Аутор Тема: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18  (Прочитано 326483 пута)

THE DOCTOR, Звездаш 12, Maxe и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже kavali985

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 57
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +29/-24
Одг: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« Одговор #40 послато: 08 Јул 2017, 18:40:55 »
Ročesti je imao platu u Maccabi-ju 910,000 po sezoni (2015/16) (prema sajtu http://freeagentsports.com). Jeste imao lošu sezonu kao i Maccabi, ali sumnjam da mu je plata toliko drastično pala u Lokomotivi, da smo i mi sada u igri. Vrhunski igrač, nikad neću zaboraviti njegovu sezonu sa Trey-om u Novgorodu.

Ван мреже Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.290
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +371/-239
« Одговор #41 послато: 08 Јул 2017, 19:07:20 »
Ja bih ovako kombinovao:
5 Cirbes-Kuzmić
5/4 Bjelica
4 Bolden-Simanić
3 Dangubić-Dobrić
2 Lazić-Gudurić
3 Crnja-Jaramaz-Radanov ili Rakićević

Dakle, uz malo sreće (da Đenkujemo Cirbesa) i malo znanja (da pogodimo Crnju) mi možemo imati respektablian tim za male novce. Taj tim bi se i dugo poznavao, DR bi znao šta može da očekije od velikog broja igrača, bio bi raznovrsniji od ovogodišnjeg (naročito ako bi Crnja bio dobar šuter) i potencijalno višeg dometa. Predyslov je naravno da se DR i Kuzmić privole da ostanu. Imam predlog za Crnju, ali mislim da ima i bolje nešto da se iskopa nakon ovogodišnjeg NBA drafta gde će ligu mahom popunjavati nove PG zvezde. To je Quinn Cook, a ako Kuz ne ostane ili se Cirba odluči za drugu sredinu onda pojuriti Jordan Mickey-a!

Podvukao bih da bi tim bio jeftin, a konkurentn (win win) Simanić, Dobrić i Gudurić bi dobili višeminuta (opet win win) što bi generelno trebalo da bude podcilj. Takav roster bi otvorio mogućnost i Bjelici na 4, ali i na 5 jer su i Kuz i Cirba teškaši.

Ван мреже Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.844
  • Activity:
    21%
  • Репутација: +865/-2303
« Одговор #42 послато: 08 Јул 2017, 19:09:02 »
Takav roster bi bio premija, potpisao bih ga iz prve.

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.152
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +2912/-552
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #43 послато: 08 Јул 2017, 19:23:49 »
За почетак је најбитније задржати Радоњића, а потом Кузму као осигурач под кошем и Бранка који је сада после одласка Џенкинса једини елитни дефанзивац на спољним позицијама са одређеним респектом код судија и великим искуством у ситуацијама када и у бонусу Звездина одбрана не сме да пада у агресивности и интензитету. Ако остане Дејо верујем да се концепцијски неће ништа мењати, значи кључ свега су осовина први плеј-први центар, агресивна спољна линија и шутерски јака четворка која ће надам се бити Болден. Моје мишљење је да Симанић неће ни остати у Звезди.

Ван мреже DelijaZabalj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +21/-23
« Одговор #44 послато: 08 Јул 2017, 20:16:12 »
Za pocetak moja zelja na poziciji pleja je Clif Hemonds. Igrao je u  Igokei   kod nas bi mogao da ekslpodira. Druga zelja mi je Jovan Novak nadam se da ga mozemo kupiti od Mege. Treca zelja mi je  Mladen Jeremic domaci igrac mislim da bi odlicno legao.

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 280
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +39/-37
« Одговор #45 послато: 08 Јул 2017, 20:23:49 »
Za pocetak moja zelja na poziciji pleja je Clif Hemonds. Igrao je u  Igokei   kod nas bi mogao da ekslpodira. Druga zelja mi je Jovan Novak nadam se da ga mozemo kupiti od Mege. Treca zelja mi je  Mladen Jeremic domaci igrac mislim da bi odlicno legao.
Ako ovo nije kvalitetan troll,ja ne znam sta je..Pa ovo nisu pojacanja ni za onu laznu ligu sampiona..

Ван мреже Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.290
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +371/-239
« Одговор #46 послато: 08 Јул 2017, 20:43:28 »
Još bi jače bilo da Simanića zameni Zagorac (da na 4) i da igramo moderan basket sa dve pokretne četvrke i da Milko pomaže sa teškašima. Naravno akp Zagor izduva u NBA.

Ван мреже fonste1

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +8/-18
« Одговор #47 послато: 08 Јул 2017, 20:52:00 »
Previse mi nerealno deluje sve to, ali da li bi se mozda uzeo u obzir Entoni Benet? Verovatno ce on neku Kinu da juri zbog lovine, ali opet. Raspada se, i to je tacno, samo mislim da bismo mi mogli da ga isforsiramo i malo ozivimo. Ne znam, kazem opet previse je nerealno, najpre zbog novca, ali i svega ostalog, ali ako iskrsne nesto kojim slucajem, da li bi uprava i Radonjic (ako ostane) razmisljali o njemu?

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 3.826
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +933/-535
« Одговор #48 послато: 08 Јул 2017, 20:59:25 »
Meni je Zagorac daleko od NBA. Sad, poceli su i tamo da prolazi svakakvi igraci.. jednostavno, drze ih na oku, kao i regionalnoj ligi.
Ali ako Zagorac otpadne iz nekog razloga, mislim da smo mu potrebni, kao i on nama. Verujem i da ce Misko to razumeti

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 519
  • Activity:
    27.5%
  • Репутација: +47/-122
« Одговор #49 послато: 08 Јул 2017, 21:00:53 »
Mozda ima i do toga, ali se on kod ljudi u projekcijama tima nalazi zato sto su na b92 forumu na topiku vezanom za KK Crvenu zvezdu i prelazni rok mogli procitati da nam je ponudjen.
To je razlog zasto se stavlja u tim. Da li je uopste realno da dodje, veliko je pitanje.
Takodje,ne treba zaboraviti da je on saradjivao sa Dejanom Radonjicem u reprezentaciji Crne gore.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.052
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +2930/-6805
« Одговор #50 послато: 08 Јул 2017, 21:03:09 »
U ovom prelaznom roku se nadam sledecem:
- sto skorijem rjesavanju statusa trenera
- ostanku Kuzmica kao jedinog preostalog nosioca igre iz prosle sezone
- ostanku Gudurica, Dangubica i Dobrica sto valjda ne bi trebalo da dodje u pitanje
- dolasku Lazarevica i Radanova iz FMP-a
- izbjegavanju ABA bukovine (citaj: Nikola Jankovic i sl.)
- izbjegavanju isluzenih veterana (citaj: Pero Antic i sl.)
- dolasku jednog mladjeg domaceg pleja na visegodisnji ugovor (Jaramaz, Radicevic, Peno, nekog cetvrtog bas i ne mogu da se sjetim)
- dolasku nekog ozbiljnog stranog pleja i jos jednog stranog igraca koji moze da pokrije obje krilne pozicije (neki Vil Klajburn za siromasne)

Takodje mislim da je realno, nezavnisno od mojih zelja, da Rakicevic sledecu sezonu provede u FMP a Simanic u Megi.
Isto tako nije realno ocekivati da Lazic potpise novi ugovor. Ipak on ima 28 pa bi i u staroj Jugoslaviji bio zreo za odlazak preko, da ne kazem da mu je ovo mozda i poslednja sansa da zabode neki ozbiljan ugovor vani i finansijski se obezbjedi. Tu su Dangubic, Dobric i Lazarevic kao buduci elitni defanzivci..

Ван мреже PeroMkd89

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 390
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +106/-214
  • Нема дана, а да не мислим на тебе...
« Одговор #51 послато: 08 Јул 2017, 22:00:12 »
Sutton produzio ugovor na jos dve godine pre 3-4 dana. Moja zelja su bili on, Craft i Hogue. Svi iz Trenta.

На мрежи Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 3.353
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +1130/-658
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #52 послато: 08 Јул 2017, 22:57:45 »
DJ Kupera otpisite

Цитат
OFFICIAL: Gravelines signs Pro A MVP DJ Cooper to a two-year deal

Ван мреже D-Rose

• Moderator
  • Поруке: 1.439
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1075/-181
« Одговор #53 послато: 08 Јул 2017, 23:16:20 »
Drago mi je da se ovoliko gleda Pallacanestro u Zvjezdasa  :prvak:

Salu na stranu, Sutton se svojim ciglastvom nikako ne uklapa u nas sadasnji roster. Hogue da nije igrao finale niko ne bi cuo za njega, ima jos igraca tog tipa po svetu, pogotovo onih sto stite i obruc. Craft je igrac za Kapfenberg Bulls-e.

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.505
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +2386/-569
« Одговор #54 послато: 08 Јул 2017, 23:32:36 »
Drago mi je da se ovoliko gleda Pallacanestro u Zvjezdasa  :prvak:

Salu na stranu, Sutton se svojim ciglastvom nikako ne uklapa u nas sadasnji roster. Hogue da nije igrao finale niko ne bi cuo za njega, ima jos igraca tog tipa po svetu, pogotovo onih sto stite i obruc. Craft je igrac za Kapfenberg Bulls-e.

Jeste, ima. Samo sto se Zvezda nikad nece kockati sa takvim igracima. Nece se nista promijeniti ni ''skolovanjem'' Radonje preko bare :D
Ali vec u FMP dovesti te takve, to je pokazalo se kao dobra praksa. I moguc dobitak za Zvezdu. Primjer Boldena od ove sezone. Zato te takve mozemo traziti po koledza i bunariti ih iz Italije, ali samo za FMP.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Поруке: 520
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +190/-128
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #55 послато: 09 Јул 2017, 00:01:24 »
Ma kako Hogue u Fmp, nema sanse.. :D On je zreo vec za neku EL ekipu, e sad da li ce ga Oly uzeti sledece godine ili mi ove to je pitanje.. Igrac je ubica. Stvarno ima dosta kvaliteta, sto je najbolje nije kompletan, ima jos dosta da radi na sebi mlad je i moze jos dosta da napreduje, ali cenim da kroz 2,3 godine moze biti vrhunski igrac. Ne verujem da kosta previse, tako da bi nam dobro doslo da imamo takvog stranca..

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #56 послато: 09 Јул 2017, 00:06:20 »
Ma kako Hogue u Fmp, nema sanse.. :D On je zreo vec za neku EL ekipu, e sad da li ce ga Oly uzeti sledece godine ili mi ove to je pitanje.. Igrac je ubica. Stvarno ima dosta kvaliteta, sto je najbolje nije kompletan, ima jos dosta da radi na sebi mlad je i moze jos dosta da napreduje, ali cenim da kroz 2,3 godine moze biti vrhunski igrac. Ne verujem da kosta previse, tako da bi nam dobro doslo da imamo takvog stranca..

Rekao sam uopsteno brate, nisam mislio na bilo kojeg igraca po imenu.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Activity:
    0.33%
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #57 послато: 09 Јул 2017, 00:15:26 »
Ma znam, ali tesko je naci takve igrace.. :) Ajde prvo nek' nam Dejan ostane, to je najbitnije za pocetak..

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #58 послато: 09 Јул 2017, 00:26:38 »
Ma znam, ali tesko je naci takve igrace.. :) Ajde prvo nek' nam Dejan ostane, to je najbitnije za pocetak..

Pa evo ubodosmo Boldena. To je dobro i jos iz prve, zar ne? Jos da je Zeke pokazao da je taj nivo ili da se i sa njim rizikuje jos jedna sezona, mozda bi nam i on bio dzekpot.

Ovdje se i dalje trenira dobro. Dobra je i liga za napredak. Sasvim sam ubijedjen da menadzeri su spremni dati igraca u FMP, gledajuci u buducnost. Sta to znaci? Pa mozda ga placati iz svog dzepa..potpuno ili dio. Cekajuci da ga kasnije naplate.
Bolje FMP za mladog igraca i ABA liga, nego neka Belgija..cini mi se.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Activity:
    0.33%
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #59 послато: 09 Јул 2017, 00:34:20 »
Ma sve si ti to u pravu, Bolden je isto jako perspektivan. Stvarno smo sa njim uboli i to bas.. Ali kazem ti pitanje kad cemo opet ubosti tako.. Daj Boze da svake godine izbacimo tako po jednog, ali to je skoro pa nemoguce :)

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum