Аутор Тема: Душан Алимпијевић и стручни штаб  (Прочитано 78925 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.407
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +649/-552
Душан Алимпијевић и стручни штаб
« послато: 21 Јул 2017, 13:48:45 »
Душан Алимпијевић и званично је нови тренер Црвене звезде. Нова имена у стручном штабу биће Миленко Топић и Слободан Љуботина.

Aлимпијевић је нови тренер КК Црвена звезда!

Срећно!

На мрежи НЦЗ 97

• Члан КК
  • Поруке: 205
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +175/-27
  • Свих 90 и надокнадно време...
Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Одговор #1 послато: 21 Јул 2017, 13:53:30 »
Све најбоље да освoјиш већ прве сезоне 3 трофеја

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.157
  • Activity:
    15.5%
  • Репутација: +1405/-1887
« Одговор #2 послато: 21 Јул 2017, 14:01:21 »
"Mrak" je skinuo na Džilu
Sretno

Ван мреже drulic

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.022
  • Activity:
    13.17%
  • Репутација: +503/-397
« Одговор #3 послато: 21 Јул 2017, 14:06:36 »
Neverovatna priča ovog momka, pre sedam godina preživeo tešku saobraćajnu nesreću, danas postao trener evroligaške Zvezde.
Puno sreće mu želim, a trebaće mu pravo malo čudo da ''preživi'' celu sezonu, znamo kako je to kad nagrnu Cigani( ovi vozdignuti posle uspeha u EL) posle par loših rezultata, a sećamo se da je i Čović pre Radonje imao tu naviku da često menja trenere.
Tope dobrodošao u svoju kuću!

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.047
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +902/-1930
« Одговор #4 послато: 21 Јул 2017, 14:10:23 »
Puno srece,zdravlja i dobrog rada! Vidi se da si kapacitet i samo treba izgurati. Verujem u tebe i moja podrska je tu!

Takodje svaka cast za saradnike,posebno za Topica i njemu zelim sve najbolje!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Avdija

• Веран као пас
  • Поруке: 731
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +262/-282
« Одговор #5 послато: 21 Јул 2017, 14:11:02 »
 ovog Ljubotinu smo čini mi se potpisali kao igrača jedne godine ali u međeuvremenu došao šakota i odmah oterao njega i Vukašina Mandića

Alimpijeviću puno sreće u radu, trebaće mu i sreća pored velikog rada

Ван мреже Povrtar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +132/-182
  • I preko Drine . . .
« Одговор #6 послато: 21 Јул 2017, 14:12:17 »
Podrska , i zelim mu puno trofeja u nasem klubu

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.445
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1028/-573
« Одговор #7 послато: 21 Јул 2017, 14:13:56 »
Uz Dusan i Topica, Ljubotina, Kosovic i Birac (kao deo starog staba), ista i lekarska ekipa,nisam stigao cuti ime kondicionog trenera, spomenut je na konferenciji.

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.808
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +463/-1245
« Одговор #8 послато: 21 Јул 2017, 14:14:41 »
Kls trener, bez ijedne utakmice u Aba ligi, za nesto ozbiljnije da ne pricamo. Nemam reci... Bolje onda da su postavili Milovana Stepandica, on bar ima neku karijeru iza sebe.:поп:
Moju podrsku ce novi trener morati bas da zasluzi, nista on nije decko kriv, ali je nicim zasluzeno dobio ovu priliku.
« Последња измена: 21 Јул 2017, 14:31:49 Vucko1985 »

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.732
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +1145/-423
« Одговор #9 послато: 21 Јул 2017, 14:18:11 »
Uz Dusan i Topica, Ljubotina, Kosovic i Birac (kao deo starog staba), ista i lekarska ekipa,nisam stigao cuti ime kondicionog trenera, spomenut je na konferenciji.
Novi kondicioni Aleksandar Jovančević
« Последња измена: 21 Јул 2017, 14:47:38 Biancorosso »

Ван мреже Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 913
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +1180/-59
« Одговор #10 послато: 21 Јул 2017, 14:25:22 »
Ovo je priča koja ako bude imala srećnu budućnost je podloga za jedan ozbiljan film! Koliko smo samo takvih odgledali i pitali se da li je ovo stvarno moguće iako su bili rađeni po istinitim pričama.

Milenko Topić moj idol iz mladosti, igrač čiji poster i dan danas imam!  :hail:

Želim sreću novom stručnom štabu i imaće moju podršku kao i svaki prethodni!
Stoji u potpunosti da je ovo veliki rizik koji može mnogo da donese, ali isto tako i odnese. Siguran sam da ćemo vrlo brzo komentarisati ovu odluku uprave. Treba imati hrabrosti, makar se zvao Nebojša Čović, i postaviti ovako mladog čoveka za trenera sa skoro nepostojećim iskustvom. Zašto je tako odlučeno znaju oni koji su tu odluku doneli i po meni nema potrebe za objašnjavanjima na konferenciji ili bilo šta jer ti isti snose odgovornost za rezultat rada stručnog štaba koji su izabrali.

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.157
  • Activity:
    15.5%
  • Репутација: +1405/-1887
« Одговор #11 послато: 21 Јул 2017, 14:28:39 »
Ko je imso boljeg kandidata,sa dobrom reputacijom u evroligi mogao je iskeširati par stotina milja ojra i riješili bi problem
Niko nikom ne brani
Ha ja...

Ван мреже djdm

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 387
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +120/-233
« Одговор #12 послато: 21 Јул 2017, 14:32:20 »
Ovo je kao da je Barsu posle Gvardiole preuzeo neki trener iz druge-trece lige Spanije,ili posle Fergusona neki iz njihove druge.Nekako je najlogicnije da to bude trener iz sistema,kao sto bi to ovde bio Radovic,ili u krajnjoj liniji Alempijevic,ali da je pre toga vodio fmp sezonu ili dve a ne samo na osnovu tih 2 meseca ili koliko vec,a pre toga radio u klubu koji se nmz nazvati profesionalnim,ili da je dosao neki trener koji iza sebe ima karijeru ili opet neki mladji trener koji vazi za talenta i koji je vec dugo u nekom uspesnom sistemu poput Tomica ili Kokoskova.Svaki covek koji tek dolazi negde na neki posao ce imati apsolutnu podrsku,imao je i DR posle VV,a na osnovu rada,rezultata i odnosa cu se dalje ohoditi.On je jedan mladi decko,pre godinu dana vodio je mali,pa slobodno cu reci amaterski klub a danas je trener top8 kluba Evrope.Msm da nije sanjao o tome pre godinu dana da nije pomislio na to,i mora da bude svestan da je ovo OGROMNA sansa za njega,njegovu karijeru.Ulazi na velika vrata evropske kosarke,i verujem da ce dati sve od sebe da ne prodje kao Lazic,koji se izgubio.Ovo je sansa koja ce mu usmeriti ceo zivotni put,i verujem da ce izgarati na tome da uspi.Ali to nece biti dovoljno,potrebno je mnogo znanja,pitanje je da li ga ima.On ce ove godine 5 puta voditi 3 utakmice nedeljno,do ove godine vodio je jednu utakmicu i to nekih 6-7 meseci aktivno,potrebno je iskustvo da bi umeo da tempira formu.Mnogo problema,poput onih da domacih igraca na trzistu nema,do zahtevne zvezdaske javnosti,ali sa verom u sebe,i ogromnom posvecenoscu verujem da cemo za 4-5 godina zaliti za njim kao ovih dana za najvecim i najuspesnijim trenerom u nasem klubu..

На мрежи Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.167
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +2925/-553
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #13 послато: 21 Јул 2017, 14:36:43 »
Срећно нивом стручном штабу и пуна подршка! Драго ми је што остају Бирач и Косовић.

Ван мреже adzo

• Члан КК
  • Поруке: 224
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +104/-23
« Одговор #14 послато: 21 Јул 2017, 14:41:44 »
Čestitke Alimpijevicu na promociji.
Pošto ne poznajem čoveka a i iskreno nisam pratio njegov rad(osim ove sezone u KLS), ukoliko je tačno da je vredan i odgovoran ja nemam strahova. Nama je ove sezone posle svih lomova prioritet ABA i sve treba da bude podredjeno tome. Neće mi smetati ni da budu katastrofalni rezultati u EL(a nece). Topića ima kao levu ruku, Lazu kao desnu ruku i nek zavrne rukave. Niko se nije naučen rodio. Biće pobeda, biće i poraza ali je bitno da se izvuku pouke iz svakog poraza. Uostalom ima od koga videti kako se malim koracima ide ka vrhu. Njegova pozicija je sad mnogo lakša nego što je bila Radonjićeva kada je dolazio. To što je mlad ništa ne mora da znači. Ili jesi ili nisi. Meni on deluje da jeste.
Jedini strah imam zbog njegovog autoriteta kod sudija jer je početnik ali opet on je TRENER KKCZ. Samo po sebi to ima svoju težinu.

Ван мреже Zarate

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.151
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +694/-311
« Одговор #15 послато: 21 Јул 2017, 14:51:43 »
Нек је са срећом Душану, све најбоље у раду са нашим клубом па да опет буде Калемегдан у јуну 2018. , верујем да ће он и Топић направити најбољи могући посао и да ће дати све од себе.
Иначе врло ми је занимљиво кад помислим да Алимпијевић пре једно 6 месеци није ни помислио да ће тако брзо водити неки евролигашки тим  :mrgreen:

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 2.048
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +736/-587
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #16 послато: 21 Јул 2017, 14:57:13 »
Kao sto sam i najavio da ce biti mlad trener.
Iskreno ja sam skeptican,mozda treba da mu neki stariji trener bude mentor i savetnik,ovako da on vodi tim u EL,mnogo tesko.
Nek je sa srecom Dusanu,pa sta nam Bog da...

Ван мреже Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.618
  • Activity:
    10.67%
  • Репутација: +2282/-651
« Одговор #17 послато: 21 Јул 2017, 15:00:15 »
Срећно новом тренеру! Велика обавеза, надам се да је свјестан исте  и да зна шта и како. Ненадјебиво ће бити опет гледати Миленка у Звезди.

На мрежи Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.167
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +2925/-553
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #18 послато: 21 Јул 2017, 15:01:16 »
Прегледи су петог, а први тренинг седмог августа.

Ван мреже -Milan-

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +73/-281
« Одговор #19 послато: 21 Јул 2017, 15:04:43 »
puno sreće novom treneru
trebaće mu

:поп:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum