Аутор Тема: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18  (Прочитано 373318 пута)

glaukije, DZONI_NBGD, deks6, fdj, Stefan1991ds и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
Одг: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« Одговор #1740 послато: 12 Октобар 2017, 22:17:12 »
Ako nasi planiraju da se zalecu na njega, trebalo bi definitivno detaljno analizirati zasto u Bambergu ima taj status koji ima, Trinki je sve samo ne los strucnjak. Naprotiv.

Apsolutno tacno da Trinkjeri nije naivan niti los, daleko od toga. Medjutim, zaista je moguce da mu se Kvinsi nije uklopio. Tako da ne mora da bude macka u dzaku, vec jednostavno takav sistem koji Miler ne ume da igra ili slicno.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.055
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +1734/-970
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #1741 послато: 12 Октобар 2017, 22:20:50 »
Koliko sam ja cuo, problem je ponasanje, a ne igre, niti neki fizicki problem.

Samo pitanje da l ga mi uopste trazimo ili smo u potrazi za nekim drugim resenjem.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Activity:
    28.5%
« Одговор #1742 послато: 12 Октобар 2017, 23:40:25 »
Otpusten Entoni Benet.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.923
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4932/-5333
« Одговор #1743 послато: 12 Октобар 2017, 23:42:00 »
Kad, večeras ?

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Activity:
    28.5%
« Одговор #1744 послато: 12 Октобар 2017, 23:44:04 »
Kazu jos sinoc. Pise October 11th.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #1745 послато: 13 Октобар 2017, 00:03:42 »
Otpusten Entoni Benet.

Mislim da nam je itekako na dometu platezno, imao je 450k u Feneru prosle sezone, moze tu da se dogovara i ostvari saradnja, da spusti na neku pristojnu cifru prihvatljivu za nas...
E sad, pitanje je sta on sve donosi nama, da li nam je zanimljiv...

I dalje mi je za sada najzanimljiviji Tavares.
Strasan je skakac, i cak zapravo ne skace nesto, nego kupi lopte u vazduhu kao jabuke...Opasan bloker, prednost visinom u napadu pravi lagano protiv evropskih centara, ako postoji i najmanja sansa za njega, to nikako ne smemo da propustimo....

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +72/-308
« Одговор #1746 послато: 13 Октобар 2017, 01:20:42 »
I Holmes je katovan, onaj sto je igrao u Barsi

Ван мреже andrijad

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 99
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +17/-11
« Одговор #1747 послато: 13 Октобар 2017, 10:04:57 »
Amida Brimah je sinoć katovan iz san antonia. Ne bi doneo instant kvalitet u napadu verovatno, ali bi svakako mnogo mnogo pomogao u zaštiti obruča i kako defanzivnom, tako i ofanzivnom skoku. Verovatno dosta jeftinija opcija od nekih pominjanih ovde.

Igrač koga bi bilo pametno uzeti ga na neki višegodišnji ugovor, ali sa druge strane ako je Ristić u planovima, onda nam ne treba još jedan "prospekt", već instant kvalitet u oba smera igre.

Neko je već pitao, ali ostao bez odgovora. Kada bi hipotetički Kvinsi raskinuo sa Bambergom i potpisao za nas, da li ga je moguće regitrovati za el odmah il itek u januaru, s obzirom da je registrovan za bmaberg, ali da nije bio u 12 sinoć?
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 10:14:24 andrijad »

На мрежи skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.766
  • Activity:
    10.33%
  • Репутација: +513/-558
« Одговор #1748 послато: 13 Октобар 2017, 10:17:01 »
Cekaj, zasto bi bilo lose imati ga na visegodisnji ugovor? Kakvo bi blago bilo imati njega, Ristica i Lesora na visegodisnjim ugovorima, smrznem se od same pomisli :lud:

Ван мреже andrijad

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    1.83%
« Одговор #1749 послато: 13 Октобар 2017, 10:31:33 »
Cekaj, zasto bi bilo lose imati ga na visegodisnji ugovor? Kakvo bi blago bilo imati njega, Ristica i Lesora na visegodisnjim ugovorima, smrznem se od same pomisli :lud:

Naravno da bi bilo blago, ne mislim da igrački ne bi bilo dobro, ali nekako ako gledamo realno, pod jedan nije jeftino imati ih svu trojicu na višegodišnjim ugovorima, jesu oni jeftiniji sigurno od Koltona Ajversona ili nekih afirmisanih igrača, ali nisu jeftini. Drugo, imamo i Jovanovića na višegodišnjem, pa bi u tom slučaju imali 4 centra na višegodišnjim ugovorima, što je malo previše za nas.

Sve naravno hipotetički, s obzirom da niti znam da li je Ristić u planovima niti da li bi Brimah bio zanimljiv klubu (ne znam na kojoj poziciji se traži igrač).

Ван мреже D-Rose

• Moderator
  • Поруке: 1.446
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +1078/-182
« Одговор #1750 послато: 13 Октобар 2017, 10:35:16 »
Sto je najgore, nisam bas siguran ni da u klubu znaju kakav profil igraca im je potreban. Istini za volju, nisam ni ja.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.789
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4505/-3949
« Одговор #1751 послато: 13 Октобар 2017, 10:40:36 »
Sto je najgore, nisam bas siguran ni da u klubu znaju kakav profil igraca im je potreban. Istini za volju, nisam ni ja.
Mislim da pre ne znaju šta će sa nekim postojećim igračima i kako bi namestili prostor za tog koji bi trebao da dodje
A ako ne vide da je od trojke pa do centra ima dosta grešaka onda je to problem
U ovakvoj situaciji koju sad imamo i nprmalno je da nikom nije jasno kakav igrač nam treba ili još bolje ne zna se šta nam više treba a mesta nema

На мрежи skeva

• Звезда му је све
  • Activity:
    10.33%
« Одговор #1752 послато: 13 Октобар 2017, 10:40:56 »
Naravno da bi bilo blago, ne mislim da igrački ne bi bilo dobro, ali nekako ako gledamo realno, pod jedan nije jeftino imati ih svu trojicu na višegodišnjim ugovorima, jesu oni jeftiniji sigurno od Koltona Ajversona ili nekih afirmisanih igrača, ali nisu jeftini. Drugo, imamo i Jovanovića na višegodišnjem, pa bi u tom slučaju imali 4 centra na višegodišnjim ugovorima, što je malo previše za nas.

Sve naravno hipotetički, s obzirom da niti znam da li je Ristić u planovima niti da li bi Brimah bio zanimljiv klubu (ne znam na kojoj poziciji se traži igrač).
Pa vidi, kada imas atletski jake igrace, dosta vremena mozes igrati sa dvije petice. Zoc je to radio prosle sezone sa Judom i Veselim, dizao jepetorku veoma cesto, gdje mu je Kalina igrao dvicu a Bogdan keca.

Ван мреже D-Rose

• Moderator
  • Activity:
    2.83%
« Одговор #1753 послато: 13 Октобар 2017, 10:42:49 »
Mislim da pre ne znaju šta će sa nekim postojećim igračima i kako bi namestili prostor za tog koji bi trebao da dodje
A ako ne vide da je od trojke pa do centra ima dosta grešaka onda je to problem
U ovakvoj situaciji koju sad imamo i nprmalno je da nikom nije jasno kakav igrač nam treba ili još bolje ne zna se šta nam više treba a mesta nema

Na to sam i ciljao  :biggrin:

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #1754 послато: 13 Октобар 2017, 10:44:08 »
Cak i da postoji sansa za Ristica za njegov dolazak u januaru, zasto to ne bi bilo u fazonu da ga prebacimo da guli 6 meseci u razvojnom timu, pa onda za sledecu sezonu da igra za nas...

Govori se o njemu kao da donosi ne znam kakav kvalitet sada, iste price bile i za Nastica, pogotovo za ovaj JJ tandem, kad ono, medjutim....

Ne smemo previse da se zanosimo sa podmladjivanjem tima i natrpavanjem neiskustva i mladosti u ekipi...
Slicno uradise glodari, sa koledz igracima i nekim neiskusnim i mladjim, pa ih sada naguzila prosecna Alba....

Trebaju nam i izgradjeni igraci, instant kvalitet, da igras ko covek EL, a ne da se gube lopte i posedi kao bombone. Pritom, niko ne garantuje da ce neki igrac da se razvije u nesto korisno i za prodaju paprenu...

Imamo mesta samo za jos jednog visokog igraca, i to je to ove sezone....
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 10:47:12 Bagzi »

На мрежи skeva

• Звезда му је све
  • Activity:
    10.33%
« Одговор #1755 послато: 13 Октобар 2017, 10:46:37 »
Ne vjerujem da ce Ristic za nas zaigrati prije ljeta, a i ne treba. Neka uskoci na rezervnu peticu tada, i uz tandem JJ i ozbiljnu skupu cetvorku mi cemo imati paklenu centarsku liniju.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.789
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4505/-3949
« Одговор #1756 послато: 13 Октобар 2017, 10:52:03 »
Na to sam i ciljao  [emoji3]
Nadam se samo da su svesni gde su greške i da će se bar potruditi da ih isprave
Ako ne vide onda ne znam šta da kažem

Zaista svi greše,nemoguće je sve pogoditi i greške nisu problem ali mi ih pravimo previše već nekoliko godina

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.445
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1028/-573
« Одговор #1757 послато: 13 Октобар 2017, 11:05:03 »
Cak i da postoji sansa za Ristica za njegov dolazak u januaru, zasto to ne bi bilo u fazonu da ga prebacimo da guli 6 meseci u razvojnom timu, pa onda za sledecu sezonu da igra za nas...

Govori se o njemu kao da donosi ne znam kakav kvalitet sada, iste price bile i za Nastica, pogotovo za ovaj JJ tandem, kad ono, medjutim....

Ne smemo previse da se zanosimo sa podmladjivanjem tima i natrpavanjem neiskustva i mladosti u ekipi...
Slicno uradise glodari, sa koledz igracima i nekim neiskusnim i mladjim, pa ih sada naguzila prosecna Alba....

Trebaju nam i izgradjeni igraci, instant kvalitet, da igras ko covek EL, a ne da se gube lopte i posedi kao bombone. Pritom, niko ne garantuje da ce neki igrac da se razvije u nesto korisno i za prodaju paprenu...

Imamo mesta samo za jos jednog visokog igraca, i to je to ove sezone....

U nasem timu to su po tvojoj definiciji:

Rochesti, Feldein, Bjelica, Antic, Lazic, Dangubic.

Svi ostali igraci u nasem rosteru su ili mladi,bez ikakvog iskustva igranja u El tj mozda nemaju kvalitet za isti.

A koliko smo mi to imali igraca sa instant kvalitetom u ranijim godinama tj gotove proizvode. Mnogo manje nego ove godine nego su igrajuci u toj istoj ligi stekli neophodni kvalitet za kojim mi sada zalimo (Jovic,Kalinic,Guduric,Zirbes,Kuzmic, Marjanovic) a da su pre dolaska u nas tim imali isti ili cak losiji kvalitet i reputaciju od ovih istih igraca koje nisam spomenuo goreo a nalaze se u nasem trenutnom rosteru.

Da li je Jovic nazivan stoperom tj golmanom kada je stigao kod nas, merilo smo vreme sekundama do povratka MWIla na parket kada je Jovic unutra, Zirbes je bio kusur za Dangubica, Kalinic kamenjar iz Vojvodine, vise od pola navijaca nije ni culo za njega dok ga Duda nije pozvao u reprezentaciju, Kuzma 2 metara gradje, Bobi Kls MVp. Hocemo o igracima koji cak ni to nisu postigli tj napredak kod nas (Radenovic,Dragicevic,Lipovij,Simonovic u prvoj godini EL, Blazic u drugoj godini)

Ajmo malo da se vratimo u realnost da mi ne mozemo finansijski imati 12 igraca El kvaliteta jer to podrazumeva 12 EL plata za instant kvalitet.

Sem Fenera,Reala, Cska gde svaki igrac u 12 bi bio pojacanje za bilo koji drugi tim unutar 16, moramo da se vratimo i real life i da shvatimo da ne mozemo  imati napucan sastav od 12 mamojebaca na svakoj poziciji. To i za nase uslove kosta puta 2 sadasnji budzet a i tada bi se nasli kriticari koji bi oterali neke igrace jer uvek postoji neki xy igrac katovan od GSW ili CLevelanda kojem je zivotna zelja da dodje da igra u KKCZ.
Ovo jeste opustena tema a garantujem da posle dve lose partije bilo kog igraca od sadasnjih nosilaca   ce neminovno dovesti do ponovnog mastanja o menjanju tog igraca nekim katovanim iz NBa jer eto na toj poziciji smo tanki. I tako u krug celu sezonu.

Ван мреже andrijad

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    1.83%
« Одговор #1758 послато: 13 Октобар 2017, 11:07:06 »
U klubu ne znaju šta nam je potrebno zato što su nam realno potrebna dva igrača. Jedan je centar koji će deliti minute sa Lesorom, imati poene u igri leđima itd. A drugi je igrač na 4, tipa Kvinsi Miler, Peri Džons i slično, ali njegovo mesto u rosteru trenutno zauzima Bjelica koji je, već smo ustanovili, pogrešno potpisan na dve godine prošlog leta.

Tako da sada verovatno vagaju šta je potrebnije. Moguće da će sačekati još malo da vide da li će Janković možda moći da popuni tu ulogu na 4 (Miler, Džons itd.)

Ван мреже D-Rose

• Moderator
  • Activity:
    2.83%
« Одговор #1759 послато: 13 Октобар 2017, 11:16:02 »
Fali svasta brate, a vec buljuk igraca pod kosem. Zamisli da je umesto Lessort-a upala neka drugacija kombina, na sta bi nam tek tad licile unutrasnje pozicije. Cudno je sklopljen roster, spolja na pozicijama 2 i 3 imas jednog pristojnog ball handler-a izmedju Feldeine-a, Dangubica, Keselja, Dobrica i Lazica.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum