Аутор Тема: Претходне управе клуба  (Прочитано 35821 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 646
  • Репутација: +292/-271
Одг: Претходне управе клуба
« Одговор #520 послато: 07 Јануар 2018, 21:09:52 »
Kакво убиство на Северу? Сећам се да су Хијене пуцале по трибини и раниле некога, не сећам се да је ико убијен био.
Један метак испаљен и једна особа рањена од тога. И то је то.

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +55/-40
« Одговор #521 послато: 07 Јануар 2018, 21:19:54 »
Један метак испаљен и једна особа рањена од тога. И то је то.

Па да, не сећам се да је ико убијен био, зато сам био збуњен на тренутак био, да ли је могуће да ми је памћење толико у ***** отишло помислио :biggrin:

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.624
  • Репутација: +2609/-850
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #522 послато: 07 Јануар 2018, 21:37:35 »
Узети титулу са онаквим играчким кадром је било равно немогућем. Не би ту помогао било који тренер, играли смо изнад својих могућности, и то није могло вечно да траје. Погледајте ко је све нама играо. Већини играча је то био врхунац каријере.
А Достанић сигурно није доведен да освоји титулу. У животу никад није одрадио једну сезону, самим тим није ни имао референцу да постане тренер Звезде ни први, а ни други пут. 2010. је дошао непосредно након што је проглашен за најгорег тренера Левског у историји јер је поставио негативан рекорд од 8 везаних пораза. Увек је и радио само где менаџери коло воде.

Dimitrije je ovde pokazao sjajnu završnicu. Sjajno! Kad se doda i FSS može se reći da su zajedno radili.
Jedino imam problem što pare nikad neće vratiti.
« Последња измена: 07 Јануар 2018, 21:40:56 Red »

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +312/-25
« Одговор #523 послато: 08 Јануар 2018, 11:57:33 »
Kакво убиство на Северу? Сећам се да су Хијене пуцале по трибини и раниле некога, не сећам се да је ико убијен био.
              Izvinjavam se ako sam pogrešio,znam da je bilo neko sranje.Toliko je gorak ukus ostao zbog skoro osvojene titule,da je svako podsećanje na to užas.U pričama godinama kasnije sa drugarima bilo je pominjano neko ubistvo,da sa time nisu veze imali naši navijači,da je bilo ubačenih sa strane,itd.Još jednom,ne ponovilo se

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 220
  • Репутација: +156/-64
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #524 послато: 08 Јануар 2018, 16:14:45 »
              Izvinjavam se ako sam pogrešio,znam da je bilo neko sranje.Toliko je gorak ukus ostao zbog skoro osvojene titule,da je svako podsećanje na to užas.U pričama godinama kasnije sa drugarima bilo je pominjano neko ubistvo,da sa time nisu veze imali naši navijači,da je bilo ubačenih sa strane,itd.Još jednom,ne ponovilo se

Обојица су наши навијачи, и починилац и жртва, и није било никаквх фактора убачених са стране.