Аутор Тема: Душан Алимпијевић и стручни штаб  (Прочитано 34726 пута)

Vucko и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +84/-10
Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Одговор #80 послато: 21 Јул 2017, 23:58:00 »
Vjerovatno ce i Dejo tim putem.

Mislis ide preko bare da bude da bude asistent u nekom nba timu? Ili neka druga kombinacija?

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.501
  • Activity:
    22.67%
  • Репутација: +2357/-565
« Одговор #81 послато: 22 Јул 2017, 00:06:31 »
Mislis ide preko bare da bude da bude asistent u nekom nba timu? Ili neka druga kombinacija?

Ne, vec da prati pripreme za sezonu u 6 NBA timova. I vidi kako se to radi tamo. Uz sve to da usavrsi jezik.

Ван мреже sholla

• Члан КК
  • Поруке: 40
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +27/-1
« Одговор #82 послато: 22 Јул 2017, 00:15:47 »
Milenko Topic. Jedini igrac izmedju Nebojse Ilica i Branka Lazica kome smo skandirali ime i prezime. Covek kog ne mozes da ne volis. Covek kog ne mozes da ne obozavas ako navijas za Zvezdu. Uvek na tribini, nikad u lozi. Najbolji igrac od 95. do novih vremena. Jedini Zvezdin reprezentativac krajem devedesetih. Uvek najvece ovacije ispred skupstine na docecima kosarkasa. Vozio Punta u jeku slave. Trojku sa kapice nije promasio. I himnu nije pevao. Milenko Topic, heroj moje mladosti.

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +84/-10
« Одговор #83 послато: 22 Јул 2017, 00:18:37 »
@samson
Aha, kao sto je Sale Obradovic bio prosle godine. Dobra stvar.
Hvala na odgovoru.

@sholla
Heroj i idol mnogih mladosti  :vitez:

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.605
  • Activity:
    26%
  • Репутација: +4821/-5262
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #84 послато: 22 Јул 2017, 00:21:04 »
Milenko Topic. Jedini igrac izmedju Nebojse Ilica i Branka Lazica kome smo skandirali ime i prezime. Covek kog ne mozes da ne volis. Covek kog ne mozes da ne obozavas ako navijas za Zvezdu. Uvek na tribini, nikad u lozi. Najbolji igrac od 95. do novih vremena. Jedini Zvezdin reprezentativac krajem devedesetih. Uvek najvece ovacije ispred skupstine na docecima kosarkasa. Vozio Punta u jeku slave. Trojku sa kapice nije promasio. I himnu nije pevao. Milenko Topic, heroj moje mladosti.

Hajde da poteram mak na konac, pa da kažem da smo skandirali i Jaki Blažiču  :001_rolleyes:

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Activity:
    22.67%
« Одговор #85 послато: 22 Јул 2017, 00:21:57 »
@samson
Aha, kao sto je Sale Obradovic bio prosle godine. Dobra stvar.
Hvala na odgovoru.

Nema na sta.  :ziveli2:

Ван мреже sholla

• Члан КК
  • Поруке: 40
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +27/-1
« Одговор #86 послато: 22 Јул 2017, 00:25:57 »
@Sektor
Nemoj da mi rusis sneska:)
Salim se, u pravu si, ispustio sam Jaku  :ziveli2:

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.827
  • Activity:
    26.17%
  • Репутација: +919/-328
« Одговор #87 послато: 22 Јул 2017, 00:30:27 »
Ovih godina otkad igramo EL, Milenko naručuje karte iz kluba (jer je u NS ili Mađarskoj) preko nas navijača. Kaže, sramota me da zovem da ne pomisle da hoću besplatne karte.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.495
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +1057/-1781
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #88 послато: 22 Јул 2017, 01:07:29 »
Ovih godina otkad igramo EL, Milenko naručuje karte iz kluba (jer je u NS ili Mađarskoj) preko nas navijača. Kaže, sramota me da zovem da ne pomisle da hoću besplatne karte.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Cime se bavio Milenko zadnjih godina ?

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Activity:
    22.67%
« Одговор #89 послато: 22 Јул 2017, 01:14:10 »
Cime se bavio Milenko zadnjih godina ?

Asistent negdje u Madjarskoj, rece Daba ime tima ali sam zaboravio. A bio je i trener tima do 20g.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.922
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +720/-476
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #90 послато: 22 Јул 2017, 01:50:18 »
Siguran sam da ce zvezdasi podrzati i tim i strucni stab ....ali to mora i uprava jer sufliranje , sms ovi bi samo rusili dobru pricu.

Jedna epoha se zavrsila javnost hoce nastavak ocekivanja su velika ali ja trazim rad.....siguran sam da ce tako i biti

Topic je svojim prelaskom u Zvezdu i pojavom na prvoj utakmici bio doneo takvu pozitivu i energiju da je to bilo neverovatno. S toga ne cudi i skandiranje koje je dobio.

Samo napred da se rukavi zasuku!

Ван мреже chavo

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.243
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +2222/-1655
« Одговор #91 послато: 22 Јул 2017, 08:12:13 »
Puno sreće novom treneru i njegovom stručnom štabu !

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.141
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2402/-707
« Одговор #92 послато: 22 Јул 2017, 10:02:19 »
Milenko Topić (Serbian Cyrillic: Миленко Топић; born March 6, 1969) is a retired Serbian basketball player who played at the power forward position. He played for several clubs in his country and abroad, in Italy and Greece. Topić was also a member of the Yugoslav national team at four major tournaments during the 1990s. He currently serves as an assistant coach of Naturtex-SZTE-Szedeak Szeged.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.495
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +1057/-1781
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #93 послато: 22 Јул 2017, 10:26:39 »
Ne uklapa mi se tu mnogo stvari vezano za Milenka...

Covek ima skoro 50 godina i sa tim godinama da budes asistent klincu od 30... Jos klincu koji gotovo nema nista rezultatski iza sebe...

I to sve kao jedan od najboljih igraca Zvezde svog doba, reprezentativac i poznat igrac...

Vidim da je zavrsio karijeru u 39 godini i bukvalno fali 10 godina zivota... Mislim ako sa svim tim prethodnim referencama za 10 godina doguras do zamenika trenera u nekom Segedu onda jbg...

Ili je Milenko bas tolika dobricina ( takav je i na terenu izgledao ) koji nije hteo/umeo bukvalno nigde da se gura ( sto rece Celtic ono kao primer za karte ) ili je radio nesto drugo u zivotu nevezano sa kosarkom...

U tom kontekstu sam i prvenstveno pitao sta je radio Milenko zadnjih 10 godina ?

I odmah da postavimo stvari da me neko pogresno ne protumaci... Ovo sve u nikakvom cilju nekog omalovazavanja nego prosto kao cinjenicno stanje gde mi se mnogo toga ne uklapa... Samo prosto razumno gledano...
« Последња измена: 22 Јул 2017, 10:31:50 MohikanacDzek »

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.363
  • Activity:
    16.5%
  • Репутација: +638/-550
« Одговор #94 послато: 22 Јул 2017, 11:15:14 »
Ko god se bar rukovao sa Milenkom zna o kakvom se čoveku radi. Uistinu on je samo zadnje dve godine bio u trenerskim vodama u Segedinu ali uz Zvezdu je ceo vek i verujem više nego polovina forumaša. Na parkete KKCZ nije kročila takva ljudska veličina. Možda mu je skromnost otežavala proboj. Ali ja se nadam da se istorija ispravlja za ono što je bilo pogrešno 99 kada je otišao u Budućmost. A nije želeo. O igračkim kvalitetima i iskustvu ne bi komentarisao ali ako bar 50% prenese na momke bićemo prezadovoljni.

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.092
  • Activity:
    22.83%
  • Репутација: +1480/-1208
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #95 послато: 22 Јул 2017, 11:35:48 »
Milenko Topic je jedna legenda i kao takva ljudina i Zvezdas sa moje strane ce da ima beskrajnu podrsku.

Podrska i za novog trenera i ceo strucni stab.

Ван мреже draganstanar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 423
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +361/-438
  • zvezdino dete sa druge planete
« Одговор #96 послато: 22 Јул 2017, 11:36:46 »
Je l ima sanse da novi trener povuce i Covica juniora iz FMP, buduci da su tamo dobro saradjivali? Koliok se secam, i Ostina je znao lepo da upotrebi, da l da mu se nadamo?

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 1.915
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +693/-542
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #97 послато: 22 Јул 2017, 11:43:41 »
Ми ако не доведемо четири црна брата,јасно је да нема шансе да распродамо 15 Комбанка и зарадимо 1.500.000 евра.
Знам десетак пријатеља и познаника који су купили претплатне само због Болдена и можете мислити какво је њихово разочарење кад су сазнали да Болден неће наступити за нас у идућој сезони.Једноставно атрактивни играчи распродајју дворане.
Дакле ако доведемо три атлетична играча бићемо у општој еуфорији и егзалтацији.
Ако Алимпијевић доведе Давидовца на тројку и да му да изиграва point forwards,на четворку доведе Бурсаћа и на петици доведе Шешлију јасно је да ће то бити финансијски фијаско.
При томе,веома добро знам каква нам је финансијска ситуација,веома добро знам да смо између чекића и наковња,али такође веома добро знам и менталитет наших навијача,који хоће да се пошибамо у ЕЛ па куд  пукло да пукло.
Веома јасно је да без четири квалитетна странца ми нећемо бити конкурентни ни у Јадранској лиги за трофеј,а камоли да опет имамо 16 победа у ЕЛ.
Економско окружење је никад горе,али верујем да газда Човке неће да будемо медиокритети и да ће саставити баш компетитиван тим,јер просто само учешће у ЕЛ
нас обавезује да имамо респектабилан тим...

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.990
  • Activity:
    30.17%
  • Репутација: +1466/-423
« Одговор #98 послато: 22 Јул 2017, 12:37:11 »
Tope, dobrodošao kući!

Proslavljeni reprezentativac i legenda Crvene zvezde i srpske košarke vratio se svojoj kući iz koje, istini za volju, nikada nije ni odlazio. Milenko Topić biće prvi pomoćnik Dušanu Alimpijeviću u pohodu na nove uspehe crveno-belih.

Uporedo sa predstavljanjem novog šefa stručnog štaba Crvene zvezde mts, Dušana Alimpijevića, u klub je ponovo došao i Milenko Topić. Ta vest je odjeknula u javnosti, a kako i ne bi kada je Topić još kao igrač ostavljao bez daha i brzo ulazio pod kožu ne samo Zvezdaša, već i svih ljubitelja košarke.

Proslavljeni reprezentativac, legenda Crvene zvezde i srpske košarke vratio se svojoj kući iz koje, istini za volju, nikada nije ni odlazio. Svi gosti Zvezdinih utakmica u dvoranama ''Aleksandar Nikolić'' i ''Kombank areni'' mogli su redovno da vide jednu veliku legendu kako na tribini stoji potpuno skromno, osećajući se kao jedan od nas i davajući bezgraničnu podršku crveno-belim košarkašima.

Vreme je da ponovo siđe na teren, a ovog puta će dres i patike, zameniti za odelo i cipele. Pregršt trofeja od kojih se izdvajaju titula državnog prvaka sa Crvenom zvezdom 1998. godine i reprezentativna odličja koja je prigrabio kada god bi nastupao za tadašnju reprezentaciju Jugoslavije, svedoci su Topićevog bogatog iskustva. Sigurno je da će nova Zvezdina generacija imati mnogo toga da nauči od Milenka Topića.

Topić je rođeni šampion i zato smo kao klub ponosni što je jedan od nas. Veliki as, fenomenalan košarkaš i još veći čovek - Tope, dobrodošao kući!

http://www.kkcrvenazvezda.rs/tope-dobrodosao-kuci-22-07-2017.html

Ван мреже Deda Stanoje

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 84
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +57/-27
« Одговор #99 послато: 22 Јул 2017, 14:16:36 »
Ми ако не доведемо четири црна брата,јасно је да нема шансе да распродамо 15 Комбанка и зарадимо 1.500.000 евра.
Знам десетак пријатеља и познаника који су купили претплатне само због Болдена и можете мислити какво је њихово разочарење кад су сазнали да Болден неће наступити за нас у идућој сезони.Једноставно атрактивни играчи распродајју дворане.
Дакле ако доведемо три атлетична играча бићемо у општој еуфорији и егзалтацији.
Ако Алимпијевић доведе Давидовца на тројку и да му да изиграва point forwards,на четворку доведе Бурсаћа и на петици доведе Шешлију јасно је да ће то бити финансијски фијаско.
При томе,веома добро знам каква нам је финансијска ситуација,веома добро знам да смо између чекића и наковња,али такође веома добро знам и менталитет наших навијача,који хоће да се пошибамо у ЕЛ па куд  пукло да пукло.
Веома јасно је да без четири квалитетна странца ми нећемо бити конкурентни ни у Јадранској лиги за трофеј,а камоли да опет имамо 16 победа у ЕЛ.
Економско окружење је никад горе,али верујем да газда Човке неће да будемо медиокритети и да ће саставити баш компетитиван тим,јер просто само учешће у ЕЛ
нас обавезује да имамо респектабилан тим...
Sve si objasnio sad ostaje da pratimo razvoj situacije koja opcija ce se desiti.Apsolutno sam siguran da svi navijaci znaju kakvo je stanje u zemlji,dovoljno je okrenuti se oko sebe,ali realno ovakav rasplet do pre samo 2 meseca niko zivi nije ocekivao...Vremena su takva da se sve moze promeniti za samo jedan dan i na gore i na bolje...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum