДВА пута бирао тренера?

Ван мреже metallica

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #86 послато: 01 Новембар 2012, 12:33:38 »
Ко је довео те играче? Ко је ДВА пута бирао тренера?
da li to znaci data Covic treba da Podnese ostavku?

Ван мреже Трејси

• Веран као пас
  • Поруке: 657
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +235/-137
  • Ушло у крв и довиђења!
« Одговор #87 послато: 01 Новембар 2012, 12:52:53 »
Не треба да поднесе оставку, само највећа одговорност је на њему јер је он мање-више све одлучивао у вези спортског кадра. Ако грешим нека ме неко исправи. Исто тако мислим да је боље да нам се ово дешава сада, на почетку, за наук како смо полетели и олако заборавили ситуацију у којој смо се протеклих година налазили. Ако добијемо Солнок, играчи има да намиришу крв и крену да се боре како доликује, ред би био.

Ван мреже metallica

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #88 послато: 01 Новембар 2012, 13:07:35 »
Не треба да поднесе оставку, само највећа одговорност је на њему јер је он мање-више све одлучивао у вези спортског кадра. Ако грешим нека ме неко исправи. Исто тако мислим да је боље да нам се ово дешава сада, на почетку, за наук како смо полетели и олако заборавили ситуацију у којој смо се протеклих година налазили. Ако добијемо Солнок, играчи има да намиришу крв и крену да се боре како доликује, ред би био.
Slazem se da Je na njemu najveca odgovornost Ali nemoj misliti da ce izaci u javnost .sa priznanjem "Ja Sam kriv".Solnok bi trebalo da pregazimo .sa  velikom razlikom da bi rastereceno docekali  utakmicu protiv  Orleana  u sledecu sredu

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #89 послато: 01 Новембар 2012, 13:18:47 »
pojacanja nije birao Nebojsa,vec je lista pravljena dok je Kari bio kod nas ,a na skauting Milivoja Lazica ... jedino je Almond uleteo preko reda ... i Rasko,doduse .... Rasko igra za sve pare u okviru svojih mogucnosti ...

Nebojsa je jedino davao komentare ili blagoslov oko ili za cenu igraca sto i jeste normalno,jer je on ODGOVORAN za funkcionisanje kompletnog kluba i obezbedjivanje novca ....

mi cak ni kod trenera nismo pogresili ... oni koje smo hteli iz realnih,licno-poslovnih razloga nisu mogli,smeli da nas preuzmu OVE sezone,a Milivoje je imao Karijevu preporuku da je pravi covek za nas .... VV je iznudjeno resenje u situaciji kada nas je Trifa odbio,a drugih pismenih trenera nije bilo slobodnih ...

ovo je jedina i cista istina ,ko veruje,veruje ... ko ne veruje neka ne veruje i dalje ....

to naravno ne znaci da mi ne treba da kritikujemo ili hvalimo i rad sportskog menadzmenta,trenera,igraca .... jer to jeste nas "posao" ....

Ван мреже metallica

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #90 послато: 01 Новембар 2012, 13:34:34 »
Zbog svega navedenog moramo da imamo strpljenja  i da cekamo bolje rezultate.

Ван мреже milorad

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 308
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +128/-75
  • Востани Сербије, Давно си заспала!
« Одговор #91 послато: 01 Новембар 2012, 15:49:05 »
Galatasaraj u ovom trenutku nije tim sa kojim mi mozemo da se merimo. Mozda to bude pred kraj sezone ali u ovom trenutku to sigurno nije. Prema tome i poraz od 10 razlike od boljeg tima je prihvatljiv ukoliko se iz njega izvuku pouke. Da li ce se to desiti? Iskustvena podloga kaze da nece mada se mi naravno uvek nadamo najboljem. Ja i dalje ostajem pri tome da se lose trenira. Retko kada mozes lose da odigras utakmicu ako kao tim treniras dobro i ako posedujes pojedinacni kvalitet koji posedujemo mi. Uglavnom se onda poraz koji dozivis svodi na los dan. Kod nas je los mesec, mesec i po..dakle ne trenira se kakao treba.

NMP Bio si na pripremama i pisao hvalospeve o posvecenosti nasih igraca, strucnog staba... Pretostavljam da i sada imas priliku da odgledas neki trening. Zanima me sta se to promenilo od Zlatibora do danas? Da li imas neko zapazanje koje mozes da podelis sa ostalim forumasima?

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #92 послато: 01 Новембар 2012, 22:05:44 »
kada nema utakmica,interesuje me trening ... kada se igraju utakmice,ne moram da gledam trening .... utakmica je ogledalo .... tada je sve izgledalo bajno,od kraja septembra do pre neki dan očajno .... videćemo šta će nam doneti nova iskušenja .... ja se nadam najboljem,ali sigurno neću žmureti na stvari koje nisu dobre ....

Ван мреже Перица

• Истрага падобранаца
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.247
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +926/-650
« Одговор #93 послато: 02 Новембар 2012, 08:46:20 »
Тешко је за годину-двије од бетона, до шампиона. Чак ни кад доведеш Ракочевића нема гаранције за такво нешто, као што и видимо, уосталом. Добро рекоше они Далмоси, да ли Сплићани - није у шолдима све. Имамо способну управу, која је обезбиједила све услове за успјех, гдје се тачно зна ко шта ради и којој нема шта да се замјери, бар ја мислим. Треба погледати само с каквим репутацијама су дошли Ракоч, Савовић, Браун, Нелсон, шта рећи осим - алал вера, Човићу. Код нашег годинама разваљиваног клуба не може се очекивати разрађен и успјешан систем као код комшија, који, без обзира што су шупци, знају пос'о и ми тренутно можемо на томе да им завидимо, али сигурно и да научимо нешто од њих. Ријетки су магови попут Пешића који могу напречац да доведу све под конац. Овако нам остаје много нервирања, али мислим да је поштено да имамо и нешто стрпљења. Само немој да изгледамо као разбијена банда, да нам сељаци не дају прићи кошу 5 минута, а ако се изгуби, јбг изгуби се, то је спорт, али играјте ту кошарку...

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #94 послато: 02 Новембар 2012, 09:01:41 »
Bravo Perice,sustina ....

Ван мреже milorad

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 308
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +128/-75
  • Востани Сербије, Давно си заспала!
« Одговор #95 послато: 02 Новембар 2012, 10:16:46 »
Bravo Perice,sustina ....

Ne vidim sustinu u Pericinom postu. Odnosno, Pericin post bi bio sustina da smo se odlucili na beton ligu...pa sve iz pocetka...formiras tim shodno takmicenju u kom ucestvujes, oslanjas se na mlade talente, ucis od drugih (pa i od komsija), pravis neku novu pricu i stvaras pozitivnu energiju, imas strpljenja. Sustina u putu koji je izabrao nas klub jeste ostvarivanje pozitivnih rezultata koji ce obezbediti ovogodisnji cilj. Razumeo sam Covica da su ovogodisnji ciljevi trofeji i EL. Na konto toga je i pravljen tim. Prema tome...strpljenja treba imati ali za one koji u datom trenutku za nas klub daju svoj maksimum. Oni koji nisu spremni da treniraju vise nego sto misle da mogu i oni koji ne pruzaju maksimum na utakmici ne trebaju nam u klubu. Po tome treba da budemo prepoznatljivi i to je u ovom trenutku nasa sustina svih sustina. Mozda je of topik ali, bila je replika.  :srbinosm:
« Последња измена: 02 Новембар 2012, 10:27:42 milorad »

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #96 послато: 02 Новембар 2012, 10:54:41 »
upravo je sustina u Pericinom postu,jer je on realan u datom trenutku uzimajuci u obzir ulozeno i ambicije .... Covic je svoju formulaciju ciljeva izneo kao navijac,a ne kao predsednik,zacudjujuce nespretno i brzopleto .... i svakom realnom je jasno da za sve treba vremena,pa i za danasnji KK ....

sustina problema je sto se ogromna vecina nas zalepila,uhvatila za Coviceve reci,sa pravom,jer je on najodgovorniji u klubu,ali isto tako je i laicima jasno da stvari nece ici kako bi mi zeleli,vec da to sto zelimo moramo i radom da zasluzimo ... korak po korak

e tu se vracamo na tvoju repliku u kojoj takodje ima istine,posebno u poslednjim recenicama .... spojiti te 2 sustine je posao onih koji nas vode kao klub,ali i kao tim ....

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #97 послато: 02 Новембар 2012, 11:14:07 »
Цитат
Covic je svoju formulaciju ciljeva izneo kao navijac,a ne kao predsednik,zacudjujuce nespretno i brzopleto

Tesko da je tako , nego on ni u najgorim snovima nije sanjao da npr. najbolji skakaci turske i jadranske lige nece moci da uhvate nista i da ce nas nadskakati neki indijanci tamo.

Pa nije ocekivao da cemo igrati takvu odbranu da Mimica glumi KObea protiv nas, eeeejjjjjjj covek u 32 god. za kog je  KKSplit vrh karijere.

Pod uigravanjem ekipe se ne podrazumeva da gubis od S timova , nego recimo od nekih srednjih i to dok traje to uigravanje da bi kasnije mogao da pobedjujes najbolje i da cinis extra napore da pobedis neke od jacih u EC , jelte .

EDIT : Ako nastavimo sa ovim uigravanjem , moze se desiti da stignemo da polusezone i da onda pocnemo drugi deo tako uigrani . :ohmygod:

Dok grobari redjaju pobede mi cemo da ih gledamo , kazite vi meni jel nama to treba ?

« Последња измена: 02 Новембар 2012, 11:25:20 ciganin sam al najlepsi »

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.443
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +5812/-2216
« Одговор #98 послато: 02 Новембар 2012, 11:30:23 »
Bez uvrede ali ovo za potrebno vreme mislim da ne pije vodu. Evo da je sve isto, uprava, igrači, samo sa jednom razlikom: da je ostao Pešić. Svesni smo valjda svi kako bi sad igrali i kakav bi nam bio skor na tabeli. Daleko od toga da sam nezadovoljan Čovićem, samo hoću da kažem da smo mogli već ove godine (ako bog da i hoćemo) da eksplodiramo. Uostalom ko je bio beton? Zvezda nije, uvek smo igrali u najjačem takmičenju. FMP od koga smo praktično preuzeli infrastrukturu,još manje. Predsednik Čović je vekovima u košarci, nije on neki tajkun kome se ćefnulo da malo sprca svoje pare u sport, čisto onako radi zabave. Nije ništa od toga, a i nije neka velika tajne šta je, vidi i laik. Katastrofalne pripreme koje su bačene u vodu. Prvi trener u sezoni koji je ispao katastrofa, drugi mi je takođe klimav, ali ajde treba mu još vremena. Igrači koji nisu dovoljno pritegnuti od strane trenera, ali su zato stegnutih ruku za šut i organizaciu iole smislene akcije. Ima vremena za ispravke, verujem da ćemo sledeće sezone biti u EL :srbinosm:

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #99 послато: 02 Новембар 2012, 11:36:25 »
Ima vremena za ispravke, verujem da ćemo sledeće sezone biti u EL :srbinosm:

:srbinosm:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum