Аутор Тема: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019  (Прочитано 75911 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи playtony

• Administrator
  • Поруке: 187
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +230/-25
Одг: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019
« Одговор #40 послато: 26 Август 2017, 23:16:47 »
Znaci ispada da koliko god je teze sad uci u LS, za isto toliko je lakse uci u LE? I koliko god osvajanje titule ranije bilo bitno, sad postaje milion puta bitnije.

Apsolutno je tako. Recimo, po trenutnom stanju bodova realno je da ispadnemo u drugom kolu kvalifikacija za LS i onda ulazimo u drugo kolo kvalifikacija za LE, u kom bi bili nosioci (pod uslovom da osvojimo ta 3 boda u LE ove godine). Znaci, prakticno bismo imali samo jednu ozbiljnu prepreku u trecem kolu.

Naravno, sve to pod uslovom da budemo sampioni. Ako to ne budemo, put do lige Evrope ce nas voditi kroz daleko ozbiljnija 4 kola nesampionske rute.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +5683/-9804
  • Contende ad caelum
« Одговор #41 послато: 26 Август 2017, 23:18:08 »
И што је такође јако важно, не можеш да завршиш сезону у Европи испадањем у другом колу квалификација за ЛШ. Тако су шампиони Босне и Црне Горе годинама испадали на старту док су они што су ниже на табели још и успевали да прођу неко коло у  ЛЕ.

Одлично је ово УЕФА одрадила, једино ми се не допада што из најјачих лига по четири иду директно у ЛШ.

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #42 послато: 26 Август 2017, 23:18:14 »
Bio sam ubedjen da smo sigurno povlasceni u prvom kolu,kad ono....
Dobra stvar je to sto ako ispadnemo u bilo kom kolu nastavljamo LE i to u ovoj posebnoj stazi.Vise necemo morati da se tresemo od Bilba,Zenita i co.
Sreca u nesreci sto nam naredne tri godine mozemo samo poboljsati koeficijent jer gore od ispadanja od Cernomoreca,Kairata i izbacivanja od strane Uefe ne moze.

Inace playtoni imam jedno pitanje.Koliko ja razumem pobeda u grupi LE donosi 2,a remi 1 bod.Mi prvo treba da "odbranimo" 2 boda koja smo dobili ulaskom u grupu.Znaci mi moramo ili da remiziramo dva put ili da pobedimo jednom sve preko toga su "extra" poeni.
Tako da nama za taj jedan poen treba 1 pobeda i 1 remi ili 3 remija.Znaci nama treba skor:

1-1-4
0-3-3

a ne 1-0-5 kako sam pomislio,a verujem i vecina ovde.
Ili sam se ipak ja malo zaigrao  :stidljiv:.

Sve sto si napisao je apsolutno tacno.

На мрежи Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.691
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +662/-252
« Одговор #43 послато: 26 Август 2017, 23:20:49 »
Evo ako sam ja dobro skontao.Ove sezone bi to ovako izgledalo,onako grubo kakve ekipe bi ucestvovale.
Liga Evrope staza sampiona

Trepça'89
FCI Tallinn
FC Santa Coloma
Europa FC
La Fiorita
F91 Dudelange
Zalgiris Vilnius    
Samtredia
Hibernians FC
FK Kukësi
Spartaks Jurmala
Alashkert FC
MSK Zilina
Honvéd Budapest
The New Saints
Malmö FF
Zrinjski Mostar
Dundalk
Víkingur
Linfield Belfast
IFK Mariehamn
BATE Borisov
Legia Warsaw
FH Hafnarfjardar
Vardar Skopje
Rosenborg BK
Ludogorets Razgrad
Viitorul Constanta
FC Salzburg
Sheriff Tiraspol
Partizan Belgrade

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #44 послато: 26 Август 2017, 23:20:58 »
И што је такође јако важно, не можеш да завршиш сезону у Европи испадањем у другом колу квалификација за ЛШ.

Bas tako. Osim ako bas ne ispadnes dva puta od nenosilaca igraces bar 3 kruga evropskih takmicenja.

Ван мреже DelBoy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 303
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +123/-175
« Одговор #45 послато: 26 Август 2017, 23:21:06 »
Ako ne daj boze ne osvojimo titulu i budemo igrali kvalifikacije za LE od pocetka,da li cemo do LE stici nesto lakse ili teze nego ove sezone?

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 660
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +183/-204
  • I da mi ponude milione,milione....
« Одговор #46 послато: 26 Август 2017, 23:23:09 »
Zeludac mi se okrece od naseg koficijenta.
Nista Bate da se drkne odmah,a zatim nek se u Nemackoj uzme bod i da igramo kao ljudi.Ne bih bas voleo da se sa Arsenalom ceramo za taj bod.

@Delboy ako se to desi mislim da nam ponovo sledi klanje sa 5. 6. ekipama iz Rusije,Spanije,Engleske al bolje nek playtoni potvrdi.

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #47 послато: 26 Август 2017, 23:24:56 »
Ako ne daj boze ne osvojimo titulu i budemo igrali kvalifikacije za LE od pocetka,da li cemo do LE stici nesto lakse ili teze nego ove sezone?

Ja bih rekao teze. U prvom kolu bismo prilicno sigurno bili nosioci, u drugom veoma diskutabilno, u trecem i cetvrtom skoro sigurno ne.

На мрежи almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Activity:
    23%
  • Репутација: +73/-222
« Одговор #48 послато: 26 Август 2017, 23:26:11 »
Teže, jer bi verovatno bili povlašćeni samo u prvom kolu, a čak možda ni tu.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.485
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +716/-655
« Одговор #49 послато: 26 Август 2017, 23:28:32 »
Onako odokativno, sumnjam da bi u cetvrtom kolu LE mogla da nam padne kvalitetnija ekipa od neke Ber Seve, sto samo po sebi govori koliko je znacajna titula u Srbiji. Dakle, cigani, svako ko moze neka ide redovno na Marakanu, jer nam pobeda protiv Macve donosi EL, novac, stabilnost, bolji koefijent, a vremenom i povratak na staze slave, da ponovo deremo Real.

Ван мреже Достојевски

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 65
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +32/-34
  • Делија момак у најлепше доба
« Одговор #50 послато: 26 Август 2017, 23:32:55 »
Свака част буразеру и до неба хвала, доста сам гуглао и читао о овом систему од догодине и доста ствари и схватио, јер ми је фетиш пратити ове коефицијенте из кола у коло, али си ми ти све недоумице ријешио. :srbinosm: Oнај сајт kasiessa је јако добар за те ствари, има скоро све.

Јебига, сјебала нас је она сезона Каират и она кад смо били избачени! 2 празне сезоне, а да смо играли нпр. обје сезоне бар 3/4. коло ЛЕ, био би нам сасвим солидан коефицијент. Туга.

Али ове године, ако се ако Бог да прође група, биће то већ боље доста, и онда лагано да бришемо ове 2-3 сезоне, узимамо титулу, уђемо онда бар у ЛЕ групе што ће бити шампионима сада енормно још лакше и да се диже тај коефицијент. Зато је сутра овај дерби ненормално важан да се добије и оде на +6! Гази Звездооо!  :vitez:

Ван мреже DelBoy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 303
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +123/-175
« Одговор #51 послато: 26 Август 2017, 23:34:08 »
Hvala na pojasnjenju.Nadam se da su u klubu DOBRO upoznati sa situacijom i sta nas ceka od sledece sezone sto se tice kvalifikacija i koliko je bitno da se ekipa ne rasproda i da se osvoji titula.Mi moramo da spojimo bar dve solidne sezone u Evropi i jos kad se ratosiljamo one tri crne evropske godine ne sumnjam da ce konacno da nam krene.

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.722
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +1969/-749
  • трибинаш
« Одговор #52 послато: 26 Август 2017, 23:57:57 »
Da, zaista postoji posebna staza.

Sada sam dobro prostudirao sve i napokon shvatio cudne puteve UEFA-e.

48 ucesnika Lige Evropa za sledecu sezonu cinice:
17 direktno plasiranih iz 12 najjacih evropskih liga
13 pobednika cetvrtog kola kvalifikacija za LE
4 porazena cetvrtog kola kvalifikacija za LS - ruta sampiona (nasa)
sad zanimljiv detalj: 2 porazena cetvrtog kola kvalifikacija za LS - nesampionska ruta i 4 porazena treceg kola!!! kvaligikacija za LS - nesampionska ruta
8 pobednika kvalifikacija izmedju sampiona koji su ispali u prvom, drugom i trecem kolu kvalifikacija za LS - sampionska ruta

Ova poslednja je za nas intesantna i ja bih rekao da imamo znatno vece sanse za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope nego sto smo ih imali ove godine.

Naravno, i ja sam to malo zbrzao.

Znaci, u kvalikacijama za Ligu Evropa postoji posebna staza za sampione drzava koje su ispale u prvom, drugom i trecem kolu kvalifikacija za LS.

Igrace se ukupno tri kola kvalifikacija u kojima ce ucestvovati sledeci timovi:
1.kolo: 3 porazena iz dva predkola kvalifikacija za LS i 17 porazenih iz prvog kola kvalifikacija za LS
2.kolo: 10 pobednika iz prvog kola i 10 porazenih sampiona iz drugog kola kvalifikacija za LS
3.kolo: 10 pobednika iz treceg kola i 6 porazenih sampiona iz treceg kola kvalifikacija za LS

Pobednici treceg kola, znaci 8 ekipa plasiraju se u grupnu fazu Lige Evropa.

(Вел)Кам то РСБ бро :001_cool:

Тони, ај молим те убаци ово објашњењу у први пост (или други, ђе мислиш да треба).

Е сад питање од неколико бодова: ако избацимо екипу која има већи коефицијент од нас, да ли преуизимамо њихов коефицијент, или коефицијент њиховог националног првенства? :travka:

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #53 послато: 27 Август 2017, 00:02:48 »
Е сад питање од неколико бодова: ако избацимо екипу која има већи коефицијент од нас, да ли преуизимамо њихов коефицијент, или коефицијент њиховог националног првенства? :travka:

Jos uvek nije izbacen kalendar za sledecu sezonu, a to uvek zavisi od toga da li se zreb odrzava izmedju dve utakmice jednog kola ili nakon odigranog kola.

Sad malo bolje pogledah pitanje. Ako preuzimamo, preuzimamo visi od ta dva koeficijenta.
« Последња измена: 27 Август 2017, 00:07:29 playtony »

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #54 послато: 27 Август 2017, 00:06:05 »
(Вел)Кам то РСБ бро :001_cool:

Тони, ај молим те убаци ово објашњењу у први пост (или други, ђе мислиш да треба).

Hvala puno, prijatelju!

U pravu si, ubacio sam ovo na kraj prvog posta.

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.507
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +2394/-571
« Одговор #55 послато: 27 Август 2017, 00:08:48 »
Svaka cast na ovome. Ja sam juce pokusao da izvalim kako ide ovo novo bodovanje i kvalifikacije. Mislim da je ovo zbunjujuce i za njih.
Bice izuzetno tesko uci u 4 ekipe od ovoliko ekipa u kosturu. Posebno sto tu ima jedan Grk(Oly) i jedan Holandjanin. Holandjani do sada nisu bili tu sa nama, je li tako? Najjace sto je bilo su Grci?
« Последња измена: 27 Август 2017, 00:12:32 samson »

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.722
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +1969/-749
  • трибинаш
« Одговор #56 послато: 27 Август 2017, 00:08:57 »
Sad malo bolje pogledah pitanje. Ako preuzimamo, preuzimamo visi od ta dva koeficijenta.

Ма ово је зајебанција на форуму коју си пропустио :D

Одрадићемо брифинг пре дербија, ако се скупљате на истом месту  :ziveli2:

На мрежи playtony

• Administrator
  • Activity:
    14.33%
« Одговор #57 послато: 27 Август 2017, 00:12:55 »
Svaka cast na ovome. Ja sam juce pokusao da izvalim kako ide ovo novo bodovanje i kvalifikacije. Mislim da je ovo zbunjujuce i za njih.
Bice izuzetno tesko uci u 4 ekipe od ovoliko ekipa u kosturu. Posebno sto tu ima jedan Grk(Oly) i jedan Holandajnin. Holandajni do sada nisu bili tu sa nama, je li tako? Najjace sto je bilo su Grci?

Tacno, Holandjani su doziveli bas veliki pad. Obisli su ih i Cesi i Svajcarci i Turci. Uz to, ni ova sezona im nije uopste obecavajuca za sada. Grcima ce to vec biti treca uzastopna sezona sa ranim startom.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.556
  • Activity:
    63.17%
  • Репутација: +714/-823
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #58 послато: 27 Август 2017, 00:13:43 »
Cekajte sad, ako bi mi imali 6 poraza u grupi, da li bi dobili ta dva boda za ulaz u grupe?

Ван мреже Paki

• Члан ФК
  • Поруке: 476
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +181/-76
« Одговор #59 послато: 27 Август 2017, 00:18:47 »
Ja koliko sam shvatio i da izgubimo sve imamo 2 boda zagarantovano sto smo usli ali i da pobedimo 1 i izgubimo 5 isto imamo samo 2 boda.Tek ako npr pobedimo Bate i Keln i nereseno u Belorusiji to je 5 bodova u koeficijentu.Od tih 5 bodova 2 se vracaju a 3 smo osvojili...i ta 3 bi nam puno znacila...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum