Аутор Тема: Душан Алимпијевић и стручни штаб  (Прочитано 20448 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже union99

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 397
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +200/-201
Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Одговор #60 послато: 21 Јул 2017, 19:00:10 »
Verovatno zbog iskustva sa Lazicem postoji odredjena bojaznost... ali ovo moze biti i potpuno dobar potez... da mu nije data prilika, sigurno ne bi nikad saznali... prvi zadatak mu je naci brutalnog kondicijonog... to je skoro pa najvaznije... drugo, pokusati drzati Covketa sto dalje (koliko i ako je to moguce) od ekipe... trece, izabrati silu igraca, pa sve to uigrati... cetvrto, ostati na zemlji i potvrditi se autoritetom...

Smatram da ce dati sansu Radanovu... nema alterativu... pa jebe mu misa, sta ce vise u FMP-u!!!??? Kad ako ne sad... gluposti sa nekakvim sazrevanjem ne priznajem... nek sazreva protiv DeKoloa, Ljulja i ostalih... to je moranje... sve ostalo veliko razocarenje... on mora biti naredna MILKA EVRA... Ni Gudura ne bi sazreo u FMP-u... on je sazreo u ove 2 sezone u Zvezdi...
Da vidimo sta ce ispasti...

Ван мреже Milaance

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 143
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +72/-41
« Одговор #61 послато: 21 Јул 2017, 19:45:06 »
Puno srece i zdravlja zelim Alimpijevicu, sjajne godine su iza nas i nema potrebe da se gubi vera u tim i da se negativno razmislja.

Ван мреже Mikan

• Члан ФК
  • Поруке: 50
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +31/-25
« Одговор #62 послато: 21 Јул 2017, 19:51:26 »
Srecni momcine! Bicemo uz vas!  :vasil:

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.303
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +1322/-1084
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #63 послато: 21 Јул 2017, 20:28:27 »
Bitno je da se Dusanu da sansa do kraja,da se istrpi i samo tako se moze videti je li ili nije za nas. Mozda jeste zelen,ali o momku kruze price da je veliki radnik zaljubljenik u kosarku i ja ne vidim prepreke da ne bude nas dugogodisnji trener. Imace novu generaciju i nadamo se rasti sa njom.

Bice Kalemgdan u junu sa ALimpijem

Ван мреже Kapiten

• РСБ дописник
  • Веран као пас
  • Поруке: 686
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +479/-99
« Одговор #64 послато: 21 Јул 2017, 20:38:41 »
Super je to sto podrska preovladava, ali lako je podrzavati sada. Nadam se da ce ta podrska da opstane i posle prvih losih igara i neuspeha a cega ce sigrno biti, pre svega zbog prilagodjavanja na novi sistem kako strucnog staba tako i novih igraca koji ce doci. Sto se mene licno tice imaju podrsku cele sezone bez obzira na rezultate. Jedan domaci trofej, eto neka bude nasa liga, dovoljno za prvu sezonu novog pocetka. I da potrosimo celu sezonu na sticanje iskustva, nije tragedija ako se vidi da to ide u dobrom smeru.

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.788
  • Activity:
    19.33%
  • Репутација: +1485/-639
  • Идопоклоник
« Одговор #65 послато: 21 Јул 2017, 20:45:23 »
Мене посебно радује чињеница да ће овај човек бити део стручног штаба. Он и Неша, какав је то спој звездаштва на клупи.

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.072
  • Activity:
    18.5%
  • Репутација: +1462/-1205
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #66 послато: 21 Јул 2017, 21:00:22 »
Off Topic
Ja sam tog velikok Gospodna i Zvezdasa sreta cesto na utakmicama.
Velicina u pravom slmislu te reci

Ван мреже oosternaut

• Члан ФК
  • Поруке: 68
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +26/-4
« Одговор #67 послато: 21 Јул 2017, 21:03:42 »
Puna podrška Dušanu i Milenku i želim im puno sreće i uspeha. Samo hrabro i ponovo sledeće godine na Kališ na proslave titula.... :prvak:

На мрежи hardest

• Члан КК
  • Поруке: 697
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +714/-63
« Одговор #68 послато: 21 Јул 2017, 21:22:24 »
Ono što napisa Kapiten jeste suština , nešto sam žvrljao na onom  delu koji se zvao "Novi trener", pa da se ponovim - Prva asocijacija , odnosno pomisao shodno mastiljanju žute štampe , jeste da je Dušan trener kome će, kao , Nebojša da rukovodi, ali ne formacijski, već bukvalno, od tajm auta do treninga . Isto se pričalo i za Radonju , sećamo se. Neku vrstu "pokazne vežbe" za ovo navedeno imaćemo već u prelaznom roku, u varijanti koliki će biti njegov uticaj na dovođenje nekih potencijalnih pojačanja.  Činjenica je da on nije bio prvi kontaktirani trener, barem (opet)  po pisanju novina,ali malo ozbiljnijih , ali to ne menja stvar i nije toliko ni bitno u kranjem slučaju. Njegov CV nije impresivan , igračku karijeru je prekinuo , a bogami zamalo i trenersku , posle one nesreće u Lapovu . Tada je bio pomoćni trener u Vojvodini , u Spartaku je bio dobar , ostvario očekivan uspeh u KLS sa njima, a sa FMP čak i veći od očekivanog .
Mislim, ajd sad da upoređujemo njega i Pešića ili Duška Ivanovića ... Nije to pravo poređenje , drugačije su to priče, a samim tim i junaci tih košarkaških priča . Za pluseve iz zadnje sezone mu se treba uzeti "metlanje" Džikića iz plej ofa , bez obzira na stanje u redovima protivnika , dobio je mnogo iskusnijeg trenera , a druga stvar su bolje predstave Alekse Radanova pod njegovom komandom  . Ono što se dalo videti je dosta žustro vođenje utakmica, "zanimljivi" minuti odmora , a da se raspravljati da li su njegove godine prednost ili mana , uvek ima za i protiv . Ono što pada u oči je moguć njegov rad sa nekom "košarkaškom barabom" možda i starijom od njega , odnos sa nekim od stranaca koji su "teški "....Tu vidim ulogu MIlenka Topića , onako mirnog i staloženog ... Drugi član najužeg stručnog štaba biće i raniji Dušanov pomoćnik, Slobodan LJubotina ....
Da se vratimo na podršku , na početku je trebamo dati, a kad sezona počne ( i to ona najvažnija, regionalna ) pričaćemo o pojedinostima ....

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.685
  • Activity:
    19.5%
  • Репутација: +896/-316
« Одговор #69 послато: 21 Јул 2017, 21:37:13 »

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.931
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2342/-701
« Одговор #70 послато: 21 Јул 2017, 21:39:08 »
Sačekaj to  je onaj rvač Aleksandar Jovančević iz N.Sada ,što je bio na Olimpiskim igrama i bio najbolji golman na čuvenom Dnevnikom turniru u malom fudbalu ,nisam znao da je on novi kondicioni.

На мрежи redboy

• Moderator
  • Поруке: 1.855
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +688/-535
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #71 послато: 21 Јул 2017, 21:42:40 »
Sačekaj to  je onaj rvač Aleksandar Jovančević iz N.Sada ,što je bio na Olimpiskim igrama i bio najbolji golman na čuvenom Dnevnikom turniru u malom fudbalu ,nisam znao da je on novi kondicioni.
Миодраже,ти си бре невероватан,како си погодио нашег новог кондиционог тренера Бог те мазо !!!

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #72 послато: 21 Јул 2017, 21:45:23 »
Pročitao sam danas da je kondicioni Aleksandar Jovančević ali nisam znao da se odnosi na njega tek kad sam video naslovni klip što je Celtic postavio.Burazer je njegov stažirao u firmi gde mi je ćale radio.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.685
  • Activity:
    19.5%
  • Репутација: +896/-316
« Одговор #73 послато: 21 Јул 2017, 21:46:10 »
Raspitao sam se odmah, Aca Jovančević je i kao sportista bio trening freak a takav je i kao trener. Neće biti cile mile sigurno a moglo bi da padne i zavrtanje crnih mudašca raznoraznim pulenima.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #74 послато: 21 Јул 2017, 21:49:58 »
Što se tiče sporta paljevina je u pozitivnom smislu ,uživo sam gledao kako brani na malom fudbali (njega i ovog pomoćnog u fudbalu Milana Kosanovića je nešto najbolje što sam mogao da gledam uživo na malom fudbalu sa obzirom na konstituciju).Najbolji rvač posle ratova devedesetih do pojave Štefaneka i njegove generacije .
Александар Јованчевић (5. јун 1970.) је бивши српски рвач у грчко-римским стилом. Учествовао је на Олимпијским играма 1996. у Атланти где је освојио девето место. На Европском првенству у Финској 1997. и на Медитеранским играма у Барију освојио је бронзане медаље. Исте године проглашен је најбољим рвачем Југославије. Такмичио се за Рвачке клубове Војводина, Гавриловић из Петриње и београдски Партизан.

Ван мреже mikicapan

• Веран као пас
  • Поруке: 861
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +428/-85
« Одговор #75 послато: 21 Јул 2017, 22:03:29 »
Mislim da je sreca u nesreci zvanoj odlazni rok ove godine ta sto je dosao novi trener koji ce imati priliku da skoro ceo tim selektira. Dakle od startera do mahaca peskirom. To moze i da bude i lose ako se ne snadje.

Elem i od mene Dusan Alempijevic ima podrsku blanko cele godine pa neka pokaze sta zna. A nadam se da ce opravdati poverenje. Iskreno Fmp nisam puno gledao a tek spartak ili pre toga Vojvodinu da bih nesto rekao o kvalitetima njega kao trenera. Opasno se ovde potcenjuje cinjenica da je sa igracima koji su u razvojnom timu plus Filip uspeo da pobedi Partizan sa sve logistikom koju taj tim ima. Naravno da necu da pravim gresku i da precenjujem tu pobedu i da na osnovu toga izvodim zakljucke ali necu ni da je potcenjujem pricom da su prekoputasi bili jadni jer nisu.

Dalje jos jedan aspekt ovde vidim a to je da je ulazak Batice prolongiran za godinu dana ( ja se nadam da nikada nece uci u klub) jer ne verujem da bi ta struja izabrala Almpijevica za trenera. Kako rade u drugim drustvenim sferama bilo bi to neko bombasticno ime siguran sam.

Ne znam kako to ide sa strucnim stabovima i kondicionim trenerima ali onaj prethodni je napravio cudo sto se tice fizicke pripreme, pa mi je malo zao sto je otisao. Nisam upoznat sa radom novog kondicionog ali mu je prethodni podigao kriterijume kroz koje ce navijaci gledati tim. Bas kao sto je i Radonja podgrejao apetite brojnim Zvezdasima. Nadam se da ce ovi novi biti jednako dobri kao i prethodnici im.

Da zakljucim puna podrska timu i da i Dusan ima krilaticu " bice Kalemegdan u junu, a Zagreb u maju " :D

Ван мреже nick79

• Члан КК
  • Поруке: 66
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +22/-15
« Одговор #76 послато: 21 Јул 2017, 22:22:17 »
Ja bas i nisam zadovoljan izborom Cipija, mislim da je bilo bolje da jos neko vreme provede u fmp-u ali sta je tu je. Kapiram da je bio finansijski dostupan i da nije bio vezan jakim ugovorom.
Ne bih sada na pocetku pisao neke hvalospeve, tipa nije morao ovim da se bavim itd. Znam mu i oca i starijeg brata ali ta prica ne treba da ima ovde mesta. Poznavao sam pokojnog Nemanju Danilovica kome je bio pomocnik i znam da je o Cipiju imao jako pozitivno misljenje.
Ima moju podrsku, ali bice mu zajebano na pocetku.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.826
  • Activity:
    19.17%
  • Репутација: +651/-706
  • Сви на стадион,сви на стадион!!!
« Одговор #77 послато: 21 Јул 2017, 22:33:55 »
Биће му потребно доста среће,стрпљења и рада. Ја верујем да је ово добар избор. Подршка и све најбоље новом тренеру и новим момцима у стручном штабу!

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.634
  • Activity:
    17.17%
  • Репутација: +1792/-701
  • трибинаш
« Одговор #78 послато: 21 Јул 2017, 22:37:19 »
Raspitao sam se odmah, Aca Jovančević je i kao sportista bio trening freak a takav je i kao trener. Neće biti cile mile sigurno a moglo bi da padne i zavrtanje crnih mudašca raznoraznim pulenima.

Одувек сам ценио ауторитет који се заснива на знању и владању материјом, а успоставља преданим и посвећеним односом како би се изградило и поверење у исти. У 99,99% случајева, галамџије и ултимативна строгоћа су биле параван за прикривање броооојних шупљина у стручности.

Тако да, надам се да нећемо имати приступ завртања црних мудашаца, већ један педагошки, одмерен и индивидуалан приступ сваком од играча, какви год у глави били. То, наравно, не подразумева другу крајност (слободни дани и баскетица до 11 на пола терена  :think: ), нити искључује озбиљност у раду на физичкој спреми сваког играча понаособ.

Оно што храбри је да је наш кондициони тренер бивши рвач, што је огроман плус. Надам се да се прилагодио и навиако на нешто другачије окружење, али ће му паклени ритам утакмица који нас и ове године чека бити додатни изазазов.

Срећом, ми у тиму имамо играче који су прошли кроз те муке, па ће имати добар фидбек, што ће му олакшати посао, искрено се надам (додуше, један је опанчар, али капирам да и он може да допринесе и каже по коју паметну, наравно, не излазећи из опанака).   

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.439
  • Activity:
    25.33%
  • Репутација: +2288/-557
« Одговор #79 послато: 21 Јул 2017, 23:19:18 »
A sta je sa Gacevicem? Otisao sa Radonjom ili? Greota, taj covek je stvarno madjionicar.

Gacevic se dogovorio sa Vucevicem i bice njegov privatni trener preko bare. Vjerovatno ce i Dejo tim putem.

Ja bih pozelio srecnu ovom mladom momku. Uvijek sam za to da se sansa da mladim ljudima. Nadam se da cemo vidjeti dosta dobrog od njega i strusnog staba.

Sto se Milenka tice, prije cirka 10tak dana okacio sam jedan tekst o njemu na temi o bivsim igracima. Evo i ovdje.
https://www.vice.com/rs/article/mbaaj3/kultni-heroji-milenko-topic?utm_source=vicefbsr

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum