Анкета

Да ли сте задовољни радом Владана Милојевића

Да
608 (99.5%)
Не
3 (0.5%)

Укупно гласова: 611

Аутор Тема: Владан Милојевић и стручни штаб  (Прочитано 107202 пута)

Nejc, СрбМКД, chee, Valter Zenga, Zyxel, Звездалеee, Kendrick Lamar, ranik, Ljuba 73, Ludi и 4 гостију прегледају ову тему.

На мрежи daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.364
  • Activity:
    11.17%
  • Репутација: +1509/-1509
Одг: Владан Милојевић и стручни штаб
« Одговор #1360 послато: 11 Август 2017, 09:04:54 »
Dok mi na ovoj temi pišemo o smajlijima, ženama i bivšim trenerima(kao primeru kako ne treba) dobro je.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.887
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +1429/-497
« Одговор #1361 послато: 11 Август 2017, 13:41:50 »
Треба спомињати (не)рад од раније. Зато што учимо на грешкама, тј. тако се најбоље учи. Било би још боље да је на туђим грешкама, али шта је ту је. И треба правити паралелу у свим сегментима, где смо били и где смо сад. Да се види да ли напредујемо или не. Наравно, ако се пише искључиво само о бившим тренерима, онда на одговарајућој теми.

Off Topic
Иначе је daco82 био један од малобројних који је на време увидео грешку. Притом бивао пљуван најстрашније због тога од већине. Која после није смела ни да призна грешку. Тако да ја стварно не видим шта је проблем са његовим писањем. Да су и остали видели као и он на време, можда нас и не би задесило све што нас је задесило у прошлој сезони.

Ван мреже delija034

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +7/-25
« Одговор #1362 послато: 12 Август 2017, 13:14:05 »
Vidim konferenciju je vodio Kosanovic, jel ima neko informaciju oko Milojevica? Jel ce voditi ekipu protiv Bačke?

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 547
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +182/-112
« Одговор #1363 послато: 12 Август 2017, 13:16:28 »
Vidim konferenciju je vodio Kosanovic, jel ima neko informaciju oko Milojevica? Jel ce voditi ekipu protiv Bačke?

Hoce, rekao je Kosanovic na pocetku, bice na klupi sutra Miloje.

Ван мреже MladjaGangster

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 59
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +65/-25
« Одговор #1364 послато: 12 Август 2017, 13:46:01 »
Nadam se da je trener Milojevic dobro. Kada je izlazio sa stadiona Radnika, isao je jedva uz pomoc kolega uz vrlo bolnu grimasu na licu. Mislim da je usinuo ledja...

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.972
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +14583/-13424
« Одговор #1365 послато: 15 Август 2017, 10:01:28 »
Mnogo je vazniji rad i predanost od imena i prezimena. Ovo drugo je posledica ovog prvog.

Nadajmo se da ce Vladan sastaviti kvalitetan strucni stab koji ce da stvara igrace, ekipu, tim. Nadam se da cemo dobiti fudbalskog Dejana Radonjica. Rad, rad, rad i samo rad.

Nadajmo se da ce napraviti dobar odabir igraca koji ce da konkurisu za tim, koji ce u timu biti kompatibilni i koji ce napraviti dobar rezultat.

Nadajmo se da cemo vec na zimu produziti ugovor sa Vladanom Milojevicem i da ce nas sve obradovati.

Pricao sam nedavno sa Miodragom Profom Radanovicem (tvorac generacije 84') koji mi je nakon utakmice Zvezda - Radnicki rekao da samo jedan covek treba da preuzme zvezdu. To je covek koji fenomenalno razume igru, koji izvanredno postavlja taktiku, koji radi bez odmora i koji je apsolutno autonoman u svom radu odnosno koji ne dozvoljava da mu bilo ko bilo sta namece ali koji je spreman da svakoga saslusa. Rekao je da je izuzetno normalan i prizeman covek, jako realan. Smatrao je da bi za Zvezdu najbolje bilo da nas preuzme Vladan Milojevic istakavsi mi tada da misli da nema sanse da se to desi iz vise razloga.

E pa desilo se.

Moram da citiram samog sebe i upis od pre dva meseca.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.302
  • Activity:
    55.17%
  • Репутација: +1350/-1416
« Одговор #1366 послато: 15 Август 2017, 10:05:36 »
 :aplauz:
Bravo majstore

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.283
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +555/-568
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #1367 послато: 15 Август 2017, 10:06:55 »
Skoro sam pričao sa čovekom koji ima neka poznanstva u svetu fudbala pa smo se dotakli i Milojevića i njegovog rada u Čuki. Glede njegove autonomnosti- Nije hteo da forsira Stojiljkovića,po zamisli uprave, već Pavlovića i zbog toga je smenjen. Bar mi je tako taj čovek rekao citirajući jednu osobu na „položaju“ u Čuki.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.818
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +384/-639
« Одговор #1368 послато: 15 Август 2017, 10:47:44 »
Skoro sam pričao sa čovekom koji ima neka poznanstva u svetu fudbala pa smo se dotakli i Milojevića i njegovog rada u Čuki. Glede njegove autonomnosti- Nije hteo da forsira Stojiljkovića,po zamisli uprave, već Pavlovića i zbog toga je smenjen. Bar mi je tako taj čovek rekao citirajući jednu osobu na „položaju“ u Čuki.
Tačno!
nije hteo da forsira ni Mandića (koji se zabavljao sa ćerkom Dir. Adoca, ugurali su ga i u reprezentaciju ali je ovaj ostao pri svom stavu).
Pred finale kupa se posvađao Matijaševićem koji je hteo drugačiju igru i tim...znamo šta je bilo, i od tada nisu u dobrim odnosima, zbog toga je Vlada i otišao u Grčku.

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.283
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +555/-568
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #1369 послато: 15 Август 2017, 10:59:02 »
Tačno!
nije hteo da forsira ni Mandića (koji se zabavljao sa ćerkom Dir. Adoca, ugurali su ga i u reprezentaciju ali je ovaj ostao pri svom stavu).
Pred finale kupa se posvađao Matijaševićem koji je hteo drugačiju igru i tim...znamo šta je bilo, i od tada nisu u dobrim odnosima, zbog toga je Vlada i otišao u Grčku.

Pomenu ti tog koga je ovaj pomenuo. U takvim klubovima,bez tradicije,publike,uspeha..., su igrači roba. Takvo je bilo i objašnjenje za Stojiljkovića,da mu se nabije statistika pošto je već postojalo interesovanje Brage za njega,a ovi,jel'te,od toga,tj.prodaje igrača žive, ali je Milojeviću više odgovarao Pavlović,za koga su,opet,uzeli dobru lovu.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Activity:
    10%
« Одговор #1370 послато: 15 Август 2017, 11:40:02 »
zato njegov Nemanja i neće potpisati ugovor sa njima, zbog SD-a ili šta je već...

jbg, imaju gazdu koji ima brdo love, ozbiljan biznis, voli fudbal, veliki je džek, i voli Jack  :ziveli2: ....ali su se oko njega očigledno sjatili šakali koji su tu videli svoju korist.
Miloje nije taj tip i nije to mogao da trpi.

Ljudi iz struke, okruženja, ljudi iz fudbala su ga odgovarali, savetovali da ne dolazi u Zvezdu u ovom trenutku, da ne napušta lep i siguran posao koji je imao u Grčkoj...i koliko god šablonski zvučalo, jedan zajednički prijatelj mi je kaže da mu je Miloje na to rekao samo-"svi mi isto pričaju, ali Zvezda je Zvezda"!

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.232
  • Activity:
    55%
  • Репутација: +595/-645
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #1371 послато: 15 Август 2017, 13:00:16 »
Ako je  tako jedan veliki  :hail:

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.922
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +720/-476
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #1372 послато: 15 Август 2017, 23:45:31 »
Za ovo vreme koliko je Milojevic tu ono sto mene raduje i sto mi daje nadu da prolazimo i ruse je plan. Do sada Zvezda je evropske utakmice igrala ili nosena publikom ili da se ne izgubi....prvi put posle neznam ni sam koliko godina kad izadjemo na teren ubedjen sam postoji plan .
To mi najjaci utisak i to podrzavam. Koliko je do Milojevica a koliko do ljudi oko njega nemam uvid ali evidentno ideja postoji i tim to sprovodi u delo. Samim tim igraci znaju ko sta gde i kako pa nisu u panici ili da su pogubljeni ko guske u magli vec i deluju sigurniji kad izadju na teren. Krenulo nam je dobro, samim tim pouzdanje je vece i kod igraca i kod trenera a i odmah se i atmosfera popravila.
Sad se vidi koliko je jasna ideja i disciplina vazna. Siguran sam i da se protivnici skautiraju i da se prave analize jer do sada nas niko nije necim iznenadio na terenu. Vidi se i da tokom utakmice dobijaju igraci upustva ali detaljna sto pokazuje da ozbiljno pristupa i temeljitosti.
Jos pre sam rekao da kod nas trener treba platu da zaradi a ne da dobija. Milojevic i njegov tim pokazuju da svoju platu zaradjuju!

Samo napred moze to jos bolje !

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.501
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +2735/-2714
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #1373 послато: 17 Август 2017, 20:27:02 »
Kakav ti je samo minus uvodjenje Milica umesto Radonjica kada smo konacno stvorili koju sansu. Strasna odluka.

Sve se ostvarilo sto se pisalo za Le Taleka u vezi, ali strucni stab ocigledno nije mogao to da vidi.

Nek su jaci 300 puta, ovo danas je sve zbog nasih gresaka.

EDIT: Pesic odlicna odluka, to je trebalo odmah, a ne sa Milicem (bez obzira na asistenciju).

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.922
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +720/-476
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #1374 послато: 17 Август 2017, 21:16:33 »
Milojevicu jos da porastu muda jer jos igramo na ziher, islo se danas na nulu , cak i na minimalan poraz i to se videlo.....ali sto me neopisivo raduje covek nije glup i ako vidi da ne ide menja ali sa logikom i planom.... danas nije islo i sve nakon toga je za pohvalu
Milic - Radonjic je isto dobar potez . iz razloga jer mi jos igru za Radonjica nemamo. njemu treba prostor i dobra lopta, u defanzivi statican, uz Boacea i Kangu koga bole za odbranu trebao nam je Milic pogotovo sto smo padali
Elem da se vratim na Milojevica, na vreme je menjao , nije dizao paniku, i znao sta hoce.....bio spreman i na drugo poluvreme u Beogradu

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Activity:
    4.33%
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #1375 послато: 17 Август 2017, 21:19:41 »
Milojevicu jos da porastu muda jer jos igramo na ziher, islo se danas na nulu , cak i na minimalan poraz i to se videlo.....ali sto me neopisivo raduje covek nije glup i ako vidi da ne ide menja ali sa logikom i planom.... danas nije islo i sve nakon toga je za pohvalu
Milic - Radonjic je isto dobar potez . iz razloga jer mi jos igru za Radonjica nemamo. njemu treba prostor i dobra lopta, u defanzivi statican, uz Boacea i Kangu koga bole za odbranu trebao nam je Milic pogotovo sto smo padali
Elem da se vratim na Milojevica, na vreme je menjao , nije dizao paniku, i znao sta hoce.....bio spreman i na drugo poluvreme u Beogradu

Gde statičan u odbrani, dečko stigao sa centra i presekao njihovu kontru bez faula u drugom poluvremenu, a nije bilo naivno.

Slažem se da za takvog igrača mora biti boljih akcija. Ona saradnja kada je Boaci imao sjajnu šansu je prototip kako treba igrati sa njim. Nadam se da će Rodić pomoći u tome u revanšu.

Radonjić samo treba da postigne gol i oslobodiće se, siguran sam.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Activity:
    10%
« Одговор #1376 послато: 17 Август 2017, 21:23:31 »
Bravo Miloje kraljino jedna!!!

Kakav ti je plus ovaj rezultat nisi ni svestan!

Sa ovakvim rezervnim levim bekom, sa ovakvim igračima u odbrani, bez peavog rezervnog defanzivnog veziste, sa Radonjićem kao najvećim pojačankem.i timom.koji si nasledio a nije ličio ni na šta!!!!!
 :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Da gori Rajko i da dobijemo 1:0....kako samo ti znaš!!!

Bravo majstore!!!!

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.643
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +697/-393
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #1377 послато: 17 Август 2017, 21:27:07 »
Gde statičan u odbrani, dečko stigao sa centra i presekao njihovu kontru bez faula u drugom poluvremenu, a nije bilo naivno.

Slažem se da za takvog igrača mora biti boljih akcija. Ona saradnja kada je Boaci imao sjajnu šansu je prototip kako treba igrati sa njim. Nadam se da će Rodić pomoći u tome u revanšu.

Radonjić samo treba da postigne gol i oslobodiće se, siguran sam.
Ta kontra poništava sve pre i posle toga,jel?

Milojevic nije glup, covek je provalio da su rusi provalili da Andjelko i Radonjic rupa u odbrani..cim su pojacali po desnoj strani da igraju doslo je do rokade gde je Srnic otisao na levu stranu,a Milic na desnu

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.977
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +6673/-3222
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #1378 послато: 17 Август 2017, 21:28:35 »
Владане заборави на пехарка у било којој улози на терену. Заборави на тандем Доналд-Ле Талек у вези. Молим те као брата.

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Activity:
    4.33%
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #1379 послато: 17 Август 2017, 21:28:52 »
A šta pre toga? Šta je Milić zatvorio da nije Radonjić? I to je Milić ušao na 3:1, dakle kada je trebalo da damo gol. Asistirao je on i svaka čast, ali to ne znači da dečko zna da igra fudbal koji je dovoljno dobar za Zvezdu i da treba da ulazi kada jurimo rezultat. Dakle, nije ušao zbog odbrane samo.

Hvala mu za borbu, ali treba imati i znanje.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum