Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
410 (81.8%)
Не
91 (18.2%)

Укупно гласова: 501

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
37 (88.1%)
Не
2 (4.8%)
Све једно је
3 (7.1%)

Укупно гласова: 42

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
35 (44.3%)
Да имате право гласа
19 (24.1%)
Попусти на артикле ККЦЗ
5 (6.3%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
0 (0%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
7 (8.9%)
Да имате ексклузивне клупске информације
13 (16.5%)
Не интересује ме чланство
0 (0%)

Укупно гласова: 43

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 78400 пута)

andrijad и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Deki-Red Star

• Пријатељ РСБ, Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 368
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +283/-245
« Последња измена: 12 Септембар 2017, 01:18:40 Deki-Red Star »

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.221
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +1919/-20747
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
RSB kladionica pravi pauzu do pocetka evro lige. Do sad smo uplatili 18050 dinara tako da prvi deo nase akcije mozemo smatrati uspesnim.

Svaka Vam cast i hvala, hvala i svima ostalima sto ste se potrudili da ispratite DiD na najbolji moguci nacin.

Ван мреже Adi88

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 76
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +36/-49
Mislim da ce nakon danasnjeg kliringa biti oko 150 uplata minimum,mozda se cifra bude vrtela i oko 200,sto je strasno dobar broj...
Fakticki,skupili smo 1/4 donacija u jednom danu,sto je pravi pokazatelj da sve mozemo kada hocemo,slozni i raspolozeni da pomognemo!!! :icon_svi:
Mozda je akciji doprineo i dolazak naseg Pere,legende naseg kluba i evropske kosarke... :biggrin:
Sto se mene tice,5 ljudi je uz moj "mali" trud doniralo,uz mene naravno,od koga su 3 nova donatora,i time sam licno presrecan i prezadovoljan...
A svima ostalima koji su donirali,jedno veliko HVALO BRACO CIGANI I NAKLON DO PODA!!! :bravo: :aplauz: :hail:

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.634
  • Activity:
    15.33%
  • Репутација: +1792/-701
  • трибинаш
Mislim da ce nakon danasnjeg kliringa biti oko 150 uplata minimum,mozda se cifra bude vrtela i oko 200,sto je strasno dobar broj...
Fakticki,skupili smo 1/4 donacija u jednom danu,sto je pravi pokazatelj da sve mozemo kada hocemo,slozni i raspolozeni da pomognemo!!! :icon_svi:
Mozda je akciji doprineo i dolazak naseg Pere,legende naseg kluba i evropske kosarke... :biggrin:
Sto se mene tice,5 ljudi je uz moj "mali" trud doniralo,uz mene naravno,od koga su 3 nova donatora,i time sam licno presrecan i prezadovoljan...
A svima ostalima koji su donirali,jedno veliko HVALO BRACO CIGANI I NAKLON DO PODA!!! :bravo: :aplauz: :hail:

Off Topic
Поставите слике уплате на теми ИДЕНТИФИКУЈ СЕ СА КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПОСТАНИ ПРИЈАТЕЉ КК како би добили статус "Пријатељ КК" или "Члан КК", као и приступ делу за чланове клуба.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 204
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +77/-53
  • Još jedna pobeda i titula
Ima li rezultata od juče? Nestrpljiv sam...

Ван мреже Adi88

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    7.67%
Off Topic
Поставите слике уплате на теми ИДЕНТИФИКУЈ СЕ СА КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПОСТАНИ ПРИЈАТЕЉ КК како би добили статус "Пријатељ КК" или "Члан КК", као и приступ делу за чланове клуба.

Džone brate,pokušao sam jednom,nije mi baš išlo to postavljanje slike,ili sam mnogo mator,smotan ili glup... :facepalm:
Ili sve zajedno... :facepalmanimation:

Ван мреже Rabotnik

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 36
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +52/-3
Колико видим на сајту јуче је уплаћено 108 донација, али треба сачекати да се данас прикажу уплате које су легле послеподне.
Имам и једну примедбу (предлог).
Ја сам до сад уплатио више пута донацију плус сам донатор и преко групе РСБ кладионица.
Сваки пут добијем на исту мејл адресу потврду о уплати са сајта КК Црвена Звезде што даје опцију организаторима акције да свима нама пошаље додатне информације о новим идејама и догађајима
Да не пратим тему на овом форуму не бих знао за 11. септембар а то је могло лако да се предупреди на тај начин.

Само напред, сви смо ту да помогнемо нашем клубу!

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 290
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +486/-50
Ima i spojenih uplata, tako da je juce bilo evidentirano oko 115 donatora.

Oko 17h ocekujte rezultate. Mozda naknadno bude nekih korekcija zbog uplata iz dijaspore, ali to je to.

Svakako sjajan rezultat, dosadasnji rekord je visestruko nadmasen.

A i donirana je fina svota novca jer je bilo i "jacih" uplata.

Nadam se da ce ova akcija "200 iz meata" samo da nas dodatno motivise da akciju DiD podignemo na jos visi nivo.

Priblizili smo se znacajno broju od prvih 1.000 donacija.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.298
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +622/-537
Bravo Cigani. Jučerašnja akcija je za  :aplauz:

Ван мреже Adi88

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    7.67%
Bravo Cigani. Jučerašnja akcija je za  :aplauz:

Sad videh na sajtu kluba u tabeli donacija,svi zajedno smo skupili oko 250 donacija ako umem da brojim... :hail:
Ovo je stvarno fantasticna vest,presrecan sam sto imamo takve odane navijace koji znaju da prepoznaju trenutak u kojem je njihov klub... :bravo:

Ne zovu nas dzabe CIGANI LUDACI !!!  :icon_svi:

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.774
  • Activity:
    64.33%
  • Репутација: +5431/-2055
Ne verujem dok ne objavi RSB :travka:

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Activity:
    3.33%
SJAJNE VESTI !!! 260+ UPLATA 11.09.2017. !!!

Višestruko je nadmašen broj donacija u jednom danu. Do sada je evidentirano 260 uplata izvršenih 11.09.2017. godine, a očekujemo da se ovaj broj još malo uveća jer može da se desi da neke uplate iz dijaspore kasne još koji dan.

Velika zahvalnost svakom donatoru na ovom neverovatnom uspehu koji smo zajedno postigli. Učinili smo ponosnim klub, ljude zaposlene u njemu, igrače i struku; ali ovo je pre svega na ponos svih nas navijača koji živimo za ovaj klub i nesebično mu poklanjamo sebe svakog dana.

Mislim da ni sami nismo svesni koliko smo veliku stvar uradili za klub i samu akciju "Doniraj i dominiraj". Ovo je pozitivan impuls koji nam je bio potreban pred početak sezone.

Dostigli smo 965 donacija, međutim treba istaći da pojedine donacije treba da se razdvoje jer je bilo više donatora koji su izvršili jedinstvenu uplatu. Nedostaje nekoliko uplata da pređemo cifru od prvih 1.000 donacija!

NAPOMENA: U tabeli uplata se donacije izvršene 11.09.2017. posle 17h ( vreme preseka uplata zavisi od banke do banke u kojima je uplaćivano) vode pod datumom 12.09.2017., ali smo ih mi obračunali u ukupan zbir uplata izvršenih 11.09.2017. godine!

PS Očekujte da narednih dana kada uredimo tabelu i razdvojimo uplate izbacimo precizne podatke o broju uplata iz Srbije i inostranstva, kao i podatke koliko je novih a koliko postojećih donatora uzelo učešće u ovoj mini akciji "200 iz mesta" u okviru akcije "Doniraj i dominiraj".

Sve uplate na linku - http://www.kkcrvenazvezda.rs/tabela-uplata.html

#Donirajidominiraj

« Последња измена: 12 Септембар 2017, 17:52:09 vuk peksmi »

Ван мреже saša valjevo

• Члан ФК
  • Поруке: 900
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +229/-208
Uplata br.858.
Predlog da se svakog prvog ponedeljka u mesecu obara rekord u broju donacija.

Ван мреже Adi88

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    7.67%
Uplata br.858.
Predlog da se svakog prvog ponedeljka u mesecu obara rekord u broju donacija.

Podržavam imenjakov predlog,a svaki donator da dobije bar jedno Valjevsko pivo zauzvrat !!!  :ziveli2:
Teo kao veliki Zvezdaš i Valjevac neka pomogne sa nekom donacijom za to pivce hehe... :travka:
Šalu na stranu,to bi bila odlična ideja,svaki prvi ponedeljak u mesecu 200 kinti klubu...
Može i neka anketa braćo,da se prebrojimo oko ovog predloga?

Ван мреже djura.net

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +4/-4
Nije los predlog, ali mislim da postoji opasnost da ne bude donacija drugim danima nego da ce svi cekati bas taj ponedeljak.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.090
  • Activity:
    39.17%
  • Репутација: +559/-565
  • Samo sloga Delije spasava
Ne znam da li sam propustio, sta bi sa uplatom izraelskog novinara? Jel uplatio i koliko?

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Activity:
    3.33%
KLUB NAGRADJUJE SEZONCE I DONATORE!!!

Crvena zvezda mts i Lokomotiva - obaveštenje

KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike novih sezonskih ulaznica i učesnike akcije "doniraj i dominiraj" da će za njih biti slobodan ulaz na utakmicu Crvena zvezda mts - Lokomotiva Kubanj koja se igra u subotu od 18 sati u Beogradu.

KK Crvena zvezda mts u subotu sastaće se sa ekipom „Lokomotive" iz Krasnodara.

Meč će se igrati u dvorani „Aleksandar Nikolić" a za ovu priliku, pred odlazak ekipe na turnir na Kritu (Olimpijakos, Makabi, UNICS), KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike sezonskih ulaznica i učesnike u akciji „Doniraj i dominiraj" , da će za njih, ulaz na za utakmicu sa Lokomotivom slobodan.

Ovim, KK Crvena zvezda mts želi da se zahvali svima koji su na više načina pokazali da veruju u to što radi klub, o čemu govori i podatak o broju prodatih sezonskih karata u predsezoni, ali i sredstva koja ljudi koji vole Crvenu zvezdu samoinicijativno prikupljaju već mesecima kroz akciju „Doniraj i dominiraj".

Zato KK Crvena zvezda mts i na ovaj način želi da im se zahvali.

Utakmica Crvena zvezda mts – Lokomotiva Krasnodar igra se u subotu od 18 časova u dvorani „Aleksandar Nikolić",a o načinu ulaska na ovu utakmicu vlasnika sezonskih ulaznica i učesnika akcije „Doniraj i dominiraj" klub će informisati sve zainteresovane, kroz sve klupske digitalne platforme u petak.

KK Crvena zvezda mts

Ван мреже optimista

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 921
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +296/-92
Na koji nacin ce se utvrdjivati da je neko donator?

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Activity:
    3.33%
Ne znam da li sam propustio, sta bi sa uplatom izraelskog novinara? Jel uplatio i koliko?

Uplata pod njegovim imenom nije pristigla, medjutim postoji nekoliko anonimnih uplata gde ne znamo donatore.

Svakako smo mu zahvalni na reklami akcije DiD, jer vecina nasih novinara nije nasla za shodno da to uradi.

Licno sam istrazivao i brojao tekstove o akcijama "Grobari za nas" i "Pucisti", gde je u svim medijima ispisano preko 250 tekstova, svi afirmativnog tipa. Od silne pompe i fondacija ostala je samo misterija gde je zavrsio prikupljeni novac.

Za razliku od akcije DiD gde je klub transparentno objavio racune, dinarski i devizni, i gde klub gotovo svakodnevno azurira pristigle uplate na zvanicnom sajtu i unosi imena i iznose donatora, u slucaju Partizana su navijaci napravili fondacije i otvorili racune koji nemaju veze za Partizanom i zato je cela ta prica bila osudjena na propast i pored onolike pompe i reklame.

Zato ne zelimo da skupljamo sami pare u kutijama, dzakovima ili da otvaramo sami racune u okolnim drzavama. Ova akcija mora da ostane transparentna i priliv novca mora da bude pod direktnom kontrolom kluba. Uvodjenje SMS broja mozda moze biti opcija u perspektivi ako klub uspe da dogovori dobre uslove i ako svi mi procenimo da to moze da pogura akciju DiD i podigne je na visi nivo.

@optimista Pise u tekstu da ce klub sutra da obavesti javnost oko ulaska na ovaj mec. Svako nov ko donira danas, sutra moze sa  tom uplatnicom da prisustvujemecu u subotu.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 247
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +183/-35
  • Члан клуба Звезда ми је све
Vreme je za rekapitulaciju mini akcije "200 iz mesta".
Akcija je najavljena za ponedeljak da bi omogućili više vremena (petak popodne-ponedeljak veče) za doniranje svim navijačima koji žele da se uključe u mini akciju "200 iz mesta".
Tako ćemo u rezultat iste računati period 08.09.-12.09. i planiramo da i naredne mini akcije budu ponedeljkom.
Razlog za 12.09. je povratna informacija većine donatora, koji se u tabeli donacija našli sa datumom 12.09. da su uplatili donaciju u pošti 11.09.
Da pređemo na cifre:
Imamo dve zbirne donacije koje se ne mogu prepoznati kao zbirne u tabeli donacija:

Mini akcija je iznedrila ukupno 274 donacija.  :aplauz:
Iznosi u valutama: 109.661,80 din, 737 EUR, 86,55 USD i 50CHF, što u zbiru iznosi 1.770 EUR.
Veoma smo zadovolnji rezlutatom mini akcije i trudićemo se da već u sledećoj podignemo lestvicu na viši nivo.
Grudva se kotrlja...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum