Аутор Тема: Звезда је освојила титуле 1946. и 1986. године  (Прочитано 17719 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bojanredstar

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +11/-1
  • Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам
Одг: Звезда је освојила титуле 1946. и 1986. године
« Одговор #200 послато: 12 Новембар 2017, 12:14:45 »
Једна је Звезда, курви је много.

На мрежи DuleDJ

• Члан ФК
  • Поруке: 496
  • Репутација: +471/-93
« Одговор #201 послато: 12 Новембар 2017, 20:05:04 »
Krenuli smo kroz institucije sistema . Očigledno je da nailazimo na opstrukciju - ćutanje administracije, očigledno je da vrh saveza ignoriše pravnu struku u svojim redovima. To je dovoljno da se promene okolnosti i pristup problemu.  Doći će i sledeća skupština, pa će se videti šta i kako dalje po tom pitanju .
Да ли (и зашто не) у клубу не размишљају о покретању поступка пред ЦАС-ом у Лозани, ако је већ очигледно да смо у слијепој улици? Није ваљда стигао амин одозго да се не таласа превише по овом питању, или да је неко толико наиван да очекује да нам се љигавци из ФСС-а смилују и признају нам оно што заслужујемо?!

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.699
  • Репутација: +562/-1050
  • nisam ja
« Одговор #202 послато: 12 Новембар 2017, 21:42:11 »
Ovde postoji još jedna opasnost

dogovor

da nam lopovčine ponude šatro kompromis tipa evo vam titula iz 46 al ne tražite ovu iz 86 ili kontra

Ван мреже гнп

• Члан ФК
  • Поруке: 407
  • Репутација: +489/-58
« Одговор #203 послато: 12 Новембар 2017, 22:31:03 »
Ne znam kako funkcioniše CAS u Lozani, ali bi valjda bilo logično da dobiješ prvo neko Rešenje u Srbiji, pa onda ako nisi zadovoljan, isteruješ dalje i  žališ se KAS-u.
Sad nemaš odluku na koju da se žališ.

На мрежи Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.339
  • Репутација: +1206/-824
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #204 послато: 12 Новембар 2017, 22:35:12 »
Ovde postoji još jedna opasnost

dogovor

da nam lopovčine ponude šatro kompromis tipa evo vam titula iz 46 al ne tražite ovu iz 86 ili kontra

Или оно што се прича по граду:

Ви узмите 1946. а ми ову сезону. Јбг.... велики брат воли да имамо исти број титула. Мора да мисли на све ( овце) гласаче.

На мрежи DuleDJ

• Члан ФК
  • Поруке: 496
  • Репутација: +471/-93
« Одговор #205 послато: 12 Новембар 2017, 23:38:38 »
Ne znam kako funkcioniše CAS u Lozani, ali bi valjda bilo logično da dobiješ prvo neko Rešenje u Srbiji, pa onda ako nisi zadovoljan, isteruješ dalje i  žališ se KAS-u.
Sad nemaš odluku na koju da se žališ.
Не мора нужно предмет поступка да буде жалба, то је суд који је уопштено надлежан за сва спортска питања, тако да постоји могућност да се обратимо њима. Мислим да већ треба да се размишља у том правцу, јер јасно је да ми то признање од ФСС-а нећемо дочекати у догледно вријеме.

Ван мреже ЋомиЦзв

• Члан Кк
  • Члан ФК
  • Поруке: 471
  • Репутација: +130/-81
  • Ушло у крв и довиђења !
« Одговор #206 послато: 13 Новембар 2017, 00:21:46 »
Или оно што се прича по граду:

Ви узмите 1946. а ми ову сезону. Јбг.... велики брат воли да имамо исти број титула. Мора да мисли на све ( овце) гласаче.

Ако неко из управе пристане на ово онда... Нема шта да ми узимамо, ми смо то освојили на терену, сад само да ли ће да нам призна наш криминални савез, тј пре свега када ће, јер морају пре или касније. Око ове из 1986. је већ тежа прича, јер је стока у питању, да је било који други клуб у питању не би било проблема, али ето, неће да им се замере...

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.071
  • Репутација: +4986/-5367
« Одговор #207 послато: 27 Новембар 2017, 17:33:30 »
Ima li nekih pomaka ovde ??? Sve više otrova stiže iz humske, valjalo bi isterati pravdu do kraja !!!

На мрежи ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 375
  • Репутација: +221/-130
« Одговор #208 послато: 27 Новембар 2017, 17:39:10 »
Nece nam FSS tako lako pripisati titule koje zasluzujemo. Moguce je cak i da cekaju ishod ove sezone, pa ako mi ne uzmemo titulu, onda nam kao za mir u kuci priznaju titulu iz 1946. Cisto sumnjam da ce drugacije ti pametnjakovici, da ne kazem lopovi, ista za nas uraditi, pa makar to bilo i priznavanje na regularan i iskren nacin osvojene titule.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.071
  • Репутација: +4986/-5367
« Одговор #209 послато: 27 Новембар 2017, 17:42:18 »
Treba istrajati i godinama ako treba, teško da će Kokeza bilo šta uraditi što bi naljutilo grobare. Možda se mora sačekati i novo rukovodstvo u fss ... Ali, ne treba odstupiti ni za pedalj dok ne isteramo pravdu i dobijemo ono što nam pripada !!!

Grizi ne odstupaj Zvezdo !!! Pravda je na našoj strani

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.854
  • Репутација: +6044/-2323
« Одговор #210 послато: 27 Новембар 2017, 18:16:46 »
Po meni bi bio pravi momenat kad osvojimo titulu. Pa onda da udarimo iz sve snage :vitez:

Ван мреже nesabolt

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 72
  • Репутација: +59/-45
« Одговор #211 послато: 28 Новембар 2017, 04:02:33 »
Они титулу видети неће ове сезоне са њиховим ограниченим тимом у коме је дебели Тамбаламба главни играч и зато овим саопштењима унапред припремају оправдање код њихових навијача, а ми ударамо Кокезу са свих страна (што и треба тако с обзиром о каквој се мизерији од особе ради) и зато нам по свему судећи неће ни изаћи у сусрет у вези титуле из 1946, осим ако не добије наређење са највиших инстанци у шта чисто сумњам. Немају никакво право да се буне ако нам којим случајем званично буде призната та титула, јер они те сезоне нису ни играли такмичарске утакмице, већ су касније декретом убачени у шампионат Југославије, а сви остали клубови су то морали да изборе на терену.

Много им је и ово што се држе у трци имајући у виду колико су пута погурани од стране судија, јер би их реално оставили на 15 и више бодова разлике и кад се то подели на пролеће опет не би имали шта да траже. Наш је проблем што немамо људе из сенке који ће да штите интересе клуба по свим питањима. Под хитно нам је потребна стратегија за постављање вишегодишње доминације у домаћим оквирима што значи по неколико јаких особа који ће деловати иза кулиса како би осујетили сваки њихов покушај да раде са судијама, смена Кокезе са чела савеза и постављање неутралног председника, људи под нашим утицајем у ФСС који би утицали да нам се признају титуле из 1946. и 1986, а касније можда још неке неправедно отете (првенствено мислим на ону из 1998), затим део људи из сенке који би минимизирали негативну медијску хајку коју црно-бела хоботница води против нас дуги низ година са својим острашћеним плаћеницима из бројних београдских редакција, а попут дефанзивних везних играча који кваре противничку игру морамо имати и људе који ће исто тако осујетити сваки њихов покушај да стекну предност над нама тако што ћемо им кварити трансфере, навлачити их да за папрене паре купују играче дудуке, онемогућити да дођу до великих спонзора и на сваки њихов ударац испод појаса одговорити 10 пута јаче.

Све у свему, значи вратити им све дугове из прошлости с каматом, како су они нас ван терена уништавали у ове две и по деценије, тако их ставити на тешке муке, па да видимо да ли они то могу да издрже а да се не угасе, што је био њихов крајњи циљ да нас тотално униште и у фудбалу и у кошарци. Зато сада шизе што им је пропао паклени план, а кад би ми ово спровели мислим да би многи од њих од муке завршили у Лази или би константно били на лековима за смирење. Зато Терза читај ово и спремај људе из сенке за нашу велику освету.

Ван мреже Imaginos

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 17
  • Репутација: +43/-9
  • 28 ... 29 ... 30 ... 47
« Одговор #212 послато: 29 Новембар 2017, 04:29:24 »
Nema tu sta da se istrajava i ceka, kraj, leto  i sezona godisnjih odmora.
ni da se prepucava sa lopovskim djavolim advokatima... Vreme ne postoji, pravda je prava uvek.
Okupirajmo taj truli FSS...

Ovo je ZVEZDA!  eto je SRBIJA , RAT glodarima!

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +312/-25
« Одговор #213 послато: 31 Децембар 2017, 18:21:46 »

Svim Zvezdašima da poželim puno zdravlja i sreće pre svega.Da polovinom maja
    slavimo jubilarnu 30.titulu prvaka države.Što znači da će pravda najzad biti zadovoljena,da ćemo najzad
    vratiti oteto(1986)i ozvaničiti pošteno osvojeno na terenu(1946).Srećno nam bilo,
     puna podrška momcima,stručnom štabu i rukovodstvu kluba.Da nastavimo pravim putem,sada nema više
     skretanja.Još jednom,srećno nam svima,samo Zvezda!