Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
414 (81.8%)
Не
92 (18.2%)

Укупно гласова: 506

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
72 (84.7%)
Не
4 (4.7%)
Све једно је
9 (10.6%)

Укупно гласова: 85

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
68 (41.5%)
Да имате право гласа
34 (20.7%)
Попусти на артикле ККЦЗ
8 (4.9%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
2 (1.2%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
20 (12.2%)
Да имате ексклузивне клупске информације
30 (18.3%)
Не интересује ме чланство
2 (1.2%)

Укупно гласова: 89

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 82611 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи acads

• Члан КК
  • Поруке: 351
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +254/-89
Ceka se plata za uplatu...

Treba angazovati Teodosica, Bobija, Kalinica, Milicica itd itd...
Nek uplate nesto i nek pozovu ljude da urade isto.

Ne bi bilo lose da se proba na nekoj utakmici da prodju ljudi sa kesama kao za humanitarne akcije pa da se ceo skupljeni iznos uplati. Tako ljude ne bi bilo sramota da daju po 100 din a i ne cimaju se do poste/banke.

Treba i nasi iz kluba da se oglase, igraci, Radonja, Covic... Ristovic na twitteru da pise za akciju itd...

На мрежи Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.933
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +2038/-677
  • Само за Тебе и једино Тебе...
Па, сад, мало је незгодно да тражиш да ти акцију промовише неко коме се дугују паре, а још незгодније ако је из актуелног играчког или стручног кадра на коме желиш и будућност да градиш.

Али, да клуб треба много активнији да буде, треба.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.086
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +2886/-551
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
Људи морате да схватите да је ово акција навијача, а не клуба. Кроз сарадњу са клубом која би убрзо (мислим до краја недеље) требало да буде додатно интензивирана, ми ћемо се трудити да акцију издигнемо на један озбиљнији ниво.

Посао клуба није да организује кесе у које ће се донирати за време утакмица већ да се константно тражи и развија модел финансирања, јуре нови спонзори, ради на акцији чланства доста више него сада. Од понедељка креће претпродаја сезонских, ту клуб очекује уплив свежег новца, па нека се потруде да продаја сезонских иде још боље и приход буде већи.

Плус ово што каже Боканегра.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.363
  • Activity:
    16.5%
  • Репутација: +638/-550

На мрежи acads

• Члан КК
  • Activity:
    2.5%
Посао клуба није да организује кесе у које ће се донирати за време утакмица
Mislio sam da delije organizuju kese kao sto je radjeno milion puta do sad na stadionu. I uplati se sve, donor: delije sever

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.086
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +2886/-551
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
Mislio sam da delije organizuju kese kao sto je radjeno milion puta do sad na stadionu. I uplati se sve, donor: delije sever
Делије брате кад организују такве акције они то раде да би подржали хуманитарне акције своје донације.

На мрежи milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.404
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +994/-515

Imamo finale play offa za manje od 10 dana, zna se da ce biti besplatan ulaz,idealna prilika da ljudi plate donaciju kada vec za dz gledaju dve utakmice minimum. Kutije, kese, dzakovi, flajeri sa obavestenjem o broju racuna nije bitno. Bice 5,000 navijaca nasih na svakoj utakmici,pa neka svako da po 250 dinara po utakmici pa je vise nego dovoljno da se skupi od navijaca za taj dogadjaj.

На мрежи acads

• Члан КК
  • Activity:
    2.5%
Pa to sam i mislio.. znam da je za humanitarne akcije, ali ovo je podrska klubu direktna. Sto kaze milvoki ulaz na PO je dzabe pa nek daju ljudi neki kes tada, zna se gde ide...

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.661
  • Activity:
    10.33%
  • Репутација: +1850/-713
  • трибинаш
Па, сад, мало је незгодно да тражиш да ти акцију промовише неко коме се дугују паре, а још незгодније ако је из актуелног играчког или стручног кадра на коме желиш и будућност да градиш.

Али, да клуб треба много активнији да буде, треба.

Мислио сад да не пишем, да не "мрачим", али кад си ти овако пробио лед  :srbinosm: Како да ти Тео и Калина промовишу акцију, а играју у противничким клубовима...  :stidljiv:

Миљанко је лепо написао. Ово је акција навијача! И таква треба да остане...

...док руководство/маркетинг/ко год из клуба не укапира шта и како треба правилно и исправно да ради. 

Ван мреже Ivan Martinovic

• Члан ФК
  • Поруке: 151
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +56/-141
Da li su oni podaci za doniranje iz inostranstva na sajtu kluba i paypal dve različite stvari?Ako jesu treba da se napiše onaj mail za paypal donacije na istoj toj stranici,jer koliko vidim trenutno ga nema.

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.668
  • Activity:
    26.67%
  • Репутација: +4255/-8920
  • "реалиста"
Опа, одједаред израелски бог истине постаде цењен међ Циганијом.

Ван мреже dejanbgd

• Члан клуба, пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 899
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +808/-286
Bilo bi lepo da neko odradi baner za akciju za naslovnu stranu foruma.

На мрежи milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.404
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +994/-515
Dok nase burekdzije cute ima ko ce da prenese glas o akciji www.eurohoops.net.

Ван мреже kan

• Члан КК
  • Поруке: 115
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +63/-51
Ljudi ovde sipaju imena koga bi trebalo pozvati da podrzi i afirmise akciju.Jutros sam poslao poruke Rakocevicu,Kalini i Marku Perovic.Ukratko im objasnio o cemu se radi i zamolio da sire dalje jer njihova rec ipak ima neku tezinu.Zato ljudi saljite sami poruke svakom ko moze da pomogne sada ili u buducnosti,onome ko moze da pokrene druge, cijoj se reci veruje da je ovo akcija pokrenuta iz srca.Nemojte samo predlagati uticajne Zvezdase i cekati da to neko drugi uradi.Saljite,placite,molite jer samo od nas i nase istrajnosti zavisi da li ce i kom obimu ova akcija dati i davati rezultate. :ziveli2:

P.S 5.juna pocinje pretprodaja sezonskih.Eto jos jedan nacin da se odmah pomogne klubu
« Последња измена: 31 Мај 2017, 12:44:54 kan »

Ван мреже NikolaP

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 68
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +20/-22

Ван мреже AKile

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 30
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +25/-0
Evo ga napokon i b92 sa objavom akcije. Par nas im je slalo mailove, ocito da je urodilo plodom

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.112
  • Activity:
    26.17%
  • Репутација: +1794/-1001
Evo ga napokon i b92 sa objavom akcije. Par nas im je slalo mailove, ocito da je urodilo plodom

I odmah grobljanski komentari, jebote kao sekta su. Probacu da ih kecam malo, ako vidite nick John Terry to je od mene, mada mi retko objave :)

Ajde da odbranimo nasu akciju i na portalima.

Ван мреже AKile

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 30
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +25/-0
Da naravno da su svugde, samo je problem sto i ako se kulturno izrazis i napises komentar, ovi iz b92 nece ni objaviti, a ove njihove divljacke na keca :duplizid:

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.112
  • Activity:
    26.17%
  • Репутација: +1794/-1001
Objavili mi... ma samo ti njih kecaj tamo, i po mogucstvu sto vickastije. Jebi u bolestan orkovski mozak te budale.

Ван мреже hardest

• Члан КК
  • Поруке: 703
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +729/-64
Mi barem to objavimo, pa preko računa, pa ko koliko, a ne pravimo "maturski susret generacija" , pa kroz karte koje i inače tamo retko ko plaća....

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum