Аутор Тема: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18  (Прочитано 216750 пута)

DrugChlan, CZV89, andrijad, miki96, gale@, mareex, milorad, Celtic, Uvekuzzvezdu, intex, cedopg, lukacz и 16 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.096
  • Activity:
    13.83%
  • Репутација: +2889/-551
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« послато: 08 Јул 2017, 13:09:39 »
На оправдан захтев великог броја форумаша отварамо тему о жељама навијача о изгледу екипе за предстојећу кошаркашку сезону у којима ће наш клуб бранити три освојена трофеја и по пети пут узастопно учествовати у Евролиги. Тема о Трансферима ће служити само за конкретне информације и дешавања у прелазном року.

Ван мреже cane_prebranac

• Веран као пас
  • Поруке: 710
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +297/-410
Одг: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« Одговор #1 послато: 08 Јул 2017, 14:34:19 »
Rečeno je da će se ova tema otvoriti kada rešimo pitanje trenera. Da li je bilo nekih pomaka pa je otvoreno?

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.137
  • Activity:
    28.17%
  • Репутација: +1804/-1013
« Одговор #2 послато: 08 Јул 2017, 15:08:31 »
Ne verujem, ali ova tema u sistini nema nikakve veze sa time. Ovo je najslobodnija tema foruma. I dobro je da postoji jer su neki poceli da se bas bave neproverenim informacijama na ozbiljnoj temi o transferima.

Ovako je to spreceno. Ovde pisite zelje, a na temi o transferima samo ako se zaista pojave proverene informacije o tome da pregovaramo sa nekim.

Hvala Miljanko.

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 279
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +39/-37
« Одговор #3 послато: 08 Јул 2017, 15:16:38 »
I ako bi moglo nekako da se regulise da samo vi iznosite informacije,ili ljudi kojima date ovlascenja,da se tema ne pretvori u ulete klinaca i razne poluinformacije koje se razvlace po nekoliko strana.

Za sada,jedina zelja ostanak Dejana,sve ostalo nije bitno.Kada on potpise,moze Jaramaz i na taj nacin da zatvorimo i popunimo odlazak Voltersa,uz Dejana bi verujem postao sasvim korisna opcija.Odbranu za Dejana vec poseduje.Nakon toga,jedan plej kao zamena za Stefa i kombo bek za Djenku bi trebali biti prioriteti,i onda kao slag na totru zaciniti jednom kvalitetnom pokretnijom cetvorkom ili peticom..U ovom slucaju,mislim da nam nakon ostanka Kuza i Milka potrebnija cetvorka.

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.387
  • Activity:
    12%
  • Репутација: +651/-821
« Одговор #4 послато: 08 Јул 2017, 15:22:23 »
Pojacanje,jaramaz,Radanov
Lazic, Guduric, Dobric,
Danga,Zagorac.Lazarevic
Bolden, pojacanje,Davidovac,
Kuzmic, Bjelica, Janković (SAD)
Rakicevica i Simanic u FMP i dati im 30 minuta po mecu.
Mislim da ovo nije neizvodivo,uz uslov svih uslova da Radonja ostane.

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 553
  • Activity:
    37.33%
  • Репутација: +116/-575
« Одговор #5 послато: 08 Јул 2017, 15:24:45 »
Zagorac  :biggrin:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.294
  • Activity:
    96.67%
  • Репутација: +4369/-3647
« Одговор #6 послато: 08 Јул 2017, 15:25:59 »
Nemojte molim vas i ovde sa tim pozicijama gde napišete POJAČANJE umesto imena igrača
Ako već sastavljate ceo roster napišite svoje predloge za kompletan tim,ovako je besmisleno

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.501
  • Activity:
    20.67%
  • Репутација: +2363/-566
« Одговор #7 послато: 08 Јул 2017, 15:26:26 »
Ovaj Jankovic, Kanadjanin, vidim da se cesto spominje. Dosta sam toga gledao vezano za njega. On se meni nikako nije svidio. Boji se kontakta, djeluje mi mekano. Igra ledjima slaba, blokovi dosta slab.. Cjelokupan utisak moj vezano za njega je los.

Mada ova tema i sve ovo nekako nema smisla dok se konacno ne rijesi pitanje trenera.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Activity:
    96.67%
« Одговор #8 послато: 08 Јул 2017, 15:28:08 »
Ne znam zašto tema nema smisla,pa bio tu Radonja ili neko drugi radiće se prelazni rok tako da predlozi svakako stoje

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.501
  • Activity:
    20.67%
  • Репутација: +2363/-566
« Одговор #9 послато: 08 Јул 2017, 15:33:35 »
Ne znam zašto tema nema smisla,pa bio tu Radonja ili neko drugi radiće se prelazni rok tako da predlozi svakako stoje

Pa zato sto dosta zavisi od trenera sta ce se dovoditi. Kakav profil igraca. Nesto sam ubijedjen da ce se prvo resavati pitanje trenera, pa tek onda sastav ekipe.

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.17%
« Одговор #10 послато: 08 Јул 2017, 15:33:52 »
Misljenja ste da ce Zagorac ispusiti u Memfisu?Ja bas nesto i nisam siguran.Mislim da i ako se bude vracao,da ce to biti u Megu..

Moj neki predlog bi bio sledeci:

Rocesti,Jaramaz,Rakicevic
E.Vilijams,Guduric,Lazic
Dangubic,Dobric,Davidovac
Bolden,Erik,Simanic
Kuzmic,Bjelica,Ristic (Apic)

Evo i da obrazlozim..U malo prosirenom rosteru,gde bi u 15 sansu dobili Rakicevic,Davidovac i Apic za prvo vreme,a onda kada zavrsi sa koledzom i Ristic,pa da se decko ozbiljno uigrava i sprema za sledecu sezonu,jer znam da Covic sa njim ozbiljne planove ima.Svakako sirok roster i produzena kluba je moranje u ovako brutalnom NBA rasporedu koji je zgusnut.12 igraca to sigurno ne mogu izneti.Pojacanja,zapravo 3 malo placenija igraca Rocesti,Vilijams i Erik,ali prva dva sa vidnim padom karijere i samim tim cene,mislim da su nam dostupni.Erik iz Bilbaa mi se itekako svidja,i po meni odgovara profilu onoga sto bi trazili.Od ovih domacih igraca okusnica je tu,sa tendencijama 'buma' i sezone iskoraka pre svega Gudurica,Dangubica i Dobrica.

Osmisljen tim,ne preskup za velika dela.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Activity:
    96.67%
« Одговор #11 послато: 08 Јул 2017, 15:37:45 »
Pa zato sto dosta zavisi od trenera sta ce se dovoditi. Kakav profil igraca. Nesto sam ubijedjen da ce se prvo resavati pitanje trenera, pa tek onda sastav ekipe.
Siguran sam da će biti kako si rekao,prvo trener ali mislim da nije nikakav problem da predlažemo neke igrače,neobavezna je tema

Ван мреже PeroMkd89

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 373
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +105/-213
  • Нема дана, а да не мислим на тебе...
« Одговор #12 послато: 08 Јул 2017, 15:48:42 »
Misljenja ste da ce Zagorac ispusiti u Memfisu?Ja bas nesto i nisam siguran.Mislim da i ako se bude vracao,da ce to biti u Megu..

Moj neki predlog bi bio sledeci:

Rocesti,Jaramaz,Rakicevic
E.Vilijams,Guduric,Lazic
Dangubic,Dobric,Davidovac
Bolden,Erik,Simanic
Kuzmic,Bjelica,Ristic (Apic)

Evo i da obrazlozim..U malo prosirenom rosteru,gde bi u 15 sansu dobili Rakicevic,Davidovac i Apic za prvo vreme,a onda kada zavrsi sa koledzom i Ristic,pa da se decko ozbiljno uigrava i sprema za sledecu sezonu,jer znam da Covic sa njim ozbiljne planove ima.Svakako sirok roster i produzena kluba je moranje u ovako brutalnom NBA rasporedu koji je zgusnut.12 igraca to sigurno ne mogu izneti.Pojacanja,zapravo 3 malo placenija igraca Rocesti,Vilijams i Erik,ali prva dva sa vidnim padom karijere i samim tim cene,mislim da su nam dostupni.Erik iz Bilbaa mi se itekako svidja,i po meni odgovara profilu onoga sto bi trazili.Od ovih domacih igraca okusnica je tu,sa tendencijama 'buma' i sezone iskoraka pre svega Gudurica,Dangubica i Dobrica.

Osmisljen tim,ne preskup za velika dela.
Michael Eric? On je centar ,Bjelica na 4, Eric na 5.
Da li je istina da ce Elliot Will. U Holandiju? :facepalmanimation:

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.17%
« Одговор #13 послато: 08 Јул 2017, 15:52:55 »
Michael Eric? On je centar ,Bjelica na 4, Eric na 5.
Da li je istina da ce Elliot Will. U Holandiju? :facepalmanimation:
Pa da,moze i tako.Svakako,vise opcija postoje.

Ne znam za Eliota zaista,znam samo da mu se nakon PAO-a gubi svaki trag,i da smo mi idealna sredina da vrati karijeru na pravi put i skrene paznju na sebe.Mnogo bi mu znacili,a i on nama.

Ван мреже Jimi22

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +34/-94
« Одговор #14 послато: 08 Јул 2017, 15:59:27 »
Dj Cooper,Jaramaz
Lazic,Guduric,Lamar Patterson
Dangubic,Dobric
Bolden,Stefan Jankovic
Kuzmic,Cirbes,Bjelica

Nije mozda toliko nerealno kao sto izgleda,pitanje je sta ce biti sa Cirbesom u Makabiju...
Dj Cooper je imao nesto preko 11 asistencija u francuskoj ligi,a vidim da sportando prenosi da je Gravelin ozbiljno zainteresovan za njega,sto je jako cudno,s obzirom da je pokidao lik prosle sezone.
13.1 ppg
5.8 trb
11.2 ass
2.5 stl
Malo je nizi za Radonjin ukus ali dobro.Lamar je ubica,kombo,moze i na 2 i na 3.Imace dosta na trzistu tih igraca koji mogu zameniti Djenku,sto kombo 2-1,sto 2-3,samo treba ubosti.Lamar je vrlo interesantna opcija.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Activity:
    96.67%
« Одговор #15 послато: 08 Јул 2017, 16:02:23 »
Ma gde nerealno,šta Cirbes ima možda milion,šta je to za nas

Ван мреже Avalanche

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 224
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +41/-34
« Одговор #16 послато: 08 Јул 2017, 16:06:22 »
Moja zelja je Sutton iz Trenta, odavno me neki igrac njje oduševio kao on! Kako covek cepa odbranu i napad znaci fantazija :) pravi igrac po ukusu Dr Radonjica...
Inace pratio sam ga kroz citav playoff ove godine i da se nije povredio u finalnoj seriji sigurno bi Trento uzeo titulu.
Da li neko zna nesto vise o ovom igracu ja sam ga zapazio tek u ovom playoff...?

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.856
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +663/-709
  • Zvezda sampion!!
« Одговор #17 послато: 08 Јул 2017, 16:07:32 »
Pre svega na pleju ce biti igrac koji ce ulogu podariti timu,pre svega asistirati a ne divljati. Kao da ne znate Radonju. Disciplinovana igra sa dobrom odbranom. Davalo je uspeha i nadam se da ce davati.

Dosta igraca nam je otislo i nadam se da sa Jovicevim odlaskom zatvaramo vrata za odlaske. Glavni cilj je zadrzati Kuzmica. Uz njega vreme je da Gudura ima ozbiljniju minutazu i da bude jedan od glavnih na kome ce se igra zasnivati.

Na dvojci nam treba igrac slican Dzenkinsu,iako ce to tesko biti za pronalazak. Znaci da sije igru u oba pravca. Takvih igraca je malo,pogotovo u domacim opcijama. Na pleju treba dva igraca,sto ce biti tezak posao. Od domacih opcija tu je Jaramaz,i ne bih se bunio da on bude igrac koji ce menjati prvog pleja. Prvi plej po nekim pretpostavkama ce biti stranac i tu ima dosta opcija,verujem da tu nece biti greske.

Najteze je naci zamenu za Djenku i Simona. Malo je igraca kao sto su oni.

Videcemo,Radonja prvo,pa ostalo.

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.17%
« Одговор #18 послато: 08 Јул 2017, 16:09:28 »
Ja mislim da mi vec zamenu za Simona imamo u Boldenu..

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.824
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +385/-642
« Одговор #19 послато: 08 Јул 2017, 16:11:12 »
Kyle Fogg iz Unikahe mi deluje više nego dobra opcija za neki 1-2. Ne znam koliko mam je dostupan i šta uopšte mislite o njemu!?

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum