Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
435 (82.1%)
Не
95 (17.9%)

Укупно гласова: 530

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
129 (84.3%)
Не
7 (4.6%)
Све једно је
17 (11.1%)

Укупно гласова: 153

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
109 (37.6%)
Да имате право гласа
67 (23.1%)
Попусти на артикле ККЦЗ
18 (6.2%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
3 (1%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
39 (13.4%)
Да имате ексклузивне клупске информације
49 (16.9%)
Не интересује ме чланство
5 (1.7%)

Укупно гласова: 159

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 94559 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 310
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +135/-84
  • Još jedna pobeda i titula
Bilo je govora da će donatori dobijati članske karte, za neki iznos uplate.
Mene to zanima zbog klinaca...njima ta članska baš znači. Oni to jako doživljavaju.
Ima li neko info?

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 328
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +535/-62
@Zvezdaš BL, iskreno ne znam da li ce i kada biti to realizovano. Bilo je nekoliko sastanaka na tu temu i obecanja da ce clanske karte biti odradjene, medjutim nije doslo do realizacije jos uvek.

Tu postoji nekoliko problema, pre svega finansijske prirode, jer je izrada cipovane clanske karte izuzetno skupa, plus troskovi slanja koji su za inostranstvo ogromni.

Neki moj predlog je da se za donatore odrade obicne clanske bez cipa, a da za vise nivoe clanskih idu cipovane clanske i da se clanske preuzimaju u prostorijama kluba ili da se placa preuzimanje kurirskoj sluzbi od strane donatora.

Svakako smo imali clanske za studente, ucenike, penzionere, klasicne i zvezdas+ clanske, znaci nekoliko razlicitih nivoa clanskih i razlicita je bila vrednost svake od njih. Ovako bi se samo uvele jos donatorske clanske karte.

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 328
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +535/-62
Ono sto je pohvalno i nadamo se korisno za akciju su reklame koje su se vrtele u Pioniru na sinocnoj utakmici, gde je vise puta reklamirana akcija DID. Ovako se polako brendira akcija, postaje prepoznatljiva prica.

Nadamo se da ce ovo dodatno da utice na ljude da uplate i simbolicno podrze akciju, ali da nas bude sto vise.

Ван мреже ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 370
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +113/-77
  • У срцу моме живиш само ти
Što se tiče Search Engine Optimizacija, ne mogu da dam precizan odgovor u ovom trenutku, jer su to pre za mene radili drugi i to se plaća.
Ako imaš neki tehnički predlog, možeš ga poslati meni u PP.

... ili da se sada kada imam više vremena izrazim tehnički preciznije:

META tagovi koje koristi Google za pretraživanje su već u HTML kodu, ali ne verujem da će nas to u Google pretragama postaviti ispred Kurira.
Oni koji znaju kako se to postiže, to i naplaćuju.

Ван мреже milan

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 170
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +142/-111
  • Љубав си ми једина!
Најзад на зиду!

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Ван мреже djura.net

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +9/-7
jes jedna moja skromna donacija za oktobar mesec je uplacena.
bude jos.

Ja sam godine proveo sa tobom!

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 310
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +135/-84
  • Još jedna pobeda i titula
@Zvezdaš BL, iskreno ne znam da li ce i kada biti to realizovano. Bilo je nekoliko sastanaka na tu temu i obecanja da ce clanske karte biti odradjene, medjutim nije doslo do realizacije jos uvek.

Tu postoji nekoliko problema, pre svega finansijske prirode, jer je izrada cipovane clanske karte izuzetno skupa, plus troskovi slanja koji su za inostranstvo ogromni.

Neki moj predlog je da se za donatore odrade obicne clanske bez cipa, a da za vise nivoe clanskih idu cipovane clanske i da se clanske preuzimaju u prostorijama kluba ili da se placa preuzimanje kurirskoj sluzbi od strane donatora.

Svakako smo imali clanske za studente, ucenike, penzionere, klasicne i zvezdas+ clanske, znaci nekoliko razlicitih nivoa clanskih i razlicita je bila vrednost svake od njih. Ovako bi se samo uvele jos donatorske clanske karte.
Nečipivane juniorske članske bi bile sasvim OK.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.556
  • Activity:
    63.83%
  • Репутација: +714/-823
  • Samo sloga Delije spasava
Obicne kartice su oko 200 dinara, sa cipom da li neko ima informaciju?

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.445
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1028/-573
Obicne kartice su oko 200 dinara, sa cipom da li neko ima informaciju?

Oko 7 eur je cena izrade cipovane kartice. Cipovana ima smisla ako je klub povezan sa sponzorima pa na personalizovanu cipovanu clansku kartu mozes da ostvaris popust kod IDEA, MTS, PIONIRA, Huawei itd, dok to ne zazivi tj ako zazivi, cipovane kartice nemaju svoju svrhu na ovu cenu kostanja.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 288
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +199/-38
  • Члан клуба Звезда ми је све
Promocija akcije "Doniraj i dominiraj" od strane našeg plejmejkera Nikole Radičevića

Košarkaši Crvene zvezde su u sredu 05.10. prodavali sezonske ulaznice ali i informisali zainteresovane Zvezdaše o akciji koju su pokrenuli navijači kluba - KK Crvena zvezda - Doniraj i dominiraj. 

Nikola Radičević se zahvaljuje svim navijačima koji na ovaj način pokazuju ljubav prema klubu i privrženost Crvenoj zvezdi!

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +257/-22

Probao sam na stranama Sponzori šampiona,nisam dobio nikakav odgovor,pa reko da probam ovde.Radi se o našem sponzoru,jednom od najznačajnijih sudeći po broju reklama u hali i prostorijama kluba.Turski medicinski koncern Acibadem.Šta je ono što je meni nejasno?
       Respektabilni medicinski koncern je jedan od značajnijih sponzora kluba,a klub uredno plaća ne male troškove iz oblasti u kojoj navodno imamo sponzora.
       Pa još se sredstva iz akcije D i D troše na negu povređenih igrača,bandaže.
    U izveštaju kluba o trošenju sredstava iz naše akcije za mesec jun između ostaloga stoji:
   Atlas bolnica:113.000 dinara(medicinska nega za povređene igrače)
   Medisport:    200.000 dinara(sredstva za bandažiranje igrača)
    Za jul mesec ponovo Medisport 200.000 din(bandaže)
    Mislim da svaki donator,bez obzira koliko je uplatio,ima pravo da postavi pitanje i da se razjasni i da odgovor na ovo.Kako je moguće to da ti je sponzor medicinski gigant,a ti istovremeno plaćaš usluge drugim firmama iz te oblasti?Totalno nejasno.
     Zamislite situaciju da vam je sponzor npr.Er Srbija,a vi plaćate karte drugoj kompanij,a relaciju koju plaćate pokriva vaš sponzor.I još sve to plaćate novcem iz donacija navijača.
    Ili sponzor vam je Pežo,a vi iznajmljujete BMW ili Reno i to uredno plaćate.
        Da bi ova akcija bila uspešna,neophodno je potpuno poverenje između navijača koji doniraju i kluba.Poverenje se neće steći zabijanjem glave u pesak,nego iskrenim i poštenim odnosom.Nadam se da klub može da da logičan odgovor i objašnjenje za ovo oko Acibadema,i šta je obaveza tog Acibadema prema klubu.Kakav je to sponzor,kada klub mora da troši ne mala sredstva na medicinske usluge.
     Ovo sve pišem pošto mi je mnogo stalo da akcija bude dugoročna i sve uspešnija.Dobio sam ovo pitanje za Acibadem od nekolicine ljudi koji prate forum i akciju,i potencijalni su donatori.Mora da se razjasni,stvarno je nejasno.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    2%
tokyo, odgovor na pitanje koje si postavio treba da da klub.

A ja ću izneti moje mišljenje:
Medicinski konern Acibaden funkcioniše kao i bilo koji naš Klinički centar, razlika je samo da li je privatni ili društveni.
Pretpostavljam da su u okviru sponzorskog Ugovora definisani pregledi doktora specijalista koje taj koncern može da pruži.
U Srbiji kada se neko razboli ili neko blizak, brzo se raspitaš i saznaš koje najveći stručnjak u toj oblasti. Kod njega uglavnom  možeš brzo zakazati pregled samo u privatnoj praksi, znači da platiš.
Ugovorom je verovatno definisano da mi te preglede za igrače ne plaćamo.
Da je taj koncern iz Srbije, bilo bi razloga da pitaš zašto je plaćeno Atlas bolnici iznos za medicinsku negu. U našem slučaju, kada je koncern u inostranstvu, veći su troškovi transporta i boravka povređenog igrača u inostranstvu, u odnosu na uplaćeni iznos za medicinsku negu u Beogradu. S obzirom da nam pare ne padaju sa neba, vodi se računa o svakom dinaru.
S druge strane, ako igrač želi da operiše npr. ukrštene ligamente kod doktora iz npr. Nemačke koji ima dobre rezultate sa oporavkom igrača nakon operacije, klub se dogovara sa igračem i šalje ga kod tog doktora, iako taj doktor ne radi u koncernu sponzora.
Što se bandaža tiče, svaki Klinički centar plače na količinu novca koji se troši na potrošni materijal;: zavoji, bandaži, igle i ostalo.
Ako želimo da se rešimo tog troška, treba da pronađemo malog sponzora - distributera bandaža.
Ni jedan Klinički centar ne donira potrošni materijal već preglede svojih specijalista.

Izuzetno poštujem tvoj trud da pomogneš akciju i zato dajem ovako opširno moje mišljenje.
Ovom DiD timu, koji se bori u akciji možete da prigovorite bilo šta, osim maksimalnog truda da se akcija vodi transparentno.
Sajt, koji smo dugo najavljivali, napravljen je da bi svaki donator iz pojedinačne i zbirne donacije pronašao svoje ime i prezime u tabeli donatora i da može da bude zadovoljan da je on uradio nešto lepo i korisno za klub.

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +257/-22
  @Jakim

Naravno da na ovakva pitanja klub treba da pruži odgovor.Još jedanput da ponovim svaka čast i respekt tebi i celoj ekipi na trudu i iskrenom požrtvovanju za akciju.Da svi ljudi u klubu rade na taj način kao vi,ne bi bilo nikakvog problema.Nipošto nisam mislio da neko od navijača treba da daje odgovore na ova pitanja.
    Imate punu podršku kao i prvoga dana akcije,svi smo u istom timu i na istom zadatku,srećno

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    2%
Bravo momci, maksimalno ste se borili. :aplauz:
Sutra plaćam donaciju za po jedno piće oporavka dok se vraćate u Beograd na meč u nedelju.
Kad pomislim da već u nedelju igraju protiv Budućnosti,  prvi cilj naših donacija bi trebalo da budu čarter letovi.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    63.83%
Koliko kosta carter let npr za sinocnju destinaciju?

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
Koliko kosta carter let npr za sinocnju destinaciju?

Covic je to pricao kod Edina, otprilike, prosecno jedan carter let je 40 000 evra. Prosle sezone je gostovao. Secam se toga da je pricao, da mnogi idu iznajmljenim letom, samo mi redovnim linijama.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    63.83%

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.029
  • Activity:
    25.33%
  • Репутација: +313/-196
Covic je to pricao kod Edina, otprilike, prosecno jedan carter let je 40 000 evra. Prosle sezone je gostovao. Secam se toga da je pricao, da mnogi idu iznajmljenim letom, samo mi redovnim linijama.

За Уникс је рекао нпр да би коштао 90000 евра.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
За Уникс је рекао нпр да би коштао 90000 евра.

Bas tako. Ok, ovo je bilo prosecno 40k evra. Naravno da ako letis u bozju mater Kazanj, onda ce kostati vise. Verovatno i sami avioni koji se iznajmljuju nisu isti za krace i duze destinacije.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    2%
Približava se prva utakmica EL ove sezone u Beogradu.
Treba nam Vaša pomoć.
Potrebno nam je da nam pošaljete u pp kontakte štamparija koje drže osvedočeni zvezdaši za koje znate da bi nam pomogli oko štampanja potrebnog materijala za tu utakmicu.
U interesu nam je da dobijemo besplatni materijal.
Svaka od štamparija neka sama odluči o količini materijala koji može da nam odradi.
« Последња измена: 14 Октобар 2017, 23:35:10 Jakim »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum