Анкета

Да ли сте задовољни радом Владана Милојевића

Да
615 (99.5%)
Не
3 (0.5%)

Укупно гласова: 618

Аутор Тема: Владан Милојевић и стручни штаб  (Прочитано 108213 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Activity:
    16.17%
  • Репутација: +47/-160
Одг: Владан Милојевић и стручни штаб
« Одговор #1680 послато: 30 Септембар 2017, 22:49:48 »
Da li neko ima sliku Vladana Milojevića iz igračkih dana u Zvezdi? Neko je bio postavio negde, a ja nisam downloadovao, a sad ne znam na kojoj temi, ovu sam celu prečešljao ne mogu da nadjem

<br /><br />

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.209
  • Activity:
    13.17%
  • Репутација: +253/-125
« Одговор #1681 послато: 01 Октобар 2017, 05:16:15 »
« Последња измена: 01 Октобар 2017, 14:06:27 Бели Вук »

Ван мреже Бејли

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 255
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +99/-144
  • Звездо знај да лудо волим те!
« Одговор #1682 послато: 02 Октобар 2017, 15:17:21 »
Mislim da je ovo odgovarajuca tema za to pa zelim da se izjasnim i ja sa mojim misljenjem povoda napada mnogih sa foruma na Terzica nakon jucerasnje objave. Istina je da je Donald zasluzio crveni a isto tako je istina davje Mazic trebao svirati igranje rukom pre gola, Drincicu dati crveni nakon starta nad Jovicicem itd.
E sad, ono sto mnogi ovde ne shvataju da Terzica boli cose za tim, i jednom i drugom stvari koje su se desile. Ono sto on radi je vrsenje pritiska nad sudijskom komisijom, sto nazalost, u drzavi gde je jako lako platiti rezultate mora da se cini. On zna da se Mazic nece kazniti 100% kao nas najbolji sudija, ali ce se izvrsiti dovoljan pritisak da taj ovekoveceni grobar ne sudi na nekoj sledecoj nasoj vaznoj utakmici. Recimo, mozda ce FSS pred derbi reci, hej, ajde ipak da ne stavimo Mazica da sudi derbi jer ce secovi opet buniti a ispasce da mi namestamo (kao sto namestaju, na nasu stetu).

На мрежи Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.525
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1064/-2191
« Одговор #1683 послато: 02 Октобар 2017, 17:22:05 »
Mislim da je ovo odgovarajuca tema za to pa zelim da se izjasnim i ja sa mojim misljenjem povoda napada mnogih sa foruma na Terzica nakon jucerasnje objave. Istina je da je Donald zasluzio crveni a isto tako je istina davje Mazic trebao svirati igranje rukom pre gola, Drincicu dati crveni nakon starta nad Jovicicem itd.
E sad, ono sto mnogi ovde ne shvataju da Terzica boli cose za tim, i jednom i drugom stvari koje su se desile. Ono sto on radi je vrsenje pritiska nad sudijskom komisijom, sto nazalost, u drzavi gde je jako lako platiti rezultate mora da se cini. On zna da se Mazic nece kazniti 100% kao nas najbolji sudija, ali ce se izvrsiti dovoljan pritisak da taj ovekoveceni grobar ne sudi na nekoj sledecoj nasoj vaznoj utakmici. Recimo, mozda ce FSS pred derbi reci, hej, ajde ipak da ne stavimo Mazica da sudi derbi jer ce secovi opet buniti a ispasce da mi namestamo (kao sto namestaju, na nasu stetu).
On i ovako ne sudi derbije

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.982
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +6679/-3222
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #1684 послато: 02 Октобар 2017, 23:26:40 »
Da li neko ima sliku Vladana Milojevića iz igračkih dana u Zvezdi? Neko je bio postavio negde, a ja nisam downloadovao, a sad ne znam na kojoj temi, ovu sam celu prečešljao ne mogu da nadjem

<br /><br /><br />
<br /><br />

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.274
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +1774/-949
« Одговор #1685 послато: 05 Октобар 2017, 10:57:58 »
INTERVJU - Vladan Milojević: Kako sam od Zvezde napravio pesnicu koja udara po Evropi!

Trener crveno-belih u opširnom intervju za MOZZART Sport govori o tome kako mu je literatura s psihološkom tematikom pomogla u dosadašnjoj karijeri, kako je podigao ekipu i došao do velikog evropskog uspeha. Osvrnuo se na svoj put i pričama da podseća na italijanske trenere

http://www.mozzartsport.com/vesti/intervju-vladan-milojevic-kako-sam-od-zvezde-napravio-pesnicu-koja-udara-po-evropi/180429

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.035
  • Activity:
    19.5%
  • Репутација: +530/-217
« Одговор #1686 послато: 05 Октобар 2017, 11:07:40 »
Koji car Milojević! Em je ekipu doveo u red, em kad daje izjave to je normalno, pametno, nemaš strah da će lupiti nešto.

Ван мреже КиМ1389

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 299
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +189/-151
  • Ушло у крв и довиђењa
« Одговор #1687 послато: 13 Октобар 2017, 00:15:55 »
http://www.mozzartsport.com/vesti/kako-paok-nije-imao-sanse-kod-vladana-milojevica/181184

Kad se samo setim da su pojedini forumasi prizeljkivali Karbonea pre Vladana. I dok nas trener veoma uspesno vodi Evropskog i Svetskog prvaka u Ligi Evrope, nasoj ligi i u kupu, veliki strucnjak Karbone nema klub. Bas cudno.

Ван мреже drulic

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.000
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +489/-383
« Одговор #1688 послато: 13 Октобар 2017, 00:21:03 »
Ne sećam se da je iko osim CZV-a bio za Karbonea pre Milojevića.

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.218
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +563/-568
  • Жива Боготац
« Одговор #1689 послато: 13 Октобар 2017, 00:49:38 »
Било је пар рунди гласања и зависило је од расположивих кандидата.
У старту су били Милојевић, Карбоне, Вукомановић, Лалатовић, Ђуровски и не сећам се да ли је био још неко.
Отпао је био Вукомановић, Ђуровски је отписан. Затим и Лалатовић који се вратио последњег дана потраге за тренером неким изјавама да је разговарао са челницима клуба, али ништао од њега није било (на сву срећу).
Милојевић је имао око 50%, Карбоне око 17%, Вукомановић нешто више од Лалатовића али обојица око 10%.
Такође треба рећи да је добар део Милојевих гласача као аргумент износило да је он најмање зло, да нема нико бољи од понуђених, да треба он да проба јер је био добар са Чукаричким али тешко да ће у Звезди успети нешто...

Човек дошао и развалио. Хвала му.
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 00:54:06 somi_kac »

Ван мреже acer

• Веран као пас
  • Поруке: 991
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +714/-460
« Одговор #1690 послато: 13 Октобар 2017, 03:35:44 »
Ja prvi nisam bio za Vladana, i nemam problem to da kazem, niti da priznam da sam debelo pogresio. Mislio sam da nece moci da promeni svoj mentalitet i postavku igre koju je forsirao u realno manjim klubovima od Zvezde, gde nije bilo tolikog pritiska rezultata, ako ga je uopste i bilo. Mnogima je Zvezda bila preveliki zalogaj i nisu mogli da naprave taj iskorak u odnosu na ono sto se trazilo od njih u prethodnim klubovima, i sto je zavrsavalo posao. Pa prvi primer je Lalatovic, koji jeste imao krs tim, ali se apsolutno nije snasao u ekipi koja mora da napada, koja uvek mora da bude prva i ide na pobedu, i ima taj pritisak i teret osvajanja titule svake sezone.

Vladan je sve ovo opovrgnuo, dokazao je da je bio svestan svega, da je kao bivsi igrac svestan velicine kluba i pritiska koji nosi, i da je spreman da menja sebe kako bi se prilagodio klubu, a opet zadrzi te neke svoje finese koje su krasile njegove ekipe. Studiozno i ocigledno sa punom paznjom se posvetio radu i zasukao rukave, i svima koji su bili protiv njega zapusio usta, i trenutno od cele Zvezdaske populacije zasluzuje naklon do poda. Nerealno je sta je uradio za kratko vreme i kakve rezultate ima. I bas je tesko naci u ovom trenutku bilo kakvu zamerku.

:aplauz:

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.958
  • Activity:
    60.67%
  • Репутација: +517/-213
« Одговор #1691 послато: 15 Октобар 2017, 10:17:03 »
! No longer available

Ван мреже Džervin

• Члан ФК
  • Поруке: 62
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +131/-55
  • Оле оле олеее jеби гробаре !!!
« Одговор #1692 послато: 15 Октобар 2017, 22:27:58 »
па личи на Капела.

и воли сладоледе Пекабела.
  :001_cool:
<br /><br />

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.612
  • Activity:
    27.5%
  • Репутација: +4821/-5263
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #1693 послато: 16 Октобар 2017, 22:47:38 »

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.282
  • Activity:
    94.83%
  • Репутација: +4366/-3640
« Одговор #1694 послато: 16 Октобар 2017, 22:59:43 »
Jel ovo onaj voditelj sto su ga dizali navijaci ispred Marakane i u Areni   :srbinosm:

Ван мреже mrm

• Члан КК
  • Поруке: 480
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +221/-52
« Одговор #1695 послато: 16 Октобар 2017, 23:19:24 »
Jeste to je taj bas :srbinosm:

! No longer available

! No longer available

Ван мреже saxon

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.373
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +657/-640
« Одговор #1696 послато: 16 Октобар 2017, 23:26:33 »
Kakav gospodin covek, uostalom kako i dolikuje jednom treneru Crvene Zvezde.  Samo napred Miloje!

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    13.33%
  • Репутација: +35/-131
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
« Одговор #1697 послато: 17 Октобар 2017, 00:00:53 »
<br /><br />

Isti je nas glumac Davor Janjic  :biggrin:

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.274
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +1774/-949
« Одговор #1698 послато: 17 Октобар 2017, 09:28:54 »
Цитат
Milojevića čeka blanko ugovor, samo da upiše cifru

Terzić hoće da nagradi trenera Crvene zvezde

Niko u Crvenoj zvezdi ne spori da je za velike uspehe ove sezone jedan od najzaslužnijih trener Vladan Milojević. Veliko poverenje uživa šef stručnog štaba, i to ne samo među navijačima već i kod klupskog rukovodstva koje želi da ga nagradi.

I to konkretno - novim ugovorom.
"Milojević ima blanko ugovor na stolu. Samo neka upiše cifru. Niko nije očekivao da će Zvezda da igra tako odvažno sa svim protivnicima. Šef je taj koji je dao energiju i svoje samopouzdanje prenosi na igrače. Nikada neću da zaboravim kako je igračima pred ključni meč sa Krasnodarom na Marakani rekao: 'Podavićemo ih'. Iskreno, to je rekao i mi smo ih prebili i nadtrčali", ističe Terzić u intervjuu za Blic.

Terzić: Ulažemo 5.500.000 evra u Marakanu

Podsetimo, Vladan Milojević je ovog leta potpisao jednogodišnji ugovor sa crveno-belima. Sigurno je da bi novi važio na više od jedne sezone, pa bi i navijači bili spokojni jer bi trener bio dugoročno vezan za crveno-bele.

На мрежи Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.780
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +5458/-2300
« Одговор #1699 послато: 17 Октобар 2017, 15:04:28 »
 :hail:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum