Аутор Тема: Еуробаскет 2017  (Прочитано 22406 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.577
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4441/-3814
Одг: Еуробаскет 2017
« Одговор #320 послато: 13 Септембар 2017, 13:55:37 »
@ intex  - Apsolutno

Oni su prsli nacisto.Tamo je sve lose pa i ono sto vredi i sto je dobro propada.Eno citam da im je i odnos medju igracima bio u haosu.Vidim da svi do sada upiru prstom u Sarica kao glavnog krivca.Moguce ali sumnjam da je on sam mogao da razjebe svlacionicu,mada ko zna
Godinama se vuku sve sami neuspesi i jedom dodje do totalnog raspada.

Fali njima puno i tek ce im faliti

Ван мреже Холден

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.250
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +1041/-411
« Одговор #321 послато: 13 Септембар 2017, 14:56:57 »
Sad sam morao da guglam da vidim koje neprijatnosti je imao Fucka. Na pitanje da li je bilo kakvih neprijatnih situacija na ulici, verbalnih napada, odgovara nikad nista vec jedino na utakmicama. Ne bi Doncic imao nikakve probleme, znaju oni da su im ocevi Srbi i da su delom i oni, imao je nas poziv, verujem da pored svega nije ni sekund razmisljao da zaigra za nas.

Ne ocekujem ni u buducnosti da ce bilo koji Srbin iz Slovenije zaigrati za nas u bilo kom sportu. Jedini je bio onaj Petric koji se za to odlucio iz potpuno pogresnih razloga.

Fučka je bio brutalno napušen barem jedanput 100% provereno, jer je to bilo ispred mojih očiju. A bilo je tu po kuloarima svega i svačega. Ti ako misliš da može neko da ulaže kintu u tebe a ti jednostavno odjebeš i promeniš reprezentaciju, i da nećeš snositi ama nikakve posledice, grešiš. (u intervjuju koji si verovatno čitao je ionako bilo pitanje o utakmicama).

Gore je čovek takođe izjavio da iz prve ruke zna da nije ni bilo poziva s naše strane i to je izjavio i Dončić senior, tako da se tu priča završava. Šta su inače po tebi pravi razlozi da Srbi rođeni vani zaigraju za Srbiju?

Šta se tiče ostalih, i ne moraju, svako bira šta im je bolje. Moj prijatelj Bošnjak je imao poziv da igra za BiH fudbal ali je tada nastavio za Sloveniju iz prostog razloga, jer je van pauze jedino na okupljanjima reprezentacije stigao da poseti roditelje.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.324
  • Activity:
    30.83%
  • Репутација: +398/-322
« Одговор #322 послато: 13 Септембар 2017, 15:13:50 »
Zbog cega Dragic Zoran ne igra? Nisam ispratio to bas.
Grcka- Rusija
Rusi su favoriti i to veliki, ali mislim da Sloukas, Mantzaris i Nik Kalates mogu itekako da uzvrate rusima na tim bekovskim pozicijama, dok dole mogu kvalitetno da se sibaju sa mozgovom,kurbanovom i vorontcevice..Bice dobra tekma, ali sa malim brojem poena

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Activity:
    100%
« Одговор #323 послато: 13 Септембар 2017, 15:15:14 »
Pokidao je ligamente koliko se secam

Ван мреже la vita e bella

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.307
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +429/-1013
  • KOPRE NEDRI
« Одговор #324 послато: 13 Септембар 2017, 15:25:16 »
Ma razbice ih Grcka samo tako. mnogo bolja ekipa od Rusije koju sere zbog ludila Sveda.

Ван мреже drdz13

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 348
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +136/-310
« Одговор #325 послато: 13 Септембар 2017, 15:35:12 »
Uf ne bih se slozio nikako. Jeste da su dobili Litvance ali ono sto sam gledao u grupi je bilo cisto mucenje. Cesto poradjanje koseva.

Meni su Rusi sumnjivi sto se tice fizicke spreme. Ljudi deluju kao da se ne umaraju. Kao nasibani steroidima.

edit: A za Gruziju sto sma napisao sam pomesao sa utakmicom protiv Italijana :D Obrisao na vreme :) Mada su i Poljaci se tu drzali do trece cetvrtine tako da vazi da je lako moglo da bude da Grka nema uopste u nookaut fazi.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.324
  • Activity:
    30.83%
  • Репутација: +398/-322
« Одговор #326 послато: 13 Септембар 2017, 15:35:32 »
Ma razbice ih Grcka samo tako. mnogo bolja ekipa od Rusije koju sere zbog ludila Sveda.
Grci su dosta, nesuterska ekipa, takoreci drveni..Bice zanimljiv mec. Navijacu za grke, nervira me preveliko znanje sveda  :srbinosm:

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.221
  • Activity:
    33.67%
  • Репутација: +1912/-612
« Одговор #327 послато: 13 Септембар 2017, 17:45:07 »
@hardest brate,fala ti do neba,iskidah se od smeha.Mada nedostaje tu jos poneka utakmica ali da ne sitnicarimo :travka:

"Idemo Zorane,idemo Zorane...ne idemo Zorane" :ohmygod: :esvasta: :esvasta:

Ван мреже hardest

• Члан КК
  • Поруке: 718
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +768/-65
« Одговор #328 послато: 13 Септембар 2017, 19:38:38 »
No problemo, bruder... Eto, Rusi  u polufinalu , povredi im se čovek, Šved odigra užasno poluvreme , pola tima na ivici tuče među sobom, ali ko te pita, kad se plasiraš. Ako mi dobijemo , biće dve ekipe iz iste grupe, ako dobiju Italijani, biće iz svake grupe po jedan u polufinalu... pa da vidimo....

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.479
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +1131/-483
« Одговор #329 послато: 13 Септембар 2017, 19:41:44 »
Odslušaš šta kaže Sedlaček  i nema potrebe za daljim komentarima. Kakvo poznavanje igre i kakvo primećivanje sitnica koje odlučuju utakmicu. Milina je slušati ga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.687
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +736/-399
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #330 послато: 13 Септембар 2017, 19:54:16 »
Steta sto Denda i Nikolic nece prenositi vise nijednu utakmicu. Tacno bi polupao jos jednom televizor kad bi rekli za Doncica kakav je to majstor a samo 18 godina. Braca pola utakmice provedu u divljenju Doncica i kad Slovenija ne igra

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.011
  • Activity:
    36.5%
  • Репутација: +303/-190
« Одговор #331 послато: 13 Септембар 2017, 20:03:31 »
Ajmo po pobedu, pa da se svetimo Rusima !

Ван мреже RoterStern

• Члан КК
  • Поруке: 51
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +40/-22
« Одговор #332 послато: 13 Септембар 2017, 20:10:08 »
Jovke,Bogdane,Kuz i druzina ajmo po pobedu,i po medalju  :icon_svi:

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.652
  • Activity:
    13.67%
  • Репутација: +1086/-930
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #333 послато: 13 Септембар 2017, 22:18:36 »
Do sutra da se igralo ne bi nas Italijani stigli.

Sad da se vrati Rusima za poraz u grupi.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.011
  • Activity:
    36.5%
  • Репутација: +303/-190
« Одговор #334 послато: 13 Септембар 2017, 22:21:17 »
Vreme je za osvetu, idemo u finale!

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Activity:
    100%
« Одговор #335 послато: 13 Септембар 2017, 22:21:54 »
Laganeze

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.388
  • Activity:
    12.83%
  • Репутација: +1624/-478
« Одговор #336 послато: 13 Септембар 2017, 22:27:17 »
Idealan rasplet,da Slovenci pobjede Spance.  :stidljiv: A Grci su nas vec poslali u finale jer opste je poznato da ne mozes da  dva puta pobjedis jednu ekipu na jednom takmicenju..

Ван мреже Nebo

• Члан ФК
  • Поруке: 357
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +144/-208
« Одговор #337 послато: 13 Септембар 2017, 22:51:30 »
Fučka je bio brutalno napušen barem jedanput 100% provereno, jer je to bilo ispred mojih očiju. A bilo je tu po kuloarima svega i svačega. Ti ako misliš da može neko da ulaže kintu u tebe a ti jednostavno odjebeš i promeniš reprezentaciju, i da nećeš snositi ama nikakve posledice, grešiš. (u intervjuju koji si verovatno čitao je ionako bilo pitanje o utakmicama).

Gore je čovek takođe izjavio da iz prve ruke zna da nije ni bilo poziva s naše strane i to je izjavio i Dončić senior, tako da se tu priča završava. Šta su inače po tebi pravi razlozi da Srbi rođeni vani zaigraju za Srbiju?

Šta se tiče ostalih, i ne moraju, svako bira šta im je bolje. Moj prijatelj Bošnjak je imao poziv da igra za BiH fudbal ali je tada nastavio za Sloveniju iz prostog razloga, jer je van pauze jedino na okupljanjima reprezentacije stigao da poseti roditelje.

Pitanje Fucki se nije odnosilo na utakmice i covek fino odgovara da nije imao nikakvih problema, niti verbalnih napada, jedino na utakmicama.
Pravi razlozi da sebe smatra Srbinom i Srbiju svojom zemljom, sto kod Petrica nije bio slucaj. On je presao kod nas jer je ispred sebe imao Handanovica i nasi mu obecali silne bajke. Imas intervju njegov gde izjavljuje kako mu je to najveca greska, da je on Slovenac, uvek navijao za Slo i da su ga nasi zeznuli. Rodjak trenirao u istom klubu sa njim i bas se iznenadio kad je ovaj presao kod nas.
Ta prica o Doncicu se odnosila na mladje selekcije.

На мрежи Dzontra

• Веран као пас
  • Поруке: 801
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +2092/-170
  • Samo ti.
« Одговор #338 послато: 13 Септембар 2017, 23:20:53 »
Ima ona izreka: Gde si bila kad sam bio niko...

E, kad je trebalo da mu se posveti puna, nepodeljena i apsolutna pažnja, ljudi iz našeg Saveza, kojima je to dužnost, nisu to učinili, a njihove kolege iz Slovenije - jesu.

I tu počinje i završava se cela priča. Pa ne, najbolje da se dogovori prvo sa Slovencima jer ga naši nisu zvali kad je trebalo da ga zovu, a onda da im okrene zadnjicu i preskoči u naš tabor kao da ništa nije bilo. Pa valjda ima još neke časti, digniteta i poštovanja dogovora, majku mu?! Oni su ga pogledali i pozvali, postao je deo njihovih mlađih kategorija i logičan redosled kod časnih i principijelnih individua je da pređe iz omladinskog u seniorski pogon.

A i Slovenci ispunjavaju svoj deo zajedničkog angažmana jer dečko ima fenomenalnu ulogu u ekipi koja se bori za medalju na EP, što i dovodi do toga da obe strane sigurno osećaju satisfakciju zbog povučenih poteza: Slovenci koji su ga zvali dok je bio klinac, i sam Dončić koji sada tamo ima tretman rezervisan za mitološko stvorenje.

Ван мреже Пинк Пантер

• Веран као пас
  • Поруке: 748
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +170/-578
  • још ко дете...
« Одговор #339 послато: 13 Септембар 2017, 23:53:14 »
Ima ona izreka: Gde si bila kad sam bio niko...

E, kad je trebalo da mu se posveti puna, nepodeljena i apsolutna pažnja, ljudi iz našeg Saveza, kojima je to dužnost, nisu to učinili, a njihove kolege iz Slovenije - jesu.

I tu počinje i završava se cela priča. Pa ne, najbolje da se dogovori prvo sa Slovencima jer ga naši nisu zvali kad je trebalo da ga zovu, a onda da im okrene zadnjicu i preskoči u naš tabor kao da ništa nije bilo. Pa valjda ima još neke časti, digniteta i poštovanja dogovora, majku mu?! Oni su ga pogledali i pozvali, postao je deo njihovih mlađih kategorija i logičan redosled kod časnih i principijelnih individua je da pređe iz omladinskog u seniorski pogon.

A i Slovenci ispunjavaju svoj deo zajedničkog angažmana jer dečko ima fenomenalnu ulogu u ekipi koja se bori za medalju na EP, što i dovodi do toga da obe strane sigurno osećaju satisfakciju zbog povučenih poteza: Slovenci koji su ga zvali dok je bio klinac, i sam Dončić koji sada tamo ima tretman rezervisan za mitološko stvorenje.

Ta твоја прича може да прође код неког бгд дјетета.
За оне Србе који су са Космета, Крајине, Републике Српске или нас из Црне Горе, та твоја прича не пије воду.
Или си Србин и чекаш позив Србије или си Комунистичко копиле и то ти није битно ко ће те позвати, буде ти свеједно и можеш са било киме и под било коју заставу и оно што је можда најбитније, можеш сјутра против СВОЈЕ СРБИЈЕ, јер су те препознали као талента. Ма то ти тамо по београду, тамо је лако Србин бити. Буди ти то код мене на послу гдје те пред сваке изборе пописују, уцјењују, пријете, отпуштају са посла, а ти и даље нећеш да будеш нешто друго, јер то ти је нормално да се не продаш.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum