Анкета

Да ли бисте били задовољни довођењем Крстичића?

Да, капитално појачање
402 (53.8%)
Да, солидно решење
321 (43%)
Не
24 (3.2%)

Укупно гласова: 747

Анкета

Да ли сте задовољни прелазним роком?

Да
680 (95%)
Не
36 (5%)

Укупно гласова: 716

Анкета

Оцените прелазни рок од 1 (најниже) до 10 (највише)

10
52 (12.7%)
9
117 (28.5%)
8
140 (34.1%)
7
72 (17.6%)
6
16 (3.9%)
5
6 (1.5%)
4
4 (1%)
3
0 (0%)
2
1 (0.2%)
1
2 (0.5%)

Укупно гласова: 410

Аутор Тема: Прелазни рок, лето 2017/2018  (Прочитано 831107 пута)

hokilida, доктор, delija_etf, Kipar19, nemanja2306, Majstor44, sladajac, Gidzi, floki, Petrovgrad, Nebo, RSK_Ilok, ZuS, Delije.Nis, pantarej, Kojke88, draganstanar, gianni, milic1990, ledu79, Глас разума, vlad.vid151, maximiliano, Ceda83, redstarclan, bolle, milosvejn, bombona, Raka Baranda, kovac, mossi и 16 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Rade Jorovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 39
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +10/-50
Одг: Прелазни рок, лето 2017/2018
« Одговор #11800 послато: 12 Август 2017, 16:59:11 »
Ишли у Европу или не, Боаћија никако не треба продавати. Њему цена може да иде само горе, јер он сезону неће завршити испод 20+ комада.
А кад се узме у обзир да има уговор још 3 године то једноставно мора да буде тако.

Koji crni 20 komada pa on je decko vec za 6 takmicarskih meseci dao 25 golova i ako ovako nastavi on ce zavrsiti ovu sezonu sa 35-40 golova ... Brutalna statistika ...

Ван мреже Rade Jorovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 39
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +10/-50
« Одговор #11801 послато: 12 Август 2017, 17:02:21 »
Mislim da bi bio dobar potez prodati Boacija za 10m eura ako neko da toliko (pod uslovom da ne udjemo u LE, ako udjemo onda nikako ne prodavati koliko god da ponude). On jeste napadac kakvog nismo imali i kakvog vjerovatno necemo imati jos godinama poslije njega. Ali i to su ogromne pare, vjerujem da bi nas te pare definitivno stabilizovale i da bi vladali srpskim fudbalom (a mozda i napravili iskorak u Evropi u buducnosti) ako ostane ova uprava i ako nastavi raditi kako je i do sada.
A realno, za JSL ce sasvim dovoljan biti Pesic koji je isto pokazao da je odlican igrac i da od njega mozemo puno ocekivati. I on je mlad, ne ocekujem da ni on ode ispod 4m eura kada bude odlazio.

Svaka cast Boaciju brdo golova je dao i ja ga volim ali nije korektno reci da takvog napadaca nismo imali .... Hugo Vieira je jednostavno bolji od njega .. Zna vise fudbala ....

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.811
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +396/-901
« Одговор #11802 послато: 12 Август 2017, 17:10:43 »
Zvezda pod hitno mora da nadje potencijalne zamene za njega,da bi sto manje bolan bio odlazak!

На мрежи Sale87

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 110
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +47/-114
« Одговор #11803 послато: 12 Август 2017, 17:27:43 »
Trebalo bi malo bataliti spekulacije o prodaji i fokusirati se naredne meceve koji nam slede. Imamo 2 meca iz kojih moze da izadje nesto jako dobro a to je ulazak u grupe LE. 99% nas ovde nije ocekivalo da cemo uopste doci do playoff-a tako da je i ovo veliki uspeh. Lopta je okrugla, svadta moze da se desi, ne igraju samo milioni na terenu nego igra i srce, zelja, muda...Imamo tim, dajte da malo
uzivamo u svemu ovome, ceka nas derbi uskoro gde mozemo da ih pojedemo sa ovakvim pristupom igri. Uostalom, resili smo veci deo budzeta za ovu godinu, mnogo toga se poklopilo tako da nismo optereceni sa prodajom ponajboljeg igraca. On je nas 3 godine. Sledeca stavka je produzetak saradnje sa Kangom i Donaldom tako da ne budemo pod moranje da ih prodajemo na zimu. Nas brat Boace zeli da igra za nas, yziva na terenu i u nasem klubu, nemojmo ga vagati kao na pijaci

Ван мреже Stevke94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 42
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +7/-33
« Одговор #11804 послато: 12 Август 2017, 18:18:53 »
Milan Jevtović izjavio da bi hteo da igra opet sa Jovicicem u jednom timu. Iako nije realno da predje kod nas u ovom prelaznom roku, mislim da bi nam trebao takav tip igrača. Brz, snažan, opasan pred golom..

Ван мреже Језовук

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 182
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +120/-48
« Одговор #11805 послато: 12 Август 2017, 18:23:13 »
Mi smo ovog leta vec dovoljno prihodovali od prodaje igraca, i ako uzmemo u obzir i novac od Gazproma vec smo dovoljno zaradili. Igrac poput Boacija nam je potreban za titulu i napad na Ligu Sampiona sledeg leta.

Po meni trenutno prioritet su rezultati jer smo vec dovoljno zaradili!

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.536
  • Activity:
    12.33%
  • Репутација: +622/-376
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #11806 послато: 12 Август 2017, 20:37:30 »
Cinjenica je da mi ne znamo koliko smo prihodovali u ovom prelaznom roku jer ne znamo ni kako ugovoreni transferi imaju dinamiku isplate jer vrlo verovatno ne isplacuju sve ekipe odmah(plavsic je u celosti odmah placen pa je samim tim i cena bila malo manja nego realna), drugo nama prema recima Terzica potrebno 7 miliona da isplatimo bankama kako bi vratili 15m kredita, sto dalje implicira da mi i dalje nismo zatvorili finansisku konstrukciju za sledecu sezonu

Ван мреже bejzbolka

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +128/-231
« Одговор #11807 послато: 12 Август 2017, 20:45:23 »
Taj kes sto se pominje za banke je uzet prodajom brace Ilic. 5mil siti je isplatio u komadu. Mozda nam treba 2mil jos prihoda da se sve pokrije ali to moze i prodajom manje bitnih igraca od Boce. Ipak on je tas koji ce da vuce na nasu stranu kad je gusto i treba nam za titulu za LS.

Ван мреже kole19701

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +8/-11
« Одговор #11808 послато: 12 Август 2017, 22:05:14 »
Mi smo ovog leta vec dovoljno prihodovali od prodaje igraca, i ako uzmemo u obzir i novac od Gazproma vec smo dovoljno zaradili. Igrac poput Boacija nam je potreban za titulu i napad na Ligu Sampiona sledeg leta.

Apsolutno se slažem sa tobom brate! Ako je frka za pare tu su Račić I Srnić pa neka oni se  prodaju! Realno Račić nije materijal za velika dela a Srnić na samom vrhu svojih mogućnosti! I da hoće ovo mu je plafon, za dalje nema onoga što treba! I uzgred utakmicu iz Praga zbog problema sa rts-om gledao sam česku televiziju...komentator je kukao kao ranjenik i pitao zašto Sparta nije kupila dvojac Boaći-Kanga!!!!Kaže opasni su i u sitaciji kada njih dvojica sami igraju protiv 6 igrača sami!!!A hvalospevi Boaćiju na svakih 5 minuta! Crni brat da ostane bar još godinu...prodaj ostalo Terza!! :001_cool:

Ван мреже ЧикаНикола

• Веран као пас
  • Поруке: 883
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +395/-167
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #11809 послато: 12 Август 2017, 22:07:28 »
1. Марко Гобељић - централни везни, десни бек (Напредак)
2. Филип Стојковић - десни бек (Минхен 1860)

3. Милан Родић - лијеви бек (Крила совјетов)
4. Саша Јовановић - десно крило (Младост Лучани)
5. Вилфред Канон - штопер(Ден Хаг)
6. Петар Голубовић - десни бек (Рома)
7. Синиша Саничанин - штопер (Младост)
8. Милан Шатара- штопер(Младост)
9. Богдан Планић- штопер(Војводина)
10. Саша Здјелар- задњи везни (Олимпијакос)
11. Срђан Бабић - штопер(Реал Сосиједад)
12. Луис Ибањез - леви бек (Трабзонспор)
13. Вујадин Савић - штопер (Шериф)
14. Олександар Сваток - штопер (Дњепар - prešao u Zorju)
15. Чукувума Акабуезе - Бентли - десно крило (Болуспор)
16. Бранко Јовичић - задњи везни (Амкар)
17. Горан Чаушић - централни везни (Осасуна - прешао у Арсенал Тула)
18. Срђан Мијаиловић - задњи везни (Крила Совјетов)
19. Саша Јовановић - лијево крило (Чукарички)
20. Никола Вујадиновић - штопер (Осасуна, прешао у Лех)
21. Рикардињо - лијево крило (Шериф)
22. Душан Вешковац - штопер (слободан играч)
23. Дејан Дражић - лево крило(Селта)
24. Немања Радоњић - лево крило (Рома)
25. Александар Пешић - нападач (Тулуз)
26. Марко Баша - штопер (Лил)
27. Зе Маркос - штопер (Атлетико Параненсе)
28. Габријел Маркињос - десно крило (Коринтијанс)
29. Здравко Кузмановић - централни везни (Базел - прешао у Малагу)
30. Вељко Симић - офанизвни везни (Базел)
31. Немања Ћаласан - штопер (Спартак Суботица)
32. Мирал Самарџић - штопер (Акхисарспор)
33. Дамјан Гојков - десно крило (ОФК Београд)
34. Марко Михаљевић - штопер(Сарајево)
35. Александар Вукотић - штопер (Крупа)
36. Милан Борјан - голман (Лудогорец)
37. Бојан Шаранов - голман (слободан играч)
39. Александар Игњовски - задњи везни (Фрајбург)

Одласци:

1. Предраг Сикимић (истекао уговор)
2. Петар Орландић (раскид уговора)
3. Марко Полетановић (истекла позајмица)
4. Александар Луковић (истекао уговор)
5. Немања Супић (истекао уговор)
6. Марко Петковић (истекао уговор)
7. Срђан Плавшић (Спарта Праг, вриједност трансфера 1.3 милиона евра)
8. Михаило Ристић (Краснодар, вриједност трансфера 2 милиона евра)
9. Срђан Вујаклија (споразумни раскид уговора)
10. Стефан Илић (споразумни раскид уговора)
11. Филип Манојловић (Хетафе, вриједност трансфера 1.2 милиона евра)
12. Џон Руиз (Ал Феија вриједност трансфера 500 хиљада евра)
13. Иван и Лука Илић (Манчестер Сити, вриједност трансфера 5 милиона евра)

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 3.502
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +1443/-992
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #11810 послато: 13 Август 2017, 00:53:32 »
Milan Jevtović izjavio da bi hteo da igra opet sa Jovicicem u jednom timu. Iako nije realno da predje kod nas u ovom prelaznom roku, mislim da bi nam trebao takav tip igrača. Brz, snažan, opasan pred golom..
Nisam to nigde procitao ali on bi bio pojacanje. Sutira obema nogama, brz, dobar pas, igra 1 na 1, ne verujem ni da je skup previse, legao bi odlicno na ovaj nas sistem brze tranzicije.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.500
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +2094/-2555
« Одговор #11811 послато: 13 Август 2017, 02:04:44 »
Gde nije skup Jevtovic, igra odlicno na pozajmici u Rozenborgu(prvi strelac) , a pozajmljen iz bogate Antalije.

Sto se Boacija tice, imajte u vidu da je on potpisao ugovor ovog leta kao slobodan igrac, sigurno nije potpisao bez nekih ozbiljnih procenata i ko zna cega sve jos. Ne mogu da garantujem, ali prilicno je logicno.
Tako da, i da ga prodamo za ogroman novac ko zna koliko cemo zaraditi.
Ako je potpisao bez procenata i sl. Onda jedan veliki naklon za njega, upravu i menadzera.

Ван мреже LaHaine

• Веран као пас
  • Поруке: 785
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +272/-318
  • И да ми понуде...
« Одговор #11812 послато: 13 Август 2017, 02:42:42 »

Слажем се, а истовремено се надам да нећемо гледати 10+ играча сваки прелазни рок.

Нама треба тим!  Пар измена можда у случају да тиме надограђујемо тим. Боаћи је свакако најбољи играч тренутно у клубу.

Ако уместо зимске надоградње, добијемо 10+ трансфера следећег лета, то може да значи само једно....

Али ајде да пробамо да избацимо Русе, то би био баш велики подвиг...

На мрежи simke33

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 165
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +54/-34
  • RSCZ
« Одговор #11813 послато: 13 Август 2017, 09:42:49 »

Svaka cast Boaciju brdo golova je dao i ja ga volim ali nije korektno reci da takvog napadaca nismo imali .... Hugo Vieira je jednostavno bolji od njega .. Zna vise fudbala ....

Svaka čast i tebi, naravno svi imamo svoje mišljenje, a moje je da je Viera par klasi ispod njega. Hvala Hugu za sve golove, pogotovo u derbijima, ali on je u Evropi pokazao da je  nejak špic.

Ван мреже Stevke94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 42
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +7/-33
« Одговор #11814 послато: 13 Август 2017, 10:21:29 »
Nisam to nigde procitao ali on bi bio pojacanje. Sutira obema nogama, brz, dobar pas, igra 1 na 1, ne verujem ni da je skup previse, legao bi odlicno na ovaj nas sistem brze tranzicije.

Između ostalog ovo je izjavio Jevtović za Mozzart:

"Moja karijera ide uzlaznom putanjom. Trenutno sam ovde u Rozenborgu. Skoro sam produžio pozajmicu iz Antalije sa kojom imam ugovor još tri godine. Srećan sam u Trondhajmu, nadam se da ću na kraju sezone osvojiti ligu i kup. Videćemo šta će biti u Ligi Evrope. Posle sezone ćemo videti šta ćemo i kako ćemo dalje. O meni brinu menadžeri (braća Ivan i Milan Dudić). U Antaliji sam dosta naučio uz Samjuela Etoa, pokazivao mi je razna kretanja i vežbali smo šut. Zaista neprocenjivo iskustvo. Ovde u Norveškoj mi predstavlja veliko zadovoljstvo što sam uz Niklasa Bendtnera, koji igra sve bolje. Želeo bih da ponovo zaigram u nekom klubu sa kumom Brankom Jovičićem koji trenutno nosi dres Crvene zvezde. Na žalost, pre neki dan je imao povredu, pa i ovom prilikom želim da kažem da sam uz njega, kao uostalom i moja porodica i svi Zvezdaši. Posebno ističem da bez moje porodice počev od supruge Ivane, sinova Andreja i Mateja, mojih roditelja i mog najboljeg druga Lazara Maksimovića nikada ne bih mogao da uspem u fudbalu i ne bih dostigao to što sam dostigao", konstatovao je Milan Jevtović.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.932
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +12596/-9960
  • Ипак се окреће...
« Одговор #11815 послато: 13 Август 2017, 12:14:36 »
Svaka čast i tebi, naravno svi imamo svoje mišljenje, a moje je da je Viera par klasi ispod njega. Hvala Hugu za sve golove, pogotovo u derbijima, ali on je u Evropi pokazao da je  nejak špic.

Nije ih uputno uporedjivati, jer su drugaciji tip napadaca i nisu igrali u istom timu, pa gotovo ni pod istim trenerom. Boace trenutno ima nesto bolju karijeru i nesto bolju statistiku, mozemo reci i da je nesto bolji od Huga, ali ne i da je za klasu kvalitetniji. Da je pre samo nesto vise od godinu dana neko rekao da je nekakav Boaci bolji od Huga, bio bi proglasen budalom ili makar realistom. Ricmond je sada u sjajnoj formi i nemerljivo znaci ovom timu, ali cini mi se da se njegovi igracki kvaliteti pomalo i precenjuju.

На мрежи KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +24/-80
« Одговор #11816 послато: 13 Август 2017, 12:19:29 »
Off Topic
Zaradjeno:

Plavsic (1.3m), Ristic (2m), Manojlovic (1.2m), Ruiz (500k), braca Racic (5m) = 10 miliona evra
Gasprom (4.5m), Telekom (800k) i ostala,manja sponzorstva (?) = 5.3 miliona evra +
Ulaznice = min. 250.000 evra do sada
Prodaja rekvizita i dresova = ?
*Prihod od UEFA takmicenja ne racunam jer to ide na racun onog degenerika.

Sve zajedno izlazi,otprilike, 16.000.000+

Potroseno:

Pesic (750k), Jovicic (500k), Rodic (250k), Gobeljic (100k), Boaci (provizija za potpis ?) ako uracunamo i pominjani bonus za potpis Rikardinja (300k) iako iz kluba tvrde da cifre nisu tacne = 1.4 miliona +
Kazna UEFA-e = 8k
Dug prema Drulicu (1m), Marfin banci (1m), druga banka (6.8m u narednih 16 meseci) = 2m + 6,8m do januara 2019.
* Nisam uracunao redovnu,mesecnu,potrosnju jer stvarno ne znam koliko nam je tacno novca potrebno na mesecnom nivou i koliko su sva placanja redovna (cini mi se da ne ide preko 750k ali bolje da ne licitiram).

Sve zajedno iznosi,otprilike, 3 miliona i 408 hiljada  + 6.8 miliona do januara 2019.

Na osnovu svega ovoga sto sam napisao,imamo dve jako dobre opcije. Situacija je Win-Win!

1. Ne prodati Boacija bez obzira na rezultat sa Krasnodarom! Imamo igraca koji nije talenat vec suvi kvalitet i koji ce sigurno postici 20+ golova samo u domacoj ligi! Ugovorom vezan do 2020.! Cena moze samo da mu poraste! Sa takvim spicem smo u pol poziciji za duplu krunu i imamo mozda i najbolju sansu u poslednjih ko zna koliko godina da napadnemo plej of LS koji garantuje jesen u Evropi!

2. Prodati Boacija za 6 miliona +! Za normalno funkcionisanje klubu je godisnje potrebno oko 12 miliona evra (Terza,februar 2017.)! Dakle,prodajom Boacija vec ovog leta bi nas klub obezbedio polovinu potrebnog budzeta za sezonu 2018/19! Kada se na to doda i siguran prihod od Gasproma (4.5 miliona),mi bi ovim transferom skoro obezbedili citav budzet za sledecu sezonu! Naravno,nece se sav novac cuvati za sledecu sezonu vec bi veci deo otisao na vracanje dugova,nadamo se sredjivanju travnate podloge i stadiona,podizanju omladisnke skole na mnogo veci nivo i verovatno na par pojacanja. Uz to imamo,po meni,fenomenalnog Pesica koji moze da ga zameni u svakom smislu!

Dakle,Zvezda od Boacija profitira sta god da se dogodi! Verujem da bi vecina odmah bila za opciju broj 1 ali,ako stvarno stigne ponuda veca od 6 miliona, treba dobro razmisliti o svemu jer,ko zna sta se moze desiti do sledeceg leta (konflikt igraca sa klubom ili,NE DAJ BOZE,povreda igraca). Svi se secamo slucaja Darka Lazovica! Ne bih se previse ljutio ako uprava donese odluku da proda Boacija! Jedino sto bi me potpuno iznerviralo je ako ga prodamo za manje od cene koju smo odredili!

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.932
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +12596/-9960
  • Ипак се окреће...
« Одговор #11817 послато: 13 Август 2017, 12:50:15 »
Mislim da postoji ideja, a mozda i dogovor, da Boace bude prodat najkasnije na zimu, eventualno na leto ako se kockice ne poklope. Produzio je ugovor iako nije morao, a mi smo usput za prilicno veliki novac doveli Pesica, tako da sve upucuje na to da se kod nas nece zadrzati dalje od juna. Ako se pojavi jaka ponuda sa istoka, ili se javi kakav zapadnoevropski klub, verujem da cemo se rastati. A kako reseta, nesto od toga ce se sasvim sigurno desiti.

На мрежи Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.078
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +2076/-1477
« Одговор #11818 послато: 13 Август 2017, 12:55:09 »
Боаћи је доста школованији нападач од Хуга, има за класу бољу кретњу, и далеко је бољи у скоку што уопште нема везе са висином, већ са чињеницом да је Хуго увек преагресивно ишао на скок и правио на тај начин доста фаулова. Хуго је мајстор малог простора, квалитетнији је техничар, може себи да креира шансу, да једним потезом избаци три играча, али ако узмемо комплетну слику једног нападача мислим да је Боаћи доста бољи.

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.086
  • Activity:
    40%
  • Репутација: +2395/-4009
  • Pljuvac.
« Одговор #11819 послато: 13 Август 2017, 13:02:47 »
Pesic je pokazao da je dobar igrac, ali ja uopste nisam siguran da bi bilo pametno oslanjati se do kraja sampionata samo na njega i rezerve. Smatram to visokorizicnim potezom. Nadam se da ako ode Boaci stize neki novi strani spic.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum