Анкета

Најбољи на гостовању у Судрулици био је:

Борјан
6 (1.2%)
Стојковић
2 (0.4%)
Савић
8 (1.6%)
Бабић
4 (0.8%)
Анђелковић
3 (0.6%)
Доналд
58 (11.4%)
Ле Талек
3 (0.6%)
Срнић
11 (2.2%)
Боаћи
320 (62.9%)
Пешић
87 (17.1%)
Радоњић
5 (1%)
Канга
1 (0.2%)
Милијаш
1 (0.2%)
Аџић
0 (0%)

Укупно гласова: 509

Аутор Тема: 4. коло Суперлиге: Радник - Црвена звезда 0:5  (Прочитано 16029 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 2.928
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +1741/-884
Одг: 4. коло Суперлиге: Радник - Црвена звезда 0:5
« Одговор #200 послато: 11 Август 2017, 12:56:49 »
Mislio sam da je moglo biti mnogo manji rezultat pa i mucenje, a zaista je moglo biti i veca razlika. Oni su i treci i cetvrti gol prakticno sami sebi dali. Peti gol je bio sjajan lob iz potpuno neizradjene akcije. Drugi gol je bila odlicna akcija, prvi gol iz penala. Dakle, hteo sam da skrenem paznju da to da nismo mi bili toliko dobri koliko nas mediji predstavljaju, ali svakako smo bili mnogo bolji od Radnika.

Opet, Radnik nije mera, oni su prilicno smesan tim.

Sigurno je da preovladjuje pozitivna stvar, tu nema dileme, samo nemoj da letimo sad. Ja pricam iz predostroznosti. Razultati se svode na kraju. Svakako je put kojim smo krenuli bolji no ranije.

На мрежи matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 365
  • Activity:
    17.33%
  • Репутација: +157/-78
« Одговор #201 послато: 11 Август 2017, 13:23:52 »
Kad pobedis nekog 5:0 u gostima, sta god da se desavalo na terenu naslov i tekst moraju biti bombasticni, jer to jednostavno rezultat nalaze. Imas na mocartu tekst koji kad procitas, a da ne znas rezultat, stekao bi utisak da smo mi jedva pobedili golom razlike, a da je bilo drugacije, ne bi bilo nezasluzeno.
Obe ekipe su izasle u formacijama koje ne koriste i koje nisu uigrane. To je i dovelo da mnogo konfuznih stvari i situacija koje nisu ocekivane. Zvezda je pobedila sa 5 golova razlike, a mogla je i ubedljivije. Radnik je zavrsena prica!

Ван мреже ZvezdaUSrcu

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 157
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +205/-12
« Одговор #202 послато: 11 Август 2017, 13:41:22 »
Цитат
Рођенданску честитку оличену петицом из Сурдулице у 4. колу Супер лиге Србије испоручила је најпре ОНА- моћна Звезда ОВА! Сви наши стихови стану у светоглед моћне Звезде ове.
И изнова их певамо, кроз нове журке уприличене у копу Делија.
Заставе по мрежи са “замагљеним” видицима навијача, али осваја песма, доминација и пожртвованост играча, а како рече момак са ограде: “Ајде певајте бре, играмо ко Реал”!
А песма одјекјује, не јењава; прича без краја:
Гази ломи Звездо, да не пређу пола
Гази, ломи Звездо и титула је твоја.
Голгетери наши, поцепајте мреже
Нек' се свако тресе од Црвене Звезде!
И опет, и опет...
И, истина, када би се само стих од свију песама опевао не би стало ни пет  уткамица да се све пређе, али посебност групе коју нико не схвата огледа управо у томе, да се та посебност изражава новитетом да се отпева нова песма, нових стих, ма била или не била певљива. Важно је да иде:
Љубави, Звездо, ти си тако слатка
и због тебе, коса ми је кратка
због тебе носим ожиљке по телу
теби сам дао своју младост целу!!!
И понешеност кроз стихове које садрже живот са гомилом нелогичних потеза, а бити у том трансу, осетити понешеност терена кад трибина носи, и коси ривале и све пред собом нема цену светског тржишта!
А, Звезда игра тотално другачије од других!
Брдо Кумановаца, за пун аутобус, Нишлија на све стране трибине, и лево и десно. Неки у трансу, неки одмерено, шмекерски са рукама на грудима певају. Ветерани би да баце поглед и на игру, умеју и да прокоментаришу пас, формацију и пожртвованост.
И парола је била (не)типична; упућена играчу, да се поново као лав бори!
Част стајати с Дон витом раме уз раме.
Слушати мелодичност крајњих стихова Билија.
Покретљивост Косоваца у копу, док голаћи прослављају голове и полетност неке нове Звезде, са мајицама у вис!
Ја сам године провео са тобом
Теби дао све за тебе живео
Сад сам опет ту и бићу увек с тобом
Вечно остећеш ти у срцу мом!

Ово су утисци једног мог пријатеља са којим смо били јуче заједно на трибини у Сурдулици. Описао је на прави начин како је било на нашој навијачкој трибини и доловио све емоције . Од игру нисам много испратио али најбитна је убедљива победа и одличан приступ наших играча. Све похвале и за тренера!

Истако би и то да је игром прилика са нама на утакмици дошао и син једног пријатеља, 15-годишњи Звездаш коме је то била прва фудбалска утакмица уживо. Одушевљење је било огромно и за њега и за нас пошто сви добро знамо како то иде кад први пут дођеш да бодриш своју Звезду уживо.

Браво Звездо!

Ван мреже delboj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 65
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +12/-10
« Одговор #203 послато: 11 Август 2017, 13:51:10 »
Nije loša ova formacija, sviđa mi se da vidim dva špica.

Ван мреже PetarPexy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 141
  • Activity:
    4.83%
  • Репутација: +26/-140
« Одговор #204 послато: 11 Август 2017, 14:14:39 »
Dajte ljudi u nedelju da napunimo stadion da nas bude 20-25000 bar..molim vas,nece biti ni vrucine

Ван мреже Глас разума

• Члан ФК
  • Поруке: 1.432
  • Activity:
    16.17%
  • Репутација: +866/-726
  • И на марсу ако треба!
« Одговор #205 послато: 11 Август 2017, 14:15:00 »
Отварајте тему за текму против Бачке..
Нема изговора, сви на стадион!

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.498
  • Activity:
    11.83%
  • Репутација: +2092/-2552
« Одговор #206 послато: 11 Август 2017, 14:16:29 »
Прво честитке играчима и стручном штабу на победи и првом месту. Тако да остане до краја сезоне.

Што се тиче утакмице, веома убедљива победа.
Дал је игра могла бити мало више лепршава... Сигурно јесте, мада Милојевић баш и не форсира такав стил, ако ћемо поштено. Ја сам веома задовољан приказаним, поготову што треба имати у виду да први пут овако играмо, формација, поједини играчи у њој итд.

Јасно се види да свако има одређени задатак, а приметио бих да су Доналд и Ле Талек много бољу партију унапред одиграли у односу на неке претходне периоде, и очигледно им је понешто сугерисано. Иначе и ја мислим да они баш и не могу да играју заједно успешно, јер су слични играчи по профилу. Но шта је ту је.

Радоњићу се не да да постигне гол, али много значи и нашој игри само његово присуство на терену, јер противници обраћају много већу пажњу на њега, што другима оставља више простора.

Пешић човек поделио 3 асистенције. Над њим пенал, аутогол и одличан пас за Доналда. Дал ће све три да му се рачунају у статистици, не знам.

Боаћи мајстор. Мислим да су он и Пешић сасвим коректан тандем, Пешић је луциднији а Боћа чвршћи играч. Мада верујем да ће Пешић још боље да игра, јер ни он није баш у најбољој форми дошао, има период неиграња иза себе.

У сваком случају лепо вече за цигане, идемо даље у нове победе.

Ван мреже Ziginho

• Члан ФК
  • Поруке: 521
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +484/-101
  • Звезда бре!!!
« Одговор #207 послато: 11 Август 2017, 15:47:21 »
Свиђа ми се ова Звезда! Тренутно показујемо завидан ниво форме и уиграности. Такође, реализација на врло високом нивоу. Изгледа да није битно са којим саставом изађе Милојевић, свако зна шта треба да ради. Наравно, мислим да још нисмо близу максимума који екипа, објективно, поседује.

Хвала Милојевићу који ми је испунио једину жељу овог лета везану за ФК...да играмо дисциплиновано, тврдо, са главом и репом како у нападу, тако и у одбрани.

Браво Милоје, браво играчи. Хвала на, до сада, врло добрим играма.

Следећа Бачка, Руси, па глодари...Нанизаћемо их све...ко ражњиће! :vitez:

Ван мреже stevanzacz1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +5/-14
  • УВЕК БИЋУ ТУ!
« Одговор #208 послато: 11 Август 2017, 15:48:48 »
Ово је Звезда !

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.144
  • Activity:
    20.33%
  • Репутација: +1992/-166
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #209 послато: 11 Август 2017, 16:34:31 »
Свака част на феноменалној победи. Пет комада у гостима, да ли треба додати нешто... Поново сачувана мрежа, и оно што ме радује, да поред Боће имамо још једног писменог нападача. Доста људи је било скептично око њега, а он показује одличне партије на старту сезоне.

Ван мреже stevanzacz1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +5/-14
  • УВЕК БИЋУ ТУ!
« Одговор #210 послато: 11 Август 2017, 17:24:09 »
Јасно се види да Пешићу требају утакмице, није у форми па има и неке промашаје који не сме да се догађају.....биће он с Боаћијем најбољи тандем у суперлиги

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum