Аутор Тема: Припреме 2017/18  (Прочитано 66645 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.853
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4521/-3972
Одг: Припреме 2017/18
« Одговор #40 послато: 30 Август 2017, 21:28:32 »
 :vasil:

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #41 послато: 30 Август 2017, 21:34:06 »
Ovo je tek prvi meč, rano za neke konkretnije analize.
Postepeno će ići ozbiljniji protivnici, pa nakon 3-4 meča možemo da dajemo neke prve procene.

U nedelju protiv Zenita, baš ozbiljna provera.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.409
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +649/-552
« Одговор #42 послато: 30 Август 2017, 22:28:55 »
To je bilo bolje i za njega i za Zvezdu da je pre 2 godine uradio. Koliko bi napredovao ne znam, ali bi sigurno bio bolji košarkaš nego što je sad

To sam i ja rekao pre dve godine. :srbinosm: Mislim da mu je ovo zadnji voz i sledeća sezona umnogome odlučuhe njegov put. Zato je ova odluka vrlo bitna.

Koliko sam čuo Radičević je odigrao dobro i mislim da je to baš dobar znak. Čuo sam da je u mlađim kategorijama bio najtalentovaniji pa se nadam da će to i ovde pokazati.
« Последња измена: 30 Август 2017, 22:35:49 Nićifor »

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.060
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +1736/-970
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #43 послато: 30 Август 2017, 23:00:50 »
Evo par utisaka...

Lepo ovo izgleda za prvi pripremni mec. Svi su dobili sansu. Simanic i Dobric nisu igrali.

Igrali su Apic, Radanov, Rakicevic, Lazarevic i Davidovac. Ne znam koliko se na sve njih ozbiljno  racuna ali su veceras igrali jer je pripremna...

Ubedljivo najveci utisak je Radicevic. Bas me je prijatno iznenadio, nisam ocekivao. Nesto sam bio skeptican za njega. Ali je on vise nego dobar za drugog pleja. Mislim da je on pravi pogodak. Sve vidi, lepo deli pasove, pravovremene i na terenu bas deluje kao neko ko ima iskustva i samopuzdanja.

Feldin ce biti pravo pojacnje, siguran sam u to.

Lesor skace kao lud, samo zamisljam sta ce da radi pred punim Pionirom. Ima sa njim dosta da se radi, ali fizikalije su mu opasne.

J i J, njima ce trebati malo vremena, ali vidi se tu materijal.

Keselj je definitivno trijka, po ovome, trener ga ne vidi na 4. fizikci bas dobro izgleda, dao je dve trojke.

Tu je i brat Danga, on je standardan.

Bjelica je veceras bio top i ja stvarno mislim da ce on ekipi mnogo znaciti. Najiskrenije.

I utisak mi je da nama fali taj jos jedan visoki igrac. Iskreno, ne znam da l cemo moci toliko da cekamo. Ali videcemo...

Sve u svemu, ovo je bila bas trening utakmica, igrali su svi, nije neki reper, niti je Vrsac reper.
Tako da polako. Mislim da imamo bas zanimljivu ekipu, mnogo lepu bazu i uz 2 pojacanja moze biti bas vrh.

I da na kraju, Alimpijevic je bas strog, bas zavodi red i imam utisak da ima autoritet.

To je to, ne bih previse duzio, ima vremena...

На мрежи nemanja87

• Поруке: 6.010
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +1738/-2521
« Одговор #44 послато: 30 Август 2017, 23:25:23 »
Jel mozes o Jovanovicu malo detaljnije ?
Skok,odbrana ?

Koju poziciju je igrao Radanov ?

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    8.33%
« Одговор #45 послато: 30 Август 2017, 23:42:20 »
Jel mozes o Jovanovicu malo detaljnije ?
Skok,odbrana ?

Koju poziciju je igrao Radanov ?

Rano je za bilo kakvu procenu oko Jovanovica, ne bih stvarno... Iskreno, ja tu vidim materijal, mislim da moze, videcemo, nije ni on mnogo igrao, igrao je i Apic dosta.

Radanov je bio plej, ali takodje malo igrao, jer je i Rakicevic igrao.

Kazem opet, dosta ih je bilo, svi su se rotirali i malo je nezahvalno procenjivati.

Ipak za Radicevica se mora napomenuti jer je bas ostavio utisak.

Za Radanova ne znam kakav je plan. On tesko da ce imati mesta u 12, na pleju nema sanse, jer sam siguran da kad dodje plej, da ce Radicebic imati dosta minuta svakako. Videcemo sta ce biti sa njim, ja svakako mnogo ocekujem od Radanova, to sam hiljadu puta ovde i napisao, ali polako, ima vremena.

На мрежи nemanja87

• Поруке: 6.010
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +1738/-2521
« Одговор #46 послато: 30 Август 2017, 23:46:02 »
Aj bar napisi na koji nacin je dao ovih 11 poena.
Pik,zidanje,off skok,tranzicija ?

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    8.33%
« Одговор #47 послато: 30 Август 2017, 23:48:03 »
Aj bar napisi na koji nacin je dao ovih 11 poena.
Pik,zidanje,off skok,tranzicija ?

E nemam pojma majke mi, ja sam kasnio na mec, i sam sam se zacudio kad sam video te poene. Najiskrenije ne znam. Na kraju se secam da je dao kos uz faul, tu je lepo na asistenciju na drugi obruc zavrsio. Bas elegantno...

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.664
  • Activity:
    11.83%
  • Репутација: +1115/-1818
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #48 послато: 31 Август 2017, 00:10:00 »
@ Severna strana

Nemoj toliko da hvalis Radicevica... Ako namirise Covic jos cemo dovoditi bekap pleja do kraja a ne prvog...  :srbinosm:

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 556
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +118/-587
« Одговор #49 послато: 31 Август 2017, 00:35:16 »
@Severna strana

Daj brate jos neki detalj, opise nekih akcija, koseva, ispadanja u odbrani. Kako je Feldin davao poene, Lesortova odbrana, reakcije Alimpija, na sta lici Apic, kako smo sutirali trojke i slicno.

Sve si nesto uopsteno ispisao, bukvalno sam sve mogao to i ja napisati koji nisam gledao tekmu  :biggrin:

Mislim, da me ne razumes pogresno, super je sto imamo coveka sa lica mesta i hvala i za ovo sto si napisao. Ali zeljni smo kosarke, nemamo pojma kako izgleda ekipa, pa ako imas vremena daj jos malo pikanterija  :biggrin:

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    8.33%
Припреме 2017/18
« Одговор #50 послато: 31 Август 2017, 01:00:11 »
Pa rekao sam brate, nema tu mnogo detalja, ovo je klasicna trening utakmica. Problem je sto sam ja kasnio dosta i pocetak nisam uhvatio kad su ovi glavni najvise i igrali. Igrali su posle i na pocetku 3. cetvrtine.

Dosta su igrali ovi koji verovatno nece biti uz ekipu. Mozes da znamislis na sta lici utakmica kad rotiras 13 igraca skoro ravnopravno.

Ajde jos malo i stvarno ne bih preterano, bice prilike, ima jos dosta pripremnih.

Apic je isti kao i uvek, ja njegov stil igre ne volim, tako da sam subjektivan, nije bio los danas, ali kazem.....

Lesor je u odbrani dosta agresivan, imao je malo i ispadanja, propustio je jednom da bas izblokira a imao je idealnu sansu, zakasnio je malo, ali dosta je agrseivan, iskace.

On i Bjelica su igrali zajedno u postavi. Tako da treba ocekivati Bjelicu na 4 i na 5. Ja stvarno mislim da ce Bjelica dosta znaciti ekipi.
Ali nama je stvarno potreban jos jedan visoki.

Feldin je dao nekoliko trojki, bas lepo sutira, ozbiljno pojacnje, nema tu sta mnogo da se prica.

Alimpijevic je jako aktivan toko meca, uvek ispravlja, drao se na njih, na Jankovica i Jovanovica se bas jednom razdrao i izveo ih i onda im crtao na tabli gde su gresili.

Fora je sto se tu jos ne naziru prave uloge, jos se to sve postavlja, cekaju se i pojacanja koja ce imati glavne uloge sigurno.

To je to... Bice jos meceva, pa cemo detaljnije ako budem gledao.

@ Severna strana

Nemoj toliko da hvalis Radicevica... Ako namirise Covic jos cemo dovoditi bekap pleja do kraja a ne prvog...  :srbinosm:

Hahaha nikad se ne zna, cuti [emoji3]

Salim se, nece se to desiti ali mislim da mi imamo prvog pleja za sledecu sezonu, mada je dosta rano za sve. To je samo neki utisak.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.717
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2558/-786
« Одговор #51 послато: 31 Август 2017, 08:50:56 »
Sledeća pripremna utakmica je u nedelju 3 septembra u Vršcu u dvorani Milenijum protiv Zenita iz Sant Petezburga.

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 575
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +158/-469
« Одговор #52 послато: 02 Септембар 2017, 08:10:35 »
Ima li šanse da sa te utakmice u nedelju dobijemo sekvence da pogledamo kako to u ovoj fazi priprema izgleda. Normalno je da se tim sprema i da nisu još uloge podeljene a tek ono da su igrači u nekoj formi koja treba da bude je podalje. Što se Radičevića tiče moje je mišljenje da trener mora u ekipi da ima pleja u koga ima poverenje i da taj plej takodje mora da bude domaći igrač iz više razloga. Radičević je i došao u Zvezdu da se nametne kao plej reprezentacije zemlje košarke. Nikog sretnijeg da dečko to i pokaže i ostvari od mene. Uvek sam ma stalno na strani mladih igrača i njihovog uspeha jer tada srpska košarka postoji.

Ван мреже Delija vš

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 44
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +5/-44
« Одговор #53 послато: 02 Септембар 2017, 12:49:04 »
Ima li šanse da sa te utakmice u nedelju dobijemo sekvence da pogledamo kako to u ovoj fazi priprema izgleda. Normalno je da se tim sprema i da nisu još uloge podeljene a tek ono da su igrači u nekoj formi koja treba da bude je podalje. Što se Radičevića tiče moje je mišljenje da trener mora u ekipi da ima pleja u koga ima poverenje i da taj plej takodje mora da bude domaći igrač iz više razloga. Radičević je i došao u Zvezdu da se nametne kao plej reprezentacije zemlje košarke. Nikog sretnijeg da dečko to i pokaže i ostvari od mene. Uvek sam ma stalno na strani mladih igrača i njihovog uspeha jer tada srpska košarka postoji.
Koliko sam dobio informacije utakmica je zatvorenog tipa...

Ван мреже Red_Sarajevo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 26
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +10/-9
« Одговор #54 послато: 02 Септембар 2017, 13:51:32 »
Jedva cekam da cujem izvjestaj nakon utakmice protiv Zenita.. Ako Radicevic odigra dobro ovu utakmicu, mislim da smo uboli sa njim.. Prosle godine sam ga gledo par puta na utakmicama Seville i mogu reci da sam tad vec prizeljkivao njegov dolazak u Zvezdu... Uz Alimpijevica moze iduce godine doci do startnog pleya i repke, jer ce mu dati prostora za igru...

На мрежи Ludi avion koji pada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 215
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +125/-43
« Одговор #55 послато: 03 Септембар 2017, 10:59:10 »
U koliko sati je danas utakmica sa Zenitom?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже miki96

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 418
  • Activity:
    11.17%
  • Репутација: +132/-68
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #56 послато: 03 Септембар 2017, 12:49:53 »
Ne mogu nigde da pronađem u koliko se igra meč. Zenit veoma zanimljiv protivnik, po meni uz Bajern prvi favoriti za osvajanje Evrokupa. To im je cilj, da se preko Evrokupa domognu Evrolige. Shodno cilju, tako je i građen tim. Ne znam u kom će sastavu nastupiti baš, ali svi su na raspolaganju izuzev Laprovitole koji je na Ameri kupu a ne znam u kakvom su stanju Karašev i Simonović. Kako god ostala imena garantuju pravi test za naše igrače - novopridošli Reynolds (Cibona), Kuric (Gran Kanarija), Voronov (Uniks), Gordon (Ritas), Whittington (Rio Natura) uz ruski kostur tima i Demonta Harpera će biti pokazatelj gde se naš klub nalazi trenutno.

На мрежи zoran novak

• Члан ФК
  • Поруке: 608
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +767/-286
« Одговор #57 послато: 03 Септембар 2017, 13:12:07 »
pokusacu da udjem danas na mec , pa cu vam javljati utiske ako uspem...

На мрежи Ludi avion koji pada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 215
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +125/-43
« Одговор #58 послато: 03 Септембар 2017, 13:20:00 »
U 18h je utakmica. Idemo zajedno brate?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.076
  • Activity:
    13.33%
  • Репутација: +967/-377
« Одговор #59 послато: 03 Септембар 2017, 14:00:13 »
Radičević je dobio udarac neki pa sinoć nije trenirao. Moguće da zaigra ipak.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum