Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Николе Јовановића?

Да
765 (64.8%)
Не
62 (5.3%)
Нисам сигуран
353 (29.9%)

Укупно гласова: 1179

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Николе Радичевића?

Да
703 (63.1%)
Не
82 (7.4%)
Нисам сигуран
329 (29.5%)

Укупно гласова: 1114

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Стефана Јанковића?

Да
843 (72.2%)
Не
54 (4.6%)
Нисам сигуран
270 (23.1%)

Укупно гласова: 1167

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Џејмса Фелдина?

Да
1072 (92.7%)
Не
19 (1.6%)
Нисам сигуран
65 (5.6%)

Укупно гласова: 1156

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Дилана Ениса?

Да
365 (84.9%)
Не
9 (2.1%)
Нисам сигуран
56 (13%)

Укупно гласова: 430

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Марка Кешеља?

Да
322 (24.6%)
Не
592 (45.2%)
Нисам сигуран
396 (30.2%)

Укупно гласова: 1310

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Матиаса Лесорта?

Да
875 (78.5%)
Не
23 (2.1%)
Нисам сигуран
217 (19.5%)

Укупно гласова: 1115

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Тејлора Рочестија?

Да
883 (88.4%)
Не
23 (2.3%)
Нисам сигуран
93 (9.3%)

Укупно гласова: 999

Анкета

Да ли сте задовољни потписивањем Пера Антића

Да
667 (74.9%)
Не
69 (7.8%)
Нисам сигуран
154 (17.3%)

Укупно гласова: 890

Аутор Тема: Трансфери - одласци и доласци играча 2017/2018.  (Прочитано 561146 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.252
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +750/-1464
Одг: Трансфери - одласци и доласци играча 2017/2018.
« Одговор #6220 послато: 07 Октобар 2017, 11:45:13 »
Vrlo logicno, cela sezona nam staje u tom prvom kolu, pod hitno vec koliko danas da bilo kog igraca koji je slobodan da se dovede jer ako izgubimo u prvom kolu ne treba ni da igramo ostalih 29 kola. Rekao bi covek da ovih 15 igraca koji su trenutno u rosteru su ikebane a da taj imaginarni igrac ce odmah da nam preokrenu sezonu jer smo je poceli vise nego uzasno sa samo dve pobede u Aba ligi.
Ko je rekao Miller :)

Tacno je da smo mi vezali 2 pobjede u aba, ali da se ne zajebavamo ocajno branimo i ocajno skacemo.

Tako da je nama potrebno bar jedno pojacanje.

E sad da me ne bi napadali, daj ti lovu pa dovodi, ja nisam kriv sto se ovakav tim sastavio.
I zato ce zbog ispunjavanja zelja citaj Keselj, i uzasno sklopljenog tima od 3-5 nama biti potreba doselekcija.
Sad ko ce to i kako placati, to je pitanje za onog koji je sastavio tim.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.445
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1028/-573
« Одговор #6221 послато: 07 Октобар 2017, 12:26:39 »
Ko je rekao Miller :)

Tacno je da smo mi vezali 2 pobjede u aba, ali da se ne zajebavamo ocajno branimo i ocajno skacemo.

Tako da je nama potrebno bar jedno pojacanje.

E sad da me ne bi napadali, daj ti lovu pa dovodi, ja nisam kriv sto se ovakav tim sastavio.
I zato ce zbog ispunjavanja zelja citaj Keselj, i uzasno sklopljenog tima od 3-5 nama biti potreba doselekcija.
Sad ko ce to i kako placati, to je pitanje za onog koji je sastavio tim.

Ko je rekao da se nece dovoditi, valjda ljudi u klubu imaju bolji uvid a i znanja nego bilo ko ovde sa foruma, ili mislis da klub ceka da prvo forumasi daju ocenu o igracima pa tek onda se njima otvore oci. Moj upis je bio povodom panike da ako se ne dovede igrac vec koliko odmah da je sezona otisla u aut, tj da ako ga nemamo za prvo kolo u El gotova je sezona. Mislim ajde malo da budemo realni iako to nije svojstveno nama.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.252
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +750/-1464
« Одговор #6222 послато: 07 Октобар 2017, 13:38:12 »
Nema kome da se otvaraju oci po pitanju pojedinih igraca koji su u sastavu ekipe.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #6223 послато: 07 Октобар 2017, 15:24:12 »
Meni je impresivno da imamo 6 centara u ekipi, a pored toga nam treba jos najmanje jedan, a moguce dvojica  :D
Napravili legendarnu koncepciju..

Zaista imamo debele probleme u raznim segmentima, i Milerolika cetvorka nam je pod must koncepcijski, a bogme i moralno, jer Milko ce ovim tempom da nam lipce do nove godine, jer ne moze sam...

Ne moze se nikako izbaciti ni utisak, da treba i Kuzmoliki neki, ko zakljucava reket, drzi odbranu...i to nam treba opet koncepcijski, i u vidu primarne mete u napadu kada sve stane...tada visoki centar zlata vredi...

-Imamo neupotrebljiva 2 visoka u EL (Apic i Jovanovic) a bogami ni u Abi mi ne ulivaju poverenje...

-Imamo 2 visoka, cetvorke, koji su blizanci po igri, spori u odbrani, slicni u napadu...obojica ne skacu i lose stite obruc...
Gde drugi ne moze, i ne treba igrati vise od 15min, sto doduse, olaksace dovoljno da ovaj prvi dise, ali obojica ni lasom ne bi uhvatili nekog Kliburna i slicne koji ce nas terorisati...

Nas prvi centar je izuzetno mlad sa nedostatkom cm, ne moze protiv visokih u oba smera, nije za igru pod kosem, vec pnr ili pnp varijante..

Zamena prvom centru je mladic koji obecava na long term, ali sada je jako tanak za EL, iako ce znaciti i tamo...

Defanzivna cetvorka moze zakrpiti vecinu problema, i stititi nedostatke drugog visokog na terenu.
Ali to treba biti defanzivni krilni centar, nikako ofanzivni, gde se jos jedna rupa pravi nazad...

Veoma jednolicnu selekciju visokih smo napravili, i sada mora doselekcija, iako smo zvanicno zatvorili roster, problemi su naprosto preveliki i neresivi u kratkom periodu...

Ван мреже ludisever

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +108/-271
« Одговор #6224 послато: 07 Октобар 2017, 15:34:03 »
Meni je impresivno da imamo 6 centara u ekipi, a pored toga nam treba jos najmanje jedan, a moguce dvojica  :D

Zaista imamo debele probleme u raznim segmentima, i Milerolika cetvorka nam je pod must koncepcijski, a bogme i moralno, jer Milko ce ovim tempom da nam lipce do nove godine, jer ne moze sam...

Ne moze se nikako izbaciti ni utisak, da treba i Kuzmoliki neki, ko zakljucava reket, drzi odbranu...i to nam treba opet koncepcijski, i u vidu primarne mete u napadu kada sve stane...tada visoki centar zlata vredi...

-Imamo neupotrebljiva 2 visoka u EL (Apic i Jovanovic) a bogami ni u Abi mi ne ulivaju poverenje...

-Imamo 2 visoka, cetvorke, koji su blizanci po igri, spori u odbrani, slicni u napadu...obojica ne skacu i lose stite obruc...
Gde drugi ne moze, i ne treba igrati vise od 15min, sto doduse, olaksace dovoljno da ovaj prvi dise, ali obojica ni lasom ne bi uhvatili nekog Kliburna i slicne koji ce nas terorisati...

Nas prvi centar je izuzetno mlad sa nedostatkom cm, ne moze protiv visokih u oba smera, nije za igru pod kosem, vec pnr ili pnp varijante..

Zamena prvom centru je mladic koji obecava na long term, ali sada je jako tanak za EL, iako ce znaciti i tamo...

Defanzivna cetvorka moze zakrpiti vecinu problema, i stititi nedostatke drugog visokog na terenu.
Ali to treba biti defanzivni krilni centar, nikako ofanzivni, gde se jos jedna rupa pravi nazad...

Veoma jednolicnu selekciju visokih smo napravili, i sada mora doselekcija, iako smo zvanicno zatvorili roster, problemi su naprosto preveliki i neresivi u kratkom periodu...

Potpisujem sve receno.

Samo je o ovome trebalo da se razmislja pre 2 meseca, mada ni sada nije kasno...setimo se kako je bilo posle Mekela, Sofa i Tompsona. Mislim na terenu, ne finansijski.

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #6225 послато: 07 Октобар 2017, 16:07:44 »
Vi još uvek ne kapirate neke stvari.

Znači stvarno mislite da će, kada dođe pojačanje, to odjednom početi da izgleda odlično?

Minimum 2 godine će nama trebati da izgledamo onako kako najbolje možemo.
Odbrana timski mora da se podiže, svake godine će to izgledati bolje nego prethodne.
Sad bi imali smisla ubeđivati vas i objašnjavati vam, da nismo to već jednom prošli.
Ali pošto jesmo, valjda ste mogli i sami da zaključite.

Znači, kada se kaže da će trebati strpljenja, to nije nikakva fraza. Niti skidanje nekog pritiska.
To je činjenica.

Prelazni rok je bio sasvim dobar. Večina igrača je već pronašla sebe, neki se još uvek privikavaju. To je sve očekivano.
Još jedan igrač je planiran, biće doveden.

Pero je bio poklon koji nismo smeli ni mogli da odbijemo. Ostali igrači su bili najbiolje opcije koje smo mogli da dovedemo.
Pogotovu Jovanović, Janković i Radičević.

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 152
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +84/-10
« Одговор #6226 послато: 07 Октобар 2017, 16:17:55 »
Znači, kada se kaže da će trebati strpljenja, to nije nikakva fraza. Niti skidanje nekog pritiska.
To je činjenica.

Bravo brate. Kljuc svega, pogotovo ove sezone.

Ван мреже van

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 169
  • Activity:
    4.83%
  • Репутација: +53/-62
« Одговор #6227 послато: 07 Октобар 2017, 16:22:36 »
Doveli smo ono sto smo mogli. Ali s druge strane tek je pocetak sezone.  Imamo 2/0 skor. Sve je ok za sada. A, bice vani otkaza i svega, dobri igraci imaju jake plate. E, sada nije isto dovesti u avgustu i decembru , 3 plate manje je usteda i igrac odnosno njegova cena postaju prihvatljiviji. Plus u toku sezone kada pocne, jos bolje se vidi sta nedostaje. Svi ce jos dovoditi igraca, pa i spominjani Miler, Thompson, Volters da ne nabrajam jos unazad dolazili su tokom sezone. Tako da mislim da nema mesta panici, divedeno je ono sto se moglo jbg. E, sada  na strucnom stabu je da vidi sta treba, ha bih kao laik voleo nekog na poziciji 3 koji daje dosta poena i ima sut. Realno, po meni niko od nasih na trojci nema neki sut. Danguba i ostali sigurno nisu suteri. Nesto kao Simon, on je bio i 3 i 4 u nekim varijantama. Znaci cisto laicki ja bih voleo nekog na 3, e sada ima o tome ko da odlucuje....

Ван мреже Centarfor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 217
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +192/-151
  • Kad Sever zvoni, ti Zvezdo tad ne kloni...
« Одговор #6228 послато: 07 Октобар 2017, 16:38:09 »

Bez obzira što poseduješ ogromno znanje i iskustvo o stvaranju jednog košarkaškog tima moram ti reći (oh ti prepodobni forumašu) da nije lepo da naš klub nazivaš "Makabi za siromašne".
Tim je definitivno koncepcijski drugačiji nego što smo navikli do sada, ali je već najavljeno i apelovano od strane struke i uprave da budemo strpljivi.
Odbrana se u realnoj košarci mora uvežbavati, i to je jednim delom i stvar hemije ekipe, odnosno medjusobne solidarnosti medju igračima. Sve to treba tek da se gradi.
Rezultati odmah i sad su vidljivi u igricama basket menadžer (lupio sam ime) i eventualno u klubovima koji nemaju limitiran budžet.
Aman, prošla su dva kola sa dve pobede a ti mračiš kao da smo neki jadnici.
Cigani ludaci!

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.336
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1339/-1091
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #6229 послато: 07 Октобар 2017, 16:40:22 »
Trebace cudo da se desi da mi igramo ulogu u EL kao prosle godine,ali definitivno cemo iz meca u mec rasti,skinuti po koju pobedu izrazititim favoritima i upravo kroz te meceve se ocekuje napredak i rast kako igraca pojedinacno tako i ekipe,i a EL skola ce znaciti mnogo za ABA koja treba da bude prioritet prioriteta.

ABA mora biti prioritet iz razloga sto sa njom obezbedjujemo kontinuitet,a ova godina je izuzetno bitna jer smo opet na nekom pocetku,i ovaj tim ce izgledati sve bolje i bolje i vec sledece godine ako ova prodje kako treba ocekujem da opet budemo izraziti favoriti. Zato mec po mec,korak po korak,panes ustanes dignes nastavis,panes ustanes dignes nastavis sve dok ne naucis.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #6230 послато: 07 Октобар 2017, 16:40:57 »
Doveli smo ono sto smo mogli. Ali s druge strane tek je pocetak sezone.  Imamo 2/0 skor. Sve je ok za sada. A, bice vani otkaza i svega, dobri igraci imaju jake plate. E, sada nije isto dovesti u avgustu i decembru , 3 plate manje je usteda i igrac odnosno njegova cena postaju prihvatljiviji. Plus u toku sezone kada pocne, jos bolje se vidi sta nedostaje. Svi ce jos dovoditi igraca, pa i spominjani Miler, Thompson, Volters da ne nabrajam jos unazad dolazili su tokom sezone. Tako da mislim da nema mesta panici, divedeno je ono sto se moglo jbg. E, sada  na strucnom stabu je da vidi sta treba, ha bih kao laik voleo nekog na poziciji 3 koji daje dosta poena i ima sut. Realno, po meni niko od nasih na trojci nema neki sut. Danguba i ostali sigurno nisu suteri. Nesto kao Simon, on je bio i 3 i 4 u nekim varijantama. Znaci cisto laicki ja bih voleo nekog na 3, e sada ima o tome ko da odlucuje....

Poziciju 3 posmatram kao poziciju za defanzivne specijalce, (gde ce uvek jedan biti na terenu)...kao sto su to Laza i Danga, uz Lazarevica...

Smatram da tu ne treba nista menjati, eventualno neki 3/4 kao sto je pomenuti Kliburn tip igraca, spustati ga dole po potrebi....

Verujem da dovodimo samo jos jednog, i to preko plana, od moranja, tako da prednost dajem cistoj cetvorci sa akcentom na difens..

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 568
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +158/-466
« Одговор #6231 послато: 10 Октобар 2017, 21:15:24 »
Što se struke tiče očigledno je da se svi mi petljamo tamo gde nam nije mesto. Što se pogleda sa tribine tiče e onda valjda svima pada u oči da mi nemamo dominantnog visokog igrača u reketu i tu teorije napada i odbrane odmah padaju jer nije Real pun gluperda da plate Kuzmića oni bi se nakupili četvorki koje bi skakale oko obruča medjutim Kuzmara kad stane i raširi se odmah je problem za sve te četvorke a boga mi i sve petice. Da se ne lažemo tim mora da ima dominantnu peticu i srpska košarka godinama pravi rezultate upravo iz razloga jer je pod obručem jaka kao beton. Iskreno ove sezone pošto smo ako se dobro sećam prvo razgovarali sa Riletom kao našim igračem pa onda sa masom ovih koje smo doveli mislim da klub ima nameru da ako je moguće vrati ovog igrača u takmičarski tim. Po meni izuzetna ideja i zalog budućnosti našeg kluba. Da se mi ne zanosimo gomila je Američkih igrača koji dodju na par meseci u Evropu odigraju što odigraju i zapale odmah za boljim ugovorom a kada je NBA varijanta u pitanju ne postoje druge opcije što je i razumljivo. Interesanta je strpljivost Olimpijakosa koji evo par sezona svesno investira u Milutinova. Neko tamo dobro zna da kvalitetne petice jedino u Srbiji stasavaju a ovaj igrač im evo vraća obilato kao starter. Prosto mi je neverovatna priča o debelom premišljanju da pored 5 četvorki mi i dalje tražimo četvorku a Rile bi došao kao kec na deset ove sezone. Pominju se neke obaveze u Americi a ako bog da na razočarenje onih koji bi da vide 12 američkih igrača u Zvezdi a na moju radost i na radost budućnosti mog kluba ja očekujem da se momak vrati u svoj klub.

Ван мреже Maxim

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 339
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +77/-291
« Одговор #6232 послато: 17 Октобар 2017, 10:19:57 »
Жеље и разбибриге
« Последња измена: 17 Октобар 2017, 10:22:48 Miljanko »

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.362
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +419/-331
« Одговор #6233 послато: 18 Октобар 2017, 19:38:07 »
Igokea bi uskoro mogla da ostane bez odličnog Amerikanca, po mnogima trenutno najboljeg igrača ABA lige.

Dorel Rajt će se iz Laktaša preseliti u Beograd i zadužiti dres Crvene zvezde, objavio je portal „BH Basket“.

– Rajt sa Igokeom ima dogovor do 1. decembra uz mesečnu platu 15.000 evra, piše portal „BH Basket“ i navodi da su se čelni ljudi dva kluba Nebojša Čović i Igor Dodik dogovorili da posle 1. decembra Amerikanac pređe u Zvezdu.

Rajt, nekadašnji igrač Majamija, Golden Stejta i Portlanda, na prve tri utakmice u ABA ligi prosečno je za Igokeu beležio 24.3 poena, uz 3.3 skoka i 1.3 asistenciju.

Izvor: "Sportska centrala"

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.587
  • Activity:
    65%
  • Репутација: +1396/-1474
« Одговор #6234 послато: 18 Октобар 2017, 19:44:11 »
Moze,ne bi bilo lose

Ван мреже sujka3

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 291
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +115/-52
« Одговор #6235 послато: 18 Октобар 2017, 19:45:10 »
Ljudi, kol'ko ozbiljno shvatiti ovu vest? Ovo bi bilo vrhunsko pojačanje!

Ван мреже danijelCZ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +24/-6
« Одговор #6236 послато: 18 Октобар 2017, 19:55:02 »
Мени није јасно зашто Човић разговара са Додиком да Рајт пређе код нас после 1.12. када је играч након тог датума слободан?Игокеа се тад не пита ништа ако добро схватам,ако не нека неко објасни мало боље

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.789
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4505/-3949
« Одговор #6237 послато: 18 Октобар 2017, 19:56:48 »
Manite se ovakvih portal zajebancija.Kao da ste od juče

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.808
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +463/-1245
« Одговор #6238 послато: 18 Октобар 2017, 20:06:55 »
Ima i na Mondu isti ovaj tekst, prenesen sa nekog portala iz Bosne.

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 556
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +118/-587
« Одговор #6239 послато: 18 Октобар 2017, 20:08:42 »
Nisu ovi toliko neozbiljan portal, imaju dobre informacije iz Igokee. Ali treba ipak sacekati relevantniju potvrdu, mozda je samo dizanje cene.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum