Анкета

Реално је да ЦЗ, 13.02. на стадиону Рајко Митић:

Победи
469 (80.2%)
Игра нерешено
106 (18.1%)
Изгуби
10 (1.7%)

Укупно гласова: 585

Анкета

Реално је да ЦЗ, 21.02. у Москви:

Победи
89 (15.8%)
Игра нерешено
411 (73%)
Изгуби
63 (11.2%)

Укупно гласова: 563

Аутор Тема: Звезда у Лиги Европе 2017/2018  (Прочитано 236598 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.262
  • Activity:
    61.17%
  • Репутација: +597/-309
Одг: Звезда у Лиги Европе 2017/2018
« Одговор #40 послато: 28 Август 2017, 18:08:40 »
! No longer available

Сви голови из квалификација за Лигу Европе.

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.197
  • Activity:
    39%
  • Репутација: +1543/-1238
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #41 послато: 28 Август 2017, 18:21:13 »
Koliko lepih golova...

Nase putovanje Evropom krece tek sada.

Ван мреже točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.115
  • Activity:
    21%
  • Репутација: +815/-660
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #42 послато: 28 Август 2017, 18:26:39 »
Mene je najvise odusevio karakter ekipe na utakmici u Krasnodaru na 0-2 i 1-3. Tu smo pokazali da smo ozbiljna ekipa.

Jedva cekam Bate, i sve ostale, imacemo mi sta da pokazemo u grupi H. Bice ovo crveno-bela jesen .  :001_smile:

Ван мреже mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.433
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +670/-813
« Одговор #43 послато: 28 Август 2017, 18:29:25 »
Imam neku informaciju, nadam se netacnu, da je delegat utefterio nesto za vreme i posle utakmice protiv Krasnodara i da je bio nezadovoljan veoma.. Kaze jedna utakmica pred praznim tribinama uz neku novcanu kaznu. Nadam se da cemo proci samo sa novcanom kaznom, greota bi bila da docekamo Bate i Evropu nakon 10 godina pred praznim tribinama.

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 346
  • Activity:
    29.5%
  • Репутација: +143/-342
« Одговор #44 послато: 28 Август 2017, 18:32:06 »
Pa bilo je baklji, stepenice pune, još dosta stvari. Zavisimo od njihove dobre volje. U euforiji većina je totalno zaboravila na ta dešavanja i moguće kažnjavanje. To je ogroman udarac ako nas kazne praznim tribinama, minimum 500k.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ван мреже Mags Brilijan I

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.046
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +492/-1072
« Одговор #45 послато: 28 Август 2017, 18:32:26 »
Koliko se ustvari ne veruje masovno u ovaj nas tim to je strasno. Ogromno razocarenje u plasljive navijace i prosto mi ih je zao kako ne vide snagu ovog tima u odnosu na sva predhodna deceniju unazad pa i vise. Ja ne mogu da zamislim, evo razmisljam i zamisljam utakmice do detalja vizualizujem i najiskrenije ne mogu da zamislim da mi sa ovim timom ako ostane na okupu i igrom kao protiv krasnodara i sparte, isgubimo od batea i tamo i ovde, od kelna isto bar ovde, a za arsenal sam siguran da su itekako ranjivi i da postoje taktike koje kad se dobro postave i ispostuju na terenu uz tu emociju koju mi imamo za razliku od njih tj napaljenost koja izazove da svaki igrac izluci mnogo vecu dozu endorfina nego inace i postane upola bolji nego sto realno jeste, mozemo da ih iznenadimo, pogotovo sto nisu u formi, sto vlada negativna energija u klubu i timu i oko trenera i svega, sto ne dozivljavaju specijalno vaznim LE a nama je to zivot i smrt hteli igraci to da priznaju ili ne, podsvest im zabranjuje da ne bude tako prosto, em zbog toga sto ce stedeti igrace za ligu koja im je mnogo bitnija, itd. Zelim i hocu da verujem u ovaj tim jer me nicim nisu naterali da se zamislim i posumnjam. Prosto ove godine su se dokazali i ja ne znam sta vise su trebali da urade da bi vi shvatili da to nije statisticka greska sto nam se desilo, nije nas jebeno ukenjalo vec smo sve ovo iskrvarili na rad i na kvalitet suvi. Mi gore od ovog ne mozemo(a ovo je mnogo, izbaciti timove koji su 50 i 90m evra), mi mozemo samo bolje, ponavljam ako ostanemo na okupu, bicemo slozniji, uigraniji, iskusniji, kondiciono spremniji, samopouzdanje ce biti vece, izazovi su sad jos veci, tako da ja ne vidim kako mozete imati taj neki malodusni stav, da ne kazem kukavicki

Ван мреже Wesley-13

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +15/-0
« Одговор #46 послато: 28 Август 2017, 19:00:44 »
Bate pokazaoda se radi o odličnoj gostujućoj ekipi zgromionajvećeg rivala poslednjih godina Šahtora Soligirska 4-0
Rodionov 2  gola, Gordejčuk i Rios

Я уверен, что "Црвена Звезда" в Белграде обыграет БАТЭ. Тут даже и сомневаться не приходится. Команда из Борисова играет очень нестабильно. Имеет проблемы как в чемпионате Белоруссии, так и на международной арене. Так что все для "Звезды" в первом матче против БАТЭ будет хорошо ;)

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.673
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +556/-1034
  • nisam ja
« Одговор #47 послато: 28 Август 2017, 19:29:24 »
Bate pokazaoda se radi o odličnoj gostujućoj ekipi zgromionajvećeg rivala poslednjih godina Šahtora Soligirska 4-0
Rodionov 2  gola, Gordejčuk i Rios

krasnodar like this

jel su oni beše igrali bolje na gostovanjima ? :njegajbmo:

Ван мреже Milaance

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +75/-43
« Одговор #48 послато: 28 Август 2017, 20:02:21 »
Ja iskreno verujem da mozemo obe da dobijemo Bate, kuci Keln i na strani neresena. To bi bilo 10 bodova, od Arsenala sve i da izgubimo obe mislim da je 10 bodova dovoljno da se prodje dalje.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Activity:
    22.5%
  • Репутација: +73/-222
« Одговор #49 послато: 28 Август 2017, 20:07:02 »
krasnodar like this

jel su oni beše igrali bolje na gostovanjima ? :njegajbmo:
Da, i Krasnodar igra bolje u gostima, ali je i trener Irtiša za svoj tim rekao da bolje igraju u gostima. Ovo ništa ne mora da znači, svaka utakmica je posebna priča, BATE igra brz i agresivan fudbal, biće neugodan protivnik.

Otišao sam na forum BATE Borisova i jedan lik 'ladno pogodio grupu Arsenal-BATE-Keln-Zvezda i rekao da će to biti najteža grupa  :biggrin:
« Последња измена: 28 Август 2017, 20:14:37 almatinac »

Ван мреже Шмигол

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +135/-111
« Одговор #50 послато: 28 Август 2017, 20:28:38 »
Ja iskreno verujem da mozemo obe da dobijemo Bate, kuci Keln i na strani neresena. To bi bilo 10 bodova, od Arsenala sve i da izgubimo obe mislim da je 10 bodova dovoljno da se prodje dalje.

Довољно ће бити и 9 јер је мала шанса да ће се направити неки круг од 3 екипе по 9 бодова а да једни буду пушике и задњи са нула бодова. Мислим да можемо до све три победе кући а у гостима шта урадимо. Било би лепо кад би из групе изнели 6,7,8 бодова за коефицијент следеће године. Напунимо неких 10,11 и да будемо мирни што се носиоца по рундама у квалификацијама тиче. По мени скроз реална прича.

Ван мреже Mags Brilijan I

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.046
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +492/-1072
« Одговор #51 послато: 28 Август 2017, 20:49:09 »

Kako brate 10 bodova, pa 2 boda je pobeda a 1 nereseno...sti znaci da da bi u tom slucaju uzeli 7 bodova, ali ja prognoziram pobede i kod kuce i na strane Bate i Keln, Arsenal ovde pobeda tamo nereseno, tako da 11 bodova ocekujem i mozete misliti da sam lud ili glup ali ja iskreno verujem u to i osecam kao sto sam osecao i za utakmice do sad  :ziveli2:

Ван мреже DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 366
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +220/-170
  • jebi Zvezdo glupe grobare!
« Одговор #52 послато: 28 Август 2017, 20:56:52 »
Reci da se salis sa ovim u vezi bodova?  :esvasta:

Ван мреже delijars

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 116
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +78/-18
« Одговор #53 послато: 28 Август 2017, 20:58:45 »
2 boda se pobjeda racuna za koeficijent, covjek je mislio 10 bodova na tabeli u grupi.

Ван мреже Kojak

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 112
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +91/-20
  • Клуб Бошко Кајганић 1977
« Одговор #54 послато: 28 Август 2017, 21:09:51 »
Imam neku informaciju, nadam se netacnu, da je delegat utefterio nesto za vreme i posle utakmice protiv Krasnodara i da je bio nezadovoljan veoma.. Kaze jedna utakmica pred praznim tribinama uz neku novcanu kaznu. Nadam se da cemo proci samo sa novcanom kaznom, greota bi bila da docekamo Bate i Evropu nakon 10 godina pred praznim tribinama.

Молим Бога да ово није истина, али у сваком случају ако имамо било какав утицај, везе, познанства, пичке материне, онда управа треба овог часа да почне да лобира најстрашније да се не деси суспензија, макар и платили читав приход карата на име некакве казне, јер ако будемо чекали и ћутали па накнадно писали немуште жалбе проћићемо ко глодари. И да, дај више једном поставите јебене редаре да стоје на тим степеништима и скрећу људе лево и десно кад нам већ стално једну говна за то, не знам за ког ђавола онај Ћоровић прима плату, размишља ли тај човек о било чему уопште.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.059
  • Activity:
    12.83%
  • Репутација: +907/-1934
« Одговор #55 послато: 28 Август 2017, 21:17:19 »
Молим Бога да ово није истина, али у сваком случају ако имамо било какав утицај, везе, познанства, пичке материне, онда управа треба овог часа да почне да лобира најстрашније да се не деси суспензија, макар и платили читав приход карата на име некакве казне, јер ако будемо чекали и ћутали па накнадно писали немуште жалбе проћићемо ко глодари. И да, дај више једном поставите јебене редаре да стоје на тим степеништима и скрећу људе лево и десно кад нам већ стално једну говна за то, не знам за ког ђавола онај Ћоровић прима плату, размишља ли тај човек о било чему уопште.
Brate redari su veoma uredno postavljeni na stepenicama,valjda si video? Ali em sto je to velika masa em sto je uslo vise ljudi nego sto treba em sto smo srbi oni tu nisu nista mogli. Dakle ovog puta i za ovo ne mozemo kriviti nikog iz kluba (dobro mozemo za nekoliko hiljada vise prisutnih,to klub moze da spreci) vec moramo mi navijaci prihvatiti krivicu.

Mad4red@ Je l ovo sto pricas provereno? I da nije nisi daleko od istine,vrlo je moguce da se desi jer je bilo i baklji i topovskih udara a eto i te stepenice ali opet da ne pricamo mnogo o tome,da ne sirimo jer dobro znate lakvi su nasi mediji. Kolko sutra ce poceti o tome da se utrkuju sa exkluzivama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +5683/-9804
  • Contende ad caelum
« Одговор #56 послато: 28 Август 2017, 21:49:04 »
Не бих да браним Енглезе, али већина ових што се пита ко је та Црвена звезда има проблем јер смо представљени тим именом на жребу, а не енглеским Red Star.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.378
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +423/-332
« Одговор #57 послато: 28 Август 2017, 23:01:19 »
Brate redari su veoma uredno postavljeni na stepenicama,valjda si video? Ali em sto je to velika masa em sto je uslo vise ljudi nego sto treba em sto smo srbi oni tu nisu nista mogli. Dakle ovog puta i za ovo ne mozemo kriviti nikog iz kluba (dobro mozemo za nekoliko hiljada vise prisutnih,to klub moze da spreci) vec moramo mi navijaci prihvatiti krivicu.

Mad4red@ Je l ovo sto pricas provereno? I da nije nisi daleko od istine,vrlo je moguce da se desi jer je bilo i baklji i topovskih udara a eto i te stepenice ali opet da ne pricamo mnogo o tome,da ne sirimo jer dobro znate lakvi su nasi mediji. Kolko sutra ce poceti o tome da se utrkuju sa exkluzivama.

Koliko sam mogao da vidim bilo je pored toga i utrcavanje na teren po zavrsetku utakmice

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.059
  • Activity:
    12.83%
  • Репутација: +907/-1934
« Одговор #58 послато: 29 Август 2017, 00:06:56 »
Da,da jeste. To sam skroz zaboravio. Ma bas zaebana situacija. Ali ajde da cutimo i cekamo,valjda u klubu rade na tome da se to izbegne. Ako ilako mogu "da rade na tome"

I jos nesto bitno a opet zaboravljeno a mislim da nas i za to bas celaju na penal. Poslednjih deset minuta je bas grmelo "uefa mafija"

Ван мреже Paki

• Члан ФК
  • Поруке: 476
  • Activity:
    4%
  • Репутација: +181/-76
« Одговор #59 послато: 29 Август 2017, 01:05:45 »
Evo ja idem na svaku na zapad i vidim sta se desava pogotovo ne evro tekmama,pridje mi drugar i pitam ga gde je kupio kartu jer smo se culi dan ranije i rekao je da nece ici,usao covek sa bracom i par drugarica preko stranke .Radi sad na RTS i zaposlio se preko SPS.I kaze rade 3 momka poznanika iz sps omladine na istoku i zapadu i uvode ljude za 300-400 dinara.Zato se dogodi da ima na svakoj tribini po 500-600 ljudi vise i da budu po stepenicama.Ja sam ranije mislio da klub stampa vise karta ali on mi jos kaze tako i za KK imaju foru za Arenu 500 din ulaz i tih 500 din dele 3 coveka.Ali uvedu dosta ljudi samo za jednu tekmu par stotina do hiljadu.A ljudi ce pre tako dati 500 nego kupiti kartu za 800 i pomoci klubu financijski.To je razradjeno opasno i ne moze im niko nista cak ni klub.Zatim svako ko ima znacku milicije ulazi sa zenom,cerkom,svalerkom.Sad se bas za Krasnodar pandur svadjao i usao u lozu na zapadu,tip pokazao znacku vodi 2 zenske sa sobom i ovaj mu trazi kartu za lozu Kao valjda vip 2 treba da pise ili tako nesto i na kraju preti da ce zvati kolege i ovaj ga pusti.za derbi i evropske tekme par stotina do 1000 ljudi udje na taj nacin i to mogu da potpisem.Jer na istok grobari ulaze tako njih vecina.Komsija mi je grobar i kaze ja vama dinar ne dajem za derbi i moja ekipa vec 7-8 godina damo ljudima na ulazu upola od cene karte najvise i udjemo uvek.Samo sto dodju ranije 2 sata pre pocetka tekme.Hocu reci za veliki br navijaca na stepenicama mora da se nadje neko drugo resenje...ili da klub angazuje na svakom ulazu po 1 coveka uz obezbedjenje sto ce imati ono oko vrata i kontrolisati na samom ulazu i sprecavati bez karte da ulaze.To je 20-ak ljudi da se plate po 50 e po evro tekmi ali ce spreciti ulazak par stotina ili hiljada ljudi...bez karta i ustedeti samo na kaznama za stepenice.Jer znam lika koki radi sve tekme i ima oko vrata ono sto imaju novinari slicno tome i za derbi kad je bilo 1:3 juri ove sto prodaju semenke i iz izbacuje sa zapada.I kaze imaju ljudi hot dog,kokice i pice gore .Ljudi placaju klubu ovi se svercuju na ulazu i zarade po tekmi 1000 e na semenke kikiriki a klub nema nista od njih,kaze a i klub me placa 50 e po tekmi bilo da je strana ili domaca da to radim...
« Последња измена: 29 Август 2017, 01:15:49 Paki »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum