Анкета

Да ли сте задовољни прелазним роком?

Да
502 (94.7%)
Не
28 (5.3%)

Укупно гласова: 530

Анкета

Звезда би требало да се додатно појача

Не треба нам више појачања
167 (20.4%)
десним беком
27 (3.3%)
левим беком
20 (2.4%)
штопером
118 (14.4%)
задњим везним
133 (16.3%)
централним везним
106 (13%)
плејмејкером
140 (17.1%)
крилом
90 (11%)
нападачем
17 (2.1%)

Укупно гласова: 549

Аутор Тема: Прелазни рок, лето 2017/2018  (Прочитано 787023 пута)

zvezdas016, marsili, mickocv, Samurai, inspektor Trtovic, Џони11, kovac, Dr.NN, lordes, srbin sk, Zyxel, Jankauskas и 10 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 508
  • Activity:
    23%
  • Репутација: +162/-104
Одг: Прелазни рок, лето 2017/2018
« Одговор #60 послато: 23 Мај 2017, 12:58:03 »
Dobro je sto nam ovakva jedna kupovina otvara mogucnost da za nekog odresimo kesu. Ja bi voleo da to bude ili Vukanovic ili Maras, znaci da ponudimo 500k.
Realno dati za njih dvojicu 600k, plata po 100k i nema sanse da nam se ne isplati.

Maras nam je potrebniji od Vukanovica.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.675
  • Activity:
    24.67%
  • Репутација: +367/-615
« Одговор #61 послато: 23 Мај 2017, 12:58:15 »
čini mi se da je za Maraša traženo teur750 + procenti

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.523
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +5286/-2010
« Одговор #62 послато: 23 Мај 2017, 12:58:26 »
   Цијена је симболична, играч добар плус домаћи, ниска цијена. Јако задовољан. Такође, овај прелазни рок морамо да искористимо да се отарасимо непотребног играчког кадра. Преко 25 играча по завршетку овог прелазног рока ми не смијемо да имамо.
Treba uzeti i u obzir da sa svakim klincem koji nešto pokaže i napuni 18 godina potpisujemo profesionalni ugovor. Mrzi me sad da tražim spisak svih igrača pod ugovorom, ali sigurno ima dosta i takvih. Naravno da treba drastično smanjiti broj igrača pod ugovorom i otarasiti se brda igrača, samo napominjem.

На мрежи Malta

• Модератор
  • Поруке: 243
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +502/-48
« Одговор #63 послато: 23 Мај 2017, 12:58:37 »
Odlične vjesti za početak prelaznog roka. Nadam se da je ovo jedna dobra najava, i da se možemo nadati da će prelazni rok ići u dobrom pravcu.

Što se tiče Gobeljića, odličan momak i odličan igrač za naše uslovo. Fizički je fenomenalno pripremljen i to mi je veoma drago, ima odličan osjećaj za utrčavanje, i uz to sve sasvim dobru kontrolu lopte. Biće on veoma dobar na desnom beku ubjeđen sam. Može on odlično igrati i zadnjeg i centralnog veznog, ali ipak je logično da igra desnog beka s' obzirom na sužen izbor što se tiče domaćih igrača na toj poziciji.

Rešili smo desnog beka, nadam se Rodiću na suprotnoj strani. Ostaje da se dovedu jedan strani štoper, plus možda i još jedan domaći. Trebaće i ofanzivni vezni, a možda i još jedan zadnji vezni u slučaju da Donald napusti klub. Nadam se odlascima Le Taleka i Kange.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Ван мреже dule.fb

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 418
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +178/-310
  • Niko zvezdo nema, to sto imas ti...
« Одговор #64 послато: 23 Мај 2017, 13:00:11 »
ftp://
Regan je sve samo ne odlican igrac , i to da ima 22 godine je krajnje diskutabilno ....
Inace Zvezda treba da organizuje neki dan probe za crnce pa da uzme nekog ....
Sto se tice Radonjica on ima jak ugovor sa Romom a i on sam ce pre da od u neku Seriju B nego u Zvezdu jer cudan je mentalitet koji ima taj decko a i trenutno ima vezu Lalat on u CUki pa mu se verovatno ne mrda odatle .
Inace Gobeljic je jedan od najboljih igraca lige van Zvezde i Partizana i prava je steta sto pre nije dosao kod nas .
Sledeca meta treba da bude Ivanovic iz Spartaka ali da ne bude samo 300+ obestecenje .
U Romi za njega nema mesta to je valjda jasno. I sigurno sa njima moze da se prica oko transfera... Buduci da je domaci i mlad igrac, i mislim da polako nagovestava da bi moga da bude nesto od njega, svakako bi moglo malo da se razmisli na tu temu.... Prvo sumnjam da bi odbio Zvezdu, a mislim da bi mozda mogao da bude zlatna koka... Cinjenica je da se sa takvim igracima nikad ne zna, ali uz pravog trenera i dobar kolektiv i autoritet, ne brini se, bio bi on kao Bubica... Mozda ovo nije ni tema za ove spekulaciju, ali samo kazem da bi mogao da bude odlican.

Ван мреже Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.074
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +2071/-1475
« Одговор #65 послато: 23 Мај 2017, 13:01:41 »
Ала лети време, већ се отвара тема за нови прелазни рок.

Као и много пута до сада, наш фокус ће морати да буде на рашчишћавању играчког кадра и разлаза са непотребним играчима, пре свега. Неког ћемо и продати, надам се, али је кључ да тамо негде у августу имамо колико-толико сређену ситуацију и што мање шкарт играча.

Фримпонг би требало да добије пасош ускоро, јуриће се и два штопера сасвим сигурно, бека смо ево решили...ја и даље мислим да ће Куп доста тога да одреди, нарочито ако, не дај Боже, буде ултра негативан сценарио.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.902
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +1008/-1024
« Одговор #66 послато: 23 Мај 2017, 13:01:59 »
Treba uzeti i u obzir da sa svakim klincem koji nešto pokaže i napuni 18 godina potpisujemo profesionalni ugovor. Mrzi me sad da tražim spisak svih igrača pod ugovorom, ali sigurno ima dosta i takvih. Naravno da treba drastično smanjiti broj igrača pod ugovorom i otarasiti se brda igrača, samo napominjem.

Тешко је и одговорити колико ми сада имамо играча под уговором. Ми можемо да имамо пар младих играча на позајмицама и то је то. Ја мислим да у протоколу све преко 25 играча је чисти луксуз и недомаћинско размишљање.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 904
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +569/-349
« Одговор #67 послато: 23 Мај 2017, 13:06:44 »
Једна од ствари које ће нас вратити на прави пут је плаћање тог проклетог симболичног обештећења за играче. Увијек смо били господа и тако треба да се понашамо. Малим клубовима пуно значи то пара што добију, а ми сигурно нећемо пропасти. Боље да за 10 играча дамо на вријеме по 100 000€ па да од њих ништа и не буде него да чекамо да им скочи цијена или да буду слободни играчи па да их покупимо ко лешинари. Јака лига значи и јака Звезда.

Ван мреже RedThunder

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.787
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +714/-716
  • Hocemo pobedu
« Одговор #68 послато: 23 Мај 2017, 13:06:59 »
Meni je ovaj Gobeljic skroz ok,video sam ga dva puta protiv nas,ima ga na terenu,radi u oba pravca,bar na tim utakmicama...

Onaj Ivanovic mi je - prosek
Maras bas deluje kao fin materijal,bilo bi dobro dovesti ga

На мрежи somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.082
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +508/-548
  • Жива Боготац
« Одговор #69 послато: 23 Мај 2017, 13:13:29 »
Maрaш је био договорен да оде преко. Међутим нешто су се покачили после оне утакмице на Бањици, кошкања и расистичких скандирања. Мислим на управе клубова.

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.184
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +3044/-2098
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
« Одговор #70 послато: 23 Мај 2017, 13:22:16 »
Čega se ti sećaš :lud:
Ma kakav Regan. Ako dovodimo nekog ili da je odmah za prvi tim i to baš pojačanje, ili neki klinci od 18 godina za budućnost. Rezerve već imamo :srbinosm:, a treba i naše klince da ubacujemo.
Secam se brate jer je bio jedan od retko kvalitetnih postova u moru gluposti... Covek je u istom postu pomenuo Gobeljica, pomenuo Stoisavljevica, vracanje Stojkovica, i brdo jos drugih igraca koji su se kasnije potvrdili i dokazali, svi do jednog su igrali tada u drugoj ili trecoj ligi.

Da ga je uprava tada poslusala i dovela zaista te igrace, imali bi mnogo dobar tim, vrlo mlad, za mnogo male pare.

A secam se i zato sto sam ga bas i ja pitao u fazonu, gde ih iskopa  :D

Ван мреже Pele

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4/-29
« Одговор #71 послато: 23 Мај 2017, 13:36:48 »
Ја кад сам пре два дана написао да ми је лично Гобељић рекао да потписује за нас, обрисали сте ми пост. То се зове слобода изражавања, вероватно...

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.966
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +14556/-13422
« Одговор #72 послато: 23 Мај 2017, 13:39:57 »
Ја кад сам пре два дана написао да ми је лично Гобељић рекао да потписује за нас, обрисали сте ми пост. То се зове слобода изражавања, вероватно...

Ne nego se to zove spustanje lopte dok traje prvenstvo. Sada mozemo da objavimo jer petko definitivno ide i ne moze ovo da utice na njegovu psihu i psihu tima a ostao je jos mec u kupu.

Sta bi se sada desilo sa psihom igraca koji se nadaju produzetku saradnje da objavimo da dolazi, lupam, napadacm stoper, krilo, vezni igrac? Ili kako bi se osecao Bosko da kazemo dolazi novi trener? Ja se najiskrenije nadam da ce se Bosko dokazati i ostati nakon sto uzme kup. Sta dobijamo time sto bismo ga busili? On je nas, ne mozemo da se ponasamo neodgovorno prema nasim ljudima, aman.

Polako ljudi, nigde nece pobeci pojacanja.

Ван мреже nemanja123

• Члан ФК
  • Поруке: 216
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +141/-51
« Одговор #73 послато: 23 Мај 2017, 13:43:55 »
Meni je Gobeljic super na poziciji zadnjeg veznog, nisam gledao kako igra na beku, ali Petkovic je vise pljuvan nego sto je decko zasluzio... Sad kad sam video kako se jedva odvojio od severa na poslednoj utakmici na marakani, prosto mi je zao sto odlazi....

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.309
  • Activity:
    29.67%
  • Репутација: +1007/-1716
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #74 послато: 23 Мај 2017, 13:51:38 »
Dobrodoslica Gobeljicu...

Sad jos Marasa kada bi uspeli da dovedemo bio bi pun pogodak...

Jel se zna nesto dokle se stiglo sa Friovim pasosem ? Hoce to biti zavrseno za sledecu sezonu ?

Ван мреже agrsv

• Члан ФК
  • Поруке: 684
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +284/-271
« Одговор #75 послато: 23 Мај 2017, 13:55:43 »
Gobeljic je u Kraljevu igrao beka. Inace ako nekoga zanima, sedeo sam par puta sa njim u Kraljevu i decko je veliki cigan.

Ja sam iskreno prezadovoljan, dobili smo igraca koji podjednako igra na vise pozicija, a i relativno je mlad igrac koji bi lepo mogao da se proda u buducnosti.

Ван мреже Roki

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.981
  • Activity:
    22.83%
  • Репутација: +1254/-985
« Одговор #76 послато: 23 Мај 2017, 13:56:49 »
Ne nego se to zove spustanje lopte dok traje prvenstvo. Sada mozemo da objavimo jer petko definitivno ide i ne moze ovo da utice na njegovu psihu i psihu tima a ostao je jos mec u kupu.

Sta bi se sada desilo sa psihom igraca koji se nadaju produzetku saradnje da objavimo da dolazi, lupam, napadacm stoper, krilo, vezni igrac? Ili kako bi se osecao Bosko da kazemo dolazi novi trener? Ja se najiskrenije nadam da ce se Bosko dokazati i ostati nakon sto uzme kup. Sta dobijamo time sto bismo ga busili? On je nas, ne mozemo da se ponasamo neodgovorno prema nasim ljudima, aman.

Polako ljudi, nigde nece pobeci pojacanja.

Gde brinem, kad je kod nas pa falilo pojacanja.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 535
  • Activity:
    7.5%
  • Репутација: +163/-176
« Одговор #77 послато: 23 Мај 2017, 13:58:16 »
Odlicna vest,treba se okrenuti kvalitetnim igracima iz nase lige koji na kraju krajeva ne kostaju ne znam sta (naravno ne svi).Ovih 100k nam se moze visestruko vratiti.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 541
  • Activity:
    19.5%
  • Репутација: +376/-279
« Одговор #78 послато: 23 Мај 2017, 14:01:11 »
Dobrodoslica Gobeljicu, nisam ga gledao ove sezone, po onome sto sam procitao od ostalih forumasa steta bi bila da ga zakucamo uz desnu aut linijju.

Sto neko rece, formacija 4-4-2 sa njim i Risticem kao dva centralna vezna bi mogla lako da iznese ovo prvenstvo.

Sto se Regana tice, ne verujem da je ista bolji od Auce-a i ako je potreban takav igrac da bude back-up bolje da to bude Auce nego Regan.

Steta je sto nismo uspeli nista da zaradimo na Petkovicu i ne znam dokle cemo dozvoljavati da se ovakve stvari desavaju. Znaci imas igraca 5 godina u klubu, i dodjes u situaciju da ode kad mu istekne ugovor.

Takodje nadam se da cemo uspeti da uzmemo, barem nesto, na Donaldu i LeTaleku. Ako i oni odu za oprost dugova i papire to je jasan znak da nam je poslovanje kluba i dalje jedna velika nula i da konstantno gubimo na svim igracima koje dovedemo.

Ван мреже Filip01

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +11/-0
« Одговор #79 послато: 23 Мај 2017, 14:02:52 »
Ljudi, ja sam iz Kraljeva i odgledao sam skoro 100 njegovih utakmica za Slogu.Ovde je igrao dosta utakmica na desnom beku i zaista vrhunski je igrao. Cak je igrao i na poziciji zadnjeg veznog, takodje odlicno. Mogu da vam kazem da je neverovatno fizicki pripremljen i da je rec o velikom radniku koji ce dati sve od sebe svih 90 minuta. Svakako, jedna od najboljih, ako ne i najbolja opcija iz nase lige.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum