Аутор Тема: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18  (Прочитано 374105 пута)

markofilipovic, zika3, danijelCZ, Korektni, metalmania, 04bokibole, Petrovgrad, milannis979, Pantela, srdjanbl92, Savatiye, MishaSrbin и 13 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.052
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2930/-6805
Одг: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« Одговор #80 послато: 09 Јул 2017, 11:50:46 »
Nasao si koga ces da pitas, Savovica, jednog od vjerovatno dvojice-trojice igraca kojima je "uspjelo" da se ozbiljno zakace i ne pricaju sa  Radonjicem..

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.058
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +576/-710
« Одговор #81 послато: 09 Јул 2017, 12:12:38 »
Ne znam sto ste poceli skakati na pink pantera a on je samo rekao ono sto svi znamo. Voljeli mi to ili ne, ako se cudo ne desi, Dejo je na izlaznim vratima.

Para nema, a verovatno ih nece ni biti. F4 je, kako je i sam On rekao, doveden zbog turizma. Zato se i ne isplati nikome da Zvezda igra tamo, samo cemo "turistima" zauzeti mesto. Bolje da dodje 10,000 Izraelaca kojima je Bg jeftin (kao i ostalima) nego da se mi tu nesto trpamo gde nam nije mesto. Sirotinjo, i Bogu si teska...

Zato ocekujem da Dejo sa kompletnima strucnim stabom digne sidro, Laza, Kuz i Jovke takodje a mi da se molimo Bogu da se Dzoni i Simani igra taj dan kada budu utakmice...

На мрежи Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.864
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +871/-2313
« Одговор #82 послато: 09 Јул 2017, 12:17:33 »
Ne vidim sta moze Simanic u EL trenutno. Da je prosle sezone napredovao tokom iste, pa da ocekujem neki bum poput Jovica ili Zirbesa svojevremeno, ovako on je i dalje na ''pocetku''.

Nemam nista protiv da on i Bolden budu na 4, ali uz odgovarajucu podrsku u vidu igraca koji moze da pomogne na toj poziciji (3/4 ili 4/5).

Opet sve zavisi od finansija, vecina smo skeptici povodom tima za novu sezonu.

Ван мреже Пинк Пантер

• Веран као пас
  • Поруке: 748
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +170/-578
  • још ко дете...
« Одговор #83 послато: 09 Јул 2017, 12:22:06 »
Ватрогасац, знам како се зове кондициони тренер. :) Упознали смо се такође. Долазио је нпр прошло љето и он у ПГ (са дјевојком или женом, не памтим више) :) Исто готиван лик.

Борко је посебно готивна особа. Баш драг лик.
Дејо је већ нека друга прича. Он је суви професионалац. Нисам га нешто волио као особу док је водио Будућност, а сада када је постао симбол наших успијеха, наравно да је нешто од чега умногоме зависи наш курс. Волио бих да остане!!!

Nasao si koga ces da pitas, Savovica, jednog od vjerovatno dvojice-trojice igraca kojima je "uspjelo" da se ozbiljno zakace i ne pricaju sa  Radonjicem..

Савовић је супер лик, није од оних који ствари гледају тако како мислиш. Баш хвали Деја иначе и његов рад.
Иначе, једном приликом ми је рекао да је он професионалац и да док није играо за нас није навијао ни за Звезду ни за Партизан :)

Иначе, да се вратимо на тему.
Мали Илић би нам легао као будали шамар, али... видио сам и њега прије 10 дана на штакама, ал не знам о којој се повреди ради. Само да нам не долазе играчи типа Гордић, Ћапин и њима слични, па ћемо и Мекела некако прегрмјети.

Све у свему док се не нађе тренер, неће се ни доводити играчи. :( А вријеме пролази....

Ван мреже Zvezdasdogroba

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 52
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +13/-75
« Одговор #84 послато: 09 Јул 2017, 12:22:36 »
Moja zelja za tim:

Rocesti Jaramaz Radanov
A.J Slaughter Lazic Guduric
Dangubic Dobric
Moerman Bolden Simanic
Kuzmic Bjelica... kako vam se cini?

Ван мреже Goblin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 432
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +162/-190
« Одговор #85 послато: 09 Јул 2017, 12:26:20 »
Da je Simanic izdominirao KLS poput Dobrica pa ajd i da se barem nadamo necemu. Ako on tokom cele sezone nista nije uradio, stvarno ne verujem da ce on za ova 2-3 meseca da se preporodi i da cepa EL.  Nije realno da Bolden igra 20-25 minuta protiv  reala a da ga Sinanic  zameni 15-20 minuta. 

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #86 послато: 09 Јул 2017, 12:29:39 »
Ja stvarno ne razumem potrebu pojedinaca da izmišljaju stvari, susrete, ljude, događaje i izjave.
Dejan nije na izlaznim vratima, nije ni dogovoren ostanak, pregovori još uvek traju.

Što se tiče igrača, niko od njih ne uslovljava ostanak u timu ostankom Deje, to je teška budalaština.
Oni odlaze zbog unosnih ponuda, 2, 3 pa i 4 puta jačih od onoga što su imali kod nas.
Tako je bilo i ranijih godina, tako je i sada.
Znači, niti je ostanak Dejana sprečio odlazak Kaline, Bobija, Dženkinsa, Milera, Kinsija, Cirbesa, kao što neće ni sada.
Ko dobije jaku ponudu, otići će. Ko ne dobije, ostaće.

Budžet će biti isti kao i prethodnih godina.
Manji ne sme da bude, jer je to kluč za održavanje sistema.
Veći ne može, jer nije realno.

Takođe mislim da treba Boldenu podići malo ugovor, koji je zaista slab za kvalitet i talenat što nam donosi. Recimo 160k$ za prvu i 200k$ za drugu godinu. Ne treba ga ostaviti na ovim ciframa koje ima sada.

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 595
  • Activity:
    24.33%
  • Репутација: +60/-131
« Одговор #87 послато: 09 Јул 2017, 12:30:38 »
Slaughter potpisao za Nelsonov Asvel na 2 sezone,Moermana trazi barsa...
Gledam nesto ova dva dana ovog amera koji je igrao u izraelu,i ima isto njihov pasos,Shawn Dowson.
Mogli bi da ga privucemo zbog EL lagano,ne verujem ni da mu je plata prevelika,kada vec nema para trebamo takvim resenjima da se okrecemo.
On recimo,i Dusti Hogue i posle nam ostaju plejmejkeri.Hogue novi Hines u najavi.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.790
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4506/-3951
« Одговор #88 послато: 09 Јул 2017, 12:33:12 »
Moja zelja za tim:

Rocesti Jaramaz Radanov
Dangubic Dobric
Moerman Bolden Simanic
Ročesti je za nas finansijski nedodirljiv,ni blizu
Sloter je juče mislim potpisao za nekog a o Moermanu tek da ne govorim.I on je čini mi se negde potpisao ili je pred potpisom

Dowson je odličan igrač!Pominjem ga već dva prelazna roka jer mi se baš svidja jedino ne znam koliko nam je dostupan jer čujem da ga tamo dobro plaćaju

На мрежи nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.007
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +1738/-2521
« Одговор #89 послато: 09 Јул 2017, 12:55:08 »
Jel postoji neki EL plejmejker da je imao slabiju sezonu a da je Miskov agent ?
Verujem da cemo traziti neko ko ima iskustvo igranja EL,kao sto je Brose potpisao Heketa.

Ван мреже fonste1

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +8/-18
« Одговор #90 послато: 09 Јул 2017, 13:01:32 »
Kakva je situacija sa Andre Dokinsom?
Svideo mi se on pre par godina dok je igrao za Torino. Vidim da je sad u razvojnom timu Dalasa. Tesko ce on ubosti neki ugovor u NBA, ali me zanima ako neko zna ima li sanse da se vrati u Evropu?

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.833
  • Activity:
    33.17%
  • Репутација: +4362/-9106
  • "реалиста"
« Одговор #91 послато: 09 Јул 2017, 13:04:36 »
Мене занима дал ће неко у нашем клубу пробати са другачијим приступом према Бориши, јер је јасно да ћемо га овим приступом изгубити.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.058
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +576/-710
« Одговор #92 послато: 09 Јул 2017, 13:22:49 »
Ja stvarno ne razumem potrebu pojedinaca da izmišljaju stvari, susrete, ljude, događaje i izjave.
Dejan nije na izlaznim vratima, nije ni dogovoren ostanak, pregovori još uvek traju.

Što se tiče igrača, niko od njih ne uslovljava ostanak u timu ostankom Deje, to je teška budalaština.
Oni odlaze zbog unosnih ponuda, 2, 3 pa i 4 puta jačih od onoga što su imali kod nas.
Tako je bilo i ranijih godina, tako je i sada.
Znači, niti je ostanak Dejana sprečio odlazak Kaline, Bobija, Dženkinsa, Milera, Kinsija, Cirbesa, kao što neće ni sada.
Ko dobije jaku ponudu, otići će. Ko ne dobije, ostaće.

Budžet će biti isti kao i prethodnih godina.
Manji ne sme da bude, jer je to kluč za održavanje sistema.
Veći ne može, jer nije realno.

Takođe mislim da treba Boldenu podići malo ugovor, koji je zaista slab za kvalitet i talenat što nam donosi. Recimo 160k$ za prvu i 200k$ za drugu godinu. Ne treba ga ostaviti na ovim ciframa koje ima sada.

A ko je tebi rekao da Dejo nije na izlaznim vratima? Covek je jednu platu za prethodnu godinu dobio. O cemu ti pricas?! Sto se nije sa njim dogovorilo odmah ako nije covek vec maltene otisao. Pregovori traju? Ako mi svi ovde lupetamo, de reci nam, ziv bio, odakle tebi informacije? Ko kaze da cemo imati isti budzet k'o prosle godine? Jedino ako se On smiluje. Ovako mi mozemo pisati u Excel tabele sta god hocemo, a dug ce samo da raste...

Svi se nesto uzdamo kako je bilo pre, a ove godine dogorelo do nokata....

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #93 послато: 09 Јул 2017, 13:46:42 »
A ko je tebi rekao da Dejo nije na izlaznim vratima? Covek je jednu platu za prethodnu godinu dobio. O cemu ti pricas?! Sto se nije sa njim dogovorilo odmah ako nije covek vec maltene otisao. Pregovori traju? Ako mi svi ovde lupetamo, de reci nam, ziv bio, odakle tebi informacije? Ko kaze da cemo imati isti budzet k'o prosle godine? Jedino ako se On smiluje. Ovako mi mozemo pisati u Excel tabele sta god hocemo, a dug ce samo da raste...

Svi se nesto uzdamo kako je bilo pre, a ove godine dogorelo do nokata....
Ja kažem tebi da Dejan nije na izlaznim vratima, može odmah da potpiše ugovor, a može i još da se dogovara. Mada određeni rok postoji, i neće se to razvlačiti u nedogled i u besmisao.
Dejan Radonjić trenutno ima 2 opcije : da ostane u Zvezdi, ili da pauzira celu sezonu. Pritom narednog leta sigurno ne bi imao bolji status na tržištu nego ovog. Može samo da bude lošiji.
Da li je on primio jednu platu, pet, dve ili čak ništa je nevažno. Njemu se godinama tokom sezone duguje najviše, ali zato i prvi dobije svoj novac. Od sezonskih u pretprodaji, prve pare koje kanu se daju njemu, da bi se saradnja nastavila. Pa tek onda na red dolaze igrači koji se planiraju da ostanu za narednu sezonu. Sve to se podmiruje do početka naredne sezone. I tako stalno. Nije prirodno i normalno, ali u današnjim uslovima jedino održivo.

Budžet mora da bude minimum 2 miliona evra za tim, i toliko će biti. Manji sigurno neće. Znam, kažem ti, i tako će biti.
Sve ispod toga je nedovoljno za održavanje trenutnog statusa. Sa timom od 1,5 miliona evra, ni 3 Radonjića nam ne bi pomogla da izguramo priču. Magija ne postoji, legende i čudotvorci još manje, to su vam valjda komšije pokazale na ličnom primeru. Samo krvav rad,  profesionalizam, entuzijazam, ali i određeni minimum ulaganja.
Jedino tako se može održati ovo što imamo.

Najbitnija stvar za sledeći period jeste da se što više moguće oslobodimo obaveza koje su nam ostale iz tek završene sezone. A onda da se obezbede uslovi da se igrači za budzet, koji je toliki koliki je, isplaćuju maksimalno moguće redovno. Za naše uslove, to bi značilo da bi sa 80% isplaćenih obaveza tokom sezone mogli da kažemo da smo bili uspešni.

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 595
  • Activity:
    24.33%
  • Репутација: +60/-131
« Одговор #94 послато: 09 Јул 2017, 13:56:06 »
Pregovori su odlozeni zbog toga sto Radonjic jos nije dobio garancije od uprave,odnosno,nasa uprava ima zadatak da obezbedi sredstva za isplatu igraca i strucnog staba,kao i to da zadrze Lazica i Kuzmica.Rok je dok se Radonjic ne vrati iz Amerike.Primio je  3 plate ove sezone,a ne jednu.Ni jedan El tim ne trazi trenera,tako da ce Radonjic pauzirati godinu,a to ne ide ni nama,a ni njemu u prilog.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Поруке: 525
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +192/-128
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #95 послато: 09 Јул 2017, 14:06:08 »
Pa on ako ide iskljucivo zbog finansija, nemoj da te zavarava to sto nijedan EL tim ne trazi trenera, jer imas dosta jakih klubova koji ne igraju EL, a mogu da iskesiraju bas dobar novac za 2 sezone.

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +41/-37
« Одговор #96 послато: 09 Јул 2017, 14:17:37 »
Na jednom od foruma se sada pominje i Ivan Paunic?Jel neko od upucenijih je cuo za to,kako se cini drugi forumasima.

Mozda bih ga i prihvatio kada bi Branko otisao,mada sam misljenja da to mesto onda bi trebao da zauzme Dobric.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.634
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +1106/-1816
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #97 послато: 09 Јул 2017, 14:20:50 »
Moja zelja za tim:

Rocesti Jaramaz Radanov
Dangubic Dobric
Moerman Bolden Simanic

Moerman ??? Jel se sprdas sa ovim ?

Ван мреже pejic3

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +16/-117
« Одговор #98 послато: 09 Јул 2017, 14:30:43 »
Kakva je situacija sa Stefan Jovica jos nije otisao? Ja se nadam da ce njegov ostanak u klubu biti uz radonjin naravno najvece pojacanje za klub...

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.634
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +1106/-1816
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #99 послато: 09 Јул 2017, 14:48:29 »
Kakva je situacija sa Stefan Jovica jos nije otisao? Ja se nadam da ce njegov ostanak u klubu biti uz radonjin naravno najvece pojacanje za klub...

Nije jos ali gotovo da ne postoje sanse za njegov ostanak... Trazi najbolje resenje za nastavak karijere...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum